HEALTH GAMA SRL
societate cu răspundere limitată, cu sediul în București Sectorul 1, înmatriculată la 17 iulie 2014.
Identitate
- Denumire legală
- HEALTH GAMA SRL
- CUI
- 33396328
- Nr. înmatriculare
- J40/8503/2014
- EUID
- ROONRC.J40/8503/2014
- Formă juridică
- societate cu răspundere limitată
- Data înmatriculării
- 17 iulie 2014
Sediu social
- Adresă
- BITOLIA, nr. 45, DEMISOL, București Sectorul 1, București
- Localitate
- București Sectorul 1, București
- Cod poștal
- 11676
Stare
- Stare ONRC
- funcțiune (cod 1048, din 8 iul)
- Plătitor de TVA
- da (din 1 iun)
- Inactiv fiscal
- nu
- RO e-Factura
- nu
- Înregistrare ANAF
- TRANSFER(SOSIRE) din data 19.01.2015
- Sursa ANAF
- actualizat 28 aug
Reprezentanți
- IRIMESCU CAMELIA MIHAELA — administrator
Reprezentanții legali înscriși la registrul comerțului la data instantaneului; persoanele cu același nume pot fi persoane diferite.
Situații financiare
Poziție în sector
Depunerea pe anul 2025 nu conține o cifră de afaceri, așa că firma nu intră în clasamentele pe municipiul București.
Clasamente calculate de craiova.ro din situațiile financiare depuse la Ministerul Finanțelor (date deschise data.gov.ro, CC BY 4.0) pentru anul fiscal 2025, între firmele publicate în acest director care au depus pentru acel an. Clasa CAEN este cea declarată în bilanț.
Sume în lei, la 31 decembrie, după situațiile financiare depuse la Ministerul Finanțelor; anii fără depunere lipsesc.
| An | Cifra de afaceri | Rezultat net | Salariați | Active totale | Datorii | Capitaluri |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | — | -3.408 lei | — | 24.834 lei | 1.529.635 lei | -1.504.801 lei |
| 2024 | — | -5.630 lei | — | 26.198 lei | 1.527.591 lei | -1.501.393 lei |
| 2023 | — | -5.807 lei | — | 26.753 lei | 1.522.516 lei | -1.495.763 lei |
| 2022 | — | -5.083 lei | — | 29.093 lei | 1.519.049 lei | -1.489.956 lei |
| 2021 | — | -7.058 lei | — | 29.078 lei | 1.513.951 lei | -1.484.873 lei |
| 2020 | — | -30.512 lei | — | 36.222 lei | 1.514.037 lei | -1.477.815 lei |
| 2019 | — | -5.421 lei | — | 67.598 lei | 1.514.901 lei | -1.447.303 lei |
| 2018 | — | -7.256 lei | 2 | 66.554 lei | 1.508.436 lei | -1.441.882 lei |
| 2017 | 180.736 lei | -359.271 lei | 12 | 76.596 lei | 1.511.222 lei | -1.434.626 lei |
| 2016 | 1.476.027 lei | -441.767 lei | 59 | 351.958 lei | 1.427.318 lei | -1.075.355 lei |
| 2015 | 982.872 lei | -670.714 lei | 54 | 540.069 lei | 1.173.657 lei | -633.588 lei |
| 2014 | 0 lei | -52.874 lei | 1 | 8.326 lei | 61.000 lei | -52.674 lei |
Toți indicatorii
2025 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- —
- Venituri totale
- 2.939 lei
- Cheltuieli totale
- 6.347 lei
- Profit brut
- 0 lei
- Pierdere brută
- 3.408 lei
- Profit net
- 0 lei
- Pierdere netă
- 3.408 lei
- Active imobilizate
- —
- Active circulante
- 24.834 lei
- Stocuri
- —
- Creanțe
- 18.743 lei
- Casa și conturi la bănci
- 6.091 lei
- Datorii
- 1.529.635 lei
- Capitaluri
- -1.504.801 lei
- Capital subscris vărsat
- 90.000 lei
- Număr mediu de salariați
- —
2024 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- —
- Venituri totale
- 1.135 lei
- Cheltuieli totale
- 6.765 lei
- Profit brut
- 0 lei
- Pierdere brută
