HANDMADE BY LAVINIA S.R.L.
societate cu răspundere limitată, cu sediul în Municipiul Drobeta-Turnu Severin, înmatriculată la 7 mai 2019.
Identitate
- Denumire legală
- HANDMADE BY LAVINIA S.R.L.
- CUI
- 41074072
- Nr. înmatriculare
- J25/411/2019
- EUID
- ROONRC.J25/411/2019
- Formă juridică
- societate cu răspundere limitată
- Data înmatriculării
- 7 mai 2019
Sediu social
- Adresă
- ROȘIORI, nr. 24, Municipiul Drobeta-Turnu Severin, Mehedinți
- Localitate
- Municipiul Drobeta-Turnu Severin, Mehedinți
Stare
- Stare ONRC
- funcțiune (cod 1048, din 8 iul)
- Plătitor de TVA
- nu
- Inactiv fiscal
- nu
- RO e-Factura
- nu
- Înregistrare ANAF
- INREGISTRAT din data 07.05.2019
- Sursa ANAF
- actualizat 28 aug
Reprezentanți
- VIJULIE NICOLETA-LAVINIA — administrator
Reprezentanții legali înscriși la registrul comerțului la data instantaneului; persoanele cu același nume pot fi persoane diferite.
Situații financiare
Poziție în sector
Firma nu a depus situații financiare pentru anul 2025, așa că nu intră în clasamentele pe județul Mehedinți; ultimul an depus este 2024.
Clasamente calculate de craiova.ro din situațiile financiare depuse la Ministerul Finanțelor (date deschise data.gov.ro, CC BY 4.0) pentru anul fiscal 2025, între firmele publicate în acest director care au depus pentru acel an. Clasa CAEN este cea declarată în bilanț.
Sume în lei, la 31 decembrie, după situațiile financiare depuse la Ministerul Finanțelor; anii fără depunere lipsesc.
| An | Cifra de afaceri | Rezultat net | Salariați | Active totale | Datorii | Capitaluri |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 2024 | — | 0 lei | — | 79.455 lei | 12.590 lei | 37.715 lei |
| 2023 | — | 0 lei | — | 83.672 lei | 12.590 lei | 37.715 lei |
| 2020 | 44.817 lei | 290 lei | 2 | 106.169 lei | 10.238 lei | 40.128 lei |
| 2019 | 45.825 lei | 39.638 lei | 2 | 146.288 lei | 4.802 lei | 39.838 lei |
Toți indicatorii
2024 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- —
- Venituri totale
- 4.217 lei
- Cheltuieli totale
- 4.217 lei
- Profit brut
- 0 lei
- Pierdere brută
- 0 lei
- Profit net
- 0 lei
- Pierdere netă
- 0 lei
- Active imobilizate
- 15.812 lei
- Active circulante
- 63.643 lei
- Stocuri
- 14.371 lei
- Creanțe
- —
- Casa și conturi la bănci
- 49.272 lei
- Datorii
- 12.590 lei
- Capitaluri
- 37.715 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- —
2023 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- —
- Venituri totale
- 5.135 lei
- Cheltuieli totale
- 5.135 lei
- Profit brut
- 0 lei
- Pierdere brută
- 0 lei
- Profit net
- 0 lei
- Pierdere netă
- 0 lei
- Active imobilizate
- 20.029 lei
- Active circulante
- 63.643 lei
- Stocuri
- 14.371 lei
- Creanțe
- —
- Casa și conturi la bănci
- 49.272 lei
- Datorii
- 12.590 lei
- Capitaluri
- 37.715 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- —
2020 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 44.817 lei
- Venituri totale
- 90.663 lei
- Cheltuieli totale
- 89.925 lei
- Profit brut
- 738 lei
- Pierdere brută
- 0 lei
- Profit net
- 290 lei
- Pierdere netă
- 0 lei
- Active imobilizate
- 41.131 lei
- Active circulante
- 65.038 lei
- Stocuri
- 14.535 lei
- Creanțe
- —
- Casa și conturi la bănci
- 50.503 lei
- Datorii
- 10.238 lei
- Capitaluri
- 40.128 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- 2
2019 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 45.825 lei
- Venituri totale
- 121.402 lei
- Cheltuieli totale
- 81.306 lei
- Profit brut
- 40.096 lei
- Pierdere brută
- 0 lei
- Profit net
- 39.638 lei
- Pierdere netă
- 0 lei
- Active imobilizate
- 53.572 lei
- Active circulante
- 92.716 lei
- Stocuri
- —
- Creanțe
- 44.302 lei
- Casa și conturi la bănci
- 48.414 lei
- Datorii
- 4.802 lei
- Capitaluri
- 39.838 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- 2
Activități autorizate (CAEN)
- 4789 · Comerț cu amănuntul prin standuri, chioșcuri și piețe al altor produse (CAEN Rev.2)
- 4791 · Comerț cu amănuntul prin intermediul caselor de comenzi sau prin Internet (CAEN Rev.2)
- 4799 · Comerț cu amănuntul efectuat în afara magazinelor, standurilor, chioșcurilor și piețelor (CAEN Rev.2)
- 5621 · Activități de alimentație (catering) pentru evenimente (CAEN Rev.2)
- 7022 · Activități de consultanță pentru afaceri și management (CAEN Rev.2)
- 7311 · Activități ale agențiilor de publicitate (CAEN Rev.2)
- 7410 · Activități de design specializat (CAEN Rev.2)
- 7420 · Activități fotografice (CAEN Rev.2)
- 7490 · Alte activități profesionale, științifice și tehnice n.c.a. (CAEN Rev.2)
- 7721 · Activități de închiriere și leasing cu bunuri recreaționale și echipament sportiv (CAEN Rev.2)
- 7729 · Activități de închiriere și leasing cu alte bunuri personale și gospodărești n.c.a. (CAEN Rev.2)
- 8110 · Activități de servicii suport combinate (CAEN Rev.2)
- 8230 · Activități de organizare a expozițiilor, târgurilor și congreselor (CAEN Rev.2)
- 8299 · Alte activități de servicii suport pentru întreprinderi n.c.a. (CAEN Rev.2)
- 9001 · Activități de interpretare artistică (spectacole) (CAEN Rev.2)
- 9002 · Activități suport pentru interpretare artistică (spectacole) (CAEN Rev.2)
- 9003 · Activități de creație artistică (CAEN Rev.2)
- 9004 · Activități de gestionare a sălilor de spectacole (CAEN Rev.2)
- 9321 · Bâlciuri și parcuri de distracții (CAEN Rev.2)
- 9329 · Alte activități recreative și distractive n.c.a. (CAEN Rev.2)
- 9609 · Alte activități de servicii n.c.a. (CAEN Rev.2)
Istoric
Nicio modificare observată de la primul instantaneu urmărit (2026-07-08). Istoricul se completează lunar, pe măsură ce ONRC publică instantanee noi.
Cronologie
Tot ce se poate data despre această firmă, dintr-un singur fir: înregistrări la registrul comerțului, decizii ANAF, situații financiare depuse, documente de urbanism și aparițiile în știrile noastre. Nu este o listă exhaustivă a activității firmei — doar a ceea ce apare în sursele de mai jos.
2024
- Situații financiare depuse pentru anul 2024
2023
- Situații financiare depuse pentru anul 2023
2020
- Situații financiare depuse pentru anul 2020
2019
- Situații financiare depuse pentru anul 2019
- Înmatriculare la registrul comerțului