HAY AUTO SHOP S.R.L.
societate cu răspundere limitată, cu sediul în Municipiul Vatra Dornei, înmatriculată la 20 februarie 2019.
Identitate
- Denumire legală
- HAY AUTO SHOP S.R.L.
- CUI
- 40671366
- Nr. înmatriculare
- J2019000554336
- EUID
- ROONRC.J2019000554336
- Formă juridică
- societate cu răspundere limitată
- Data înmatriculării
- 20 februarie 2019
Sediu social
- Adresă
- Mălinilor, nr. 16, bl. T10, sc. A, et. 2, ap. 11, Municipiul Vatra Dornei, Suceava
- Localitate
- Municipiul Vatra Dornei, Suceava
- Cod poștal
- 725700
Stare
- Stare ONRC
- funcțiune (cod 1048, din 8 iul)
- Plătitor de TVA
- da (din 14 feb)
- Inactiv fiscal
- nu
- RO e-Factura
- nu
- Înregistrare ANAF
- INREGISTRAT din data 20.02.2019
- Sursa ANAF
- actualizat 28 aug
Reprezentanți
- TOLOŞ MARIANA-CĂTĂLINA — administrator
Reprezentanții legali înscriși la registrul comerțului la data instantaneului; persoanele cu același nume pot fi persoane diferite.
Situații financiare
Poziție în sector
Locul 3 din 13 după cifra de afaceri în clasa CAEN 4531, județul Suceava, peste 85% dintre firmele clasei. Locul 3.713 din 16.743 în tot județul, și locul 4.766 după numărul de salariați. Față de 2024, cifra de afaceri a crescut cu 8%.
Clasamente calculate de craiova.ro din situațiile financiare depuse la Ministerul Finanțelor (date deschise data.gov.ro, CC BY 4.0) pentru anul fiscal 2025, între firmele publicate în acest director care au depus pentru acel an. Clasa CAEN este cea declarată în bilanț.
Sume în lei, la 31 decembrie, după situațiile financiare depuse la Ministerul Finanțelor; anii fără depunere lipsesc.
| An | Cifra de afaceri | Rezultat net | Salariați | Active totale | Datorii | Capitaluri |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 1.106.631 lei | -86.350 lei | 2 | 946.315 lei | 1.020.530 lei | -106.019 lei |
| 2024 | 1.023.547 lei | -48.213 lei | 2 | 472.874 lei | 457.497 lei | -19.669 lei |
| 2023 | 1.170.408 lei | 21.068 lei | 2 | 320.730 lei | 250.299 lei | 28.544 lei |
| 2022 | 1.220.614 lei | 7.276 lei | 3 | 364.105 lei | 306.019 lei | 7.476 lei |
| 2021 | 952.460 lei | 70.345 lei | 2 | 375.603 lei | 265.270 lei | 49.336 lei |
| 2020 | 479.219 lei | 8.287 lei | 2 | 201.403 lei | 150.547 lei | -21.009 lei |
| 2019 | 10.249 lei | -29.496 lei | 1 | 191.303 lei | 105.711 lei | -29.296 lei |
Toți indicatorii
2025 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 1.106.631 lei
- Venituri totale
- 1.477.670 lei
- Cheltuieli totale
- 1.563.312 lei
- Profit brut
- 0 lei
- Pierdere brută
- 85.642 lei
- Profit net
- 0 lei
- Pierdere netă
- 86.350 lei
- Active imobilizate
- 529.165 lei
- Active circulante
- 417.150 lei
- Stocuri
- 265.030 lei
- Creanțe
- 136.761 lei
- Casa și conturi la bănci
- 15.359 lei
- Datorii
- 1.020.530 lei
- Capitaluri
- -106.019 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- 2
2024 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 1.023.547 lei
- Venituri totale
- 1.240.647 lei
- Cheltuieli totale
- 1.262.143 lei
- Profit brut
- 0 lei
- Pierdere brută
- 21.496 lei
- Profit net
- 0 lei
- Pierdere netă
- 48.213 lei
- Active imobilizate
- 194.659 lei
- Active circulante
