GRAND PROTECT SERVICES INSTALLER S.R.L.
societate cu răspundere limitată, cu sediul în Municipiul Galați, înmatriculată la 2 aprilie 2021.
Identitate
- Denumire legală
- GRAND PROTECT SERVICES INSTALLER S.R.L.
- CUI
- 44044351
- Nr. înmatriculare
- J2021000594175
- EUID
- ROONRC.J2021000594175
- Formă juridică
- societate cu răspundere limitată
- Data înmatriculării
- 2 aprilie 2021
Sediu social
- Adresă
- BRĂILEI, nr. 210BIS, bl. C3B, sc. 1, et. 7, ap. 27, Municipiul Galați, Galați
- Localitate
- Municipiul Galați, Galați
- Cod poștal
- 800408
Contact
- Telefon
- 0745 812 115
Telefon declarat la Ministerul Finanțelor, actualizat la 30 martie 2026. Este numărul pe care firma l-a declarat autorității fiscale, nu un contact verificat de redacție.
Stare
- Stare ONRC
- funcțiune (cod 1048, din 8 iul)
- Plătitor de TVA
- nu
- Inactiv fiscal
- nu
- RO e-Factura
- nu
- Înregistrare ANAF
- INREGISTRAT din data 02.04.2021
- Sursa ANAF
- actualizat 28 aug
Reprezentanți
- GHILEA ADRIAN — administrator
Reprezentanții legali înscriși la registrul comerțului la data instantaneului; persoanele cu același nume pot fi persoane diferite.
Situații financiare
Poziție în sector
Locul 6 din 17 după cifra de afaceri în clasa CAEN 8020, județul Galați, peste 71% dintre firmele clasei. Locul 4.720 din 13.829 în tot județul. Față de 2024, cifra de afaceri a crescut cu 129%.
Clasamente calculate de craiova.ro din situațiile financiare depuse la Ministerul Finanțelor (date deschise data.gov.ro, CC BY 4.0) pentru anul fiscal 2025, între firmele publicate în acest director care au depus pentru acel an. Clasa CAEN este cea declarată în bilanț.
Sume în lei, la 31 decembrie, după situațiile financiare depuse la Ministerul Finanțelor; anii fără depunere lipsesc.
| An | Cifra de afaceri | Rezultat net | Salariați | Active totale | Datorii | Capitaluri |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 363.361 lei | 160.861 lei | — | 441.853 lei | 280.792 lei | 161.061 lei |
| 2024 | 158.522 lei | 18.239 lei | 1 | 208.758 lei | 49.782 lei | 158.976 lei |
| 2023 | 115.685 lei | 52.689 lei | — | 158.788 lei | 18.050 lei | 140.738 lei |
| 2022 | 93.846 lei | 77.227 lei | — | 104.673 lei | 16.624 lei | 88.049 lei |
| 2021 | 26.729 lei | 10.622 lei | — | 18.173 lei | 7.351 lei | 10.822 lei |
Toți indicatorii
2025 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 363.361 lei
- Venituri totale
- 365.781 lei
- Cheltuieli totale
- 199.601 lei
- Profit brut
- 166.180 lei
- Pierdere brută
- 0 lei
- Profit net
- 160.861 lei
- Pierdere netă
- 0 lei
- Active imobilizate
- 7.264 lei
- Active circulante
- 434.589 lei
- Stocuri
- 45 lei
- Creanțe
- 134.145 lei
- Casa și conturi la bănci
- 250.399 lei
- Datorii
- 280.792 lei
- Capitaluri
- 161.061 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- —
2024 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 158.522 lei
- Venituri totale
- 161.062 lei
- Cheltuieli totale
- 139.763 lei
- Profit brut
- 21.299 lei
- Pierdere brută
- 0 lei
- Profit net
- 18.239 lei
- Pierdere netă
- 0 lei
- Active imobilizate
- 4.839 lei
- Active circulante
- 203.919 lei
- Stocuri
- 57 lei
- Creanțe
- 1.515 lei
- Casa și conturi la bănci
- 112.347 lei
- Datorii
- 49.782 lei
- Capitaluri
- 158.976 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- 1
2023 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 115.685 lei
- Venituri totale
- 115.724 lei
- Cheltuieli totale
- 54.742 lei
- Profit brut
- 60.982 lei
- Pierdere brută
- 0 lei
- Profit net
- 52.689 lei
- Pierdere netă
- 0 lei
- Active imobilizate
- —
- Active circulante
- 158.788 lei
- Stocuri
- 14.702 lei
- Creanțe
- 15.698 lei
- Casa și conturi la bănci
- 118.388 lei
- Datorii
- 18.050 lei
- Capitaluri
- 140.738 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- —
2022 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 93.846 lei
- Venituri totale
- 93.858 lei
- Cheltuieli totale
- 14.152 lei
- Profit brut
- 79.706 lei
- Pierdere brută
- 0 lei
- Profit net
- 77.227 lei
- Pierdere netă
- 0 lei
- Active imobilizate
- —
- Active circulante
- 104.673 lei
- Stocuri
- 31.139 lei
- Creanțe
- 10.439 lei
- Casa și conturi la bănci
- 63.095 lei
- Datorii
- 16.624 lei
- Capitaluri
- 88.049 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- —
2021 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 26.729 lei
- Venituri totale
- 26.729 lei
- Cheltuieli totale
- 15.321 lei
- Profit brut
- 11.408 lei
- Pierdere brută
- 0 lei
- Profit net
- 10.622 lei
- Pierdere netă
- 0 lei
- Active imobilizate
- —
- Active circulante
- 18.173 lei
- Stocuri
- 1.414 lei
- Creanțe
- —
- Casa și conturi la bănci
- 16.759 lei
- Datorii
- 7.351 lei
- Capitaluri
- 10.822 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- —
Contracte publice
- 59 de cumpărături directe, de la 9 autorități contractante (2021–2026) · valoare însumată de cel mult 237 mii lei
Totalul este un maxim, nu o cheltuială. Pe un acord-cadru sursa scrie întreaga valoare a acordului pe rândul fiecărui câștigător, iar pe un contract cu mai multe loturi o repetă pe rândul fiecărui lot, așa că adunarea rândurilor numără de mai multe ori aceiași bani. Numărul atribuirilor este cifra sigură.
