GRR GROZA TRANS S.R.L.
societate cu răspundere limitată, cu sediul în Sat Păgaia, Comuna Boianu Mare, înmatriculată la 20 februarie 2018.
Identitate
- Denumire legală
- GRR GROZA TRANS S.R.L.
- CUI
- 38894188
- Nr. înmatriculare
- J5/402/2018
- EUID
- ROONRC.J5/402/2018
- Formă juridică
- societate cu răspundere limitată
- Data înmatriculării
- 20 februarie 2018
Sediu social
- Adresă
- PĂGAIA, nr. 106, Sat Păgaia, Comuna Boianu Mare, Bihor
- Localitate
- Sat Păgaia, Comuna Boianu Mare, Bihor
- Cod poștal
- 417063
Stare
- Stare ONRC
- funcțiune (cod 1048, din 8 iul)
- Plătitor de TVA
- da (din 6 mar)
- Inactiv fiscal
- nu
- RO e-Factura
- nu
- Înregistrare ANAF
- INREGISTRAT din data 20.02.2018
- Sursa ANAF
- actualizat 28 aug
Reprezentanți
- GROZA ROMUS-IONUŢ — administrator
Reprezentanții legali înscriși la registrul comerțului la data instantaneului; persoanele cu același nume pot fi persoane diferite.
Situații financiare
Poziție în sector
Depunerea pe anul 2025 nu conține o cifră de afaceri, așa că firma nu intră în clasamentele pe județul Bihor.
Clasamente calculate de craiova.ro din situațiile financiare depuse la Ministerul Finanțelor (date deschise data.gov.ro, CC BY 4.0) pentru anul fiscal 2025, între firmele publicate în acest director care au depus pentru acel an. Clasa CAEN este cea declarată în bilanț.
Sume în lei, la 31 decembrie, după situațiile financiare depuse la Ministerul Finanțelor; anii fără depunere lipsesc.
| An | Cifra de afaceri | Rezultat net | Salariați | Active totale | Datorii | Capitaluri |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | — | -2.336 lei | — | 16.726 lei | 3.139 lei | 13.587 lei |
| 2024 | — | -3.771 lei | — | 19.062 lei | 3.139 lei | 15.923 lei |
| 2023 | — | 21 lei | — | 30.356 lei | 10.661 lei | 19.695 lei |
| 2022 | 177.466 lei | -22.978 lei | 1 | 211.413 lei | 191.739 lei | 19.674 lei |
| 2021 | 580.120 lei | 990 lei | 2 | 318.828 lei | 276.177 lei | 42.651 lei |
| 2020 | 703.722 lei | 39.225 lei | 2 | 395.371 lei | 353.709 lei | 41.662 lei |
| 2019 | 718.287 lei | 1.370 lei | 2 | 337.407 lei | 334.970 lei | 2.437 lei |
| 2018 | 281.941 lei | 867 lei | 1 | 183.884 lei | 182.817 lei | 1.067 lei |
Toți indicatorii
2025 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- —
- Venituri totale
- 0 lei
- Cheltuieli totale
- 2.336 lei
- Profit brut
- 0 lei
- Pierdere brută
- 2.336 lei
- Profit net
- 0 lei
- Pierdere netă
- 2.336 lei
- Active imobilizate
- —
- Active circulante
- 16.726 lei
- Stocuri
- —
- Creanțe
- 14.306 lei
- Casa și conturi la bănci
- 2.420 lei
- Datorii
- 3.139 lei
- Capitaluri
- 13.587 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- —
2024 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- —
- Venituri totale
- 0 lei
- Cheltuieli totale
- 3.771 lei
- Profit brut
- 0 lei
- Pierdere brută
- 3.771 lei
- Profit net
- 0 lei
- Pierdere netă
- 3.771 lei
- Active imobilizate
- 1.711 lei
- Active circulante
- 17.351 lei
- Stocuri
- —
- Creanțe
- 14.284 lei
- Casa și conturi la bănci
- 3.067 lei
- Datorii
- 3.139 lei
- Capitaluri
- 15.923 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- —
2023 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- —
- Venituri totale
- 1.215 lei
- Cheltuieli totale
- 1.190 lei
- Profit brut
- 25 lei
- Pierdere brută
- 0 lei
- Profit net
- 21 lei
- Pierdere netă
- 0 lei
- Active imobilizate
- 3.901 lei
- Active circulante
- 26.455 lei
- Stocuri
- —
- Creanțe
- 22.256 lei
- Casa și conturi la bănci
- 4.199 lei
- Datorii
- 10.661 lei
- Capitaluri
