GRANDE ALESSANDRO S.R.L.
societate cu răspundere limitată, cu sediul în Municipiul Constanța, înmatriculată la 2 noiembrie 2011.
Identitate
- Denumire legală
- GRANDE ALESSANDRO S.R.L.
- CUI
- 29298011
- Nr. înmatriculare
- J13/2495/2011
- EUID
- ROONRC.J13/2495/2011
- Formă juridică
- societate cu răspundere limitată
- Data înmatriculării
- 2 noiembrie 2011
Sediu social
- Adresă
- Str. ELENA CUZA, nr. 33, CAM.2, Municipiul Constanța, Constanța
- Localitate
- Municipiul Constanța, Constanța
- Cod poștal
- 900327
Stare
- Stare ONRC
- funcțiune (cod 1048, din 8 iul)
- Plătitor de TVA
- da (din 6 dec)
- Inactiv fiscal
- nu
- RO e-Factura
- nu
- Înregistrare ANAF
- INREGISTRAT din data 02.11.2011
- Sursa ANAF
- actualizat 28 aug
Reprezentanți
- METAL CONSTRUCT SRL — administrator
- SURGHIE VALENTIN MIHAI — reprezentant administrator persoana juridica
Reprezentanții legali înscriși la registrul comerțului la data instantaneului; persoanele cu același nume pot fi persoane diferite.
Situații financiare
Poziție în sector
Firma nu a depus situații financiare pentru anul 2025, așa că nu intră în clasamentele pe județul Constanța; ultimul an depus este 2024.
Clasamente calculate de craiova.ro din situațiile financiare depuse la Ministerul Finanțelor (date deschise data.gov.ro, CC BY 4.0) pentru anul fiscal 2025, între firmele publicate în acest director care au depus pentru acel an. Clasa CAEN este cea declarată în bilanț.
Sume în lei, la 31 decembrie, după situațiile financiare depuse la Ministerul Finanțelor; anii fără depunere lipsesc.
| An | Cifra de afaceri | Rezultat net | Salariați | Active totale | Datorii | Capitaluri |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 2024 | 506.695 lei | -105.169 lei | 2 | 4.406.646 lei | 4.106.360 lei | 285.467 lei |
| 2023 | 1.067.781 lei | 15.110 lei | 2 | 4.317.319 lei | 3.906.219 lei | 390.636 lei |
| 2022 | 1.838.162 lei | 51.415 lei | 3 | 4.199.442 lei | 3.667.060 lei | 575.527 lei |
| 2021 | 1.937.001 lei | 135.359 lei | 3 | 4.605.284 lei | 4.006.709 lei | 555.271 lei |
| 2020 | 1.175.227 lei | 64.876 lei | 4 | 3.704.763 lei | 3.284.852 lei | 419.911 lei |
| 2019 | 3.327.716 lei | 34.683 lei | 4 | 3.925.185 lei | 3.570.150 lei | 355.035 lei |
| 2018 | 1.303.874 lei | 16.528 lei | 4 | 938.770 lei | 613.687 lei | 335.984 lei |
| 2017 | 1.565.291 lei | 13.876 lei | 6 | 834.094 lei | 395.440 lei | 441.088 lei |
| 2016 | 1.565.617 lei | 190.776 lei | 6 | 1.059.540 lei | 800.295 lei | 262.945 lei |
| 2015 | 1.214.164 lei | 140.096 lei | 6 | 1.159.314 lei | 947.182 lei | 217.522 lei |
| 2014 | 1.022.825 lei | 42.974 lei | 6 | 896.228 lei | 821.317 lei | 77.426 lei |
| 2013 | 742.236 lei | 16.646 lei | 9 | 556.397 lei | 534.319 lei | 34.452 lei |
| 2012 | 114.590 lei | 18.581 lei | 2 | 204.739 lei | 186.952 lei | 17.806 lei |
| 2011 | 0 lei | -975 lei | — | 1.800 lei | 2.575 lei | -775 lei |
Toți indicatorii
2024 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 506.695 lei
- Venituri totale
- 1.222.784 lei
- Cheltuieli totale
- 1.327.953 lei
- Profit brut
- 0 lei
- Pierdere brută
- 105.169 lei
- Profit net
- 0 lei
- Pierdere netă
- 105.169 lei
- Active imobilizate
- 3.227.616 lei
- Active circulante
- 1.179.030 lei
- Stocuri
- —
- Creanțe
- 1.136.515 lei
- Casa și conturi la bănci
- 42.515 lei
- Datorii
- 4.106.360 lei
- Capitaluri
- 285.467 lei
- Capital subscris vărsat
- 45.200 lei
- Număr mediu de salariați
- 2
2023 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 1.067.781 lei
- Venituri totale
- 1.754.180 lei
- Cheltuieli totale
- 1.729.810 lei
- Profit brut
- 24.370 lei
- Pierdere brută
- 0 lei
- Profit net
- 15.110 lei
- Pierdere netă
- 0 lei
- Active imobilizate
- 3.655.445 lei
- Active circulante
- 661.874 lei
- Stocuri
- —
- Creanțe
- 605.447 lei
- Casa și conturi la bănci
- 56.427 lei
- Datorii
- 3.906.219 lei
- Capitaluri
- 390.636 lei
- Capital subscris vărsat
- 45.200 lei
- Număr mediu de salariați
- 2
