HAYEK & FRIEDMAN S.R.L.
societate cu răspundere limitată, cu sediul în București Sectorul 2, înmatriculată la 10 iunie 2020.
Identitate
- Denumire legală
- HAYEK & FRIEDMAN S.R.L.
- CUI
- 42602133
- Nr. înmatriculare
- J40/6078/2020
- EUID
- ROONRC.J40/6078/2020
- Formă juridică
- societate cu răspundere limitată
- Data înmatriculării
- 10 iunie 2020
Sediu social
- Adresă
- ICOANEI, nr. 45, et. 2, ap. 3, CAMERA 1, București Sectorul 2, București
- Localitate
- București Sectorul 2, București
- Cod poștal
- 20453
Stare
- Stare ONRC
- funcțiune (cod 1048, din 8 iul)
- Plătitor de TVA
- nu
- Inactiv fiscal
- nu (reactivat la 5 apr)
- RO e-Factura
- nu
- Înregistrare ANAF
- INREGISTRAT din data 10.06.2020
- Sursa ANAF
- actualizat 28 aug
Reprezentanți
- HULUŢĂ LIVIU — administrator
Reprezentanții legali înscriși la registrul comerțului la data instantaneului; persoanele cu același nume pot fi persoane diferite.
Situații financiare
Poziție în sector
Locul 37 din 62 după cifra de afaceri în clasa CAEN 7010, municipiul București, peste 42% dintre firmele clasei. Locul 64.320 din 132.982 în tot județul. Față de 2024, cifra de afaceri a crescut cu 11%.
Clasamente calculate de craiova.ro din situațiile financiare depuse la Ministerul Finanțelor (date deschise data.gov.ro, CC BY 4.0) pentru anul fiscal 2025, între firmele publicate în acest director care au depus pentru acel an. Clasa CAEN este cea declarată în bilanț.
Sume în lei, la 31 decembrie, după situațiile financiare depuse la Ministerul Finanțelor; anii fără depunere lipsesc.
| An | Cifra de afaceri | Rezultat net | Salariați | Active totale | Datorii | Capitaluri |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 274.055 lei | 119.806 lei | — | 179.007 lei | 16.695 lei | 162.312 lei |
| 2024 | 247.150 lei | 92.276 lei | — | 113.048 lei | 20.112 lei | 92.936 lei |
| 2023 | 4.000 lei | 420 lei | — | 2.107 lei | 1.447 lei | 660 lei |
| 2022 | 40.000 lei | 32.961 lei | — | 98.911 lei | 71.222 lei | 27.689 lei |
Toți indicatorii
2025 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 274.055 lei
- Venituri totale
- 274.055 lei
- Cheltuieli totale
- 136.634 lei
- Profit brut
- 137.421 lei
- Pierdere brută
- 0 lei
- Profit net
- 119.806 lei
- Pierdere netă
- 0 lei
- Active imobilizate
- 720 lei
- Active circulante
- 178.287 lei
- Stocuri
- —
- Creanțe
- 173.339 lei
- Casa și conturi la bănci
- 4.948 lei
- Datorii
- 16.695 lei
- Capitaluri
- 162.312 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- —
2024 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 247.150 lei
- Venituri totale
- 247.150 lei
- Cheltuieli totale
- 138.853 lei
- Profit brut
- 108.297 lei
- Pierdere brută
- 0 lei
- Profit net
- 92.276 lei
- Pierdere netă
- 0 lei
- Active imobilizate
- 720 lei
- Active circulante
- 112.328 lei
- Stocuri
- —
- Creanțe
- 20.801 lei
- Casa și conturi la bănci
- 91.527 lei
- Datorii
- 20.112 lei
- Capitaluri
- 92.936 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- —
2023 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 4.000 lei
- Venituri totale
- 4.000 lei
- Cheltuieli totale
- 3.457 lei
- Profit brut
- 543 lei
- Pierdere brută
- 0 lei
- Profit net
- 420 lei
- Pierdere netă
- 0 lei
- Active imobilizate
- 720 lei
- Active circulante
- 1.387 lei
- Stocuri
- —
- Creanțe
- —
- Casa și conturi la bănci
- 1.387 lei
- Datorii
- 1.447 lei
- Capitaluri
- 660 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- —
2022 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 40.000 lei
- Venituri totale
- 40.000 lei
- Cheltuieli totale
- 5.839 lei
- Profit brut
- 34.161 lei
- Pierdere brută
- 0 lei
- Profit net
- 32.961 lei
- Pierdere netă
- 0 lei
- Active imobilizate
- 720 lei
- Active circulante
- 98.191 lei
- Stocuri
- —
- Creanțe
- 97.129 lei
- Casa și conturi la bănci
- 1.062 lei
- Datorii
- 71.222 lei
- Capitaluri
- 27.689 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- —
Activități autorizate (CAEN)
Istoric
Nicio modificare observată de la primul instantaneu urmărit (2026-07-08). Istoricul se completează lunar, pe măsură ce ONRC publică instantanee noi.
Cronologie
Tot ce se poate data despre această firmă, dintr-un singur fir: înregistrări la registrul comerțului, decizii ANAF, situații financiare depuse, documente de urbanism și aparițiile în știrile noastre. Nu este o listă exhaustivă a activității firmei — doar a ceea ce apare în sursele de mai jos.
2025
- Situații financiare depuse pentru anul 2025
2024
- Situații financiare depuse pentru anul 2024
2023
- Situații financiare depuse pentru anul 2023
- Reactivată fiscal de ANAF
2022
- Situații financiare depuse pentru anul 2022
2021
- Declarată inactivă fiscal de ANAF
2020
- Înmatriculare la registrul comerțului