- 19.695 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- —
2022 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 177.466 lei
- Venituri totale
- 197.174 lei
- Cheltuieli totale
- 217.734 lei
- Profit brut
- 0 lei
- Pierdere brută
- 20.560 lei
- Profit net
- 0 lei
- Pierdere netă
- 22.978 lei
- Active imobilizate
- 5.469 lei
- Active circulante
- 205.944 lei
- Stocuri
- —
- Creanțe
- 42.720 lei
- Casa și conturi la bănci
- 163.224 lei
- Datorii
- 191.739 lei
- Capitaluri
- 19.674 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- 1
2021 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 580.120 lei
- Venituri totale
- 618.505 lei
- Cheltuieli totale
- 611.330 lei
- Profit brut
- 7.175 lei
- Pierdere brută
- 0 lei
- Profit net
- 990 lei
- Pierdere netă
- 0 lei
- Active imobilizate
- 25.818 lei
- Active circulante
- 293.010 lei
- Stocuri
- 31.376 lei
- Creanțe
- 44.606 lei
- Casa și conturi la bănci
- 217.028 lei
- Datorii
- 276.177 lei
- Capitaluri
- 42.651 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- 2
2020 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 703.722 lei
- Venituri totale
- 705.184 lei
- Cheltuieli totale
- 659.551 lei
- Profit brut
- 45.633 lei
- Pierdere brută
- 0 lei
- Profit net
- 39.225 lei
- Pierdere netă
- 0 lei
- Active imobilizate
- 138.625 lei
- Active circulante
- 256.746 lei
- Stocuri
- 5.256 lei
- Creanțe
- 30.594 lei
- Casa și conturi la bănci
- 220.896 lei
- Datorii
- 353.709 lei
- Capitaluri
- 41.662 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- 2
2019 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 718.287 lei
- Venituri totale
- 720.329 lei
- Cheltuieli totale
- 711.756 lei
- Profit brut
- 8.573 lei
- Pierdere brută
- 0 lei
- Profit net
- 1.370 lei
- Pierdere netă
- 0 lei
- Active imobilizate
- 108.140 lei
- Active circulante
- 229.267 lei
- Stocuri
- 10.935 lei
- Creanțe
- 104.899 lei
- Casa și conturi la bănci
- 113.433 lei
- Datorii
- 334.970 lei
- Capitaluri
- 2.437 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- 2
2018 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 281.941 lei
- Venituri totale
- 281.941 lei
- Cheltuieli totale
- 278.255 lei
- Profit brut
- 3.686 lei
- Pierdere brută
- 0 lei
- Profit net
- 867 lei
- Pierdere netă
- 0 lei
- Active imobilizate
- 102.216 lei
- Active circulante
- 81.668 lei
- Stocuri
- 4.058 lei
- Creanțe
- 20.902 lei
- Casa și conturi la bănci
- 56.708 lei
- Datorii
- 182.817 lei
- Capitaluri
- 1.067 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- 1
Activități autorizate (CAEN)
- 4941 · Transporturi rutiere de mărfuri (CAEN Rev.2)
Istoric
Nicio modificare observată de la primul instantaneu urmărit (2026-07-08). Istoricul se completează lunar, pe măsură ce ONRC publică instantanee noi.
Cronologie
Tot ce se poate data despre această firmă, dintr-un singur fir: înregistrări la registrul comerțului, decizii ANAF, situații financiare depuse, documente de urbanism și aparițiile în știrile noastre. Nu este o listă exhaustivă a activității firmei — doar a ceea ce apare în sursele de mai jos.
2025
- Situații financiare depuse pentru anul 2025
2024
- Situații financiare depuse pentru anul 2024
2023
- Situații financiare depuse pentru anul 2023
2022
- Situații financiare depuse pentru anul 2022
2021
- Situații financiare depuse pentru anul 2021
2020
- Situații financiare depuse pentru anul 2020
2019
- Situații financiare depuse pentru anul 2019
2018
- Situații financiare depuse pentru anul 2018
- Înregistrare în scopuri de TVA
- Înmatriculare la registrul comerțului