2022 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 1.838.162 lei
- Venituri totale
- 1.947.400 lei
- Cheltuieli totale
- 1.883.584 lei
- Profit brut
- 63.816 lei
- Pierdere brută
- 0 lei
- Profit net
- 51.415 lei
- Pierdere netă
- 0 lei
- Active imobilizate
- 3.884.155 lei
- Active circulante
- 315.287 lei
- Stocuri
- —
- Creanțe
- 267.686 lei
- Casa și conturi la bănci
- 47.601 lei
- Datorii
- 3.667.060 lei
- Capitaluri
- 575.527 lei
- Capital subscris vărsat
- 45.200 lei
- Număr mediu de salariați
- 3
2021 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 1.937.001 lei
- Venituri totale
- 2.234.214 lei
- Cheltuieli totale
- 2.069.420 lei
- Profit brut
- 164.794 lei
- Pierdere brută
- 0 lei
- Profit net
- 135.359 lei
- Pierdere netă
- 0 lei
- Active imobilizate
- 4.027.270 lei
- Active circulante
- 578.014 lei
- Stocuri
- —
- Creanțe
- 459.731 lei
- Casa și conturi la bănci
- 118.283 lei
- Datorii
- 4.006.709 lei
- Capitaluri
- 555.271 lei
- Capital subscris vărsat
- 45.200 lei
- Număr mediu de salariați
- 3
2020 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 1.175.227 lei
- Venituri totale
- 1.175.712 lei
- Cheltuieli totale
- 1.095.551 lei
- Profit brut
- 80.161 lei
- Pierdere brută
- 0 lei
- Profit net
- 64.876 lei
- Pierdere netă
- 0 lei
- Active imobilizate
- 3.331.933 lei
- Active circulante
- 372.830 lei
- Stocuri
- 15.084 lei
- Creanțe
- 230.013 lei
- Casa și conturi la bănci
- 127.733 lei
- Datorii
- 3.284.852 lei
- Capitaluri
- 419.911 lei
- Capital subscris vărsat
- 45.200 lei
- Număr mediu de salariați
- 4
2019 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 3.327.716 lei
- Venituri totale
- 3.339.332 lei
- Cheltuieli totale
- 3.272.714 lei
- Profit brut
- 66.618 lei
- Pierdere brută
- 0 lei
- Profit net
- 34.683 lei
- Pierdere netă
- 0 lei
- Active imobilizate
- 3.149.578 lei
- Active circulante
- 775.607 lei
- Stocuri
- 15.084 lei
- Creanțe
- 138.521 lei
- Casa și conturi la bănci
- 622.002 lei
- Datorii
- 3.570.150 lei
- Capitaluri
- 355.035 lei
- Capital subscris vărsat
- 45.200 lei
- Număr mediu de salariați
- 4
2018 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 1.303.874 lei
- Venituri totale
- 1.320.545 lei
- Cheltuieli totale
- 1.290.811 lei
- Profit brut
- 29.734 lei
- Pierdere brută
- 0 lei
- Profit net
- 16.528 lei
- Pierdere netă
- 0 lei
- Active imobilizate
- 782.979 lei
- Active circulante
- 155.791 lei
- Stocuri
- 84.296 lei
- Creanțe
- 44.093 lei
- Casa și conturi la bănci
- 27.402 lei
- Datorii
- 613.687 lei
- Capitaluri
- 335.984 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- 4
2017 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 1.565.291 lei
- Venituri totale
- 1.573.082 lei
- Cheltuieli totale
- 1.542.822 lei
- Profit brut
- 30.260 lei
- Pierdere brută
- 0 lei
- Profit net
- 13.876 lei
- Pierdere netă
- 0 lei
- Active imobilizate
- 546.747 lei
- Active circulante
- 287.347 lei
- Stocuri
- 112.082 lei
- Creanțe
- 145.249 lei
- Casa și conturi la bănci
- 30.016 lei
- Datorii
- 395.440 lei
- Capitaluri
- 441.088 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- 6
2016 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 1.565.617 lei
- Venituri totale
- 1.565.775 lei
- Cheltuieli totale
- 1.327.924 lei
- Profit brut
- 237.851 lei
- Pierdere brută
- 0 lei
- Profit net
- 190.776 lei
- Pierdere netă
- 0 lei
- Active imobilizate
- 994.816 lei
- Active circulante
- 64.724 lei
- Stocuri
- 0 lei
- Creanțe
- 45.839 lei
- Casa și conturi la bănci
- 18.885 lei
- Datorii
- 800.295 lei
- Capitaluri
- 262.945 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- 6
2015 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 1.214.164 lei
- Venituri totale
- 1.214.308 lei
- Cheltuieli totale
- 1.044.382 lei
- Profit brut
- 169.926 lei
- Pierdere brută
- 0 lei
- Profit net
- 140.096 lei
- Pierdere netă
- 0 lei
- Active imobilizate
- 1.089.737 lei
- Active circulante
- 69.577 lei
- Stocuri
- 285 lei
- Creanțe
- 48.728 lei
- Casa și conturi la bănci
