GROW MARKETING SOLUTIONS S.R.L.
societate cu răspundere limitată, cu sediul în Sat Valea Seacă, Comuna Nicolae Bălcescu, înmatriculată la 16 iunie 2023.
Identitate
- Denumire legală
- GROW MARKETING SOLUTIONS S.R.L.
- CUI
- 48340813
- Nr. înmatriculare
- J4/961/2023
- EUID
- ROONRC.J4/961/2023
- Formă juridică
- societate cu răspundere limitată
- Data înmatriculării
- 16 iunie 2023
Sediu social
- Adresă
- Ștefan cel Mare, nr. 202, Sat Valea Seacă, Comuna Nicolae Bălcescu, Bacău
- Localitate
- Sat Valea Seacă, Comuna Nicolae Bălcescu, Bacău
- Cod poștal
- 607362
Stare
- Stare ONRC
- funcțiune (cod 1048, din 8 iul)
- Plătitor de TVA
- nu
- Inactiv fiscal
- nu (reactivat la 11 sept)
- RO e-Factura
- nu
- Înregistrare ANAF
- INREGISTRAT din data 16.06.2023
- Sursa ANAF
- actualizat 29 aug
Reprezentanți
- BUDĂU ROBERT-CRISTIAN — administrator
Reprezentanții legali înscriși la registrul comerțului la data instantaneului; persoanele cu același nume pot fi persoane diferite.
Situații financiare
Poziție în sector
Locul 117 din 145 după cifra de afaceri în clasa CAEN 6201, județul Bacău, peste 20% dintre firmele clasei. Locul 11.940 din 14.112 în tot județul. Față de 2024, cifra de afaceri a crescut cu 132%.
Clasamente calculate de craiova.ro din situațiile financiare depuse la Ministerul Finanțelor (date deschise data.gov.ro, CC BY 4.0) pentru anul fiscal 2025, între firmele publicate în acest director care au depus pentru acel an. Clasa CAEN este cea declarată în bilanț.
Sume în lei, la 31 decembrie, după situațiile financiare depuse la Ministerul Finanțelor; anii fără depunere lipsesc.
| An | Cifra de afaceri | Rezultat net | Salariați | Active totale | Datorii | Capitaluri |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 31.570 lei | 5.426 lei | — | 26.211 lei | 20.047 lei | 6.164 lei |
| 2024 | 13.621 lei | 2.656 lei | — | 38.840 lei | 18.102 lei | 20.738 lei |
| 2023 | 53.190 lei | 37.339 lei | — | 54.612 lei | 17.073 lei | 37.539 lei |
Indicatori detaliați pentru ultimii 3 ani
2025 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 31.570 lei
- Venituri totale
- 31.570 lei
- Cheltuieli totale
- 22.253 lei
- Profit brut
- 9.317 lei
- Pierdere brută
- 0 lei
- Profit net
- 5.426 lei
- Pierdere netă
- 0 lei
- Active imobilizate
- —
- Active circulante
- 26.211 lei
- Stocuri
- 231 lei
- Creanțe
- —
- Casa și conturi la bănci
- 25.980 lei
- Datorii
- 20.047 lei
- Capitaluri
- 6.164 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- —
2024 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 13.621 lei
- Venituri totale
- 13.621 lei
- Cheltuieli totale
- 9.485 lei
- Profit brut
- 4.136 lei
- Pierdere brută
- 0 lei
- Profit net
- 2.656 lei
- Pierdere netă
- 0 lei
- Active imobilizate
- —
- Active circulante
- 38.840 lei
- Stocuri
- —
- Creanțe
- —
- Casa și conturi la bănci
- 38.840 lei
- Datorii
- 18.102 lei
- Capitaluri
- 20.738 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- —
2023 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 53.190 lei
- Venituri totale
- 53.190 lei
- Cheltuieli totale
- 8.673 lei
- Profit brut
- 44.517 lei
- Pierdere brută
- 0 lei
- Profit net
- 37.339 lei
- Pierdere netă
- 0 lei
- Active imobilizate
- —
- Active circulante
- 54.612 lei
- Stocuri
- —
- Creanțe
- 20.457 lei
- Casa și conturi la bănci
- 34.155 lei
- Datorii
- 17.073 lei
- Capitaluri
- 37.539 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- —
Activități autorizate (CAEN)
- 6201 · Activități de realizare a soft-ului la comandă (software orientat client) (CAEN Rev.2)
- 6202 · Activități de consultanță în tehnologia informației (CAEN Rev.2)
- 6203 · Activități de management (gestiune și exploatare) a mijloacelor de calcul (CAEN Rev.2)
- 6209 · Alte activități de servicii privind tehnologia informației (CAEN Rev.2)
- 6311 · Prelucrarea datelor, administrarea paginilor web și activități conexe (CAEN Rev.2)
- 6312 · Activități ale portalurilor web (CAEN Rev.2)
- 7021 · Activități de consultanță în domeniul relațiilor publice și al comunicării (CAEN Rev.2)
- 7022 · Activități de consultanță pentru afaceri și management (CAEN Rev.2)
- 7311 · Activități ale agențiilor de publicitate (CAEN Rev.2)
- 7312 · Servicii de reprezentare media (CAEN Rev.2)
- 7410 · Activități de design specializat (CAEN Rev.2)
Istoric
Nicio modificare observată de la primul instantaneu urmărit (2026-09-02). Istoricul se completează lunar, pe măsură ce ONRC publică instantanee noi.
Cronologie
Tot ce se poate data despre această firmă, dintr-un singur fir: înregistrări la registrul comerțului, decizii ANAF, situații financiare depuse, documente de urbanism și aparițiile în știrile noastre. Nu este o listă exhaustivă a activității firmei — doar a ceea ce apare în sursele de mai jos.
2025
- Situații financiare depuse pentru anul 2025
- Reactivată fiscal de ANAF
- Declarată inactivă fiscal de ANAF
2024
- Situații financiare depuse pentru anul 2024
2023
- Situații financiare depuse pentru anul 2023
- Înmatriculare la registrul comerțului