- 5.630 lei
- Profit net
- 0 lei
- Pierdere netă
- 5.630 lei
- Active imobilizate
- —
- Active circulante
- 26.198 lei
- Stocuri
- —
- Creanțe
- 18.736 lei
- Casa și conturi la bănci
- 7.462 lei
- Datorii
- 1.527.591 lei
- Capitaluri
- -1.501.393 lei
- Capital subscris vărsat
- 90.000 lei
- Număr mediu de salariați
- —
2023 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- —
- Venituri totale
- 3.015 lei
- Cheltuieli totale
- 8.822 lei
- Profit brut
- 0 lei
- Pierdere brută
- 5.807 lei
- Profit net
- 0 lei
- Pierdere netă
- 5.807 lei
- Active imobilizate
- —
- Active circulante
- 26.753 lei
- Stocuri
- —
- Creanțe
- 18.732 lei
- Casa și conturi la bănci
- 8.021 lei
- Datorii
- 1.522.516 lei
- Capitaluri
- -1.495.763 lei
- Capital subscris vărsat
- 90.000 lei
- Număr mediu de salariați
- —
2022 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- —
- Venituri totale
- 2.858 lei
- Cheltuieli totale
- 7.941 lei
- Profit brut
- 0 lei
- Pierdere brută
- 5.083 lei
- Profit net
- 0 lei
- Pierdere netă
- 5.083 lei
- Active imobilizate
- —
- Active circulante
- 29.093 lei
- Stocuri
- —
- Creanțe
- 18.726 lei
- Casa și conturi la bănci
- 10.367 lei
- Datorii
- 1.519.049 lei
- Capitaluri
- -1.489.956 lei
- Capital subscris vărsat
- 90.000 lei
- Număr mediu de salariați
- —
2021 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- —
- Venituri totale
- 1.094 lei
- Cheltuieli totale
- 8.152 lei
- Profit brut
- 0 lei
- Pierdere brută
- 7.058 lei
- Profit net
- 0 lei
- Pierdere netă
- 7.058 lei
- Active imobilizate
- —
- Active circulante
- 29.078 lei
- Stocuri
- —
- Creanțe
- 18.720 lei
- Casa și conturi la bănci
- 10.358 lei
- Datorii
- 1.513.951 lei
- Capitaluri
- -1.484.873 lei
- Capital subscris vărsat
- 90.000 lei
- Număr mediu de salariați
- —
2020 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- —
- Venituri totale
- 3.144 lei
- Cheltuieli totale
- 33.611 lei
- Profit brut
- 0 lei
- Pierdere brută
- 30.467 lei
- Profit net
- 0 lei
- Pierdere netă
- 30.512 lei
- Active imobilizate
- —
- Active circulante
- 36.222 lei
- Stocuri
- —
- Creanțe
- 18.714 lei
- Casa și conturi la bănci
- 17.508 lei
- Datorii
- 1.514.037 lei
- Capitaluri
- -1.477.815 lei
- Capital subscris vărsat
- 90.000 lei
- Număr mediu de salariați
- —
2019 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- —
- Venituri totale
- 2.414 lei
- Cheltuieli totale
- 7.835 lei
- Profit brut
- 0 lei
- Pierdere brută
- 5.421 lei
- Profit net
- 0 lei
- Pierdere netă
- 5.421 lei
- Active imobilizate
- —
- Active circulante
- 67.598 lei
- Stocuri
- —
- Creanțe
- 46.602 lei
- Casa și conturi la bănci
- 20.996 lei
- Datorii
- 1.514.901 lei
- Capitaluri
- -1.447.303 lei
- Capital subscris vărsat
- 90.000 lei
- Număr mediu de salariați
- —
2018 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- —
- Venituri totale
- 1.287 lei
- Cheltuieli totale
- 8.543 lei
- Profit brut
- 0 lei
- Pierdere brută
- 7.256 lei
- Profit net
- 0 lei
- Pierdere netă
- 7.256 lei
- Active imobilizate
- —
- Active circulante
- 66.554 lei
- Stocuri
- —
- Creanțe
- 42.395 lei
- Casa și conturi la bănci
- 24.159 lei
- Datorii
- 1.508.436 lei
- Capitaluri
- -1.441.882 lei
- Capital subscris vărsat
