H&H PROIECTARE SI ARHITECTURA SRL
societate cu răspundere limitată, cu sediul în Municipiul Sibiu, înmatriculată la 13 octombrie 2017.
Identitate
- Denumire legală
- H&H PROIECTARE SI ARHITECTURA SRL
- CUI
- 38355353
- Nr. înmatriculare
- J32/1569/2017
- EUID
- ROONRC.J32/1569/2017
- Formă juridică
- societate cu răspundere limitată
- Data înmatriculării
- 13 octombrie 2017
Sediu social
- Adresă
- SURUL, nr. 1, ap. 2, camera nr. 1, Municipiul Sibiu, Sibiu
- Localitate
- Municipiul Sibiu, Sibiu
- Cod poștal
- 550317
Stare
- Stare ONRC
- funcțiune (cod 1048, din 8 iul)
- Plătitor de TVA
- nu (până la 30 iun)
- Inactiv fiscal
- da (din 3 oct)
- RO e-Factura
- nu
- Înregistrare ANAF
- INREGISTRAT din data 13.10.2017
- Sursa ANAF
- actualizat 28 aug
Reprezentanți
- HOROTAN RADU CONSTANTIN — administrator
Reprezentanții legali înscriși la registrul comerțului la data instantaneului; persoanele cu același nume pot fi persoane diferite.
Situații financiare
Poziție în sector
Firma nu a depus situații financiare pentru anul 2025, așa că nu intră în clasamentele pe județul Sibiu; ultimul an depus este 2023.
Clasamente calculate de craiova.ro din situațiile financiare depuse la Ministerul Finanțelor (date deschise data.gov.ro, CC BY 4.0) pentru anul fiscal 2025, între firmele publicate în acest director care au depus pentru acel an. Clasa CAEN este cea declarată în bilanț.
Sume în lei, la 31 decembrie, după situațiile financiare depuse la Ministerul Finanțelor; anii fără depunere lipsesc.
| An | Cifra de afaceri | Rezultat net | Salariați | Active totale | Datorii | Capitaluri |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 2023 | — | 0 lei | 1 | 492.909 lei | 329.390 lei | 163.519 lei |
| 2019 | 107.468 lei | 98.583 lei | — | 178.210 lei | 19.693 lei | 158.517 lei |
| 2018 | 110.496 lei | 59.694 lei | — | 120.829 lei | 60.895 lei | 59.934 lei |
| 2017 | 92.621 lei | 60.262 lei | — | 63.241 lei | 2.779 lei | 60.462 lei |
Toți indicatorii
2023 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- —
- Venituri totale
- 0 lei
- Cheltuieli totale
- —
- Profit brut
- 0 lei
- Pierdere brută
- 0 lei
- Profit net
- 0 lei
- Pierdere netă
- 0 lei
- Active imobilizate
- 16 lei
- Active circulante
- 492.893 lei
- Stocuri
- —
- Creanțe
- 165.467 lei
- Casa și conturi la bănci
- 327.426 lei
- Datorii
- 329.390 lei
- Capitaluri
- 163.519 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- 1
2019 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 107.468 lei
- Venituri totale
- 107.468 lei
- Cheltuieli totale
- 5.661 lei
- Profit brut
- 101.807 lei
- Pierdere brută
- 0 lei
- Profit net
- 98.583 lei
- Pierdere netă
- 0 lei
- Active imobilizate
- —
- Active circulante
- 178.210 lei
- Stocuri
- —
- Creanțe
- 20.316 lei
- Casa și conturi la bănci
- 157.894 lei
- Datorii
- 19.693 lei
- Capitaluri
- 158.517 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- —
2018 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 110.496 lei
- Venituri totale
- 110.496 lei
- Cheltuieli totale
- 47.487 lei
- Profit brut
- 63.009 lei
- Pierdere brută
- 0 lei
- Profit net
- 59.694 lei
- Pierdere netă
- 0 lei
- Active imobilizate
- —
- Active circulante
- 120.829 lei
- Stocuri
- —
- Creanțe
- 1.000 lei
- Casa și conturi la bănci
- 119.829 lei
- Datorii
- 60.895 lei
- Capitaluri
- 59.934 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- —
2017 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 92.621 lei
- Venituri totale
- 92.621 lei
- Cheltuieli totale
- 29.580 lei
- Profit brut
- 63.041 lei
- Pierdere brută
- 0 lei
- Profit net
- 60.262 lei
- Pierdere netă
- 0 lei
- Active imobilizate
- —
- Active circulante
- 63.241 lei
- Stocuri
- —
- Creanțe
- 34.221 lei
- Casa și conturi la bănci
- 29.020 lei
- Datorii
- 2.779 lei
- Capitaluri
- 60.462 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- —
Contracte publice
- 2 cumpărături directe, de la o autoritate contractantă (2021–2023) · valoare însumată de cel mult 73 mii lei
Totalul este un maxim, nu o cheltuială. Pe un acord-cadru sursa scrie întreaga valoare a acordului pe rândul fiecărui câștigător, iar pe un contract cu mai multe loturi o repetă pe rândul fiecărui lot, așa că adunarea rândurilor numără de mai multe ori aceiași bani. Numărul atribuirilor este cifra sigură.
Autoritatea contractantă
- COMUNA TURNU ROSU2 atribuiri · cel mult 73 mii lei
Ultimele 2 atribuiri
- Cumpărare directă
Proiectare pt ” Reabilitare cladire Dispensar Vechi Turnu Rosu prin schimbarea destinație in loc...
