H.R. AUDIT S.R.L.
societate cu răspundere limitată, cu sediul în Sat Cireșu, Comuna Căteasca, înmatriculată la 10 decembrie 2021.
Identitate
- Denumire legală
- H.R. AUDIT S.R.L.
- CUI
- 30159157
- Nr. înmatriculare
- J3/2885/2021
- EUID
- ROONRC.J3/2885/2021
- Formă juridică
- societate cu răspundere limitată
- Data înmatriculării
- 10 decembrie 2021
Sediu social
- Adresă
- PRINCIPALA, nr. 360, Sat Cireșu, Comuna Căteasca, Argeș
- Localitate
- Sat Cireșu, Comuna Căteasca, Argeș
- Cod poștal
- 117222
Stare
- Stare ONRC
- funcțiune (cod 1048, din 8 iul)
- Plătitor de TVA
- da (din 1 feb)
- Inactiv fiscal
- nu
- RO e-Factura
- nu
- Înregistrare ANAF
- TRANSFER(SOSIRE) din data 09.12.2021
- Sursa ANAF
- actualizat 29 aug
Reprezentanți
- RĂUŢI GEORGE — administrator
Reprezentanții legali înscriși la registrul comerțului la data instantaneului; persoanele cu același nume pot fi persoane diferite.
Situații financiare
Poziție în sector
Locul 5 din 15 după cifra de afaceri în clasa CAEN 7830, județul Argeș, peste 73% dintre firmele clasei. Locul 8.376 din 20.151 în tot județul, și locul 7.620 după numărul de salariați. Față de 2024, cifra de afaceri a crescut cu 48%.
Clasamente calculate de craiova.ro din situațiile financiare depuse la Ministerul Finanțelor (date deschise data.gov.ro, CC BY 4.0) pentru anul fiscal 2025, între firmele publicate în acest director care au depus pentru acel an. Clasa CAEN este cea declarată în bilanț.
Sume în lei, la 31 decembrie, după situațiile financiare depuse la Ministerul Finanțelor; anii fără depunere lipsesc.
| An | Cifra de afaceri | Rezultat net | Salariați | Active totale | Datorii | Capitaluri |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 324.251 lei | -122.030 lei | 1 | 758.642 lei | 204.511 lei | 566.301 lei |
| 2024 | 218.590 lei | -268.467 lei | 1 | 878.024 lei | 201.584 lei | 688.332 lei |
| 2023 | 830.827 lei | 429.391 lei | 1 | 1.268.895 lei | 261.966 lei | 1.019.649 lei |
| 2022 | 712.792 lei | 390.234 lei | 1 | 1.252.392 lei | 673.549 lei | 590.258 lei |
| 2021 | 673.188 lei | 208.029 lei | 1 | 1.123.090 lei | 415.135 lei | 708.745 lei |
| 2020 | 746.608 lei | 82.218 lei | 2 | 1.042.944 lei | 531.589 lei | 511.783 lei |
| 2019 | 777.591 lei | 200.568 lei | 2 | 727.901 lei | 198.370 lei | 529.564 lei |
| 2018 | 762.201 lei | 347.825 lei | 2 | 690.359 lei | 116.778 lei | 573.609 lei |
| 2017 | 827.134 lei | 371.773 lei | 3 | 499.495 lei | 129.270 lei | 372.733 lei |
| 2016 | 712.987 lei | 164.888 lei | 3 | 543.096 lei | 166.152 lei | 379.387 lei |
| 2015 | 285.143 lei | 115.134 lei | 1 | 297.648 lei | 33.149 lei | 264.499 lei |
| 2014 | 237.911 lei | 202.569 lei | 2 | 350.542 lei | 5.580 lei | 344.872 lei |
| 2013 | 182.576 lei | 108.439 lei | 4 | 146.415 lei | 4.712 lei | 141.703 lei |
| 2012 | 105.698 lei | 33.064 lei | 6 | 69.200 lei | 35.936 lei | 33.264 lei |
Toți indicatorii
2025 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 324.251 lei
- Venituri totale
- 325.701 lei
- Cheltuieli totale
- 447.731 lei
- Profit brut
- 0 lei
- Pierdere brută
- 122.030 lei
- Profit net
- 0 lei
- Pierdere netă
- 122.030 lei
- Active imobilizate
- 660.065 lei
- Active circulante
- 98.577 lei
- Stocuri
- —
- Creanțe
- 83.462 lei
- Casa și conturi la bănci
- 15.115 lei
- Datorii
- 204.511 lei
- Capitaluri
- 566.301 lei
- Capital subscris vărsat
- 820 lei
- Număr mediu de salariați
- 1
2024 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 218.590 lei
- Venituri totale
- 220.475 lei
- Cheltuieli totale
- 488.942 lei
- Profit brut
- 0 lei
- Pierdere brută
- 268.467 lei
- Profit net
- 0 lei
- Pierdere netă
- 268.467 lei
- Active imobilizate
- 740.467 lei
- Active circulante
- 137.557 lei
- Stocuri
- —
- Creanțe
