GREAT TEAM SHOPPING ONLINE SRL
societate cu răspundere limitată, cu sediul în Municipiul Iași, înmatriculată la 6 martie 2017.
Identitate
- Denumire legală
- GREAT TEAM SHOPPING ONLINE SRL
- CUI
- 37155055
- Nr. înmatriculare
- J2017000470229
- EUID
- ROONRC.J2017000470229
- Formă juridică
- societate cu răspundere limitată
- Data înmatriculării
- 6 martie 2017
Sediu social
- Adresă
- Ștefan cel Mare și Sfânt, nr. 4, bl. A18, et. 1, ap. 8, camera 1, Municipiul Iași, Iași
- Localitate
- Municipiul Iași, Iași
- Cod poștal
- 700497
Stare
- Stare ONRC
- funcțiune (cod 1048, din 8 iul)
- Plătitor de TVA
- da (din 1 nov)
- Inactiv fiscal
- nu (reactivat la 22 mar)
- RO e-Factura
- nu
- Înregistrare ANAF
- INREGISTRAT din data 06.03.2017
- Sursa ANAF
- actualizat 28 aug
Reprezentanți
- COLOTIN ŞTEFAN — administrator
Reprezentanții legali înscriși la registrul comerțului la data instantaneului; persoanele cu același nume pot fi persoane diferite.
Situații financiare
Poziție în sector
Locul 3 din 285 după cifra de afaceri în clasa CAEN 5630, județul Iași, peste 99% dintre firmele clasei. Locul 1.159 din 25.162 în tot județul, și locul 632 după numărul de salariați. Față de 2024, cifra de afaceri a crescut cu 174%.
Clasamente calculate de craiova.ro din situațiile financiare depuse la Ministerul Finanțelor (date deschise data.gov.ro, CC BY 4.0) pentru anul fiscal 2025, între firmele publicate în acest director care au depus pentru acel an. Clasa CAEN este cea declarată în bilanț.
Sume în lei, la 31 decembrie, după situațiile financiare depuse la Ministerul Finanțelor; anii fără depunere lipsesc.
| An | Cifra de afaceri | Rezultat net | Salariați | Active totale | Datorii | Capitaluri |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 6.612.776 lei | 1.297.125 lei | 25 | 2.126.230 lei | 702.331 lei | 1.642.724 lei |
| 2024 | 2.415.151 lei | 460.908 lei | 7 | 1.060.139 lei | 399.783 lei | 1.020.822 lei |
| 2023 | 582.809 lei | 439.101 lei | 10 | 883.482 lei | 330.085 lei | 559.913 lei |
| 2022 | 437.135 lei | 791.012 lei | 22 | 1.555.914 lei | 739.162 lei | 827.012 lei |
| 2021 | 167.977 lei | 1.072.817 lei | 29 | 2.132.542 lei | 1.023.784 lei | 1.108.817 lei |
| 2020 | 1.913.874 lei | 979.531 lei | 7 | 1.055.355 lei | 50.469 lei | 1.004.886 lei |
| 2019 | — | -4.645 lei | 0 | 31.434 lei | 35.879 lei | -4.445 lei |
Toți indicatorii
2025 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 6.612.776 lei
- Venituri totale
- 6.625.208 lei
- Cheltuieli totale
- 5.138.905 lei
- Profit brut
- 1.486.303 lei
- Pierdere brută
- 0 lei
- Profit net
- 1.297.125 lei
- Pierdere netă
- 0 lei
- Active imobilizate
- 513.626 lei
- Active circulante
- 1.612.604 lei
- Stocuri
- 107.195 lei
- Creanțe
- 1.486.502 lei
- Casa și conturi la bănci
- 18.907 lei
- Datorii
- 702.331 lei
- Capitaluri
- 1.642.724 lei
- Capital subscris vărsat
- 30.000 lei
- Număr mediu de salariați
- 25
2024 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 2.415.151 lei
- Venituri totale
- 2.467.563 lei
- Cheltuieli totale
- 1.955.314 lei
- Profit brut
- 512.249 lei
- Pierdere brută
- 0 lei
- Profit net
- 460.908 lei
- Pierdere netă
- 0 lei
- Active imobilizate
- 275.473 lei
- Active circulante
- 784.666 lei
- Stocuri
- 112.097 lei
- Creanțe
- 523.024 lei
- Casa și conturi la bănci
- 149.545 lei
- Datorii
- 399.783 lei
- Capitaluri
- 1.020.822 lei
- Capital subscris vărsat
- 30.000 lei
- Număr mediu de salariați
- 7
2023 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 582.809 lei
- Venituri totale
- 3.832.055 lei
- Cheltuieli totale
- 3.293.743 lei
- Profit brut
- 538.312 lei
- Pierdere brută
- 0 lei
- Profit net
- 439.101 lei
- Pierdere netă
- 0 lei
- Active imobilizate
