GREEN YST SIB S.R.L.
societate cu răspundere limitată, cu sediul în Sat Spinu, Comuna Perișani, înmatriculată la 18 noiembrie 2021.
Identitate
- Denumire legală
- GREEN YST SIB S.R.L.
- CUI
- 45248910
- Nr. înmatriculare
- J38/1220/2021
- EUID
- ROONRC.J38/1220/2021
- Formă juridică
- societate cu răspundere limitată
- Data înmatriculării
- 18 noiembrie 2021
Sediu social
- Adresă
- Principală DN 7D, nr. 147, Sat Spinu, Comuna Perișani, Vâlcea
- Localitate
- Sat Spinu, Comuna Perișani, Vâlcea
- Cod poștal
- 247489
Stare
- Stare ONRC
- funcțiune (cod 1048, din 8 iul)
- Plătitor de TVA
- nu
- Inactiv fiscal
- nu
- RO e-Factura
- nu
- Înregistrare ANAF
- INREGISTRAT din data 18.11.2021
- Sursa ANAF
- actualizat 28 aug
Reprezentanți
- ISTRATE IONUŢ-CIPRIAN — administrator
Reprezentanții legali înscriși la registrul comerțului la data instantaneului; persoanele cu același nume pot fi persoane diferite.
Situații financiare
Poziție în sector
Locul 6 din 19 după cifra de afaceri în clasa CAEN 8130, județul Vâlcea, peste 74% dintre firmele clasei. Locul 3.718 din 9.337 în tot județul, și locul 1.807 după numărul de salariați. Față de 2024, cifra de afaceri a crescut cu 36%.
Clasamente calculate de craiova.ro din situațiile financiare depuse la Ministerul Finanțelor (date deschise data.gov.ro, CC BY 4.0) pentru anul fiscal 2025, între firmele publicate în acest director care au depus pentru acel an. Clasa CAEN este cea declarată în bilanț.
Sume în lei, la 31 decembrie, după situațiile financiare depuse la Ministerul Finanțelor; anii fără depunere lipsesc.
| An | Cifra de afaceri | Rezultat net | Salariați | Active totale | Datorii | Capitaluri |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 302.119 lei | 33.418 lei | 3 | 527.443 lei | 212.405 lei | 159.944 lei |
| 2024 | 222.597 lei | 48.029 lei | 2 | 142.956 lei | 16.430 lei | 126.526 lei |
| 2023 | 290.287 lei | 159.142 lei | 1 | 114.175 lei | 15.569 lei | 98.606 lei |
| 2022 | — | 0 lei | — | — | 0 lei | 0 lei |
| 2021 | — | -130 lei | — | — | 130 lei | -130 lei |
Toți indicatorii
2025 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 302.119 lei
- Venituri totale
- 317.444 lei
- Cheltuieli totale
- 280.602 lei
- Profit brut
- 36.842 lei
- Pierdere brută
- 0 lei
- Profit net
- 33.418 lei
- Pierdere netă
- 0 lei
- Active imobilizate
- 190.464 lei
- Active circulante
- 336.979 lei
- Stocuri
- —
- Creanțe
- 310.782 lei
- Casa și conturi la bănci
- 26.197 lei
- Datorii
- 212.405 lei
- Capitaluri
- 159.944 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- 3
2024 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 222.597 lei
- Venituri totale
- 250.084 lei
- Cheltuieli totale
- 199.992 lei
- Profit brut
- 50.092 lei
- Pierdere brută
- 0 lei
- Profit net
- 48.029 lei
- Pierdere netă
- 0 lei
- Active imobilizate
- 230.040 lei
- Active circulante
- -87.084 lei
- Stocuri
- —
- Creanțe
- 64.361 lei
- Casa și conturi la bănci
- -151.445 lei
- Datorii
- 16.430 lei
- Capitaluri
- 126.526 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- 2
2023 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 290.287 lei
- Venituri totale
- 290.341 lei
- Cheltuieli totale
- 128.354 lei
- Profit brut
- 161.987 lei
- Pierdere brută
- 0 lei
- Profit net
- 159.142 lei
- Pierdere netă
- 0 lei
- Active imobilizate
- —
- Active circulante
- 114.175 lei
- Stocuri
- —
- Creanțe
- 104.351 lei
- Casa și conturi la bănci
- 9.824 lei
- Datorii
- 15.569 lei
- Capitaluri
- 98.606 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- 1
2022 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- —
- Venituri totale
- 0 lei
- Cheltuieli totale
- —
- Profit brut
- 0 lei
- Pierdere brută
- 0 lei
- Profit net
- 0 lei
- Pierdere netă
- 0 lei
- Active imobilizate
- —
- Active circulante
- —
- Stocuri
- —
- Creanțe
- —
- Casa și conturi la bănci
- —
- Datorii
- 0 lei
- Capitaluri
- 0 lei
- Capital subscris vărsat
- —
- Număr mediu de salariați
- —
2021 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- —
- Venituri totale
- 0 lei
- Cheltuieli totale
- 130 lei
- Profit brut
- 0 lei
- Pierdere brută
- 130 lei
- Profit net
- 0 lei
- Pierdere netă
- 130 lei
- Active imobilizate
- —
- Active circulante
- —
- Stocuri
- —
- Creanțe
- —
- Casa și conturi la bănci
- —
- Datorii
- 130 lei
- Capitaluri
- -130 lei
- Capital subscris vărsat
- —
- Număr mediu de salariați
- —
Activități autorizate (CAEN)
- 5320 · Alte activități poștale și de curier (CAEN Rev.2)
- 8121 · Activități generale de curățenie a clădirilor (CAEN Rev.2)
- 8122 · Activități specializate de curățenie (CAEN Rev.2)
- 8129 · Alte activități de curățenie (CAEN Rev.2)
- 8130 · Activități de întreținere peisagistică (CAEN Rev.2)
Istoric
Nicio modificare observată de la primul instantaneu urmărit (2026-07-08). Istoricul se completează lunar, pe măsură ce ONRC publică instantanee noi.
Cronologie
Tot ce se poate data despre această firmă, dintr-un singur fir: înregistrări la registrul comerțului, decizii ANAF, situații financiare depuse, documente de urbanism și aparițiile în știrile noastre. Nu este o listă exhaustivă a activității firmei — doar a ceea ce apare în sursele de mai jos.
2025
- Situații financiare depuse pentru anul 2025
2024
- Situații financiare depuse pentru anul 2024
2023
- Situații financiare depuse pentru anul 2023
2022
- Situații financiare depuse pentru anul 2022
2021
- Situații financiare depuse pentru anul 2021
- Înmatriculare la registrul comerțului