HABITAT INVEST SRL
societate cu răspundere limitată, cu sediul în Municipiul Cluj-Napoca, înmatriculată la 18 aprilie 2017.
Identitate
- Denumire legală
- HABITAT INVEST SRL
- CUI
- 37407721
- Nr. înmatriculare
- J12/1693/2017
- EUID
- ROONRC.J12/1693/2017
- Formă juridică
- societate cu răspundere limitată
- Data înmatriculării
- 18 aprilie 2017
Sediu social
- Adresă
- CIUCAȘ, nr. 5, sc. 5, et. parter, ap. 41, Municipiul Cluj-Napoca, Cluj
- Localitate
- Municipiul Cluj-Napoca, Cluj
- Cod poștal
- 400545
Stare
- Stare ONRC
- funcțiune (cod 1048, din 8 iul)
- Plătitor de TVA
- da (din 1 nov)
- Inactiv fiscal
- nu
- RO e-Factura
- nu
- Înregistrare ANAF
- INREGISTRAT din data 18.04.2017
- Sursa ANAF
- actualizat 28 aug
Reprezentanți
- MAIER ANA — administrator
Reprezentanții legali înscriși la registrul comerțului la data instantaneului; persoanele cu același nume pot fi persoane diferite.
Situații financiare
Poziție în sector
Depunerea pe anul 2025 nu conține o cifră de afaceri, așa că firma nu intră în clasamentele pe județul Cluj.
Clasamente calculate de craiova.ro din situațiile financiare depuse la Ministerul Finanțelor (date deschise data.gov.ro, CC BY 4.0) pentru anul fiscal 2025, între firmele publicate în acest director care au depus pentru acel an. Clasa CAEN este cea declarată în bilanț.
Sume în lei, la 31 decembrie, după situațiile financiare depuse la Ministerul Finanțelor; anii fără depunere lipsesc.
| An | Cifra de afaceri | Rezultat net | Salariați | Active totale | Datorii | Capitaluri |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | — | -2.750 lei | — | 96.362 lei | 238.002 lei | -141.640 lei |
| 2024 | — | -1.992 lei | — | 97.846 lei | 236.736 lei | -138.890 lei |
| 2023 | — | -3.503 lei | — | 99.338 lei | 236.236 lei | -136.898 lei |
| 2022 | 48.821 lei | -13.725 lei | 1 | 99.536 lei | 232.931 lei | -133.395 lei |
| 2021 | 36.463 lei | -50.685 lei | 1 | 103.203 lei | 221.773 lei | -118.570 lei |
| 2020 | 111.008 lei | -57.177 lei | 1 | 99.463 lei | 167.347 lei | -67.884 lei |
| 2019 | 580.078 lei | 16.469 lei | 1 | 304.087 lei | 314.794 lei | -10.707 lei |
| 2018 | 476.046 lei | -2.701 lei | 1 | 283.830 lei | 311.007 lei | -27.177 lei |
| 2017 | 130.351 lei | -24.676 lei | 1 | 216.653 lei | 241.129 lei | -24.476 lei |
Toți indicatorii
2025 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- —
- Venituri totale
- 0 lei
- Cheltuieli totale
- 2.750 lei
- Profit brut
- 0 lei
- Pierdere brută
- 2.750 lei
- Profit net
- 0 lei
- Pierdere netă
- 2.750 lei
- Active imobilizate
- 3.142 lei
- Active circulante
- 93.220 lei
- Stocuri
- 55.883 lei
- Creanțe
- 37.579 lei
- Casa și conturi la bănci
- -242 lei
- Datorii
- 238.002 lei
- Capitaluri
- -141.640 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- —
2024 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- —
- Venituri totale
- 8 lei
- Cheltuieli totale
- 2.000 lei
- Profit brut
- 0 lei
- Pierdere brută
- 1.992 lei
- Profit net
- 0 lei
- Pierdere netă
- 1.992 lei
- Active imobilizate
- 3.142 lei
- Active circulante
- 94.704 lei
- Stocuri
- 55.883 lei
- Creanțe
- 39.063 lei
- Casa și conturi la bănci
- -242 lei
- Datorii
- 236.736 lei
- Capitaluri
- -138.890 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- —
2023 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- —
- Venituri totale
- 0 lei
- Cheltuieli totale
- 3.503 lei
- Profit brut
- 0 lei
- Pierdere brută
- 3.503 lei
- Profit net
- 0 lei
- Pierdere netă
- 3.503 lei
- Active imobilizate
- 3.142 lei
- Active circulante
- 96.196 lei
- Stocuri
- 80.200 lei
- Creanțe
- 16.238 lei
- Casa și conturi la bănci
- -242 lei
- Datorii
- 236.236 lei
- Capitaluri
- -136.898 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- —
2022 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 48.821 lei
- Venituri totale
- 49.046 lei
- Cheltuieli totale
- 62.806 lei
- Profit brut
- 0 lei
- Pierdere brută
- 13.760 lei
- Profit net
- 0 lei
- Pierdere netă
- 13.725 lei
- Active imobilizate
