GYNYVIC BEAUTY SRL
societate cu răspundere limitată, cu sediul în Municipiul Galați, înmatriculată la 8 iulie 2016.
Identitate
- Denumire legală
- GYNYVIC BEAUTY SRL
- CUI
- 36294675
- Nr. înmatriculare
- J2016001048174
- EUID
- ROONRC.J2016001048174
- Formă juridică
- societate cu răspundere limitată
- Data înmatriculării
- 8 iulie 2016
Sediu social
- Adresă
- BRĂILEI, nr. 232, bl. E4, sc. 1, et. 1, ap. 2, Municipiul Galați, Galați
- Localitate
- Municipiul Galați, Galați
- Cod poștal
- 800393
Stare
- Stare ONRC
- funcțiune (cod 1048, din 8 iul)
- Plătitor de TVA
- nu
- Inactiv fiscal
- nu
- RO e-Factura
- nu
- Înregistrare ANAF
- INREGISTRAT din data 08.07.2016
- Sursa ANAF
- actualizat 28 aug
Reprezentanți
- CORBU VIRGINICA — administrator
Reprezentanții legali înscriși la registrul comerțului la data instantaneului; persoanele cu același nume pot fi persoane diferite.
Situații financiare
Poziție în sector
Locul 117 din 240 după cifra de afaceri în clasa CAEN 9602, județul Galați, peste 52% dintre firmele clasei. Locul 10.214 din 13.743 în tot județul, și locul 4.851 după numărul de salariați. Față de 2024, cifra de afaceri a crescut cu 13%.
Clasamente calculate de craiova.ro din situațiile financiare depuse la Ministerul Finanțelor (date deschise data.gov.ro, CC BY 4.0) pentru anul fiscal 2025, între firmele publicate în acest director care au depus pentru acel an. Clasa CAEN este cea declarată în bilanț.
Sume în lei, la 31 decembrie, după situațiile financiare depuse la Ministerul Finanțelor; anii fără depunere lipsesc.
| An | Cifra de afaceri | Rezultat net | Salariați | Active totale | Datorii | Capitaluri |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 62.970 lei | -2.583 lei | 1 | 937 lei | 12.527 lei | -11.590 lei |
| 2024 | 55.540 lei | -3.527 lei | 1 | 769 lei | 9.776 lei | -9.007 lei |
| 2023 | 46.534 lei | -6.577 lei | 1 | 994 lei | 6.508 lei | -5.480 lei |
| 2022 | 44.073 lei | -1.123 lei | 1 | 3.742 lei | 2.680 lei | 1.096 lei |
| 2021 | 41.429 lei | 1.133 lei | 1 | 5.068 lei | 2.849 lei | 2.219 lei |
| 2020 | 35.009 lei | 549 lei | 1 | 3.675 lei | 2.589 lei | 1.086 lei |
| 2019 | 45.615 lei | 3.372 lei | 1 | 2.843 lei | 2.307 lei | 536 lei |
| 2018 | 39.755 lei | -1.174 lei | 1 | 112 lei | 2.948 lei | -2.836 lei |
| 2017 | 34.100 lei | -1.240 lei | 1 | 226 lei | 1.888 lei | -1.662 lei |
| 2016 | 15.796 lei | -622 lei | 1 | 2.186 lei | 2.608 lei | -422 lei |
Indicatori detaliați pentru ultimii 3 ani
2025 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 62.970 lei
- Venituri totale
- 62.970 lei
- Cheltuieli totale
- 64.924 lei
- Profit brut
- 0 lei
- Pierdere brută
- 1.954 lei
- Profit net
- 0 lei
- Pierdere netă
- 2.583 lei
- Active imobilizate
- —
- Active circulante
- 937 lei
- Stocuri
- 14 lei
- Creanțe
- 433 lei
- Casa și conturi la bănci
- 490 lei
- Datorii
- 12.527 lei
- Capitaluri
- -11.590 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- 1
2024 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 55.540 lei
- Venituri totale
- 55.540 lei
- Cheltuieli totale
- 58.511 lei
- Profit brut
- 0 lei
- Pierdere brută
- 2.971 lei
- Profit net
- 0 lei
- Pierdere netă
- 3.527 lei
- Active imobilizate
- —
- Active circulante
- 769 lei
- Stocuri
- 738 lei
- Creanțe
- —
- Casa și conturi la bănci
- 31 lei
- Datorii
- 9.776 lei
- Capitaluri
- -9.007 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- 1
2023 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 46.534 lei
- Venituri totale
- 46.534 lei
- Cheltuieli totale
- 52.647 lei
- Profit brut
- 0 lei
- Pierdere brută
- 6.113 lei
- Profit net
- 0 lei
- Pierdere netă
- 6.577 lei
- Active imobilizate
- —
- Active circulante
- 994 lei
- Stocuri
- 577 lei
- Creanțe
- 260 lei
- Casa și conturi la bănci
- 157 lei
- Datorii
- 6.508 lei
- Capitaluri
- -5.480 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- 1
Tabelul de mai sus păstrează seria principală pentru toți cei 10 ani; detalierea completă este limitată la cei mai recenți 3.
Activități autorizate (CAEN)
- 9602 · Coafură și alte activități de înfrumusețare (CAEN Rev.2)
Istoric
Nicio modificare observată de la primul instantaneu urmărit (2026-09-02). Istoricul se completează lunar, pe măsură ce ONRC publică instantanee noi.
Cronologie
Tot ce se poate data despre această firmă, dintr-un singur fir: înregistrări la registrul comerțului, decizii ANAF, situații financiare depuse, documente de urbanism și aparițiile în știrile noastre. Nu este o listă exhaustivă a activității firmei — doar a ceea ce apare în sursele de mai jos.
2025
- Situații financiare depuse pentru anul 2025
2024
- Situații financiare depuse pentru anul 2024
2023
- Situații financiare depuse pentru anul 2023
2022
- Situații financiare depuse pentru anul 2022
2021
- Situații financiare depuse pentru anul 2021
2020
- Situații financiare depuse pentru anul 2020
2019
- Situații financiare depuse pentru anul 2019
2018
- Situații financiare depuse pentru anul 2018
2017
- Situații financiare depuse pentru anul 2017
2016
- Situații financiare depuse pentru anul 2016
- Înmatriculare la registrul comerțului