GSG INDUSTRIE S.R.L.
societate cu răspundere limitată, cu sediul în Municipiul Brașov, înmatriculată la 7 mai 2019.
Identitate
- Denumire legală
- GSG INDUSTRIE S.R.L.
- CUI
- 41069122
- Nr. înmatriculare
- J8/1608/2019
- EUID
- ROONRC.J8/1608/2019
- Formă juridică
- societate cu răspundere limitată
- Data înmatriculării
- 7 mai 2019
Sediu social
- Adresă
- AUREL VLAICU, nr. 6, ap. 2, Municipiul Brașov, Brașov
- Localitate
- Municipiul Brașov, Brașov
- Cod poștal
- 500178
Stare
- Stare ONRC
- funcțiune (cod 1048, din 8 iul)
- Plătitor de TVA
- da (din 1 iul)
- Inactiv fiscal
- nu
- RO e-Factura
- nu
- Înregistrare ANAF
- INREGISTRAT din data 07.05.2019
- Sursa ANAF
- actualizat 28 aug
Reprezentanți
- SLĂBUŢU ANDREI — administrator
Reprezentanții legali înscriși la registrul comerțului la data instantaneului; persoanele cu același nume pot fi persoane diferite.
Situații financiare
Poziție în sector
Depunerea pe anul 2025 nu conține o cifră de afaceri, așa că firma nu intră în clasamentele pe județul Brașov.
Clasamente calculate de craiova.ro din situațiile financiare depuse la Ministerul Finanțelor (date deschise data.gov.ro, CC BY 4.0) pentru anul fiscal 2025, între firmele publicate în acest director care au depus pentru acel an. Clasa CAEN este cea declarată în bilanț.
Sume în lei, la 31 decembrie, după situațiile financiare depuse la Ministerul Finanțelor; anii fără depunere lipsesc.
| An | Cifra de afaceri | Rezultat net | Salariați | Active totale | Datorii | Capitaluri |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | — | 0 lei | — | — | 0 lei | 0 lei |
| 2024 | 114.249 lei | -116.703 lei | 1 | 78.537 lei | 303.718 lei | -225.181 lei |
| 2023 | 119.322 lei | -69.270 lei | 2 | 89.456 lei | 197.935 lei | -108.479 lei |
| 2022 | 59.406 lei | 1.168 lei | 1 | 50.313 lei | 89.522 lei | -39.209 lei |
| 2019 | 72.754 lei | -40.577 lei | 1 | 17.305 lei | 57.682 lei | -40.377 lei |
Toți indicatorii
2025 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- —
- Venituri totale
- 0 lei
- Cheltuieli totale
- —
- Profit brut
- 0 lei
- Pierdere brută
- 0 lei
- Profit net
- 0 lei
- Pierdere netă
- 0 lei
- Active imobilizate
- —
- Active circulante
- —
- Stocuri
- —
- Creanțe
- —
- Casa și conturi la bănci
- —
- Datorii
- 0 lei
- Capitaluri
- 0 lei
- Capital subscris vărsat
- —
- Număr mediu de salariați
- —
2024 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 114.249 lei
- Venituri totale
- 113.138 lei
- Cheltuieli totale
- 229.161 lei
- Profit brut
- 0 lei
- Pierdere brută
- 116.023 lei
- Profit net
- 0 lei
- Pierdere netă
- 116.703 lei
- Active imobilizate
- 16.915 lei
- Active circulante
- 61.622 lei
- Stocuri
- —
- Creanțe
- 52.413 lei
- Casa și conturi la bănci
- 9.209 lei
- Datorii
- 303.718 lei
- Capitaluri
- -225.181 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- 1
2023 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 119.322 lei
- Venituri totale
- 119.381 lei
- Cheltuieli totale
- 187.457 lei
- Profit brut
- 0 lei
- Pierdere brută
- 68.076 lei
- Profit net
- 0 lei
- Pierdere netă
- 69.270 lei
- Active imobilizate
- 9.707 lei
- Active circulante
- 79.749 lei
- Stocuri
- 30.618 lei
- Creanțe
- 39.691 lei
- Casa și conturi la bănci
- 9.440 lei
- Datorii
- 197.935 lei
- Capitaluri
- -108.479 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- 2
2022 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 59.406 lei
- Venituri totale
- 61.167 lei
- Cheltuieli totale
- 58.989 lei
- Profit brut
- 2.178 lei
- Pierdere brută
- 0 lei
- Profit net
- 1.168 lei
- Pierdere netă
- 0 lei
- Active imobilizate
- 6.653 lei
- Active circulante
- 43.660 lei
- Stocuri
- 8.898 lei
- Creanțe
- 13.645 lei
- Casa și conturi la bănci
- 21.117 lei
- Datorii
- 89.522 lei
- Capitaluri
- -39.209 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- 1
2019 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 72.754 lei
- Venituri totale
- 72.754 lei
- Cheltuieli totale
- 112.604 lei
- Profit brut
- 0 lei
- Pierdere brută
- 39.850 lei
- Profit net
- 0 lei
- Pierdere netă
- 40.577 lei
- Active imobilizate
- 8.872 lei
- Active circulante
- 8.433 lei
- Stocuri
- 0 lei
- Creanțe
- 5.680 lei
- Casa și conturi la bănci
- 2.753 lei
- Datorii
- 57.682 lei
- Capitaluri
- -40.377 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- 1
Contracte publice
- 26 de cumpărături directe, de la 4 autorități contractante (2022–2025) · valoare însumată de cel mult 82 mii lei
Totalul este un maxim, nu o cheltuială. Pe un acord-cadru sursa scrie întreaga valoare a acordului pe rândul fiecărui câștigător, iar pe un contract cu mai multe loturi o repetă pe rândul fiecărui lot, așa că adunarea rândurilor numără de mai multe ori aceiași bani. Numărul atribuirilor este cifra sigură.