Cei mai mari cumpărători
- LICEUL TEHNOLOGIC Tudor Vladimirescu14 atribuiri · cel mult 96 mii lei
- Scoala Gimnaziala “Nichita Stanescu” Mereni2 atribuiri · cel mult 25 mii lei
- SCOALA GIMNAZIALA NR 28 GALATI14 atribuiri · cel mult 25 mii lei
- Spitalul Clinic de Urgenta pentru Copii "Sf. Ioan" Galati4 atribuiri · cel mult 23 mii lei
- SCOALA GIMNAZIALA "PROF.EMIL PANAITESCU" CUDALBIo atribuire · cel mult 19 mii lei
- Scoala Gimanziala Mihail Sadoveanu Galati6 atribuiri · cel mult 17 mii lei
Ultimele 5 atribuiri
- Cumpărare directă
Hard Disk 2TB
709 lei · Scoala Gimanziala Mihail Sadoveanu Galati · CPV 30233132-5 Unitati de hard disk (Rev.2)
- Cumpărare directă
50610000-4 Servicii de reparare si de intretinere a echipamentului de securitate (Rev.2)
3.220 lei · SCOALA GIMNAZIALA NR 28 GALATI · CPV 50610000-4 Servicii de reparare si de intretinere a echipamentului de securitate (Rev.2)
- Cumpărare directă
Servicii mentenanta si reparatii fibra optica
8.014 lei · APA CANAL S.A. · CPV 64220000-4 Servicii de telecomunicatii, cu exceptia serviciilor telefonice si de transmisie de date (Rev.2)
- Cumpărare directă
50610000-4 Servicii de reparare si de intretinere a echipamentului de securitate (Rev.2)
500 lei · SCOALA GIMNAZIALA NR 28 GALATI · CPV 50610000-4 Servicii de reparare si de intretinere a echipamentului de securitate (Rev.2)
- Cumpărare directă
SERVICII DE MENTENANTA SISTEME DE SECURITATE
3.600 lei · Scoala Gimanziala Mihail Sadoveanu Galati · CPV 50610000-4 Servicii de reparare si de intretinere a echipamentului de securitate (Rev.2)
Contracte de achiziție publică și cumpărături directe: SEAP/SICAP, prin seturile de date deschise publicate trimestrial de Autoritatea pentru Digitalizarea României pe data.gov.ro (CC BY 4.0). Valoarea este cea atribuită, înscrisă în anunțul de atribuire, nu suma plătită efectiv. Atribuiri înregistrate între 17 decembrie 2021 și 11 iunie 2026. Legătura cu firma se face după codul unic de înregistrare din anunț, nu după denumire. Semnalați o eroare la contact.
Activități autorizate (CAEN)
- 3314 · Repararea și întreținerea echipamentelor electrice (CAEN Rev.3)
- 4321 · Lucrări de instalații electrice (CAEN Rev.3)
- 4712 · Comerț cu amănuntul nespecializat, cu vânzare predominantă de produse nealimentare (CAEN Rev.3)
- 4740 · Comerț cu amănuntul al echipamentului informatic și de telecomunicații (CAEN Rev.3)
- 7112 · Activități de inginerie și consultanță tehnică legate de acestea (CAEN Rev.3)
- 8009 · Alte activități de protecție n.c.a. (CAEN Rev.3)
- 9510 · Repararea și întreținerea calculatoarelor și a echipamentelor de comunicații (CAEN Rev.3)
Istoric
Nicio modificare observată de la primul instantaneu urmărit (2026-07-08). Istoricul se completează lunar, pe măsură ce ONRC publică instantanee noi.
Cronologie
Tot ce se poate data despre această firmă, dintr-un singur fir: înregistrări la registrul comerțului, decizii ANAF, situații financiare depuse, documente de urbanism și aparițiile în știrile noastre. Nu este o listă exhaustivă a activității firmei — doar a ceea ce apare în sursele de mai jos.
2025
- Situații financiare depuse pentru anul 2025
2024
- Situații financiare depuse pentru anul 2024
2023
- Situații financiare depuse pentru anul 2023
2022
- Situații financiare depuse pentru anul 2022
2021
- Situații financiare depuse pentru anul 2021
- Înmatriculare la registrul comerțului