GREEN CODE ACADEMY S.R.L.
societate cu răspundere limitată, cu sediul în Municipiul Cluj-Napoca, înmatriculată la 4 noiembrie 2020.
Identitate
- Denumire legală
- GREEN CODE ACADEMY S.R.L.
- CUI
- 43279708
- Nr. înmatriculare
- J12/3602/2020
- EUID
- ROONRC.J12/3602/2020
- Formă juridică
- societate cu răspundere limitată
- Data înmatriculării
- 4 noiembrie 2020
Sediu social
- Adresă
- Bună Ziua, nr. 25E, ap. Pod nr. 3, Municipiul Cluj-Napoca, Cluj
- Localitate
- Municipiul Cluj-Napoca, Cluj
- Cod poștal
- 400498
Stare
- Stare ONRC
- funcțiune (cod 1048, din 8 iul)
- Plătitor de TVA
- nu (până la 1 mai)
- Inactiv fiscal
- nu
- RO e-Factura
- nu
- Înregistrare ANAF
- INREGISTRAT din data 04.11.2020
- Sursa ANAF
- actualizat 28 aug
Reprezentanți
- IURAȘOG ȘTEFAN — administrator
Reprezentanții legali înscriși la registrul comerțului la data instantaneului; persoanele cu același nume pot fi persoane diferite.
Situații financiare
Poziție în sector
Locul 166 din 212 după cifra de afaceri în clasa CAEN 6311, județul Cluj, peste 22% dintre firmele clasei. Locul 35.945 din 42.640 în tot județul.
Clasamente calculate de craiova.ro din situațiile financiare depuse la Ministerul Finanțelor (date deschise data.gov.ro, CC BY 4.0) pentru anul fiscal 2025, între firmele publicate în acest director care au depus pentru acel an. Clasa CAEN este cea declarată în bilanț.
Sume în lei, la 31 decembrie, după situațiile financiare depuse la Ministerul Finanțelor; anii fără depunere lipsesc.
| An | Cifra de afaceri | Rezultat net | Salariați | Active totale | Datorii | Capitaluri |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 30.278 lei | 7.894 lei | — | 67.636 lei | 92.453 lei | -24.817 lei |
| 2024 | — | -4.842 lei | 1 | 731.892 lei | 175.451 lei | 556.441 lei |
| 2023 | 443.976 lei | 238.111 lei | 1 | 780.678 lei | 222.078 lei | 558.600 lei |
| 2022 | 106.780 lei | 79.139 lei | — | 329.714 lei | 9.244 lei | 320.489 lei |
| 2021 | 117.234 lei | 66.696 lei | — | 254.490 lei | 13.225 lei | 241.350 lei |
| 2020 | 180.774 lei | 174.454 lei | — | 180.077 lei | 5.423 lei | 174.654 lei |
Toți indicatorii
2025 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 30.278 lei
- Venituri totale
- 30.278 lei
- Cheltuieli totale
- 20.880 lei
- Profit brut
- 9.398 lei
- Pierdere brută
- 0 lei
- Profit net
- 7.894 lei
- Pierdere netă
- 0 lei
- Active imobilizate
- —
- Active circulante
- 67.636 lei
- Stocuri
- —
- Creanțe
- 65.280 lei
- Casa și conturi la bănci
- 2.356 lei
- Datorii
- 92.453 lei
- Capitaluri
- -24.817 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- —
2024 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- —
- Venituri totale
- 0 lei
- Cheltuieli totale
- 4.842 lei
- Profit brut
- 0 lei
- Pierdere brută
- 4.842 lei
- Profit net
- 0 lei
- Pierdere netă
- 4.842 lei
- Active imobilizate
- —
- Active circulante
- 731.892 lei
- Stocuri
- —
- Creanțe
- 573.447 lei
- Casa și conturi la bănci
- 158.445 lei
- Datorii
- 175.451 lei
- Capitaluri
- 556.441 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- 1
2023 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 443.976 lei
- Venituri totale
- 443.976 lei
- Cheltuieli totale
- 201.728 lei
- Profit brut
- 242.248 lei
- Pierdere brută
- 0 lei
- Profit net
- 238.111 lei
- Pierdere netă
- 0 lei
- Active imobilizate
- 21.111 lei
- Active circulante
- 759.567 lei
- Stocuri
- 200 lei
- Creanțe
- 594.627 lei
- Casa și conturi la bănci
- 164.740 lei
- Datorii
