HEREȘANU MARKETING 23 HHH SRL
societate cu răspundere limitată, cu sediul în Sat Slănic, Comuna Aninoasa, înmatriculată la 18 aprilie 2013.
Identitate
- Denumire legală
- HEREȘANU MARKETING 23 HHH SRL
- CUI
- 31531576
- Nr. înmatriculare
- J3/549/2013
- EUID
- ROONRC.J3/549/2013
- Formă juridică
- societate cu răspundere limitată
- Data înmatriculării
- 18 aprilie 2013
Sediu social
- Adresă
- nr. 254, camera 1, Sat Slănic, Comuna Aninoasa, Argeș
- Localitate
- Sat Slănic, Comuna Aninoasa, Argeș
- Cod poștal
- 117037
Contact
- Telefon
- 0751 647 176
Telefon declarat la Ministerul Finanțelor, actualizat la 12 august 2025. Este numărul pe care firma l-a declarat autorității fiscale, nu un contact verificat de redacție.
Stare
- Stare ONRC
- funcțiune (cod 1048, din 8 iul)
- Plătitor de TVA
- nu
- Inactiv fiscal
- nu
- RO e-Factura
- nu
- Înregistrare ANAF
- INREGISTRAT din data 18.04.2013
- Sursa ANAF
- actualizat 28 aug
Reprezentanți
- HEREŞANU ANDREI — administrator
- HEREŞANU GHEORGHE PUIU — administrator
Reprezentanții legali înscriși la registrul comerțului la data instantaneului; persoanele cu același nume pot fi persoane diferite.
Situații financiare
Poziție în sector
Firma nu a depus situații financiare pentru anul 2025, așa că nu intră în clasamentele pe județul Argeș; ultimul an depus este 2022.
Clasamente calculate de craiova.ro din situațiile financiare depuse la Ministerul Finanțelor (date deschise data.gov.ro, CC BY 4.0) pentru anul fiscal 2025, între firmele publicate în acest director care au depus pentru acel an. Clasa CAEN este cea declarată în bilanț.
Sume în lei, la 31 decembrie, după situațiile financiare depuse la Ministerul Finanțelor; anii fără depunere lipsesc.
| An | Cifra de afaceri | Rezultat net | Salariați | Active totale | Datorii | Capitaluri |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 2022 | 0 lei | 0 lei | 0 | 4.209 lei | 32.100 lei | -27.891 lei |
| 2021 | 0 lei | 0 lei | 0 | 4.209 lei | 32.100 lei | -27.891 lei |
| 2020 | 30.914 lei | -11.970 lei | 1 | 4.198 lei | 32.089 lei | -27.891 lei |
| 2019 | 10.386 lei | -12.496 lei | 2 | 16.322 lei | 32.243 lei | -15.921 lei |
| 2018 | — | 0 lei | — | 75 lei | 3.500 lei | -3.425 lei |
| 2017 | — | -2.245 lei | — | 75 lei | 3.500 lei | -3.425 lei |
| 2016 | — | 0 lei | — | 2.320 lei | 3.500 lei | -1.180 lei |
| 2015 | — | 0 lei | — | 2.320 lei | 3.500 lei | -1.180 lei |
| 2014 | 0 lei | -122 lei | — | 2.320 lei | 3.500 lei | -1.180 lei |
| 2013 | 12.057 lei | -1.558 lei | 1 | 2.442 lei | 3.500 lei | -1.058 lei |
Toți indicatorii
2022 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 0 lei
- Venituri totale
- 0 lei
- Cheltuieli totale
- 0 lei
- Profit brut
- 0 lei
- Pierdere brută
- 0 lei
- Profit net
- 0 lei
- Pierdere netă
- 0 lei
- Active imobilizate
- 0 lei
- Active circulante
- 4.209 lei
- Stocuri
- 0 lei
- Creanțe
- 0 lei
- Casa și conturi la bănci
- 4.209 lei
- Datorii
- 32.100 lei
- Capitaluri
- -27.891 lei
- Capital subscris vărsat
- 500 lei
- Număr mediu de salariați
- 0
2021 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 0 lei
- Venituri totale
- 0 lei
- Cheltuieli totale
- 0 lei
- Profit brut
- 0 lei
- Pierdere brută
- 0 lei
- Profit net
- 0 lei
- Pierdere netă
- 0 lei
- Active imobilizate
- 0 lei
- Active circulante
- 4.209 lei
- Stocuri
- 0 lei
- Creanțe
- 0 lei
- Casa și conturi la bănci
- 4.209 lei
- Datorii
- 32.100 lei
- Capitaluri
- -27.891 lei
- Capital subscris vărsat
- 500 lei
- Număr mediu de salariați
- 0
2020 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 30.914 lei
- Venituri totale
- 30.914 lei
- Cheltuieli totale
- 42.575 lei
- Profit brut
- 0 lei
- Pierdere brută
- 11.661 lei
- Profit net
- 0 lei
- Pierdere netă
- 11.970 lei
- Active imobilizate
- 0 lei
- Active circulante
- 4.198 lei
- Stocuri
- 0 lei
- Creanțe
- 0 lei
- Casa și conturi la bănci
- 4.198 lei
- Datorii
- 32.089 lei
- Capitaluri
- -27.891 lei
- Capital subscris vărsat
- 500 lei
- Număr mediu de salariați
- 1
2019 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 10.386 lei
- Venituri totale
- 10.386 lei
- Cheltuieli totale
- 22.778 lei
- Profit brut
- 0 lei
- Pierdere brută
- 12.392 lei
- Profit net
- 0 lei
- Pierdere netă
- 12.496 lei
- Active imobilizate
- 0 lei
- Active circulante
- 16.322 lei
- Stocuri
- 13.456 lei
- Creanțe
- 0 lei
- Casa și conturi la bănci
- 2.866 lei
- Datorii
