GREEN YDEEA BUSSINES S.R.L.
societate cu răspundere limitată, cu sediul în București Sectorul 3, înmatriculată la 27 aprilie 2023.
Identitate
- Denumire legală
- GREEN YDEEA BUSSINES S.R.L.
- CUI
- 48064459
- Nr. înmatriculare
- J2023007937401
- EUID
- ROONRC.J2023007937401
- Formă juridică
- societate cu răspundere limitată
- Data înmatriculării
- 27 aprilie 2023
Sediu social
- Adresă
- GURA ARIEȘULUI, nr. 37-39, sc. 3, ap. 38, PARTER, București Sectorul 3, București
- Localitate
- București Sectorul 3, București
- Cod poștal
- 32605
Stare
- Stare ONRC
- funcțiune (cod 1048, din 8 iul)
- Plătitor de TVA
- nu
- Inactiv fiscal
- nu
- RO e-Factura
- nu
- Înregistrare ANAF
- INREGISTRAT din data 27.04.2023
- Sursa ANAF
- actualizat 29 aug
Reprezentanți
- SECIU LAURENȚIU — administrator
- SECIU LOREDANA STEFANIA — administrator
Reprezentanții legali înscriși la registrul comerțului la data instantaneului; persoanele cu același nume pot fi persoane diferite.
Situații financiare
Poziție în sector
Locul 208 din 244 după cifra de afaceri în clasa CAEN 8210, municipiul București, peste 15% dintre firmele clasei. Locul 113.542 din 132.982 în tot județul. Față de 2024, cifra de afaceri a scăzut cu 80%.
Clasamente calculate de craiova.ro din situațiile financiare depuse la Ministerul Finanțelor (date deschise data.gov.ro, CC BY 4.0) pentru anul fiscal 2025, între firmele publicate în acest director care au depus pentru acel an. Clasa CAEN este cea declarată în bilanț.
Sume în lei, la 31 decembrie, după situațiile financiare depuse la Ministerul Finanțelor; anii fără depunere lipsesc.
| An | Cifra de afaceri | Rezultat net | Salariați | Active totale | Datorii | Capitaluri |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 28.020 lei | -48.295 lei | — | 4.716 lei | 52.634 lei | -47.895 lei |
| 2024 | 141.875 lei | 34.445 lei | — | 91.629 lei | 92.700 lei | 400 lei |
| 2023 | 29.887 lei | -7.245 lei | — | 13.512 lei | 21.387 lei | -7.045 lei |
Toți indicatorii
2025 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 28.020 lei
- Venituri totale
- 28.020 lei
- Cheltuieli totale
- 76.315 lei
- Profit brut
- 0 lei
- Pierdere brută
- 48.295 lei
- Profit net
- 0 lei
- Pierdere netă
- 48.295 lei
- Active imobilizate
- 2.094 lei
- Active circulante
- 2.622 lei
- Stocuri
- 30 lei
- Creanțe
- 2.500 lei
- Casa și conturi la bănci
- 92 lei
- Datorii
- 52.634 lei
- Capitaluri
- -47.895 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- —
2024 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 141.875 lei
- Venituri totale
- 141.875 lei
- Cheltuieli totale
- 95.190 lei
- Profit brut
- 46.685 lei
- Pierdere brută
- 0 lei
- Profit net
- 34.445 lei
- Pierdere netă
- 0 lei
- Active imobilizate
- 2.527 lei
- Active circulante
- 89.102 lei
- Stocuri
- 30 lei
- Creanțe
- 50.000 lei
- Casa și conturi la bănci
- 39.072 lei
- Datorii
- 92.700 lei
- Capitaluri
- 400 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- —
2023 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 29.887 lei
- Venituri totale
- 29.887 lei
- Cheltuieli totale
- 35.151 lei
- Profit brut
- 0 lei
- Pierdere brută
- 5.264 lei
- Profit net
- 0 lei
- Pierdere netă
- 7.245 lei
- Active imobilizate
- —
- Active circulante
- 13.512 lei
- Stocuri
- 30 lei
- Creanțe
- 4.968 lei
- Casa și conturi la bănci
- 8.514 lei
- Datorii
- 21.387 lei
- Capitaluri
- -7.045 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- —
Activități autorizate (CAEN)
- 4334 · Lucrări de vopsitorie, zugrăveli și montări de geamuri (CAEN Rev.3)
- 4631 · Comerț cu ridicata al fructelor și legumelor (CAEN Rev.3)
- 4721 · Comerț cu amănuntul al fructelor și legumelor proaspete (CAEN Rev.3)
- 4933 · Transporturi terestre de pasageri cu vehicule cu șofer, pe bază de comandă (CAEN Rev.3)
- 6812 · Dezvoltare (promovare) imobiliară (CAEN Rev.3)
- 6820 · închirierea și subînchirierea bunurilor imobiliare proprii sau închiriate (CAEN Rev.3)
- 7491 · Activități de brokeraj în materie de brevete și servicii de marketing (CAEN Rev.3)
- 8121 · Activități generale de curățenie a clădirilor (CAEN Rev.3)
- 8122 · Activități specializate de curățenie (CAEN Rev.3)
- 8123 · Alte activități de curățenie (CAEN Rev.3)
- 8210 · Activități de secretariat și servicii suport (CAEN Rev.3)
- 8299 · Alte activități de servicii suport pentru întreprinderi n.c.a. (CAEN Rev.3)
Istoric
Nicio modificare observată de la primul instantaneu urmărit (2026-07-08). Istoricul se completează lunar, pe măsură ce ONRC publică instantanee noi.
Cronologie
Tot ce se poate data despre această firmă, dintr-un singur fir: înregistrări la registrul comerțului, decizii ANAF, situații financiare depuse, documente de urbanism și aparițiile în știrile noastre. Nu este o listă exhaustivă a activității firmei — doar a ceea ce apare în sursele de mai jos.
2025
- Situații financiare depuse pentru anul 2025
2024
- Situații financiare depuse pentru anul 2024
2023
- Situații financiare depuse pentru anul 2023
- Înmatriculare la registrul comerțului