GRANDE PET S.R.L.
societate cu răspundere limitată, cu sediul în Oraș Pantelimon, înmatriculată la 17 noiembrie 2017.
Identitate
- Denumire legală
- GRANDE PET S.R.L.
- CUI
- 38503115
- Nr. înmatriculare
- J2017005766233
- EUID
- ROONRC.J2017005766233
- Formă juridică
- societate cu răspundere limitată
- Data înmatriculării
- 17 noiembrie 2017
Sediu social
- Adresă
- DUZILOR, nr. 13, Oraș Pantelimon, Ilfov
- Localitate
- Oraș Pantelimon, Ilfov
- Cod poștal
- 77145
Stare
- Stare ONRC
- funcțiune (cod 1048, din 8 iul)
- Plătitor de TVA
- da (din 1 feb)
- Inactiv fiscal
- nu
- RO e-Factura
- nu
- Înregistrare ANAF
- INREGISTRAT din data 17.11.2017
- Sursa ANAF
- actualizat 28 aug
Reprezentanți
- TUDOR ADRIAN — administrator
Reprezentanții legali înscriși la registrul comerțului la data instantaneului; persoanele cu același nume pot fi persoane diferite.
Situații financiare
Poziție în sector
Locul 88 din 137 după cifra de afaceri în clasa CAEN 7500, județul Ilfov, peste 36% dintre firmele clasei. Locul 18.656 din 40.494 în tot județul, și locul 12.648 după numărul de salariați. Față de 2024, cifra de afaceri a crescut cu 26%.
Clasamente calculate de craiova.ro din situațiile financiare depuse la Ministerul Finanțelor (date deschise data.gov.ro, CC BY 4.0) pentru anul fiscal 2025, între firmele publicate în acest director care au depus pentru acel an. Clasa CAEN este cea declarată în bilanț.
Sume în lei, la 31 decembrie, după situațiile financiare depuse la Ministerul Finanțelor; anii fără depunere lipsesc.
| An | Cifra de afaceri | Rezultat net | Salariați | Active totale | Datorii | Capitaluri |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 300.510 lei | -57.001 lei | 1 | 173.277 lei | 457.612 lei | -282.830 lei |
| 2024 | 238.638 lei | -118.614 lei | 1 | 292.466 lei | 485.009 lei | -192.543 lei |
| 2023 | 323.908 lei | -19.969 lei | 1 | 266.300 lei | 340.229 lei | -73.929 lei |
| 2022 | 618.326 lei | 23.938 lei | 3 | 232.971 lei | 286.931 lei | -53.960 lei |
| 2021 | 736.585 lei | 45.066 lei | 4 | 109.842 lei | 187.741 lei | -77.899 lei |
| 2020 | 308.162 lei | -49.187 lei | 1 | 175.188 lei | 298.153 lei | -122.965 lei |
| 2019 | 215.783 lei | -68.670 lei | 2 | 202.084 lei | 275.861 lei | -73.777 lei |
| 2018 | — | -5.423 lei | — | 196.689 lei | 201.797 lei | -5.108 lei |
| 2017 | — | 115 lei | — | 5.142 lei | 4.827 lei | 315 lei |
Toți indicatorii
2025 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 300.510 lei
- Venituri totale
- 353.616 lei
- Cheltuieli totale
- 404.488 lei
- Profit brut
- 0 lei
- Pierdere brută
- 50.872 lei
- Profit net
- 0 lei
- Pierdere netă
- 57.001 lei
- Active imobilizate
- 50.823 lei
- Active circulante
- 122.454 lei
- Stocuri
- 77.022 lei
- Creanțe
- 2.041 lei
- Casa și conturi la bănci
- 43.391 lei
- Datorii
- 457.612 lei
- Capitaluri
- -282.830 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- 1
2024 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 238.638 lei
- Venituri totale
- 243.595 lei
- Cheltuieli totale
- 359.772 lei
- Profit brut
- 0 lei
- Pierdere brută
- 116.177 lei
- Profit net
- 0 lei
- Pierdere netă
- 118.614 lei
- Active imobilizate
- 173.637 lei
- Active circulante
- 118.829 lei
- Stocuri
- 102.883 lei
- Creanțe
- 8.487 lei
- Casa și conturi la bănci
- 7.459 lei
- Datorii
- 485.009 lei
- Capitaluri
- -192.543 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- 1
2023 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 323.908 lei
- Venituri totale
- 326.991 lei
- Cheltuieli totale
- 343.721 lei
- Profit brut
- 0 lei
- Pierdere brută
- 16.730 lei
- Profit net
- 0 lei
- Pierdere netă
- 19.969 lei
- Active imobilizate
- 231.977 lei
- Active circulante
- 34.323 lei
- Stocuri
- 24.803 lei
- Creanțe
- 9.758 lei
- Casa și conturi la bănci
- -238 lei
- Datorii
- 340.229 lei
- Capitaluri
- -73.929 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- 1
2022 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 618.326 lei
- Venituri totale
- 621.598 lei
- Cheltuieli totale
- 591.444 lei
- Profit brut
- 30.154 lei
- Pierdere brută
- 0 lei
- Profit net
- 23.938 lei
- Pierdere netă
- 0 lei
- Active imobilizate
- 69.761 lei
- Active circulante
- 163.210 lei
- Stocuri
