HAPPY JOKER S.R.L.
societate cu răspundere limitată, cu sediul în Sat Șcheia, Comuna Șcheia, înmatriculată la 13 martie 2018.
Identitate
- Denumire legală
- HAPPY JOKER S.R.L.
- CUI
- 39014516
- Nr. înmatriculare
- J33/391/2018
- EUID
- ROONRC.J33/391/2018
- Formă juridică
- societate cu răspundere limitată
- Data înmatriculării
- 13 martie 2018
Sediu social
- Adresă
- Humorului, nr. 144, Sat Șcheia, Comuna Șcheia, Suceava
- Localitate
- Sat Șcheia, Comuna Șcheia, Suceava
- Cod poștal
- 727525
Contact
- Telefon
- 0740 656 053
Telefon declarat la Ministerul Finanțelor, actualizat la 15 august 2025. Este numărul pe care firma l-a declarat autorității fiscale, nu un contact verificat de redacție.
Stare
- Stare ONRC
- funcțiune (cod 1048, din 8 iul)
- sediu expirat (cod 2069, din 8 iul)
- Plătitor de TVA
- nu (până la 31 oct)
- Inactiv fiscal
- da (din 1 feb)
- RO e-Factura
- nu
- Înregistrare ANAF
- INREGISTRAT din data 13.03.2018
- Sursa ANAF
- actualizat 28 aug
Reprezentanți
- MAŢINCU ADRIANA — administrator
Reprezentanții legali înscriși la registrul comerțului la data instantaneului; persoanele cu același nume pot fi persoane diferite.
Situații financiare
Poziție în sector
Firma nu a depus situații financiare pentru anul 2025, așa că nu intră în clasamentele pe județul Suceava; ultimul an depus este 2020.
Clasamente calculate de craiova.ro din situațiile financiare depuse la Ministerul Finanțelor (date deschise data.gov.ro, CC BY 4.0) pentru anul fiscal 2025, între firmele publicate în acest director care au depus pentru acel an. Clasa CAEN este cea declarată în bilanț.
Sume în lei, la 31 decembrie, după situațiile financiare depuse la Ministerul Finanțelor; anii fără depunere lipsesc.
| An | Cifra de afaceri | Rezultat net | Salariați | Active totale | Datorii | Capitaluri |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 2020 | 1.750.008 lei | 124.824 lei | 1 | 1.434.857 lei | 1.309.386 lei | 125.471 lei |
| 2019 | 920.545 lei | 38.869 lei | 1 | 481.435 lei | 480.978 lei | 647 lei |
| 2018 | 237.699 lei | -38.632 lei | 2 | 182.280 lei | 220.969 lei | -38.432 lei |
Toți indicatorii
2020 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 1.750.008 lei
- Venituri totale
- 1.751.493 lei
- Cheltuieli totale
- 1.610.984 lei
- Profit brut
- 140.509 lei
- Pierdere brută
- 0 lei
- Profit net
- 124.824 lei
- Pierdere netă
- 0 lei
- Active imobilizate
- 3.440 lei
- Active circulante
- 1.431.417 lei
- Stocuri
- 907.992 lei
- Creanțe
- 438.646 lei
- Casa și conturi la bănci
- 84.779 lei
- Datorii
- 1.309.386 lei
- Capitaluri
- 125.471 lei
- Capital subscris vărsat
- 410 lei
- Număr mediu de salariați
- 1
2019 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 920.545 lei
- Venituri totale
- 920.545 lei
- Cheltuieli totale
- 872.470 lei
- Profit brut
- 48.075 lei
- Pierdere brută
- 0 lei
- Profit net
- 38.869 lei
- Pierdere netă
- 0 lei
- Active imobilizate
- 1.861 lei
- Active circulante
- 479.574 lei
- Stocuri
- 365.581 lei
- Creanțe
- 110.044 lei
- Casa și conturi la bănci
- 3.949 lei
- Datorii
- 480.978 lei
- Capitaluri
- 647 lei
- Capital subscris vărsat
- 410 lei
- Număr mediu de salariați
- 1
2018 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 237.699 lei
- Venituri totale
- 237.699 lei
- Cheltuieli totale
- 273.979 lei
- Profit brut
- 0 lei
- Pierdere brută
- 36.280 lei
- Profit net
- 0 lei
- Pierdere netă
- 38.632 lei
- Active imobilizate
- 2.581 lei
- Active circulante
- 179.699 lei
- Stocuri
- 136.592 lei
- Creanțe
- 27.404 lei
- Casa și conturi la bănci
- 15.703 lei
- Datorii
- 220.969 lei
- Capitaluri
- -38.432 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- 2
Activități autorizate (CAEN)
- 3312 · Repararea mașinilor (CAEN Rev.2)
- 3313 · Repararea echipamentelor electronice și optice (CAEN Rev.2)
- 3314 · Repararea echipamentelor electrice (CAEN Rev.2)
- 4511 · Comerț cu autoturisme și autovehicule ușoare (sub 3,5 tone) (CAEN Rev.2)
- 4519 · Comerț cu alte autovehicule (CAEN Rev.2)
- 4520 · Întreținerea și repararea autovehiculelor (CAEN Rev.2)
- 4531 · Comerț cu ridicata de piese și accesorii pentru autovehicule (CAEN Rev.2)
- 4532 · Comerț cu amănuntul de piese și accesorii pentru autovehicule (CAEN Rev.2)
- 4540 · Comerț cu motociclete, piese și accesorii aferente; întreținerea și repararea motocicletelor (CAEN Rev.2)
- 4791 · Comerț cu amănuntul prin intermediul caselor de comenzi sau prin Internet (CAEN Rev.2)
- 6311 · Prelucrarea datelor, administrarea paginilor web și activități conexe (CAEN Rev.2)
- 6312 · Activități ale portalurilor web (CAEN Rev.2)
- 7311 · Activități ale agențiilor de publicitate (CAEN Rev.2)
- 7312 · Servicii de reprezentare media (CAEN Rev.2)
- 7711 · Activități de închiriere și leasing cu autoturisme și autovehicule rutiere ușoare (CAEN Rev.2)
- 7712 · Activități de închiriere și leasing cu autovehicule rutiere grele (CAEN Rev.2)
Istoric
- Stare
- sediu expirat (8 iul → prezent)
- funcțiune (8 iul → prezent)
Cronologie
Tot ce se poate data despre această firmă, dintr-un singur fir: înregistrări la registrul comerțului, decizii ANAF, situații financiare depuse, documente de urbanism și aparițiile în știrile noastre. Nu este o listă exhaustivă a activității firmei — doar a ceea ce apare în sursele de mai jos.
2026
- Stare la registrul comerțului: funcțiune
2023
- Declarată inactivă fiscal de ANAF
2022
- Ieșire din evidența plătitorilor de TVA
2020
- Situații financiare depuse pentru anul 2020
2019
- Situații financiare depuse pentru anul 2019
2018
- Situații financiare depuse pentru anul 2018
- Înregistrare în scopuri de TVA
- Înmatriculare la registrul comerțului