GRAPHIC DESIGN STUDIO&ARHITECTURE S.R.L.
societate cu răspundere limitată, cu sediul în Loc. Eforie Sud, Oraș Eforie, înmatriculată la 20 iulie 2016.
Identitate
- Denumire legală
- GRAPHIC DESIGN STUDIO&ARHITECTURE S.R.L.
- CUI
- 36332906
- Nr. înmatriculare
- J2016001814131
- EUID
- ROONRC.J2016001814131
- Formă juridică
- societate cu răspundere limitată
- Data înmatriculării
- 20 iulie 2016
Sediu social
- Adresă
- Milcov, nr. 3, Camera 1, Loc. Eforie Sud, Oraș Eforie, Constanța
- Localitate
- Loc. Eforie Sud, Oraș Eforie, Constanța
Stare
- Stare ONRC
- funcțiune (cod 1048, din 8 iul)
- Plătitor de TVA
- da (din 1 sept)
- Inactiv fiscal
- nu
- RO e-Factura
- nu
- Înregistrare ANAF
- INREGISTRAT din data 20.07.2016
- Sursa ANAF
- actualizat 28 aug
Reprezentanți
- URETU GHEORGHE — administrator
Reprezentanții legali înscriși la registrul comerțului la data instantaneului; persoanele cu același nume pot fi persoane diferite.
Situații financiare
Poziție în sector
Locul 29 din 211 după cifra de afaceri în clasa CAEN 7111, județul Constanța, peste 87% dintre firmele clasei. Locul 7.356 din 26.023 în tot județul, și locul 9.592 după numărul de salariați. Față de 2024, cifra de afaceri a crescut cu 210%.
Clasamente calculate de craiova.ro din situațiile financiare depuse la Ministerul Finanțelor (date deschise data.gov.ro, CC BY 4.0) pentru anul fiscal 2025, între firmele publicate în acest director care au depus pentru acel an. Clasa CAEN este cea declarată în bilanț.
Sume în lei, la 31 decembrie, după situațiile financiare depuse la Ministerul Finanțelor; anii fără depunere lipsesc.
| An | Cifra de afaceri | Rezultat net | Salariați | Active totale | Datorii | Capitaluri |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 604.531 lei | 133.040 lei | 1 | 262.571 lei | 327.553 lei | -64.982 lei |
| 2024 | 194.811 lei | -128.676 lei | 1 | 111.293 lei | 309.316 lei | -198.023 lei |
| 2023 | 107.457 lei | -69.627 lei | 1 | 90.821 lei | 160.168 lei | -69.347 lei |
| 2022 | 146.065 lei | -30.587 lei | 1 | 335.630 lei | 72.830 lei | 262.800 lei |
| 2021 | 472.793 lei | 191.074 lei | 1 | 352.129 lei | 58.741 lei | 293.388 lei |
| 2020 | 260.582 lei | 94.192 lei | 1 | 294.395 lei | 42.081 lei | 252.314 lei |
| 2019 | 291.137 lei | 147.661 lei | 1 | 210.091 lei | 51.969 lei | 158.122 lei |
| 2018 | 177.680 lei | 7.871 lei | 1 | 132.818 lei | 122.357 lei | 10.461 lei |
| 2017 | 47.072 lei | 5.871 lei | — | 35.517 lei | 32.927 lei | 2.590 lei |
| 2016 | — | -3.481 lei | — | 4.907 lei | 8.188 lei | -3.281 lei |
Toți indicatorii
2025 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 604.531 lei
- Venituri totale
- 604.532 lei
- Cheltuieli totale
- 455.316 lei
- Profit brut
- 149.216 lei
- Pierdere brută
- 0 lei
- Profit net
- 133.040 lei
- Pierdere netă
- 0 lei
- Active imobilizate
- 12.071 lei
- Active circulante
- 250.500 lei
- Stocuri
- —
- Creanțe
- 206.854 lei
- Casa și conturi la bănci
- 43.646 lei
- Datorii
- 327.553 lei
- Capitaluri
- -64.982 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- 1
2024 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 194.811 lei
- Venituri totale
- 194.811 lei
- Cheltuieli totale
- 321.508 lei
- Profit brut
- 0 lei
- Pierdere brută
- 126.697 lei
- Profit net
- 0 lei
- Pierdere netă
- 128.676 lei
- Active imobilizate
- 2.535 lei
- Active circulante
- 108.758 lei
- Stocuri
- —
- Creanțe
- 59.086 lei
- Casa și conturi la bănci
- 49.672 lei
- Datorii
- 309.316 lei
- Capitaluri
- -198.023 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- 1
2023 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 107.457 lei
- Venituri totale
- 107.457 lei
- Cheltuieli totale
- 176.009 lei
- Profit brut
- 0 lei
- Pierdere brută
- 68.552 lei
- Profit net
- 0 lei
- Pierdere netă
- 69.627 lei
- Active imobilizate
- 1.664 lei
- Active circulante
- 89.157 lei
- Stocuri
- —
- Creanțe
- 53.279 lei
- Casa și conturi la bănci
- 35.878 lei
- Datorii
- 160.168 lei
- Capitaluri
- -69.347 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- 1
2022 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 146.065 lei
- Venituri totale
- 146.065 lei
- Cheltuieli totale
- 175.410 lei
- Profit brut
- 0 lei
- Pierdere brută
- 29.345 lei
- Profit net
- 0 lei
- Pierdere netă
- 30.587 lei
- Active imobilizate
- 3.598 lei
- Active circulante
- 332.032 lei
