GYANYNA MARKET SRL
societate cu răspundere limitată, cu sediul în București Sectorul 2, înmatriculată la 7 septembrie 2011.
Identitate
- Denumire legală
- GYANYNA MARKET SRL
- CUI
- 29077800
- Nr. înmatriculare
- J40/10764/2011
- EUID
- ROONRC.J40/10764/2011
- Formă juridică
- societate cu răspundere limitată
- Data înmatriculării
- 7 septembrie 2011
Sediu social
- Adresă
- Șos. VERGULUI, nr. 59, CLADIREA C1, SPATIUL S 26, București Sectorul 2, București
- Localitate
- București Sectorul 2, București
Stare
- Stare ONRC
- funcțiune (cod 1048, din 8 iul)
- sediu radiat (cod 2071, din 8 iul)
- Plătitor de TVA
- nu
- Inactiv fiscal
- da (din 11 nov)
- RO e-Factura
- nu
- Înregistrare ANAF
- INREGISTRAT din data 07.09.2011
- Sursa ANAF
- actualizat 28 aug
Reprezentanți
- DUMITRESCU GEANINA MARIANA — administrator
Reprezentanții legali înscriși la registrul comerțului la data instantaneului; persoanele cu același nume pot fi persoane diferite.
Situații financiare
Poziție în sector
Firma nu a depus situații financiare pentru anul 2025, așa că nu intră în clasamentele pe municipiul București; ultimul an depus este 2014.
Clasamente calculate de craiova.ro din situațiile financiare depuse la Ministerul Finanțelor (date deschise data.gov.ro, CC BY 4.0) pentru anul fiscal 2025, între firmele publicate în acest director care au depus pentru acel an. Clasa CAEN este cea declarată în bilanț.
Sume în lei, la 31 decembrie, după situațiile financiare depuse la Ministerul Finanțelor; anii fără depunere lipsesc.
| An | Cifra de afaceri | Rezultat net | Salariați | Active totale | Datorii | Capitaluri |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 2014 | 0 lei | 0 lei | — | 1.711 lei | 4.367 lei | -2.656 lei |
| 2013 | 0 lei | -100 lei | — | 1.711 lei | 4.367 lei | -2.656 lei |
| 2012 | 226 lei | -844 lei | — | 1.711 lei | 4.266 lei | -2.555 lei |
| 2011 | 532 lei | -1.911 lei | — | 2.016 lei | 3.727 lei | -1.711 lei |
Toți indicatorii
2014 · bilanț lung/scurt
- Cifra de afaceri netă
- 0 lei
- Venituri totale
- 0 lei
- Cheltuieli totale
- 0 lei
- Profit brut
- 0 lei
- Pierdere brută
- 0 lei
- Profit net
- 0 lei
- Pierdere netă
- 0 lei
- Active imobilizate
- —
- Active circulante
- 1.711 lei
- Stocuri
- 1.285 lei
- Creanțe
- —
- Casa și conturi la bănci
- 426 lei
- Datorii
- 4.367 lei
- Capitaluri
- -2.656 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- —
2013 · bilanț lung/scurt
- Cifra de afaceri netă
- 0 lei
- Venituri totale
- 0 lei
- Cheltuieli totale
- 100 lei
- Profit brut
- 0 lei
- Pierdere brută
- 100 lei
- Profit net
- 0 lei
- Pierdere netă
- 100 lei
- Active imobilizate
- —
- Active circulante
- 1.711 lei
- Stocuri
- 1.285 lei
- Creanțe
- —
- Casa și conturi la bănci
- 426 lei
- Datorii
- 4.367 lei
- Capitaluri
- -2.656 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- —
2012 · bilanț lung/scurt
- Cifra de afaceri netă
- 226 lei
- Venituri totale
- 226 lei
- Cheltuieli totale
- 1.070 lei
- Profit brut
- 0 lei
- Pierdere brută
- 844 lei
- Profit net
- 0 lei
- Pierdere netă
- 844 lei
- Active imobilizate
- —
- Active circulante
- 1.711 lei
- Stocuri
- 1.285 lei
- Creanțe
- —
- Casa și conturi la bănci
- 426 lei
- Datorii
- 4.266 lei
- Capitaluri
- -2.555 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- —
2011 · bilanț lung/scurt
- Cifra de afaceri netă
- 532 lei
- Venituri totale
- 532 lei
- Cheltuieli totale
- 2.427 lei
- Profit brut
- 0 lei
- Pierdere brută
- 1.895 lei
- Profit net
- 0 lei
- Pierdere netă
- 1.911 lei
- Active imobilizate
- 260 lei
- Active circulante
- 1.756 lei
- Stocuri
- 1.345 lei
- Creanțe
- —
- Casa și conturi la bănci
- 411 lei
- Datorii
- 3.727 lei
- Capitaluri
- -1.711 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- —
Activități autorizate (CAEN)
- 4619 · Intermedieri în comerțul cu produse diverse (CAEN Rev.2)
- 4641 · Comerț cu ridicata al produselor textile (CAEN Rev.2)
- 4642 · Comerț cu ridicata al îmbrăcămintei și încălțămintei (CAEN Rev.2)
- 4719 · Comerț cu amănuntul în magazine nespecializate, cu vânzare predominantă de produse nealimentare (CAEN Rev.2)
- 4751 · Comerț cu amănuntul al textilelor, în magazine specializate (CAEN Rev.2)
- 4771 · Comerț cu amănuntul al îmbrăcămintei, în magazine specializate (CAEN Rev.2)
- 4772 · Comerț cu amănuntul al încălțămintei și articolelor din piele, în magazine specializate (CAEN Rev.2)
- 4777 · Comerț cu amănuntul al ceasurilor și bijuteriilor, în magazine specializate (CAEN Rev.2)
- 4778 · Comerț cu amănuntul al altor bunuri noi, în magazine specializate (CAEN Rev.2)
- 4779 · Comerț cu amănuntul al bunurilor de ocazie vândute prin magazine (CAEN Rev.2)
- 4781 · Comerț cu amănuntul al produselor alimentare, băuturilor și produselor din tutun efectuat prin standuri, chioșcuri și piețe (CAEN Rev.2)
- 4782 · Comerț cu amănuntul al textilelor, îmbrăcămintei și încălțămintei efectuat prin standuri, chioșcuri și piețe (CAEN Rev.2)
- 4789 · Comerț cu amănuntul prin standuri, chioșcuri și piețe al altor produse (CAEN Rev.2)
- 4791 · Comerț cu amănuntul prin intermediul caselor de comenzi sau prin Internet (CAEN Rev.2)
Istoric
- Stare
- sediu radiat (8 iul → prezent)
- funcțiune (8 iul → prezent)
Cronologie
Tot ce se poate data despre această firmă, dintr-un singur fir: înregistrări la registrul comerțului, decizii ANAF, situații financiare depuse, documente de urbanism și aparițiile în știrile noastre. Nu este o listă exhaustivă a activității firmei — doar a ceea ce apare în sursele de mai jos.
2026
- Stare la registrul comerțului: funcțiune
2016
- Declarată inactivă fiscal de ANAF
2014
- Situații financiare depuse pentru anul 2014
2013
- Situații financiare depuse pentru anul 2013
2012
- Situații financiare depuse pentru anul 2012
2011
- Situații financiare depuse pentru anul 2011
- Înmatriculare la registrul comerțului