Cei mai mari cumpărători
- MUZEUL JUDETEAN DE ISTORIE BRASOV12 atribuiri · cel mult 32 mii lei
- SERVICIUL DE AMBULANTA JUDETEAN BRASOV10 atribuiri · cel mult 31 mii lei
- SERVICUL PUBLIC LOCAL SALVAMONT, agrement si parking3 atribuiri · cel mult 16 mii lei
- UNIVERSITATEA TRANSILVANIA BRASOVo atribuire · cel mult 3 mii lei
Ultimele 5 atribuiri
- Cumpărare directă2 loturi
Executie si montaj usa metalica si grilaj
3.700 lei · SERVICIUL DE AMBULANTA JUDETEAN BRASOV · CPV 45223210-1 Lucrari de structuri metalice (Rev.2)
- Cumpărare directă
Lucrari de executie, reparatie si montaj soclu scară exterioară Centrul de Agrement și Divertisment
4.276,07 lei · SERVICUL PUBLIC LOCAL SALVAMONT, agrement si parking · CPV 45223210-1 Lucrari de structuri metalice (Rev.2)
- Cumpărare directă
Structura metalica de tip balustradă la Centrul de Agrement și Divertisment Poiana Brașov
8.000 lei · SERVICUL PUBLIC LOCAL SALVAMONT, agrement si parking · CPV 45223210-1 Lucrari de structuri metalice (Rev.2)
- Cumpărare directă
Reparații soclu și trepte exterioare la CENTRUL DE AGREMENT SI DIVERTISMENT POIANA BRASOV
4.180 lei · SERVICUL PUBLIC LOCAL SALVAMONT, agrement si parking · CPV 45453000-7 Lucrari de reparatii generale si de renovare (Rev.2)
- Cumpărare directă
Execuție si montaj lance cu vârf ornamental
500 lei · SERVICIUL DE AMBULANTA JUDETEAN BRASOV · CPV 45223100-7 Ansamblu de structuri metalice (Rev.2)
Contracte de achiziție publică și cumpărături directe: SEAP/SICAP, prin seturile de date deschise publicate trimestrial de Autoritatea pentru Digitalizarea României pe data.gov.ro (CC BY 4.0). Valoarea este cea atribuită, înscrisă în anunțul de atribuire, nu suma plătită efectiv. Atribuiri înregistrate între 18 august 2022 și 3 octombrie 2025. Legătura cu firma se face după codul unic de înregistrare din anunț, nu după denumire. Semnalați o eroare la contact.
Activități autorizate (CAEN)
- 2511 · Fabricarea de construcții metalice și părți componente ale structurilor metalice (CAEN Rev.2)
- 2512 · Fabricarea de uși și ferestre din metal (CAEN Rev.2)
- 4120 · Lucrări de construcții a clădirilor rezidențiale și nerezidențiale (CAEN Rev.2)
- 4321 · Lucrări de instalații electrice (CAEN Rev.2)
- 7112 · Activități de inginerie și consultanță tehnică legate de acestea (CAEN Rev.2)
- 7820 · Activități de contractare, pe baze temporare, a personalului (CAEN Rev.2)
Istoric
Nicio modificare observată de la primul instantaneu urmărit (2026-07-08). Istoricul se completează lunar, pe măsură ce ONRC publică instantanee noi.
Cronologie
Tot ce se poate data despre această firmă, dintr-un singur fir: înregistrări la registrul comerțului, decizii ANAF, situații financiare depuse, documente de urbanism și aparițiile în știrile noastre. Nu este o listă exhaustivă a activității firmei — doar a ceea ce apare în sursele de mai jos.
2025
- Situații financiare depuse pentru anul 2025
2024
- Situații financiare depuse pentru anul 2024
2023
- Situații financiare depuse pentru anul 2023
- Înregistrare în scopuri de TVA
2022
- Situații financiare depuse pentru anul 2022
2019
- Situații financiare depuse pentru anul 2019
- Înmatriculare la registrul comerțului