- 278.215 lei
- Stocuri
- 203.254 lei
- Creanțe
- 67.320 lei
- Casa și conturi la bănci
- 7.641 lei
- Datorii
- 457.497 lei
- Capitaluri
- -19.669 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- 2
2023 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 1.170.408 lei
- Venituri totale
- 1.267.298 lei
- Cheltuieli totale
- 1.236.716 lei
- Profit brut
- 30.582 lei
- Pierdere brută
- 0 lei
- Profit net
- 21.068 lei
- Pierdere netă
- 0 lei
- Active imobilizate
- 93.629 lei
- Active circulante
- 227.101 lei
- Stocuri
- 129.424 lei
- Creanțe
- 78.638 lei
- Casa și conturi la bănci
- 19.039 lei
- Datorii
- 250.299 lei
- Capitaluri
- 28.544 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- 2
2022 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 1.220.614 lei
- Venituri totale
- 1.362.061 lei
- Cheltuieli totale
- 1.343.732 lei
- Profit brut
- 18.329 lei
- Pierdere brută
- 0 lei
- Profit net
- 7.276 lei
- Pierdere netă
- 0 lei
- Active imobilizate
- 112.515 lei
- Active circulante
- 251.590 lei
- Stocuri
- 163.811 lei
- Creanțe
- 52.733 lei
- Casa și conturi la bănci
- 35.046 lei
- Datorii
- 306.019 lei
- Capitaluri
- 7.476 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- 3
2021 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 952.460 lei
- Venituri totale
- 991.103 lei
- Cheltuieli totale
- 911.278 lei
- Profit brut
- 79.825 lei
- Pierdere brută
- 0 lei
- Profit net
- 70.345 lei
- Pierdere netă
- 0 lei
- Active imobilizate
- 174.354 lei
- Active circulante
- 201.249 lei
- Stocuri
- 170.054 lei
- Creanțe
- 27.064 lei
- Casa și conturi la bănci
- 4.131 lei
- Datorii
- 265.270 lei
- Capitaluri
- 49.336 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- 2
2020 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 479.219 lei
- Venituri totale
- 525.573 lei
- Cheltuieli totale
- 512.594 lei
- Profit brut
- 12.979 lei
- Pierdere brută
- 0 lei
- Profit net
- 8.287 lei
- Pierdere netă
- 0 lei
- Active imobilizate
- 100.354 lei
- Active circulante
- 101.049 lei
- Stocuri
- 75.778 lei
- Creanțe
- 8.658 lei
- Casa și conturi la bănci
- 16.613 lei
- Datorii
- 150.547 lei
- Capitaluri
- -21.009 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- 2
2019 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 10.249 lei
- Venituri totale
- 28.173 lei
- Cheltuieli totale
- 57.559 lei
- Profit brut
- 0 lei
- Pierdere brută
- 29.386 lei
- Profit net
- 0 lei
- Pierdere netă
- 29.496 lei
- Active imobilizate
- 77.045 lei
- Active circulante
- 114.258 lei
- Stocuri
- 71.048 lei
- Creanțe
- 33.466 lei
- Casa și conturi la bănci
- 9.744 lei
- Datorii
- 105.711 lei
- Capitaluri
- -29.296 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- 1
Contracte publice
- 16 cumpărături directe, de la 4 autorități contractante (2024–2026) · valoare însumată de cel mult 46 mii lei
Totalul este un maxim, nu o cheltuială. Pe un acord-cadru sursa scrie întreaga valoare a acordului pe rândul fiecărui câștigător, iar pe un contract cu mai multe loturi o repetă pe rândul fiecărui lot, așa că adunarea rândurilor numără de mai multe ori aceiași bani. Numărul atribuirilor este cifra sigură.
