GREEN VERTEX DESIGN S.R.L.
societate cu răspundere limitată, cu sediul în Municipiul Medgidia, înmatriculată la 24 iunie 2021.
Identitate
- Denumire legală
- GREEN VERTEX DESIGN S.R.L.
- CUI
- 44490001
- Nr. înmatriculare
- J2021002128136
- EUID
- ROONRC.J2021002128136
- Formă juridică
- societate cu răspundere limitată
- Data înmatriculării
- 24 iunie 2021
Sediu social
- Adresă
- PANSELUȚELOR, nr. 18, Municipiul Medgidia, Constanța
- Localitate
- Municipiul Medgidia, Constanța
- Cod poștal
- 905600
Stare
- Stare ONRC
- funcțiune (cod 1048, din 8 iul)
- Plătitor de TVA
- nu
- Inactiv fiscal
- nu
- RO e-Factura
- nu
- Înregistrare ANAF
- INREGISTRAT din data 24.06.2021
- Sursa ANAF
- actualizat 28 aug
Reprezentanți
- ISMAIL ERGEAN — administrator
Reprezentanții legali înscriși la registrul comerțului la data instantaneului; persoanele cu același nume pot fi persoane diferite.
Situații financiare
Poziție în sector
Locul 106 din 114 după cifra de afaceri în clasa CAEN 6210, județul Constanța, peste 8% dintre firmele clasei. Locul 23.824 din 26.023 în tot județul, și locul 9.592 după numărul de salariați. Față de 2024, cifra de afaceri a scăzut cu 85%.
Clasamente calculate de craiova.ro din situațiile financiare depuse la Ministerul Finanțelor (date deschise data.gov.ro, CC BY 4.0) pentru anul fiscal 2025, între firmele publicate în acest director care au depus pentru acel an. Clasa CAEN este cea declarată în bilanț.
Sume în lei, la 31 decembrie, după situațiile financiare depuse la Ministerul Finanțelor; anii fără depunere lipsesc.
| An | Cifra de afaceri | Rezultat net | Salariați | Active totale | Datorii | Capitaluri |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 11.061 lei | -42.119 lei | 1 | 19.416 lei | 13.185 lei | 6.231 lei |
| 2024 | 74.627 lei | -2.275 lei | 1 | 52.790 lei | 4.440 lei | 48.350 lei |
| 2023 | 157.885 lei | 93.764 lei | 1 | 97.867 lei | 3.766 lei | 94.101 lei |
| 2022 | 151.634 lei | 97.488 lei | 1 | 103.795 lei | 5.631 lei | 98.164 lei |
| 2021 | 79.843 lei | 68.791 lei | 1 | 72.856 lei | 3.865 lei | 68.991 lei |
Toți indicatorii
2025 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 11.061 lei
- Venituri totale
- 38.295 lei
- Cheltuieli totale
- 79.325 lei
- Profit brut
- 0 lei
- Pierdere brută
- 41.030 lei
- Profit net
- 0 lei
- Pierdere netă
- 42.119 lei
- Active imobilizate
- 8.711 lei
- Active circulante
- 10.705 lei
- Stocuri
- 4.772 lei
- Creanțe
- —
- Casa și conturi la bănci
- 5.933 lei
- Datorii
- 13.185 lei
- Capitaluri
- 6.231 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- 1
2024 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 74.627 lei
- Venituri totale
- 74.637 lei
- Cheltuieli totale
- 74.672 lei
- Profit brut
- 0 lei
- Pierdere brută
- 35 lei
- Profit net
- 0 lei
- Pierdere netă
- 2.275 lei
- Active imobilizate
- 20.545 lei
- Active circulante
- 32.245 lei
- Stocuri
- 4.672 lei
- Creanțe
- —
- Casa și conturi la bănci
- 27.573 lei
- Datorii
- 4.440 lei
- Capitaluri
- 48.350 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- 1
2023 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 157.885 lei
- Venituri totale
- 158.000 lei
- Cheltuieli totale
- 62.794 lei
- Profit brut
- 95.206 lei
- Pierdere brută
- 0 lei
- Profit net
- 93.764 lei
- Pierdere netă
- 0 lei
- Active imobilizate
- 35.575 lei
- Active circulante
- 62.292 lei
- Stocuri
- 7.490 lei
- Creanțe
- —
- Casa și conturi la bănci
- 54.802 lei
- Datorii
- 3.766 lei
- Capitaluri
- 94.101 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- 1
2022 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 151.634 lei
- Venituri totale
- 151.727 lei
- Cheltuieli totale
- 52.904 lei