35.000 lei · COMUNA TURNU ROSU · CPV 71220000-6 Servicii de proiectare arhitecturala (Rev.2)
- Cumpărare directă nr. DA27480187
Servicii proiectare faza DALI - Reabilitare cladire Dispensar Vechi Turnu Rosu
37.990 lei · COMUNA TURNU ROSU · CPV 71220000-6 · Cumparare directa
Contracte de achiziție publică și cumpărături directe: SEAP/SICAP, prin seturile de date deschise publicate trimestrial de Autoritatea pentru Digitalizarea României pe data.gov.ro (CC BY 4.0). Valoarea este cea atribuită, înscrisă în anunțul de atribuire, nu suma plătită efectiv. Atribuiri înregistrate între 3 martie 2021 și 12 ianuarie 2023. Legătura cu firma se face după codul unic de înregistrare din anunț, nu după denumire. Semnalați o eroare la contact.
Activități autorizate (CAEN)
- 0161 · Activități auxiliare pentru producția vegetală (CAEN Rev.2)
- 4110 · Dezvoltare (promovare) imobiliară (CAEN Rev.2)
- 4120 · Lucrări de construcții a clădirilor rezidențiale și nerezidențiale (CAEN Rev.2)
- 4211 · Lucrări de construcții a drumurilor și autostrăzilor (CAEN Rev.2)
- 4212 · Lucrări de construcții a căilor ferate de suprafață și subterane (CAEN Rev.2)
- 4213 · Construcția de poduri și tuneluri (CAEN Rev.2)
- 4221 · Lucrări de construcții a proiectelor utilitare pentru fluide (CAEN Rev.2)
- 4222 · Lucrări de construcții a proiectelor utilitare pentru electricitate și telecomunicații (CAEN Rev.2)
- 4291 · Construcții hidrotehnice (CAEN Rev.2)
- 4299 · Lucrări de construcții a altor proiecte inginerești n.c.a (CAEN Rev.2)
- 4311 · Lucrări de demolare a construcțiilor (CAEN Rev.2)
- 4312 · Lucrări de pregătire a terenului (CAEN Rev.2)
- 4313 · Lucrări de foraj și sondaj pentru construcții (CAEN Rev.2)
- 4321 · Lucrări de instalații electrice (CAEN Rev.2)
- 4322 · Lucrări de instalații sanitare, de încălzire și de aer condiționat (CAEN Rev.2)
- 4329 · Alte lucrări de instalații pentru construcții (CAEN Rev.2)
- 4331 · Lucrări de ipsoserie (CAEN Rev.2)
- 4332 · Lucrări de tâmplărie și dulgherie (CAEN Rev.2)
- 4333 · Lucrări de pardosire și placare a pereților (CAEN Rev.2)
- 4334 · Lucrări de vopsitorie, zugrăveli și montări de geamuri (CAEN Rev.2)
- 4339 · Alte lucrări de finisare (CAEN Rev.2)
- 4391 · Lucrări de învelitori, șarpante și terase la construcții (CAEN Rev.2)
- 4399 · Alte lucrări speciale de construcții n.c.a. (CAEN Rev.2)
- 4613 · Intermedieri în comerțul cu material lemnos și materiale de construcții (CAEN Rev.2)
- 6810 · Cumpărarea și vânzarea de bunuri imobiliare proprii (CAEN Rev.2)
- 6820 · Închirierea și subînchirierea bunurilor imobiliare proprii sau închiriate (CAEN Rev.2)
- 6831 · Agenții imobiliare (CAEN Rev.2)
- 7022 · Activități de consultanță pentru afaceri și management (CAEN Rev.2)
- 7111 · Activități de arhitectură (CAEN Rev.2)
- 7112 · Activități de inginerie și consultanță tehnică legate de acestea (CAEN Rev.2)
- 7120 · Activități de testări și analize tehnice (CAEN Rev.2)
- 7410 · Activități de design specializat (CAEN Rev.2)
- 7490 · Alte activități profesionale, științifice și tehnice n.c.a. (CAEN Rev.2)
- 8129 · Alte activități de curățenie (CAEN Rev.2)
- 8130 · Activități de întreținere peisagistică (CAEN Rev.2)
- 8559 · Alte forme de învățământ n.c.a. (CAEN Rev.2)
- 9329 · Alte activități recreative și distractive n.c.a. (CAEN Rev.2)
Istoric
Nicio modificare observată de la primul instantaneu urmărit (2026-07-08). Istoricul se completează lunar, pe măsură ce ONRC publică instantanee noi.
Cronologie
Tot ce se poate data despre această firmă, dintr-un singur fir: înregistrări la registrul comerțului, decizii ANAF, situații financiare depuse, documente de urbanism și aparițiile în știrile noastre. Nu este o listă exhaustivă a activității firmei — doar a ceea ce apare în sursele de mai jos.
2024
- Declarată inactivă fiscal de ANAF
2023
- Situații financiare depuse pentru anul 2023
- Ieșire din evidența plătitorilor de TVA
2022
- Înregistrare în scopuri de TVA
2019
- Situații financiare depuse pentru anul 2019
2018
- Situații financiare depuse pentru anul 2018
2017
- Situații financiare depuse pentru anul 2017
- Înmatriculare la registrul comerțului