Cei mai mari cumpărători
- Municipiul Vatra Dornei9 atribuiri · cel mult 28 mii lei
- Societatea Nationala a Apelor Mineraleo atribuire · cel mult 12 mii lei
- COMUNA DORNA ARINIo atribuire · cel mult 5 mii lei
- LICEUL TEHNOLOGIC VASILE DEAC VATRA DORNEI5 atribuiri · cel mult 1.367 lei
Ultimele 5 atribuiri
- Cumpărare directă4 loturi
TITAN GT1 F.5 0W20 5L
330,57 lei · LICEUL TEHNOLOGIC VASILE DEAC VATRA DORNEI · CPV 34300000-0 Piese si accesorii pentru vehicule si pentru motoare de vehicule (Rev.2)
- Cumpărare directă
Piese si accesorii auto - RENAULT KANGOO - SV 76 PVD
288,35 lei · Municipiul Vatra Dornei · CPV 34300000-0 Piese si accesorii pentru vehicule si pentru motoare de vehicule (Rev.2)
- Cumpărare directă
Releu - pentru vola - Centrala Termica
74,38 lei · Municipiul Vatra Dornei · CPV 34300000-0 Piese si accesorii pentru vehicule si pentru motoare de vehicule (Rev.2)
- Cumpărare directă
Piese - Centrala Termica - SV -78-PVD ( MERCEDES ACTORS)
2.621,28 lei · Municipiul Vatra Dornei · CPV 34300000-0 Piese si accesorii pentru vehicule si pentru motoare de vehicule (Rev.2)
- Cumpărare directă
CUB BETON TIP LEGO 175cmX70cmX60cm
5.400 lei · COMUNA DORNA ARINI · CPV 44114200-4 Produse din beton (Rev.2)
Contracte de achiziție publică și cumpărături directe: SEAP/SICAP, prin seturile de date deschise publicate trimestrial de Autoritatea pentru Digitalizarea României pe data.gov.ro (CC BY 4.0). Valoarea este cea atribuită, înscrisă în anunțul de atribuire, nu suma plătită efectiv. Atribuiri înregistrate între 7 martie 2024 și 16 aprilie 2026. Legătura cu firma se face după codul unic de înregistrare din anunț, nu după denumire. Semnalați o eroare la contact.
Activități autorizate (CAEN)
- 2331 · Fabricarea plăcilor și dalelor din ceramică (CAEN Rev.3)
- 2361 · Fabricarea produselor din beton pentru construcții (CAEN Rev.3)
- 2363 · Fabricarea betonului (CAEN Rev.3)
- 2370 · Tăierea, fasonarea și finisarea pietrei (CAEN Rev.3)
- 2511 · Fabricarea de construcții metalice și părți componente ale structurilor metalice (CAEN Rev.3)
- 4211 · Lucrări de construcții ale drumurilor și autostrăzilor (CAEN Rev.3)
- 4213 · Construcția de poduri și tuneluri (CAEN Rev.3)
- 4312 · Lucrări de pregătire a terenului (CAEN Rev.3)
- 4342 · Alte lucrări speciale de construcții pentru clădiri (CAEN Rev.3)
- 4712 · Comerț cu amănuntul nespecializat, cu vânzare predominantă de produse nealimentare (CAEN Rev.3)
- 4725 · Comerț cu amănuntul al băuturilor (CAEN Rev.3)
- 4727 · Comerț cu amănuntul al altor produse alimentare (CAEN Rev.3)
- 4781 · Comerț cu amănuntul al autovehiculelor (CAEN Rev.3)
- 4782 · Comerț cu amănuntul al pieselor și accesoriilor pentru autovehicule (CAEN Rev.3)
- 5611 · Restaurante (CAEN Rev.3)
- 5612 · Activități ale unităților mobile de alimentație (CAEN Rev.3)
- 6622 · Activități ale agenților și broker-ilor de asigurări (CAEN Rev.3)
- 7711 · Activități de închiriere și leasing cu autoturisme și autovehicule rutiere ușoare (CAEN Rev.3)
- 9531 · Repararea și întreținerea autovehiculelor (CAEN Rev.3)
Istoric
Nicio modificare observată de la primul instantaneu urmărit (2026-07-08). Istoricul se completează lunar, pe măsură ce ONRC publică instantanee noi.
Cronologie
Tot ce se poate data despre această firmă, dintr-un singur fir: înregistrări la registrul comerțului, decizii ANAF, situații financiare depuse, documente de urbanism și aparițiile în știrile noastre. Nu este o listă exhaustivă a activității firmei — doar a ceea ce apare în sursele de mai jos.
2025
- Situații financiare depuse pentru anul 2025
2024
- Situații financiare depuse pentru anul 2024
2023
- Situații financiare depuse pentru anul 2023
2022
- Situații financiare depuse pentru anul 2022
2021
- Situații financiare depuse pentru anul 2021
2020
- Situații financiare depuse pentru anul 2020
- Înregistrare în scopuri de TVA
2019
- Situații financiare depuse pentru anul 2019
- Înmatriculare la registrul comerțului