- 20.564 lei
- Datorii
- 947.182 lei
- Capitaluri
- 217.522 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- 6
2014 · bilanț lung/scurt
- Cifra de afaceri netă
- 1.022.825 lei
- Venituri totale
- 1.051.168 lei
- Cheltuieli totale
- 996.809 lei
- Profit brut
- 54.359 lei
- Pierdere brută
- 0 lei
- Profit net
- 42.974 lei
- Pierdere netă
- 0 lei
- Active imobilizate
- 845.185 lei
- Active circulante
- 51.043 lei
- Stocuri
- 11.352 lei
- Creanțe
- 26.316 lei
- Casa și conturi la bănci
- 13.375 lei
- Datorii
- 821.317 lei
- Capitaluri
- 77.426 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- 6
2013 · bilanț lung/scurt
- Cifra de afaceri netă
- 742.236 lei
- Venituri totale
- 742.236 lei
- Cheltuieli totale
- 722.323 lei
- Profit brut
- 19.913 lei
- Pierdere brută
- 0 lei
- Profit net
- 16.646 lei
- Pierdere netă
- 0 lei
- Active imobilizate
- 426.160 lei
- Active circulante
- 130.237 lei
- Stocuri
- 51.007 lei
- Creanțe
- 39.226 lei
- Casa și conturi la bănci
- 40.004 lei
- Datorii
- 534.319 lei
- Capitaluri
- 34.452 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- 9
2012 · bilanț lung/scurt
- Cifra de afaceri netă
- 114.590 lei
- Venituri totale
- 114.590 lei
- Cheltuieli totale
- 92.470 lei
- Profit brut
- 22.120 lei
- Pierdere brută
- 0 lei
- Profit net
- 18.581 lei
- Pierdere netă
- 0 lei
- Active imobilizate
- 77.584 lei
- Active circulante
- 127.155 lei
- Stocuri
- —
- Creanțe
- 120.967 lei
- Casa și conturi la bănci
- 6.188 lei
- Datorii
- 186.952 lei
- Capitaluri
- 17.806 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- 2
2011 · bilanț lung/scurt
- Cifra de afaceri netă
- 0 lei
- Venituri totale
- 0 lei
- Cheltuieli totale
- 975 lei
- Profit brut
- 0 lei
- Pierdere brută
- 975 lei
- Profit net
- 0 lei
- Pierdere netă
- 975 lei
- Active imobilizate
- 485 lei
- Active circulante
- 1.315 lei
- Stocuri
- 100 lei
- Creanțe
- 10 lei
- Casa și conturi la bănci
- 1.205 lei
- Datorii
- 2.575 lei
- Capitaluri
- -775 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- —
Activități autorizate (CAEN)
- 4941 · Transporturi rutiere de mărfuri (CAEN Rev.2)
- 5221 · Activități de servicii anexe pentru transporturi terestre (CAEN Rev.2)
- 5610 · Restaurante (CAEN Rev.2)
- 6810 · Cumpărarea și vânzarea de bunuri imobiliare proprii (CAEN Rev.2)
- 7711 · Activități de închiriere și leasing cu autoturisme și autovehicule rutiere ușoare (CAEN Rev.2)
- 7732 · Activități de închiriere și leasing cu mașini și echipamente pentru construcții (CAEN Rev.2)
- 7739 · Activități de închiriere și leasing cu alte mașini, echipamente și bunuri tangibile n.c.a. (CAEN Rev.2)
- 7990 · Alte servicii de rezervare și asistență turistică (CAEN Rev.2)
Istoric
Nicio modificare observată de la primul instantaneu urmărit (2026-07-08). Istoricul se completează lunar, pe măsură ce ONRC publică instantanee noi.
Cronologie
Tot ce se poate data despre această firmă, dintr-un singur fir: înregistrări la registrul comerțului, decizii ANAF, situații financiare depuse, documente de urbanism și aparițiile în știrile noastre. Nu este o listă exhaustivă a activității firmei — doar a ceea ce apare în sursele de mai jos.
2024
- Situații financiare depuse pentru anul 2024
2023
- Situații financiare depuse pentru anul 2023
2022
- Situații financiare depuse pentru anul 2022
2021
- Situații financiare depuse pentru anul 2021
2020
- Situații financiare depuse pentru anul 2020
2019
- Situații financiare depuse pentru anul 2019
2018
- Situații financiare depuse pentru anul 2018
2017
- Situații financiare depuse pentru anul 2017
2016
- Situații financiare depuse pentru anul 2016
2015
- Situații financiare depuse pentru anul 2015
2014
- Situații financiare depuse pentru anul 2014
2013
- Situații financiare depuse pentru anul 2013
2012
- Situații financiare depuse pentru anul 2012
2011
- Situații financiare depuse pentru anul 2011
Înregistrări mai vechi (2)
2011
- Înregistrare în scopuri de TVA
- Înmatriculare la registrul comerțului