- 90.000 lei
- Număr mediu de salariați
- 2
2017 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 180.736 lei
- Venituri totale
- 271.730 lei
- Cheltuieli totale
- 631.001 lei
- Profit brut
- 0 lei
- Pierdere brută
- 359.271 lei
- Profit net
- 0 lei
- Pierdere netă
- 359.271 lei
- Active imobilizate
- —
- Active circulante
- 76.596 lei
- Stocuri
- —
- Creanțe
- 42.058 lei
- Casa și conturi la bănci
- 34.538 lei
- Datorii
- 1.511.222 lei
- Capitaluri
- -1.434.626 lei
- Capital subscris vărsat
- 90.000 lei
- Număr mediu de salariați
- 12
2016 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 1.476.027 lei
- Venituri totale
- 1.492.677 lei
- Cheltuieli totale
- 1.934.444 lei
- Profit brut
- 0 lei
- Pierdere brută
- 441.767 lei
- Profit net
- 0 lei
- Pierdere netă
- 441.767 lei
- Active imobilizate
- 265.797 lei
- Active circulante
- 86.161 lei
- Stocuri
- —
- Creanțe
- 76.706 lei
- Casa și conturi la bănci
- 9.455 lei
- Datorii
- 1.427.318 lei
- Capitaluri
- -1.075.355 lei
- Capital subscris vărsat
- 90.000 lei
- Număr mediu de salariați
- 59
2015 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 982.872 lei
- Venituri totale
- 983.440 lei
- Cheltuieli totale
- 1.654.154 lei
- Profit brut
- 0 lei
- Pierdere brută
- 670.714 lei
- Profit net
- 0 lei
- Pierdere netă
- 670.714 lei
- Active imobilizate
- 314.294 lei
- Active circulante
- 225.775 lei
- Stocuri
- —
- Creanțe
- 162.404 lei
- Casa și conturi la bănci
- 63.371 lei
- Datorii
- 1.173.657 lei
- Capitaluri
- -633.588 lei
- Capital subscris vărsat
- 90.000 lei
- Număr mediu de salariați
- 54
2014 · bilanț lung/scurt
- Cifra de afaceri netă
- 0 lei
- Venituri totale
- 0 lei
- Cheltuieli totale
- 52.874 lei
- Profit brut
- 0 lei
- Pierdere brută
- 52.874 lei
- Profit net
- 0 lei
- Pierdere netă
- 52.874 lei
- Active imobilizate
- —
- Active circulante
- 8.326 lei
- Stocuri
- —
- Creanțe
- —
- Casa și conturi la bănci
- 8.326 lei
- Datorii
- 61.000 lei
- Capitaluri
- -52.674 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- 1
Activități autorizate (CAEN)
Istoric
Nicio modificare observată de la primul instantaneu urmărit (2026-07-08). Istoricul se completează lunar, pe măsură ce ONRC publică instantanee noi.
Cronologie
Tot ce se poate data despre această firmă, dintr-un singur fir: înregistrări la registrul comerțului, decizii ANAF, situații financiare depuse, documente de urbanism și aparițiile în știrile noastre. Nu este o listă exhaustivă a activității firmei — doar a ceea ce apare în sursele de mai jos.
2025
- Situații financiare depuse pentru anul 2025
2024
- Situații financiare depuse pentru anul 2024
2023
- Situații financiare depuse pentru anul 2023
2022
- Situații financiare depuse pentru anul 2022
2021
- Situații financiare depuse pentru anul 2021
2020
- Situații financiare depuse pentru anul 2020
2019
- Situații financiare depuse pentru anul 2019
2018
- Situații financiare depuse pentru anul 2018
2017
- Situații financiare depuse pentru anul 2017
2016
- Situații financiare depuse pentru anul 2016
2015
- Situații financiare depuse pentru anul 2015
- Înregistrare în scopuri de TVA
2014
- Situații financiare depuse pentru anul 2014
- Înmatriculare la registrul comerțului