HAI HAIDUCU S.R.L.
societate cu răspundere limitată, cu sediul în Sat Sânpetru, Comuna Sânpetru, înmatriculată la 23 martie 2021.
Identitate
- Denumire legală
- HAI HAIDUCU S.R.L.
- CUI
- 43968168
- Nr. înmatriculare
- J2021000884087
- EUID
- ROONRC.J2021000884087
- Formă juridică
- societate cu răspundere limitată
- Data înmatriculării
- 23 martie 2021
Sediu social
- Adresă
- HĂRMANULUI, nr. 112, ap. 3, CAM. 1, Sat Sânpetru, Comuna Sânpetru, Brașov
- Localitate
- Sat Sânpetru, Comuna Sânpetru, Brașov
- Cod poștal
- 507190
Stare
- Stare ONRC
- funcțiune (cod 1048, din 8 iul)
- Plătitor de TVA
- da (din 1 mai)
- Inactiv fiscal
- nu
- RO e-Factura
- nu
- Înregistrare ANAF
- INREGISTRAT din data 23.03.2021
- Sursa ANAF
- actualizat 28 aug
Reprezentanți
- IORDAN MIHAI — administrator
Reprezentanții legali înscriși la registrul comerțului la data instantaneului; persoanele cu același nume pot fi persoane diferite.
Situații financiare
Poziție în sector
Locul 4 din 15 după cifra de afaceri în clasa CAEN 5210, județul Brașov, peste 80% dintre firmele clasei. Locul 388 din 25.588 în tot județul, și locul 4.175 după numărul de salariați. Față de 2024, cifra de afaceri a scăzut cu 32%.
Clasamente calculate de craiova.ro din situațiile financiare depuse la Ministerul Finanțelor (date deschise data.gov.ro, CC BY 4.0) pentru anul fiscal 2025, între firmele publicate în acest director care au depus pentru acel an. Clasa CAEN este cea declarată în bilanț.
Sume în lei, la 31 decembrie, după situațiile financiare depuse la Ministerul Finanțelor; anii fără depunere lipsesc.
| An | Cifra de afaceri | Rezultat net | Salariați | Active totale | Datorii | Capitaluri |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 22.814.291 lei | -178.656 lei | 3 | 6.338.782 lei | 4.726.538 lei | 1.612.830 lei |
| 2024 | 33.727.764 lei | 1.669.130 lei | 2 | 6.220.864 lei | 3.878.116 lei | 2.342.937 lei |
| 2023 | 30.719.322 lei | 611.720 lei | 2 | 4.065.252 lei | 3.152.375 lei | 912.938 lei |
| 2022 | 24.957.362 lei | 276.550 lei | 2 | 3.283.153 lei | 2.982.002 lei | 301.217 lei |
| 2021 | 6.208.959 lei | 24.467 lei | 3 | 1.237.347 lei | 1.212.680 lei | 24.667 lei |
Toți indicatorii
2025 · bilanț lung/scurt
- Cifra de afaceri netă
- 22.814.291 lei
- Venituri totale
- 23.786.343 lei
- Cheltuieli totale
- 23.964.999 lei
- Profit brut
- 0 lei
- Pierdere brută
- 178.656 lei
- Profit net
- 0 lei
- Pierdere netă
- 178.656 lei
- Active imobilizate
- 11.963 lei
- Active circulante
- 6.326.819 lei
- Stocuri
- 68.366 lei
- Creanțe
- 6.255.032 lei
- Casa și conturi la bănci
- 3.421 lei
- Datorii
- 4.726.538 lei
- Capitaluri
- 1.612.830 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- 3
2024 · bilanț lung/scurt
- Cifra de afaceri netă
- 33.727.764 lei
- Venituri totale
- 35.656.061 lei
- Cheltuieli totale
- 33.713.368 lei
- Profit brut
- 1.942.693 lei
- Pierdere brută
- 0 lei
- Profit net
- 1.669.130 lei
- Pierdere netă
- 0 lei
- Active imobilizate
- 9.573 lei
- Active circulante
- 6.211.291 lei
- Stocuri
- 58.853 lei
- Creanțe
- 6.148.392 lei
- Casa și conturi la bănci
- 4.046 lei
- Datorii
- 3.878.116 lei
- Capitaluri
- 2.342.937 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- 2
