HEAL FACTORY S.R.L.
societate cu răspundere limitată, cu sediul în Municipiul Ploiești, înmatriculată la 6 decembrie 2022.
Identitate
- Denumire legală
- HEAL FACTORY S.R.L.
- CUI
- 47272737
- Nr. înmatriculare
- J2022003410299
- EUID
- ROONRC.J2022003410299
- Formă juridică
- societate cu răspundere limitată
- Data înmatriculării
- 6 decembrie 2022
Sediu social
- Adresă
- ȘIPOTE, nr. 1, bl. 152K, sc. K, et. 1, ap. 5, Municipiul Ploiești, Prahova
- Localitate
- Municipiul Ploiești, Prahova
- Cod poștal
- 100511
Stare
- Stare ONRC
- funcțiune (cod 1048, din 8 iul)
- Plătitor de TVA
- nu
- Inactiv fiscal
- nu
- RO e-Factura
- nu
- Înregistrare ANAF
- INREGISTRAT din data 06.12.2022
- Sursa ANAF
- actualizat 28 aug
Reprezentanți
- COADĂ CONSTANTIN CIPRIAN — administrator
Reprezentanții legali înscriși la registrul comerțului la data instantaneului; persoanele cu același nume pot fi persoane diferite.
Situații financiare
Poziție în sector
Locul 56 din 119 după cifra de afaceri în clasa CAEN 8690, județul Prahova, peste 54% dintre firmele clasei. Locul 12.545 din 21.767 în tot județul, și locul 8.065 după numărul de salariați. Față de 2024, cifra de afaceri a crescut cu 95%.
Clasamente calculate de craiova.ro din situațiile financiare depuse la Ministerul Finanțelor (date deschise data.gov.ro, CC BY 4.0) pentru anul fiscal 2025, între firmele publicate în acest director care au depus pentru acel an. Clasa CAEN este cea declarată în bilanț.
Sume în lei, la 31 decembrie, după situațiile financiare depuse la Ministerul Finanțelor; anii fără depunere lipsesc.
| An | Cifra de afaceri | Rezultat net | Salariați | Active totale | Datorii | Capitaluri |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 173.448 lei | -9.202 lei | 1 | 125.832 lei | 190.260 lei | -84.401 lei |
| 2024 | 88.957 lei | -63.156 lei | 1 | 162.201 lei | 212.072 lei | -75.200 lei |
| 2023 | 16.050 lei | -12.244 lei | 1 | 27.111 lei | 7.727 lei | -12.044 lei |
| 2022 | — | -614 lei | — | 200 lei | 614 lei | -414 lei |
Toți indicatorii
2025 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 173.448 lei
- Venituri totale
- 178.775 lei
- Cheltuieli totale
- 187.597 lei
- Profit brut
- 0 lei
- Pierdere brută
- 8.822 lei
- Profit net
- 0 lei
- Pierdere netă
- 9.202 lei
- Active imobilizate
- 117.762 lei
- Active circulante
- 8.070 lei
- Stocuri
- —
- Creanțe
- 565 lei
- Casa și conturi la bănci
- 7.505 lei
- Datorii
- 190.260 lei
- Capitaluri
- -84.401 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- 1
2024 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 88.957 lei
- Venituri totale
- 94.269 lei
- Cheltuieli totale
- 154.756 lei
- Profit brut
- 0 lei
- Pierdere brută
- 60.487 lei
- Profit net
- 0 lei
- Pierdere netă
- 63.156 lei
- Active imobilizate
- 145.120 lei
- Active circulante
- 17.081 lei
- Stocuri
- 1.562 lei
- Creanțe
- 466 lei
- Casa și conturi la bănci
- 15.053 lei
- Datorii
- 212.072 lei
- Capitaluri
- -75.200 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- 1
2023 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 16.050 lei
- Venituri totale
- 109.897 lei
- Cheltuieli totale
- 121.959 lei
- Profit brut
- 0 lei
- Pierdere brută
- 12.062 lei
- Profit net
- 0 lei
- Pierdere netă
- 12.244 lei
- Active imobilizate
- 26.751 lei
- Active circulante
- 360 lei
- Stocuri
- —
- Creanțe
- —
- Casa și conturi la bănci
- 360 lei
- Datorii
- 7.727 lei
- Capitaluri
- -12.044 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- 1
2022 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- —
- Venituri totale
- 0 lei
- Cheltuieli totale
- 614 lei
- Profit brut
- 0 lei
- Pierdere brută
- 614 lei
- Profit net
- 0 lei
- Pierdere netă
- 614 lei
- Active imobilizate
- 122 lei
- Active circulante
- 78 lei
- Stocuri
- —
- Creanțe
- —
- Casa și conturi la bănci
- 78 lei
- Datorii
- 614 lei
- Capitaluri
- -414 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- —
Activități autorizate (CAEN)
- 8690 · Alte activități referitoare la sănătatea umană (CAEN Rev.2)
Istoric
Nicio modificare observată de la primul instantaneu urmărit (2026-07-08). Istoricul se completează lunar, pe măsură ce ONRC publică instantanee noi.
Cronologie
Tot ce se poate data despre această firmă, dintr-un singur fir: înregistrări la registrul comerțului, decizii ANAF, situații financiare depuse, documente de urbanism și aparițiile în știrile noastre. Nu este o listă exhaustivă a activității firmei — doar a ceea ce apare în sursele de mai jos.
2025
- Situații financiare depuse pentru anul 2025
2024
- Situații financiare depuse pentru anul 2024
2023
- Situații financiare depuse pentru anul 2023
2022
- Situații financiare depuse pentru anul 2022
- Înmatriculare la registrul comerțului