- 130.585 lei
- Casa și conturi la bănci
- 6.972 lei
- Datorii
- 201.584 lei
- Capitaluri
- 688.332 lei
- Capital subscris vărsat
- 820 lei
- Număr mediu de salariați
- 1
2023 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 830.827 lei
- Venituri totale
- 832.096 lei
- Cheltuieli totale
- 395.632 lei
- Profit brut
- 436.464 lei
- Pierdere brută
- 0 lei
- Profit net
- 429.391 lei
- Pierdere netă
- 0 lei
- Active imobilizate
- 817.024 lei
- Active circulante
- 451.871 lei
- Stocuri
- —
- Creanțe
- 319.313 lei
- Casa și conturi la bănci
- 132.558 lei
- Datorii
- 261.966 lei
- Capitaluri
- 1.019.649 lei
- Capital subscris vărsat
- 820 lei
- Număr mediu de salariați
- 1
2022 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 712.792 lei
- Venituri totale
- 716.818 lei
- Cheltuieli totale
- 319.680 lei
- Profit brut
- 397.138 lei
- Pierdere brută
- 0 lei
- Profit net
- 390.234 lei
- Pierdere netă
- 0 lei
- Active imobilizate
- 889.150 lei
- Active circulante
- 363.242 lei
- Stocuri
- —
- Creanțe
- 344.947 lei
- Casa și conturi la bănci
- 18.295 lei
- Datorii
- 673.549 lei
- Capitaluri
- 590.258 lei
- Capital subscris vărsat
- 820 lei
- Număr mediu de salariați
- 1
2021 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 673.188 lei
- Venituri totale
- 695.481 lei
- Cheltuieli totale
- 482.615 lei
- Profit brut
- 212.866 lei
- Pierdere brută
- 0 lei
- Profit net
- 208.029 lei
- Pierdere netă
- 0 lei
- Active imobilizate
- 766.368 lei
- Active circulante
- 356.722 lei
- Stocuri
- 309 lei
- Creanțe
- 316.920 lei
- Casa și conturi la bănci
- 39.493 lei
- Datorii
- 415.135 lei
- Capitaluri
- 708.745 lei
- Capital subscris vărsat
- 820 lei
- Număr mediu de salariați
- 1
2020 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 746.608 lei
- Venituri totale
- 761.773 lei
- Cheltuieli totale
- 672.372 lei
- Profit brut
- 89.401 lei
- Pierdere brută
- 0 lei
- Profit net
- 82.218 lei
- Pierdere netă
- 0 lei
- Active imobilizate
- 688.622 lei
- Active circulante
- 354.322 lei
- Stocuri
- —
- Creanțe
- 326.998 lei
- Casa și conturi la bănci
- 27.324 lei
- Datorii
- 531.589 lei
- Capitaluri
- 511.783 lei
- Capital subscris vărsat
- 820 lei
- Număr mediu de salariați
- 2
2019 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 777.591 lei
- Venituri totale
- 780.215 lei
- Cheltuieli totale
- 571.845 lei
- Profit brut
- 208.370 lei
- Pierdere brută
- 0 lei
- Profit net
- 200.568 lei
- Pierdere netă
- 0 lei
- Active imobilizate
- 130.971 lei
- Active circulante
- 596.930 lei
- Stocuri
- —
- Creanțe
- 409.311 lei
- Casa și conturi la bănci
- 187.619 lei
- Datorii
- 198.370 lei
- Capitaluri
- 529.564 lei
- Capital subscris vărsat
- 820 lei
- Număr mediu de salariați
- 2
2018 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 762.201 lei
- Venituri totale
- 765.179 lei
- Cheltuieli totale
- 409.707 lei
- Profit brut
- 355.472 lei
- Pierdere brută
- 0 lei
- Profit net
- 347.825 lei
- Pierdere netă
- 0 lei
- Active imobilizate
- 174.818 lei
- Active circulante
- 515.541 lei
- Stocuri
- —
- Creanțe
- 376.818 lei
- Casa și conturi la bănci
- 138.723 lei
- Datorii
- 116.778 lei
- Capitaluri
- 573.609 lei
- Capital subscris vărsat
- 800 lei
- Număr mediu de salariați
- 2
2017 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 827.134 lei
- Venituri totale
- 829.979 lei
- Cheltuieli totale
- 443.171 lei
- Profit brut
- 386.808 lei
- Pierdere brută
- 0 lei
- Profit net
- 371.773 lei
- Pierdere netă
- 0 lei
- Active imobilizate
- 2.552 lei
- Active circulante
- 496.943 lei
- Stocuri
- —
- Creanțe
- 356.588 lei
- Casa și conturi la bănci
- 140.355 lei
- Datorii
- 129.270 lei
- Capitaluri
- 372.733 lei
- Capital subscris vărsat
- 800 lei
- Număr mediu de salariați
- 3