2023 · bilanț lung/scurt
- Cifra de afaceri netă
- 30.719.322 lei
- Venituri totale
- 31.361.572 lei
- Cheltuieli totale
- 30.649.596 lei
- Profit brut
- 711.976 lei
- Pierdere brută
- 0 lei
- Profit net
- 611.720 lei
- Pierdere netă
- 0 lei
- Active imobilizate
- —
- Active circulante
- 4.065.252 lei
- Stocuri
- 17.968 lei
- Creanțe
- 3.501.961 lei
- Casa și conturi la bănci
- 545.323 lei
- Datorii
- 3.152.375 lei
- Capitaluri
- 912.938 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- 2
2022 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 24.957.362 lei
- Venituri totale
- 25.252.232 lei
- Cheltuieli totale
- 24.930.343 lei
- Profit brut
- 321.889 lei
- Pierdere brută
- 0 lei
- Profit net
- 276.550 lei
- Pierdere netă
- 0 lei
- Active imobilizate
- 0 lei
- Active circulante
- 3.283.153 lei
- Stocuri
- 6.566 lei
- Creanțe
- 3.274.868 lei
- Casa și conturi la bănci
- 1.719 lei
- Datorii
- 2.982.002 lei
- Capitaluri
- 301.217 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- 2
2021 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 6.208.959 lei
- Venituri totale
- 6.251.925 lei
- Cheltuieli totale
- 6.195.638 lei
- Profit brut
- 56.287 lei
- Pierdere brută
- 0 lei
- Profit net
- 24.467 lei
- Pierdere netă
- 0 lei
- Active imobilizate
- 3.718 lei
- Active circulante
- 1.233.629 lei
- Stocuri
- 31 lei
- Creanțe
- 883.494 lei
- Casa și conturi la bănci
- 350.104 lei
- Datorii
- 1.212.680 lei
- Capitaluri
- 24.667 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- 3
Activități autorizate (CAEN)
- 5210 · Depozitări (CAEN Rev.3)
- 4110 · Dezvoltare (promovare) imobiliară (CAEN Rev.2)
- 4721 · Comerț cu amănuntul al fructelor și legumelor proaspete, în magazine specializate (CAEN Rev.2)
- 4722 · Comerț cu amănuntul al cărnii și al produselor din carne, în magazine specializate (CAEN Rev.2)
- 4723 · Comerț cu amănuntul al peștelui, crustaceelor și moluștelor, în magazine specializate (CAEN Rev.2)
- 4724 · Comerț cu amănuntul al pâinii, produselor de patiserie și produselor zaharoase, în magazine specializate (CAEN Rev.2)
- 4725 · Comerț cu amănuntul al băuturilor, în magazine specializate (CAEN Rev.2)
- 4729 · Comerț cu amănuntul al altor produse alimentare, în magazine specializate (CAEN Rev.2)
- 5210 · Depozitări (CAEN Rev.2)
- 5510 · Hoteluri și alte facilități de cazare similare (CAEN Rev.2)
- 5520 · Facilități de cazare pentru vacanțe și perioade de scurtă durată (CAEN Rev.2)
Istoric
Nicio modificare observată de la primul instantaneu urmărit (2026-07-08). Istoricul se completează lunar, pe măsură ce ONRC publică instantanee noi.
Cronologie
Tot ce se poate data despre această firmă, dintr-un singur fir: înregistrări la registrul comerțului, decizii ANAF, situații financiare depuse, documente de urbanism și aparițiile în știrile noastre. Nu este o listă exhaustivă a activității firmei — doar a ceea ce apare în sursele de mai jos.
2025
- Situații financiare depuse pentru anul 2025
2024
- Situații financiare depuse pentru anul 2024
2023
- Situații financiare depuse pentru anul 2023
2022
- Situații financiare depuse pentru anul 2022
2021
- Situații financiare depuse pentru anul 2021
- Înregistrare în scopuri de TVA
- Înmatriculare la registrul comerțului