- 3.142 lei
- Active circulante
- 96.394 lei
- Stocuri
- 55.883 lei
- Creanțe
- 40.555 lei
- Casa și conturi la bănci
- -44 lei
- Datorii
- 232.931 lei
- Capitaluri
- -133.395 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- 1
2021 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 36.463 lei
- Venituri totale
- 36.596 lei
- Cheltuieli totale
- 86.187 lei
- Profit brut
- 0 lei
- Pierdere brută
- 49.591 lei
- Profit net
- 0 lei
- Pierdere netă
- 50.685 lei
- Active imobilizate
- 3.142 lei
- Active circulante
- 100.061 lei
- Stocuri
- 59.980 lei
- Creanțe
- 36.731 lei
- Casa și conturi la bănci
- 3.350 lei
- Datorii
- 221.773 lei
- Capitaluri
- -118.570 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- 1
2020 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 111.008 lei
- Venituri totale
- 111.637 lei
- Cheltuieli totale
- 166.424 lei
- Profit brut
- 0 lei
- Pierdere brută
- 54.787 lei
- Profit net
- 0 lei
- Pierdere netă
- 57.177 lei
- Active imobilizate
- 3.142 lei
- Active circulante
- 96.321 lei
- Stocuri
- 40.118 lei
- Creanțe
- 47.063 lei
- Casa și conturi la bănci
- 9.140 lei
- Datorii
- 167.347 lei
- Capitaluri
- -67.884 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- 1
2019 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 580.078 lei
- Venituri totale
- 585.536 lei
- Cheltuieli totale
- 563.263 lei
- Profit brut
- 22.273 lei
- Pierdere brută
- 0 lei
- Profit net
- 16.469 lei
- Pierdere netă
- 0 lei
- Active imobilizate
- 3.142 lei
- Active circulante
- 300.945 lei
- Stocuri
- 50.599 lei
- Creanțe
- 241.101 lei
- Casa și conturi la bănci
- 9.245 lei
- Datorii
- 314.794 lei
- Capitaluri
- -10.707 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- 1
2018 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 476.046 lei
- Venituri totale
- 477.516 lei
- Cheltuieli totale
- 475.457 lei
- Profit brut
- 2.059 lei
- Pierdere brută
- 0 lei
- Profit net
- 0 lei
- Pierdere netă
- 2.701 lei
- Active imobilizate
- 3.488 lei
- Active circulante
- 280.342 lei
- Stocuri
- 58.077 lei
- Creanțe
- 199.403 lei
- Casa și conturi la bănci
- 22.862 lei
- Datorii
- 311.007 lei
- Capitaluri
- -27.177 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- 1
2017 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 130.351 lei
- Venituri totale
- 131.152 lei
- Cheltuieli totale
- 154.577 lei
- Profit brut
- 0 lei
- Pierdere brută
- 23.425 lei
- Profit net
- 0 lei
- Pierdere netă
- 24.676 lei
- Active imobilizate
- 3.467 lei
- Active circulante
- 213.186 lei
- Stocuri
- 96.516 lei
- Creanțe
- -4.939 lei
- Casa și conturi la bănci
- 121.609 lei
- Datorii
- 241.129 lei
- Capitaluri
- -24.476 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- 1
Activități autorizate (CAEN)
- 4759 · Comerț cu amănuntul al mobilei, al articolelor de iluminat și al articolelor de uz casnic n.c.a., în magazine specializate (CAEN Rev.2)
- 4791 · Comerț cu amănuntul prin intermediul caselor de comenzi sau prin Internet (CAEN Rev.2)
Istoric
Nicio modificare observată de la primul instantaneu urmărit (2026-07-08). Istoricul se completează lunar, pe măsură ce ONRC publică instantanee noi.
Cronologie
Tot ce se poate data despre această firmă, dintr-un singur fir: înregistrări la registrul comerțului, decizii ANAF, situații financiare depuse, documente de urbanism și aparițiile în știrile noastre. Nu este o listă exhaustivă a activității firmei — doar a ceea ce apare în sursele de mai jos.
2025
- Situații financiare depuse pentru anul 2025
2024
- Situații financiare depuse pentru anul 2024
2023
- Situații financiare depuse pentru anul 2023
2022
- Situații financiare depuse pentru anul 2022
2021
- Situații financiare depuse pentru anul 2021
2020
- Situații financiare depuse pentru anul 2020
2019
- Situații financiare depuse pentru anul 2019
2018
- Situații financiare depuse pentru anul 2018
- Înregistrare în scopuri de TVA
2017
- Situații financiare depuse pentru anul 2017
- Înmatriculare la registrul comerțului