- 222.078 lei
- Capitaluri
- 558.600 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- 1
2022 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 106.780 lei
- Venituri totale
- 106.780 lei
- Cheltuieli totale
- 24.822 lei
- Profit brut
- 81.958 lei
- Pierdere brută
- 0 lei
- Profit net
- 79.139 lei
- Pierdere netă
- 0 lei
- Active imobilizate
- 23.905 lei
- Active circulante
- 305.809 lei
- Stocuri
- 0 lei
- Creanțe
- 97.587 lei
- Casa și conturi la bănci
- 208.222 lei
- Datorii
- 9.244 lei
- Capitaluri
- 320.489 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- —
2021 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 117.234 lei
- Venituri totale
- 117.457 lei
- Cheltuieli totale
- 47.660 lei
- Profit brut
- 69.797 lei
- Pierdere brută
- 0 lei
- Profit net
- 66.696 lei
- Pierdere netă
- 0 lei
- Active imobilizate
- 15.584 lei
- Active circulante
- 238.906 lei
- Stocuri
- —
- Creanțe
- 31.574 lei
- Casa și conturi la bănci
- 207.332 lei
- Datorii
- 13.225 lei
- Capitaluri
- 241.350 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- —
2020 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 180.774 lei
- Venituri totale
- 180.774 lei
- Cheltuieli totale
- 897 lei
- Profit brut
- 179.877 lei
- Pierdere brută
- 0 lei
- Profit net
- 174.454 lei
- Pierdere netă
- 0 lei
- Active imobilizate
- 24.718 lei
- Active circulante
- 155.359 lei
- Stocuri
- —
- Creanțe
- 70.136 lei
- Casa și conturi la bănci
- 85.223 lei
- Datorii
- 5.423 lei
- Capitaluri
- 174.654 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- —
Activități autorizate (CAEN)
- 4791 · Comerț cu amănuntul prin intermediul caselor de comenzi sau prin Internet (CAEN Rev.2)
- 4799 · Comerț cu amănuntul efectuat în afara magazinelor, standurilor, chioșcurilor și piețelor (CAEN Rev.2)
- 5821 · Activități de editare a jocurilor de calculator (CAEN Rev.2)
- 5829 · Activități de editare a altor produse software (CAEN Rev.2)
- 6201 · Activități de realizare a soft-ului la comandă (software orientat client) (CAEN Rev.2)
- 6202 · Activități de consultanță în tehnologia informației (CAEN Rev.2)
- 6203 · Activități de management (gestiune și exploatare) a mijloacelor de calcul (CAEN Rev.2)
- 6209 · Alte activități de servicii privind tehnologia informației (CAEN Rev.2)
- 6311 · Prelucrarea datelor, administrarea paginilor web și activități conexe (CAEN Rev.2)
- 6312 · Activități ale portalurilor web (CAEN Rev.2)
- 8230 · Activități de organizare a expozițiilor, târgurilor și congreselor (CAEN Rev.2)
- 8559 · Alte forme de învățământ n.c.a. (CAEN Rev.2)
Istoric
Nicio modificare observată de la primul instantaneu urmărit (2026-07-08). Istoricul se completează lunar, pe măsură ce ONRC publică instantanee noi.
Cronologie
Tot ce se poate data despre această firmă, dintr-un singur fir: înregistrări la registrul comerțului, decizii ANAF, situații financiare depuse, documente de urbanism și aparițiile în știrile noastre. Nu este o listă exhaustivă a activității firmei — doar a ceea ce apare în sursele de mai jos.
2026
- Ieșire din evidența plătitorilor de TVA
2025
- Situații financiare depuse pentru anul 2025
- Înregistrare în scopuri de TVA
2024
- Situații financiare depuse pentru anul 2024
2023
- Situații financiare depuse pentru anul 2023
2022
- Situații financiare depuse pentru anul 2022
2021
- Situații financiare depuse pentru anul 2021
2020
- Situații financiare depuse pentru anul 2020
- Înmatriculare la registrul comerțului