HARVEST EDUKIDS S.R.L.
societate cu răspundere limitată, cu sediul în Sat Vladimirescu, Comuna Vladimirescu, înmatriculată la 5 mai 2023.
Identitate
- Denumire legală
- HARVEST EDUKIDS S.R.L.
- CUI
- 48112963
- Nr. înmatriculare
- J2023000718029
- EUID
- ROONRC.J2023000718029
- Formă juridică
- societate cu răspundere limitată
- Data înmatriculării
- 5 mai 2023
Sediu social
- Adresă
- Cetății Orod, nr. 8, Sat Vladimirescu, Comuna Vladimirescu, Arad
- Localitate
- Sat Vladimirescu, Comuna Vladimirescu, Arad
- Cod poștal
- 317405
Stare
- Stare ONRC
- funcțiune (cod 1048, din 8 iul)
- Plătitor de TVA
- da (din 1 oct)
- Inactiv fiscal
- nu
- RO e-Factura
- nu
- Înregistrare ANAF
- INREGISTRAT din data 05.05.2023
- Sursa ANAF
- actualizat 29 aug
Reprezentanți
- MIHAI ANDREEA — administrator
Reprezentanții legali înscriși la registrul comerțului la data instantaneului; persoanele cu același nume pot fi persoane diferite.
Situații financiare
Poziție în sector
Locul 9 din 97 după cifra de afaceri în clasa CAEN 8559, județul Arad, peste 92% dintre firmele clasei. Locul 4.964 din 14.419 în tot județul, și locul 1.380 după numărul de salariați. Față de 2024, cifra de afaceri a scăzut cu 17%.
Clasamente calculate de craiova.ro din situațiile financiare depuse la Ministerul Finanțelor (date deschise data.gov.ro, CC BY 4.0) pentru anul fiscal 2025, între firmele publicate în acest director care au depus pentru acel an. Clasa CAEN este cea declarată în bilanț.
Sume în lei, la 31 decembrie, după situațiile financiare depuse la Ministerul Finanțelor; anii fără depunere lipsesc.
| An | Cifra de afaceri | Rezultat net | Salariați | Active totale | Datorii | Capitaluri |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 437.240 lei | -277.453 lei | 7 | 482.722 lei | 725.770 lei | -241.603 lei |
| 2024 | 528.834 lei | 37.979 lei | 4 | 59.744 lei | 23.894 lei | 35.850 lei |
Toți indicatorii
2025 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 437.240 lei
- Venituri totale
- 437.289 lei
- Cheltuieli totale
- 714.742 lei
- Profit brut
- 0 lei
- Pierdere brută
- 277.453 lei
- Profit net
- 0 lei
- Pierdere netă
- 277.453 lei
- Active imobilizate
- 405.355 lei
- Active circulante
- 77.367 lei
- Stocuri
- 3.194 lei
- Creanțe
- 27.170 lei
- Casa și conturi la bănci
- 47.003 lei
- Datorii
- 725.770 lei
- Capitaluri
- -241.603 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- 7
2024 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 528.834 lei
- Venituri totale
- 528.834 lei
- Cheltuieli totale
- 489.375 lei
- Profit brut
- 39.459 lei
- Pierdere brută
- 0 lei
- Profit net
- 37.979 lei
- Pierdere netă
- 0 lei
- Active imobilizate
- 4.638 lei
- Active circulante
- 55.106 lei
- Stocuri
- 2.179 lei
- Creanțe
- 26.612 lei
- Casa și conturi la bănci
- 26.315 lei
- Datorii
- 23.894 lei
- Capitaluri
- 35.850 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- 4
Activități autorizate (CAEN)
- 3299 · Fabricarea altor produse manufacturiere n.c.a. (CAEN Rev.3)
- 4712 · Comerț cu amănuntul nespecializat, cu vânzare predominantă de produse nealimentare (CAEN Rev.3)
- 4724 · Comerț cu amănuntul al pâinii, produselor de patiserie și produselor zaharoase (CAEN Rev.3)
- 4727 · Comerț cu amănuntul al altor produse alimentare (CAEN Rev.3)
- 4751 · Comerț cu amănuntul al textilelor (CAEN Rev.3)
- 4761 · Comerț cu amănuntul al cărților (CAEN Rev.3)
- 4769 · Comerț cu amănuntul de bunuri culturale și recreative n.c.a. (CAEN Rev.3)
- 4771 · Comerț cu amănuntul al îmbrăcămintei (CAEN Rev.3)
- 4778 · Comerț cu amănuntul al altor bunuri noi (CAEN Rev.3)
- 4779 · Comerț cu amănuntul al bunurilor de ocazie (CAEN Rev.3)
- 5622 · Alte servicii de alimentație n.c.a. (CAEN Rev.3)
- 5811 · Activități de editare a cărților (CAEN Rev.3)
- 5813 · Activități de editare a revistelor și periodicelor (CAEN Rev.3)
- 8559 · Alte forme de învățământ n.c.a. (CAEN Rev.3)
- 9012 · Activități de creație în domeniul artelor vizuale (CAEN Rev.3)
- 9013 · Alte activități de creație artistică (CAEN Rev.3)
- 9319 · Alte activități sportive n.c.a (CAEN Rev.3)
- 9329 · Alte activități recreative și distractive n.c.a. (CAEN Rev.3)
Istoric
Nicio modificare observată de la primul instantaneu urmărit (2026-07-08). Istoricul se completează lunar, pe măsură ce ONRC publică instantanee noi.
Cronologie
Tot ce se poate data despre această firmă, dintr-un singur fir: înregistrări la registrul comerțului, decizii ANAF, situații financiare depuse, documente de urbanism și aparițiile în știrile noastre. Nu este o listă exhaustivă a activității firmei — doar a ceea ce apare în sursele de mai jos.
2025
- Situații financiare depuse pentru anul 2025
2024
- Situații financiare depuse pentru anul 2024
- Înregistrare în scopuri de TVA
2023
- Înmatriculare la registrul comerțului