- Profit brut
- 98.823 lei
- Pierdere brută
- 0 lei
- Profit net
- 97.488 lei
- Pierdere netă
- 0 lei
- Active imobilizate
- 33.144 lei
- Active circulante
- 70.651 lei
- Stocuri
- 7.070 lei
- Creanțe
- —
- Casa și conturi la bănci
- 63.581 lei
- Datorii
- 5.631 lei
- Capitaluri
- 98.164 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- 1
2021 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 79.843 lei
- Venituri totale
- 79.843 lei
- Cheltuieli totale
- 9.338 lei
- Profit brut
- 70.505 lei
- Pierdere brută
- 0 lei
- Profit net
- 68.791 lei
- Pierdere netă
- 0 lei
- Active imobilizate
- 7.882 lei
- Active circulante
- 64.974 lei
- Stocuri
- 902 lei
- Creanțe
- 12.373 lei
- Casa și conturi la bănci
- 51.699 lei
- Datorii
- 3.865 lei
- Capitaluri
- 68.991 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- 1
Activități autorizate (CAEN)
- 4639 · Comerț cu ridicata nespecializat de produse alimentare, băuturi și tutun (CAEN Rev.2)
- 4690 · Comerț cu ridicata nespecializat (CAEN Rev.2)
- 4711 · Comerț cu amănuntul în magazine nespecializate, cu vânzare predominantă de produse alimentare, băuturi și tutun (CAEN Rev.2)
- 4781 · Comerț cu amănuntul al produselor alimentare, băuturilor și produselor din tutun efectuat prin standuri, chioșcuri și piețe (CAEN Rev.2)
- 4782 · Comerț cu amănuntul al textilelor, îmbrăcămintei și încălțămintei efectuat prin standuri, chioșcuri și piețe (CAEN Rev.2)
- 4789 · Comerț cu amănuntul prin standuri, chioșcuri și piețe al altor produse (CAEN Rev.2)
- 4791 · Comerț cu amănuntul prin intermediul caselor de comenzi sau prin Internet (CAEN Rev.2)
- 4799 · Comerț cu amănuntul efectuat în afara magazinelor, standurilor, chioșcurilor și piețelor (CAEN Rev.2)
- 5210 · Depozitări (CAEN Rev.2)
- 5813 · Activități de editare a ziarelor (CAEN Rev.2)
- 5819 · Alte activități de editare (CAEN Rev.2)
- 6201 · Activități de realizare a soft-ului la comandă (software orientat client) (CAEN Rev.2)
- 6202 · Activități de consultanță în tehnologia informației (CAEN Rev.2)
- 6203 · Activități de management (gestiune și exploatare) a mijloacelor de calcul (CAEN Rev.2)
- 6209 · Alte activități de servicii privind tehnologia informației (CAEN Rev.2)
- 6311 · Prelucrarea datelor, administrarea paginilor web și activități conexe (CAEN Rev.2)
- 6312 · Activități ale portalurilor web (CAEN Rev.2)
- 6391 · Activități ale agențiilor de știri (CAEN Rev.2)
- 6399 · Alte activități de servicii informaționale n.c.a. (CAEN Rev.2)
- 7021 · Activități de consultanță în domeniul relațiilor publice și al comunicării (CAEN Rev.2)
- 7022 · Activități de consultanță pentru afaceri și management (CAEN Rev.2)
- 7311 · Activități ale agențiilor de publicitate (CAEN Rev.2)
- 7312 · Servicii de reprezentare media (CAEN Rev.2)
- 7320 · Activități de studiere a pieței și de sondare a opiniei publice (CAEN Rev.2)
- 9003 · Activități de creație artistică (CAEN Rev.2)
Istoric
Nicio modificare observată de la primul instantaneu urmărit (2026-07-08). Istoricul se completează lunar, pe măsură ce ONRC publică instantanee noi.
Cronologie
Tot ce se poate data despre această firmă, dintr-un singur fir: înregistrări la registrul comerțului, decizii ANAF, situații financiare depuse, documente de urbanism și aparițiile în știrile noastre. Nu este o listă exhaustivă a activității firmei — doar a ceea ce apare în sursele de mai jos.
2025
- Situații financiare depuse pentru anul 2025
2024
- Situații financiare depuse pentru anul 2024
2023
- Situații financiare depuse pentru anul 2023
2022
- Situații financiare depuse pentru anul 2022
2021
- Situații financiare depuse pentru anul 2021
- Înmatriculare la registrul comerțului