GREEN BIS EXPO S.R.L.
societate cu răspundere limitată, cu sediul în Municipiul Brașov, înmatriculată la 21 ianuarie 2021.
Identitate
- Denumire legală
- GREEN BIS EXPO S.R.L.
- CUI
- 43595387
- Nr. înmatriculare
- J2021000156089
- EUID
- ROONRC.J2021000156089
- Formă juridică
- societate cu răspundere limitată
- Data înmatriculării
- 21 ianuarie 2021
Sediu social
- Adresă
- CAMIL PETRESCU, nr. 9, bl. 33, et. 6, ap. 601, cam. 1, Municipiul Brașov, Brașov
- Localitate
- Municipiul Brașov, Brașov
Contact
- Telefon
- 0749 139 646
Telefon declarat la Ministerul Finanțelor, actualizat la 15 mai 2026. Este numărul pe care firma l-a declarat autorității fiscale, nu un contact verificat de redacție.
Stare
- Stare ONRC
- funcțiune (cod 1048, din 8 iul)
- Plătitor de TVA
- da (din 1 feb)
- Inactiv fiscal
- nu
- RO e-Factura
- nu
- Înregistrare ANAF
- INREGISTRAT din data 21.01.2021
- Sursa ANAF
- actualizat 28 aug
Reprezentanți
- ALBERT ADOLF — administrator
Reprezentanții legali înscriși la registrul comerțului la data instantaneului; persoanele cu același nume pot fi persoane diferite.
Situații financiare
Poziție în sector
Firma nu a depus situații financiare pentru anul 2025, așa că nu intră în clasamentele pe județul Brașov; ultimul an depus este 2024.
Clasamente calculate de craiova.ro din situațiile financiare depuse la Ministerul Finanțelor (date deschise data.gov.ro, CC BY 4.0) pentru anul fiscal 2025, între firmele publicate în acest director care au depus pentru acel an. Clasa CAEN este cea declarată în bilanț.
Sume în lei, la 31 decembrie, după situațiile financiare depuse la Ministerul Finanțelor; anii fără depunere lipsesc.
| An | Cifra de afaceri | Rezultat net | Salariați | Active totale | Datorii | Capitaluri |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 2024 | 570.126 lei | 46.594 lei | 3 | 304.798 lei | 267.063 lei | 37.735 lei |
| 2023 | 314.916 lei | 26.837 lei | 3 | 188.473 lei | 172.332 lei | 16.141 lei |
| 2022 | 74.616 lei | 31.252 lei | — | 104.734 lei | 115.430 lei | -10.696 lei |
Indicatori detaliați pentru ultimii 3 ani
2024 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 570.126 lei
- Venituri totale
- 636.877 lei
- Cheltuieli totale
- 579.630 lei
- Profit brut
- 57.247 lei
- Pierdere brută
- 0 lei
- Profit net
- 46.594 lei
- Pierdere netă
- 0 lei
- Active imobilizate
- 261.702 lei
- Active circulante
- 43.096 lei
- Stocuri
- 14.938 lei
- Creanțe
- 15.684 lei
- Casa și conturi la bănci
- 12.474 lei
- Datorii
- 267.063 lei
- Capitaluri
- 37.735 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- 3
2023 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 314.916 lei
- Venituri totale
- 397.038 lei
- Cheltuieli totale
- 365.210 lei
- Profit brut
- 31.828 lei
- Pierdere brută
- 0 lei
- Profit net
- 26.837 lei
- Pierdere netă
- 0 lei
- Active imobilizate
- 61.525 lei
- Active circulante
- 126.948 lei
- Stocuri
- 59.904 lei
- Creanțe
- 302 lei
- Casa și conturi la bănci
- 66.742 lei
- Datorii
- 172.332 lei
- Capitaluri
- 16.141 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- 3
2022 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 74.616 lei
- Venituri totale
- 74.616 lei
- Cheltuieli totale
- 41.126 lei
- Profit brut
- 33.490 lei
- Pierdere brută
- 0 lei
- Profit net
- 31.252 lei
- Pierdere netă
- 0 lei
- Active imobilizate
- —
- Active circulante
- 104.734 lei
- Stocuri
- 4.518 lei
- Creanțe
- 50.346 lei
- Casa și conturi la bănci
- 49.870 lei
- Datorii
- 115.430 lei
- Capitaluri
- -10.696 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- —
Activități autorizate (CAEN)
- 1052 · Fabricarea înghețatei (CAEN Rev.3)
- 4619 · Intermedieri în comerțul cu produse diverse (CAEN Rev.3)
- 4686 · Comerț cu ridicata al altor produse intermediare (CAEN Rev.3)
- 4711 · Comerț cu amănuntul nespecializat, cu vânzare predominantă de produse alimentare, băuturi și tutun (CAEN Rev.3)
- 4724 · Comerț cu amănuntul al pâinii, produselor de patiserie și produselor zaharoase (CAEN Rev.3)
- 4725 · Comerț cu amănuntul al băuturilor (CAEN Rev.3)
- 4727 · Comerț cu amănuntul al altor produse alimentare (CAEN Rev.3)
- 5520 · Facilități de cazare pentru vacanțe și perioade de scurtă durată (CAEN Rev.3)
- 5590 · Alte servicii de cazare (CAEN Rev.3)
- 5630 · Baruri și alte activități de servire a băuturilor (CAEN Rev.3)
- 6820 · închirierea și subînchirierea bunurilor imobiliare proprii sau închiriate (CAEN Rev.3)
Istoric
Nicio modificare observată de la primul instantaneu urmărit (2026-07-08). Istoricul se completează lunar, pe măsură ce ONRC publică instantanee noi.
Cronologie
Tot ce se poate data despre această firmă, dintr-un singur fir: înregistrări la registrul comerțului, decizii ANAF, situații financiare depuse, documente de urbanism și aparițiile în știrile noastre. Nu este o listă exhaustivă a activității firmei — doar a ceea ce apare în sursele de mai jos.
2024
- Situații financiare depuse pentru anul 2024
- Înregistrare în scopuri de TVA
2023
- Situații financiare depuse pentru anul 2023
2022
- Situații financiare depuse pentru anul 2022
2021
- Înmatriculare la registrul comerțului