GROSU AUTO LEATHER S.R.L.
societate cu răspundere limitată, cu sediul în Oraș Voluntari, înmatriculată la 14 iulie 2022.
Identitate
- Denumire legală
- GROSU AUTO LEATHER S.R.L.
- CUI
- 46477696
- Nr. înmatriculare
- J23/4677/2022
- EUID
- ROONRC.J23/4677/2022
- Formă juridică
- societate cu răspundere limitată
- Data înmatriculării
- 14 iulie 2022
Sediu social
- Adresă
- DRUMUL BISERICII, nr. 1A, PARTER, Oraș Voluntari, Ilfov
- Localitate
- Oraș Voluntari, Ilfov
- Cod poștal
- 77190
Stare
- Stare ONRC
- funcțiune (cod 1048, din 8 iul)
- sediu expirat (cod 2069, din 8 iul)
- Plătitor de TVA
- nu
- Inactiv fiscal
- da (din 24 aug)
- RO e-Factura
- nu
- Înregistrare ANAF
- INREGISTRAT din data 14.07.2022
- Sursa ANAF
- actualizat 28 aug
Reprezentanți
- GROSU ANA — administrator
- GROSU IGOR — administrator
Reprezentanții legali înscriși la registrul comerțului la data instantaneului; persoanele cu același nume pot fi persoane diferite.
Situații financiare
Poziție în sector
Locul 50 din 73 după cifra de afaceri în clasa CAEN 4669, județul Ilfov, peste 33% dintre firmele clasei. Locul 20.468 din 40.494 în tot județul, și locul 12.648 după numărul de salariați. Față de 2024, cifra de afaceri a crescut cu 33%.
Clasamente calculate de craiova.ro din situațiile financiare depuse la Ministerul Finanțelor (date deschise data.gov.ro, CC BY 4.0) pentru anul fiscal 2025, între firmele publicate în acest director care au depus pentru acel an. Clasa CAEN este cea declarată în bilanț.
Sume în lei, la 31 decembrie, după situațiile financiare depuse la Ministerul Finanțelor; anii fără depunere lipsesc.
| An | Cifra de afaceri | Rezultat net | Salariați | Active totale | Datorii | Capitaluri |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 260.630 lei | -39.881 lei | 1 | 141.891 lei | 101.737 lei | 40.154 lei |
| 2024 | 195.418 lei | -18.141 lei | 1 | 169.622 lei | 89.587 lei | 80.035 lei |
| 2023 | 208.859 lei | 137.708 lei | 1 | 134.060 lei | 15.232 lei | 118.828 lei |
| 2022 | — | -19.080 lei | 2 | 232 lei | 19.112 lei | -18.880 lei |
Toți indicatorii
2025 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 260.630 lei
- Venituri totale
- 260.639 lei
- Cheltuieli totale
- 298.044 lei
- Profit brut
- 0 lei
- Pierdere brută
- 37.405 lei
- Profit net
- 0 lei
- Pierdere netă
- 39.881 lei
- Active imobilizate
- 89.074 lei
- Active circulante
- 52.817 lei
- Stocuri
- —
- Creanțe
- 14.155 lei
- Casa și conturi la bănci
- 38.662 lei
- Datorii
- 101.737 lei
- Capitaluri
- 40.154 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- 1
2024 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 195.418 lei
- Venituri totale
- 195.442 lei
- Cheltuieli totale
- 211.921 lei
- Profit brut
- 0 lei
- Pierdere brută
- 16.479 lei
- Profit net
- 0 lei
- Pierdere netă
- 18.141 lei
- Active imobilizate
- 88.445 lei
- Active circulante
- 81.177 lei
- Stocuri
- —
- Creanțe
- 18.599 lei
- Casa și conturi la bănci
- 62.578 lei
- Datorii
- 89.587 lei
- Capitaluri
- 80.035 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- 1
2023 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 208.859 lei
- Venituri totale
- 208.880 lei
- Cheltuieli totale
- 69.125 lei
- Profit brut
- 139.755 lei
- Pierdere brută
- 0 lei
- Profit net
- 137.708 lei
- Pierdere netă
- 0 lei
- Active imobilizate
- 7.653 lei
- Active circulante
- 126.407 lei
- Stocuri
- —
- Creanțe
- 93.609 lei
- Casa și conturi la bănci
- 32.798 lei
- Datorii
- 15.232 lei
- Capitaluri
- 118.828 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- 1
2022 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- —
- Venituri totale
- 0 lei
- Cheltuieli totale
- 19.080 lei
- Profit brut
- 0 lei
- Pierdere brută
- 19.080 lei
- Profit net
- 0 lei
- Pierdere netă
- 19.080 lei
- Active imobilizate
- 76 lei
- Active circulante
- 156 lei
- Stocuri
- —
- Creanțe
- —
- Casa și conturi la bănci
- 156 lei
- Datorii
- 19.112 lei
- Capitaluri
- -18.880 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- 2
Activități autorizate (CAEN)
- 4511 · Comerț cu autoturisme și autovehicule ușoare (sub 3,5 tone) (CAEN Rev.2)
- 4520 · Întreținerea și repararea autovehiculelor (CAEN Rev.2)
- 4669 · Comerț cu ridicata al altor mașini și echipamente (CAEN Rev.2)
- 9529 · Repararea articolelor de uz personal și gospodăresc n.c.a. (CAEN Rev.2)
Istoric
- Stare
- sediu expirat (8 iul → prezent)
- funcțiune (8 iul → prezent)
Cronologie
Tot ce se poate data despre această firmă, dintr-un singur fir: înregistrări la registrul comerțului, decizii ANAF, situații financiare depuse, documente de urbanism și aparițiile în știrile noastre. Nu este o listă exhaustivă a activității firmei — doar a ceea ce apare în sursele de mai jos.
2026
- Declarată inactivă fiscal de ANAF
- Stare la registrul comerțului: funcțiune
2025
- Situații financiare depuse pentru anul 2025
2024
- Situații financiare depuse pentru anul 2024
2023
- Situații financiare depuse pentru anul 2023
2022
- Situații financiare depuse pentru anul 2022
- Înmatriculare la registrul comerțului