- 32.243 lei
- Capitaluri
- -15.921 lei
- Capital subscris vărsat
- 500 lei
- Număr mediu de salariați
- 2
2018 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- —
- Venituri totale
- 0 lei
- Cheltuieli totale
- —
- Profit brut
- 0 lei
- Pierdere brută
- 0 lei
- Profit net
- 0 lei
- Pierdere netă
- 0 lei
- Active imobilizate
- —
- Active circulante
- 75 lei
- Stocuri
- —
- Creanțe
- —
- Casa și conturi la bănci
- 75 lei
- Datorii
- 3.500 lei
- Capitaluri
- -3.425 lei
- Capital subscris vărsat
- 500 lei
- Număr mediu de salariați
- —
2017 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- —
- Venituri totale
- 0 lei
- Cheltuieli totale
- 2.245 lei
- Profit brut
- 0 lei
- Pierdere brută
- 2.245 lei
- Profit net
- 0 lei
- Pierdere netă
- 2.245 lei
- Active imobilizate
- —
- Active circulante
- 75 lei
- Stocuri
- —
- Creanțe
- —
- Casa și conturi la bănci
- 75 lei
- Datorii
- 3.500 lei
- Capitaluri
- -3.425 lei
- Capital subscris vărsat
- 500 lei
- Număr mediu de salariați
- —
2016 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- —
- Venituri totale
- 0 lei
- Cheltuieli totale
- —
- Profit brut
- 0 lei
- Pierdere brută
- 0 lei
- Profit net
- 0 lei
- Pierdere netă
- 0 lei
- Active imobilizate
- 865 lei
- Active circulante
- 1.455 lei
- Stocuri
- 1.380 lei
- Creanțe
- —
- Casa și conturi la bănci
- 75 lei
- Datorii
- 3.500 lei
- Capitaluri
- -1.180 lei
- Capital subscris vărsat
- 500 lei
- Număr mediu de salariați
- —
2015 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- —
- Venituri totale
- 0 lei
- Cheltuieli totale
- —
- Profit brut
- 0 lei
- Pierdere brută
- 0 lei
- Profit net
- 0 lei
- Pierdere netă
- 0 lei
- Active imobilizate
- 865 lei
- Active circulante
- 1.455 lei
- Stocuri
- 1.380 lei
- Creanțe
- —
- Casa și conturi la bănci
- 75 lei
- Datorii
- 3.500 lei
- Capitaluri
- -1.180 lei
- Capital subscris vărsat
- 500 lei
- Număr mediu de salariați
- —
2014 · bilanț lung/scurt
- Cifra de afaceri netă
- 0 lei
- Venituri totale
- 0 lei
- Cheltuieli totale
- 122 lei
- Profit brut
- 0 lei
- Pierdere brută
- 122 lei
- Profit net
- 0 lei
- Pierdere netă
- 122 lei
- Active imobilizate
- 865 lei
- Active circulante
- 1.455 lei
- Stocuri
- 1.380 lei
- Creanțe
- —
- Casa și conturi la bănci
- 75 lei
- Datorii
- 3.500 lei
- Capitaluri
- -1.180 lei
- Capital subscris vărsat
- 500 lei
- Număr mediu de salariați
- —
2013 · bilanț lung/scurt
- Cifra de afaceri netă
- 12.057 lei
- Venituri totale
- 12.101 lei
- Cheltuieli totale
- 13.337 lei
- Profit brut
- 0 lei
- Pierdere brută
- 1.236 lei
- Profit net
- 0 lei
- Pierdere netă
- 1.558 lei
- Active imobilizate
- 865 lei
- Active circulante
- 1.577 lei
- Stocuri
- 1.380 lei
- Creanțe
- —
- Casa și conturi la bănci
- 197 lei
- Datorii
- 3.500 lei
- Capitaluri
- -1.058 lei
- Capital subscris vărsat
- 500 lei
- Număr mediu de salariați
- 1
Activități autorizate (CAEN)
- 5610 · Restaurante (CAEN Rev.2)
- 5621 · Activități de alimentație (catering) pentru evenimente (CAEN Rev.2)
- 5629 · Alte servicii de alimentație n.c.a. (CAEN Rev.2)
- 5630 · Baruri și alte activități de servire a băuturilor (CAEN Rev.2)
- 8230 · Activități de organizare a expozițiilor, târgurilor și congreselor (CAEN Rev.2)
- 9001 · Activități de interpretare artistică (spectacole) (CAEN Rev.2)
- 9329 · Alte activități recreative și distractive n.c.a. (CAEN Rev.2)
Istoric
Nicio modificare observată de la primul instantaneu urmărit (2026-07-08). Istoricul se completează lunar, pe măsură ce ONRC publică instantanee noi.
Cronologie
Tot ce se poate data despre această firmă, dintr-un singur fir: înregistrări la registrul comerțului, decizii ANAF, situații financiare depuse, documente de urbanism și aparițiile în știrile noastre. Nu este o listă exhaustivă a activității firmei — doar a ceea ce apare în sursele de mai jos.
2022
- Situații financiare depuse pentru anul 2022
2021
- Situații financiare depuse pentru anul 2021
2020
- Situații financiare depuse pentru anul 2020
2019
- Situații financiare depuse pentru anul 2019
2018
- Situații financiare depuse pentru anul 2018
2017
- Situații financiare depuse pentru anul 2017
2016
- Situații financiare depuse pentru anul 2016
2015
- Situații financiare depuse pentru anul 2015
2014
- Situații financiare depuse pentru anul 2014
2013
- Situații financiare depuse pentru anul 2013
- Înmatriculare la registrul comerțului