- 22.011 lei
- Creanțe
- 25.774 lei
- Casa și conturi la bănci
- 115.425 lei
- Datorii
- 286.931 lei
- Capitaluri
- -53.960 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- 3
2021 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 736.585 lei
- Venituri totale
- 739.089 lei
- Cheltuieli totale
- 686.657 lei
- Profit brut
- 52.432 lei
- Pierdere brută
- 0 lei
- Profit net
- 45.066 lei
- Pierdere netă
- 0 lei
- Active imobilizate
- 1.230 lei
- Active circulante
- 108.612 lei
- Stocuri
- 69.143 lei
- Creanțe
- 13.192 lei
- Casa și conturi la bănci
- 26.277 lei
- Datorii
- 187.741 lei
- Capitaluri
- -77.899 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- 4
2020 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 308.162 lei
- Venituri totale
- 308.162 lei
- Cheltuieli totale
- 354.269 lei
- Profit brut
- 0 lei
- Pierdere brută
- 46.107 lei
- Profit net
- 0 lei
- Pierdere netă
- 49.187 lei
- Active imobilizate
- 949 lei
- Active circulante
- 174.239 lei
- Stocuri
- 163.060 lei
- Creanțe
- 5.080 lei
- Casa și conturi la bănci
- 6.099 lei
- Datorii
- 298.153 lei
- Capitaluri
- -122.965 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- 1
2019 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 215.783 lei
- Venituri totale
- 217.168 lei
- Cheltuieli totale
- 283.509 lei
- Profit brut
- 0 lei
- Pierdere brută
- 66.341 lei
- Profit net
- 0 lei
- Pierdere netă
- 68.670 lei
- Active imobilizate
- 1.236 lei
- Active circulante
- 200.848 lei
- Stocuri
- 193.346 lei
- Creanțe
- —
- Casa și conturi la bănci
- 7.502 lei
- Datorii
- 275.861 lei
- Capitaluri
- -73.777 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- 2
2018 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- —
- Venituri totale
- 0 lei
- Cheltuieli totale
- 5.423 lei
- Profit brut
- 0 lei
- Pierdere brută
- 5.423 lei
- Profit net
- 0 lei
- Pierdere netă
- 5.423 lei
- Active imobilizate
- 1.490 lei
- Active circulante
- 195.199 lei
- Stocuri
- 188.455 lei
- Creanțe
- —
- Casa și conturi la bănci
- 6.744 lei
- Datorii
- 201.797 lei
- Capitaluri
- -5.108 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- —
2017 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- —
- Venituri totale
- 0 lei
- Cheltuieli totale
- -115 lei
- Profit brut
- 115 lei
- Pierdere brută
- 0 lei
- Profit net
- 115 lei
- Pierdere netă
- 0 lei
- Active imobilizate
- 122 lei
- Active circulante
- 5.020 lei
- Stocuri
- 2.943 lei
- Creanțe
- —
- Casa și conturi la bănci
- 2.077 lei
- Datorii
- 4.827 lei
- Capitaluri
- 315 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- —
Activități autorizate (CAEN)
- 4711 · Comerț cu amănuntul nespecializat, cu vânzare predominantă de produse alimentare, băuturi și tutun (CAEN Rev.3)
- 4712 · Comerț cu amănuntul nespecializat, cu vânzare predominantă de produse nealimentare (CAEN Rev.3)
- 4721 · Comerț cu amănuntul al fructelor și legumelor proaspete (CAEN Rev.3)
- 4724 · Comerț cu amănuntul al pâinii, produselor de patiserie și produselor zaharoase (CAEN Rev.3)
- 4776 · Comerț cu amănuntul al florilor, plantelor și semințelor; comerț cu amănuntul al animalelor de companie și a hranei pentru acestea (CAEN Rev.3)
- 4941 · Transporturi rutiere de mărfuri (CAEN Rev.3)
Istoric
Nicio modificare observată de la primul instantaneu urmărit (2026-07-08). Istoricul se completează lunar, pe măsură ce ONRC publică instantanee noi.
Cronologie
Tot ce se poate data despre această firmă, dintr-un singur fir: înregistrări la registrul comerțului, decizii ANAF, situații financiare depuse, documente de urbanism și aparițiile în știrile noastre. Nu este o listă exhaustivă a activității firmei — doar a ceea ce apare în sursele de mai jos.
2025
- Situații financiare depuse pentru anul 2025
2024
- Situații financiare depuse pentru anul 2024
2023
- Situații financiare depuse pentru anul 2023
2022
- Situații financiare depuse pentru anul 2022
2021
- Situații financiare depuse pentru anul 2021
- Înregistrare în scopuri de TVA
2020
- Situații financiare depuse pentru anul 2020
2019
- Situații financiare depuse pentru anul 2019
2018
- Situații financiare depuse pentru anul 2018
2017
- Situații financiare depuse pentru anul 2017
- Înmatriculare la registrul comerțului