2016 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 712.987 lei
- Venituri totale
- 714.281 lei
- Cheltuieli totale
- 531.840 lei
- Profit brut
- 182.441 lei
- Pierdere brută
- 0 lei
- Profit net
- 164.888 lei
- Pierdere netă
- 0 lei
- Active imobilizate
- 4.566 lei
- Active circulante
- 538.530 lei
- Stocuri
- —
- Creanțe
- 320.851 lei
- Casa și conturi la bănci
- 217.679 lei
- Datorii
- 166.152 lei
- Capitaluri
- 379.387 lei
- Capital subscris vărsat
- 800 lei
- Număr mediu de salariați
- 3
2015 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 285.143 lei
- Venituri totale
- 285.599 lei
- Cheltuieli totale
- 161.898 lei
- Profit brut
- 123.701 lei
- Pierdere brută
- 0 lei
- Profit net
- 115.134 lei
- Pierdere netă
- 0 lei
- Active imobilizate
- —
- Active circulante
- 297.648 lei
- Stocuri
- —
- Creanțe
- 183.584 lei
- Casa și conturi la bănci
- 114.064 lei
- Datorii
- 33.149 lei
- Capitaluri
- 264.499 lei
- Capital subscris vărsat
- 800 lei
- Număr mediu de salariați
- 1
2014 · bilanț lung/scurt
- Cifra de afaceri netă
- 237.911 lei
- Venituri totale
- 239.657 lei
- Cheltuieli totale
- 29.898 lei
- Profit brut
- 209.759 lei
- Pierdere brută
- 0 lei
- Profit net
- 202.569 lei
- Pierdere netă
- 0 lei
- Active imobilizate
- —
- Active circulante
- 350.542 lei
- Stocuri
- —
- Creanțe
- 104.331 lei
- Casa și conturi la bănci
- 246.211 lei
- Datorii
- 5.580 lei
- Capitaluri
- 344.872 lei
- Capital subscris vărsat
- 800 lei
- Număr mediu de salariați
- 2
2013 · bilanț lung/scurt
- Cifra de afaceri netă
- 182.576 lei
- Venituri totale
- 183.133 lei
- Cheltuieli totale
- 69.200 lei
- Profit brut
- 113.933 lei
- Pierdere brută
- 0 lei
- Profit net
- 108.439 lei
- Pierdere netă
- 0 lei
- Active imobilizate
- —
- Active circulante
- 146.415 lei
- Stocuri
- —
- Creanțe
- 60.641 lei
- Casa și conturi la bănci
- 85.774 lei
- Datorii
- 4.712 lei
- Capitaluri
- 141.703 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- 4
2012 · bilanț lung/scurt
- Cifra de afaceri netă
- 105.698 lei
- Venituri totale
- 105.792 lei
- Cheltuieli totale
- 69.554 lei
- Profit brut
- 36.238 lei
- Pierdere brută
- 0 lei
- Profit net
- 33.064 lei
- Pierdere netă
- 0 lei
- Active imobilizate
- 311 lei
- Active circulante
- 68.889 lei
- Stocuri
- —
- Creanțe
- 33.426 lei
- Casa și conturi la bănci
- 35.463 lei
- Datorii
- 35.936 lei
- Capitaluri
- 33.264 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- 6
Activități autorizate (CAEN)
Istoric
Nicio modificare observată de la primul instantaneu urmărit (2026-07-08). Istoricul se completează lunar, pe măsură ce ONRC publică instantanee noi.
Cronologie
Tot ce se poate data despre această firmă, dintr-un singur fir: înregistrări la registrul comerțului, decizii ANAF, situații financiare depuse, documente de urbanism și aparițiile în știrile noastre. Nu este o listă exhaustivă a activității firmei — doar a ceea ce apare în sursele de mai jos.
2025
- Situații financiare depuse pentru anul 2025
2024
- Situații financiare depuse pentru anul 2024
2023
- Situații financiare depuse pentru anul 2023
2022
- Situații financiare depuse pentru anul 2022
2021
- Situații financiare depuse pentru anul 2021
- Înmatriculare la registrul comerțului
2020
- Situații financiare depuse pentru anul 2020
2019
- Situații financiare depuse pentru anul 2019
2018
- Situații financiare depuse pentru anul 2018
2017
- Situații financiare depuse pentru anul 2017
2016
- Situații financiare depuse pentru anul 2016
2015
- Situații financiare depuse pentru anul 2015
- Înregistrare în scopuri de TVA
2014
- Situații financiare depuse pentru anul 2014
Înregistrări mai vechi (2)
2013
- Situații financiare depuse pentru anul 2013
2012
- Situații financiare depuse pentru anul 2012