- 427.282 lei
- Active circulante
- 456.200 lei
- Stocuri
- 37.724 lei
- Creanțe
- 188.698 lei
- Casa și conturi la bănci
- 229.778 lei
- Datorii
- 330.085 lei
- Capitaluri
- 559.913 lei
- Capital subscris vărsat
- 30.000 lei
- Număr mediu de salariați
- 10
2022 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 437.135 lei
- Venituri totale
- 4.944.135 lei
- Cheltuieli totale
- 4.110.280 lei
- Profit brut
- 833.855 lei
- Pierdere brută
- 0 lei
- Profit net
- 791.012 lei
- Pierdere netă
- 0 lei
- Active imobilizate
- 593.061 lei
- Active circulante
- 962.853 lei
- Stocuri
- 18.180 lei
- Creanțe
- 767.346 lei
- Casa și conturi la bănci
- 177.327 lei
- Datorii
- 739.162 lei
- Capitaluri
- 827.012 lei
- Capital subscris vărsat
- 30.000 lei
- Număr mediu de salariați
- 22
2021 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 167.977 lei
- Venituri totale
- 4.952.223 lei
- Cheltuieli totale
- 3.843.188 lei
- Profit brut
- 1.109.035 lei
- Pierdere brută
- 0 lei
- Profit net
- 1.072.817 lei
- Pierdere netă
- 0 lei
- Active imobilizate
- 200.534 lei
- Active circulante
- 1.932.008 lei
- Stocuri
- 51.929 lei
- Creanțe
- 1.734.075 lei
- Casa și conturi la bănci
- 146.004 lei
- Datorii
- 1.023.784 lei
- Capitaluri
- 1.108.817 lei
- Capital subscris vărsat
- 30.000 lei
- Număr mediu de salariați
- 29
2020 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 1.913.874 lei
- Venituri totale
- 1.952.407 lei
- Cheltuieli totale
- 952.839 lei
- Profit brut
- 999.568 lei
- Pierdere brută
- 0 lei
- Profit net
- 979.531 lei
- Pierdere netă
- 0 lei
- Active imobilizate
- 49.498 lei
- Active circulante
- 1.005.857 lei
- Stocuri
- —
- Creanțe
- 55.473 lei
- Casa și conturi la bănci
- 950.384 lei
- Datorii
- 50.469 lei
- Capitaluri
- 1.004.886 lei
- Capital subscris vărsat
- 30.000 lei
- Număr mediu de salariați
- 7
2019 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- —
- Venituri totale
- 0 lei
- Cheltuieli totale
- 4.645 lei
- Profit brut
- 0 lei
- Pierdere brută
- 4.645 lei
- Profit net
- 0 lei
- Pierdere netă
- 4.645 lei
- Active imobilizate
- 950 lei
- Active circulante
- 30.484 lei
- Stocuri
- 30.355 lei
- Creanțe
- -196 lei
- Casa și conturi la bănci
- 325 lei
- Datorii
- 35.879 lei
- Capitaluri
- -4.445 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- 0
Activități autorizate (CAEN)
- 4690 · Comerț cu ridicata nespecializat (CAEN Rev.3)
- 5210 · Depozitări (CAEN Rev.3)
- 5630 · Baruri și alte activități de servire a băuturilor (CAEN Rev.3)
- 6820 · închirierea și subînchirierea bunurilor imobiliare proprii sau închiriate (CAEN Rev.3)
- 8210 · Activități de secretariat și servicii suport (CAEN Rev.3)
- 9329 · Alte activități recreative și distractive n.c.a. (CAEN Rev.3)
Istoric
Nicio modificare observată de la primul instantaneu urmărit (2026-07-08). Istoricul se completează lunar, pe măsură ce ONRC publică instantanee noi.
Cronologie
Tot ce se poate data despre această firmă, dintr-un singur fir: înregistrări la registrul comerțului, decizii ANAF, situații financiare depuse, documente de urbanism și aparițiile în știrile noastre. Nu este o listă exhaustivă a activității firmei — doar a ceea ce apare în sursele de mai jos.
2025
- Situații financiare depuse pentru anul 2025
2024
- Situații financiare depuse pentru anul 2024
2023
- Situații financiare depuse pentru anul 2023
2022
- Situații financiare depuse pentru anul 2022
- Înregistrare în scopuri de TVA
2021
- Situații financiare depuse pentru anul 2021
2020
- Situații financiare depuse pentru anul 2020
2019
- Situații financiare depuse pentru anul 2019
- Reactivată fiscal de ANAF
2018
- Declarată inactivă fiscal de ANAF
2017
- Înmatriculare la registrul comerțului