GRANDE KONAK S.R.L.
societate cu răspundere limitată, cu sediul în Sat Tuzla, Comuna Tuzla, înmatriculată la 7 noiembrie 2022.
Identitate
- Denumire legală
- GRANDE KONAK S.R.L.
- CUI
- 47135454
- Nr. înmatriculare
- J2022003997132
- EUID
- ROONRC.J2022003997132
- Formă juridică
- societate cu răspundere limitată
- Data înmatriculării
- 7 noiembrie 2022
Sediu social
- Adresă
- PASAJULUI, nr. 32, Sat Tuzla, Comuna Tuzla, Constanța
- Localitate
- Sat Tuzla, Comuna Tuzla, Constanța
Stare
- Stare ONRC
- funcțiune (cod 1048, din 8 iul)
- Plătitor de TVA
- da (din 1 oct)
- Inactiv fiscal
- nu
- RO e-Factura
- nu
- Înregistrare ANAF
- INREGISTRAT din data 07.11.2022
- Sursa ANAF
- actualizat 28 aug
Reprezentanți
- ALIȘ-OSMAN AMDI — administrator
- ALIȘ-OSMAN CLAUDIA — administrator
Reprezentanții legali înscriși la registrul comerțului la data instantaneului; persoanele cu același nume pot fi persoane diferite.
Situații financiare
Poziție în sector
Locul 123 din 728 după cifra de afaceri în clasa CAEN 5520, județul Constanța, peste 83% dintre firmele clasei. Locul 9.303 din 26.023 în tot județul, și locul 9.592 după numărul de salariați. Față de 2024, cifra de afaceri a scăzut cu 13%.
Clasamente calculate de craiova.ro din situațiile financiare depuse la Ministerul Finanțelor (date deschise data.gov.ro, CC BY 4.0) pentru anul fiscal 2025, între firmele publicate în acest director care au depus pentru acel an. Clasa CAEN este cea declarată în bilanț.
Sume în lei, la 31 decembrie, după situațiile financiare depuse la Ministerul Finanțelor; anii fără depunere lipsesc.
| An | Cifra de afaceri | Rezultat net | Salariați | Active totale | Datorii | Capitaluri |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 400.096 lei | 4.918 lei | 1 | 339.559 lei | 378.177 lei | -38.618 lei |
| 2024 | 462.226 lei | -63.745 lei | 1 | 103.737 lei | 147.273 lei | -43.536 lei |
| 2023 | 430.410 lei | 220.906 lei | 1 | 232.801 lei | 12.591 lei | 220.210 lei |
| 2022 | — | -896 lei | 1 | 571 lei | 1.267 lei | -696 lei |
Toți indicatorii
2025 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 400.096 lei
- Venituri totale
- 425.214 lei
- Cheltuieli totale
- 418.045 lei
- Profit brut
- 7.169 lei
- Pierdere brută
- 0 lei
- Profit net
- 4.918 lei
- Pierdere netă
- 0 lei
- Active imobilizate
- 240.460 lei
- Active circulante
- 99.099 lei
- Stocuri
- 2.334 lei
- Creanțe
- 68.208 lei
- Casa și conturi la bănci
- 28.557 lei
- Datorii
- 378.177 lei
- Capitaluri
- -38.618 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- 1
2024 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 462.226 lei
- Venituri totale
- 462.226 lei
- Cheltuieli totale
- 512.307 lei
- Profit brut
- 0 lei
- Pierdere brută
- 50.081 lei
- Profit net
- 0 lei
- Pierdere netă
- 63.745 lei
- Active imobilizate
- 38.129 lei
- Active circulante
- 65.608 lei
- Stocuri
- 30 lei
- Creanțe
- 38.093 lei
- Casa și conturi la bănci
- 27.485 lei
- Datorii
- 147.273 lei
- Capitaluri
- -43.536 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- 1
2023 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 430.410 lei
- Venituri totale
- 430.410 lei
- Cheltuieli totale
- 205.702 lei
- Profit brut
- 224.708 lei
- Pierdere brută
- 0 lei
- Profit net
- 220.906 lei
- Pierdere netă
- 0 lei
- Active imobilizate
- 0 lei
- Active circulante
- 232.801 lei
- Stocuri
- 80 lei
- Creanțe
- 204.700 lei
- Casa și conturi la bănci
- 28.021 lei
- Datorii
- 12.591 lei
- Capitaluri
- 220.210 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- 1
2022 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- —
- Venituri totale
- 0 lei
- Cheltuieli totale
- 896 lei
- Profit brut
- 0 lei
- Pierdere brută
- 896 lei
- Profit net
- 0 lei
- Pierdere netă
- 896 lei
- Active imobilizate
- 112 lei
- Active circulante
- 459 lei
- Stocuri
- —
- Creanțe
- —
- Casa și conturi la bănci
- 459 lei
- Datorii
- 1.267 lei
- Capitaluri
- -696 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- 1
Activități autorizate (CAEN)
- 5520 · Facilități de cazare pentru vacanțe și perioade de scurtă durată (CAEN Rev.3)
- 5530 · Parcuri pentru rulote, campinguri și tabere (CAEN Rev.3)
- 5540 · Intermedieri pentru servicii de cazare (CAEN Rev.3)
- 5590 · Alte servicii de cazare (CAEN Rev.3)
- 5611 · Restaurante (CAEN Rev.3)
- 5612 · Activități ale unităților mobile de alimentație (CAEN Rev.3)
- 5621 · Activități de alimentație (catering) pentru evenimente (CAEN Rev.3)
- 5622 · Alte servicii de alimentație n.c.a. (CAEN Rev.3)
- 5630 · Baruri și alte activități de servire a băuturilor (CAEN Rev.3)
- 5640 · Intermedieri pentru servicii de alimentație și de servire a băuturilor (CAEN Rev.3)
- 7721 · Activități de închiriere și leasing cu bunuri recreaționale și echipament sportiv (CAEN Rev.3)
- 9329 · Alte activități recreative și distractive n.c.a. (CAEN Rev.3)
Istoric
Nicio modificare observată de la primul instantaneu urmărit (2026-07-08). Istoricul se completează lunar, pe măsură ce ONRC publică instantanee noi.
Cronologie
Tot ce se poate data despre această firmă, dintr-un singur fir: înregistrări la registrul comerțului, decizii ANAF, situații financiare depuse, documente de urbanism și aparițiile în știrile noastre. Nu este o listă exhaustivă a activității firmei — doar a ceea ce apare în sursele de mai jos.
2025
- Situații financiare depuse pentru anul 2025
2024
- Situații financiare depuse pentru anul 2024
2023
- Situații financiare depuse pentru anul 2023
- Înregistrare în scopuri de TVA
2022
- Situații financiare depuse pentru anul 2022
- Înmatriculare la registrul comerțului