Sari la conținut
Luni, 31 august 2026 Craiova, la zi. Sursele la vedere. Urmărim 30 de publicații și 13 instituții publice
Firmăîn funcțiune

HASARDANLOVE S.R.L.

societate cu răspundere limitată, cu sediul în Oraș Sângeorgiu de Pădure, înmatriculată la 25 martie 2022.

Identitate

Denumire legală
HASARDANLOVE S.R.L.
CUI
45861132
Nr. înmatriculare
J2022000486266
EUID
ROONRC.J2022000486266
Formă juridică
societate cu răspundere limitată
Data înmatriculării
25 martie 2022

Sediu social

Adresă
PETÖFI SANDOR, nr. 3, Oraș Sângeorgiu de Pădure, Mureș
Cod poștal
547535

Stare

Stare ONRC
  • funcțiune (cod 1048, din 8 iul)
Plătitor de TVA
da (din 1 aug)
Inactiv fiscal
nu
RO e-Factura
nu
Înregistrare ANAF
INREGISTRAT din data 25.03.2022
Sursa ANAF
actualizat 28 aug

Reprezentanți

  • TAR ATTILA-HUNOR — administrator

Reprezentanții legali înscriși la registrul comerțului la data instantaneului; persoanele cu același nume pot fi persoane diferite.

Situații financiare

Cifra de afaceri
648 mii lei0-1.422 lei2022: -1.422 lei2023: 648 mii lei2024: 494 mii lei2025: 483 mii lei2022202320242025
Rezultat net
18 mii lei0-122 mii lei2022: -14 mii lei2023: 18 mii lei2024: -122 mii lei2025: -95 mii lei2022202320242025

Poziție în sector

Locul 77 din 317 după cifra de afaceri în clasa CAEN 5630, județul Mureș, peste 76% dintre firmele clasei. Locul 5.332 din 16.897 în tot județul, și locul 4.316 după numărul de salariați. Față de 2024, cifra de afaceri a scăzut cu 2%.

Clasamente calculate de craiova.ro din situațiile financiare depuse la Ministerul Finanțelor (date deschise data.gov.ro, CC BY 4.0) pentru anul fiscal 2025, între firmele publicate în acest director care au depus pentru acel an. Clasa CAEN este cea declarată în bilanț.

Sume în lei, la 31 decembrie, după situațiile financiare depuse la Ministerul Finanțelor; anii fără depunere lipsesc.

Indicatori din situațiile financiare anuale, pe ani fiscali
AnCifra de afaceriRezultat netSalariațiActive totaleDatoriiCapitaluri
2025483.281 lei-95.271 lei2358.448 lei572.151 lei-213.610 lei
2024493.705 lei-122.283 lei3129.190 lei247.941 lei-118.339 lei
2023647.969 lei18.215 lei472.479 lei69.317 lei3.944 lei
2022-1.422 lei-14.471 lei14.271 lei-14.271 lei
Toți indicatorii

2025 · bilanț prescurtat

Cifra de afaceri netă
483.281 lei
Venituri totale
483.281 lei
Cheltuieli totale
578.552 lei
Profit brut
0 lei
Pierdere brută
95.271 lei
Profit net
0 lei
Pierdere netă
95.271 lei
Active imobilizate
177.619 lei
Active circulante
180.829 lei
Stocuri
53.584 lei
Creanțe
117.407 lei
Casa și conturi la bănci
9.838 lei
Datorii
572.151 lei
Capitaluri
-213.610 lei
Capital subscris vărsat
200 lei
Număr mediu de salariați
2

2024 · bilanț prescurtat

Cifra de afaceri netă
493.705 lei
Venituri totale
493.705 lei
Cheltuieli totale
615.988 lei
Profit brut
0 lei
Pierdere brută
122.283 lei
Profit net
0 lei
Pierdere netă
122.283 lei
Active imobilizate
24.815 lei
Active circulante
104.375 lei
Stocuri
44.586 lei
Creanțe
44.519 lei
Casa și conturi la bănci
15.270 lei
Datorii
247.941 lei
Capitaluri
-118.339 lei
Capital subscris vărsat
200 lei
Număr mediu de salariați
3

2023 · bilanț prescurtat

Cifra de afaceri netă
647.969 lei
Venituri totale
648.077 lei
Cheltuieli totale
619.070 lei
Profit brut
29.007 lei
Pierdere brută
0 lei
Profit net
18.215 lei
Pierdere netă
0 lei
Active imobilizate
18.463 lei
Active circulante
54.016 lei
Stocuri
43.053 lei
Creanțe
7.983 lei
Casa și conturi la bănci
2.980 lei
Datorii
69.317 lei
Capitaluri
3.944 lei
Capital subscris vărsat
200 lei
Număr mediu de salariați
4

2022 · bilanț prescurtat

Cifra de afaceri netă
-1.422 lei
Venituri totale
-1.422 lei
Cheltuieli totale
13.049 lei
Profit brut
0 lei
Pierdere brută
14.471 lei
Profit net
0 lei
Pierdere netă
14.471 lei
Active imobilizate
Active circulante
Stocuri
Creanțe
Casa și conturi la bănci
Datorii
14.271 lei
Capitaluri
-14.271 lei
Capital subscris vărsat
200 lei
Număr mediu de salariați

Activități autorizate (CAEN)

Istoric

Nicio modificare observată de la primul instantaneu urmărit (2026-07-08). Istoricul se completează lunar, pe măsură ce ONRC publică instantanee noi.

Cronologie

Tot ce se poate data despre această firmă, dintr-un singur fir: înregistrări la registrul comerțului, decizii ANAF, situații financiare depuse, documente de urbanism și aparițiile în știrile noastre. Nu este o listă exhaustivă a activității firmei — doar a ceea ce apare în sursele de mai jos.

  1. 2025

    • Situații financiare depuse pentru anul 2025
  2. 2024

    • Situații financiare depuse pentru anul 2024
    • Înregistrare în scopuri de TVA
  3. 2023

    • Situații financiare depuse pentru anul 2023
  4. 2022

    • Situații financiare depuse pentru anul 2022
    • Înmatriculare la registrul comerțului