- Stocuri
- —
- Creanțe
- 24.161 lei
- Casa și conturi la bănci
- 307.871 lei
- Datorii
- 72.830 lei
- Capitaluri
- 262.800 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- 1
2021 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 472.793 lei
- Venituri totale
- 472.793 lei
- Cheltuieli totale
- 275.316 lei
- Profit brut
- 197.477 lei
- Pierdere brută
- 0 lei
- Profit net
- 191.074 lei
- Pierdere netă
- 0 lei
- Active imobilizate
- 6.717 lei
- Active circulante
- 345.412 lei
- Stocuri
- —
- Creanțe
- 105.098 lei
- Casa și conturi la bănci
- 240.314 lei
- Datorii
- 58.741 lei
- Capitaluri
- 293.388 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- 1
2020 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 260.582 lei
- Venituri totale
- 260.582 lei
- Cheltuieli totale
- 163.784 lei
- Profit brut
- 96.798 lei
- Pierdere brută
- 0 lei
- Profit net
- 94.192 lei
- Pierdere netă
- 0 lei
- Active imobilizate
- 4.420 lei
- Active circulante
- 289.975 lei
- Stocuri
- 696 lei
- Creanțe
- 38.168 lei
- Casa și conturi la bănci
- 251.111 lei
- Datorii
- 42.081 lei
- Capitaluri
- 252.314 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- 1
2019 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 291.137 lei
- Venituri totale
- 291.137 lei
- Cheltuieli totale
- 140.565 lei
- Profit brut
- 150.572 lei
- Pierdere brută
- 0 lei
- Profit net
- 147.661 lei
- Pierdere netă
- 0 lei
- Active imobilizate
- 9.765 lei
- Active circulante
- 200.326 lei
- Stocuri
- —
- Creanțe
- 22.168 lei
- Casa și conturi la bănci
- 178.158 lei
- Datorii
- 51.969 lei
- Capitaluri
- 158.122 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- 1
2018 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 177.680 lei
- Venituri totale
- 177.680 lei
- Cheltuieli totale
- 167.358 lei
- Profit brut
- 10.322 lei
- Pierdere brută
- 0 lei
- Profit net
- 7.871 lei
- Pierdere netă
- 0 lei
- Active imobilizate
- 5.588 lei
- Active circulante
- 127.230 lei
- Stocuri
- —
- Creanțe
- 43.293 lei
- Casa și conturi la bănci
- 83.937 lei
- Datorii
- 122.357 lei
- Capitaluri
- 10.461 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- 1
2017 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 47.072 lei
- Venituri totale
- 47.073 lei
- Cheltuieli totale
- 39.790 lei
- Profit brut
- 7.283 lei
- Pierdere brută
- 0 lei
- Profit net
- 5.871 lei
- Pierdere netă
- 0 lei
- Active imobilizate
- 8.958 lei
- Active circulante
- 26.559 lei
- Stocuri
- —
- Creanțe
- 22.796 lei
- Casa și conturi la bănci
- 3.763 lei
- Datorii
- 32.927 lei
- Capitaluri
- 2.590 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- —
2016 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- —
- Venituri totale
- 0 lei
- Cheltuieli totale
- 3.481 lei
- Profit brut
- 0 lei
- Pierdere brută
- 3.481 lei
- Profit net
- 0 lei
- Pierdere netă
- 3.481 lei
- Active imobilizate
- 108 lei
- Active circulante
- 4.799 lei
- Stocuri
- —
- Creanțe
- 2.626 lei
- Casa și conturi la bănci
- 2.173 lei
- Datorii
- 8.188 lei
- Capitaluri
- -3.281 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- —
Activități autorizate (CAEN)
- 7111 · Activități de arhitectură (CAEN Rev.3)
- 7112 · Activități de inginerie și consultanță tehnică legate de acestea (CAEN Rev.3)
- 7413 · Activități de design de interior (CAEN Rev.3)
Istoric
Nicio modificare observată de la primul instantaneu urmărit (2026-07-08). Istoricul se completează lunar, pe măsură ce ONRC publică instantanee noi.
Cronologie
Tot ce se poate data despre această firmă, dintr-un singur fir: înregistrări la registrul comerțului, decizii ANAF, situații financiare depuse, documente de urbanism și aparițiile în știrile noastre. Nu este o listă exhaustivă a activității firmei — doar a ceea ce apare în sursele de mai jos.
2025
- Situații financiare depuse pentru anul 2025
2024
- Situații financiare depuse pentru anul 2024
2023
- Situații financiare depuse pentru anul 2023
2022
- Situații financiare depuse pentru anul 2022
2021
- Situații financiare depuse pentru anul 2021
- Înregistrare în scopuri de TVA
2020
- Situații financiare depuse pentru anul 2020
2019
- Situații financiare depuse pentru anul 2019
2018
- Situații financiare depuse pentru anul 2018
2017
- Situații financiare depuse pentru anul 2017
2016
- Situații financiare depuse pentru anul 2016
- Înmatriculare la registrul comerțului