GRAND EUFORIA S.R.L.
societate cu răspundere limitată, cu sediul în Municipiul Târgoviște, înmatriculată la 17 februarie 2015.
Identitate
- Denumire legală
- GRAND EUFORIA S.R.L.
- CUI
- 34113608
- Nr. înmatriculare
- J2015000113153
- EUID
- ROONRC.J2015000113153
- Formă juridică
- societate cu răspundere limitată
- Data înmatriculării
- 17 februarie 2015
Sediu social
- Adresă
- SINAIA, nr. 62, Municipiul Târgoviște, Dâmbovița
- Localitate
- Municipiul Târgoviște, Dâmbovița
Stare
- Stare ONRC
- funcțiune (cod 1048, din 8 iul)
- Plătitor de TVA
- da (din 12 mar)
- Inactiv fiscal
- nu
- RO e-Factura
- nu
- Înregistrare ANAF
- INREGISTRAT din data 17.02.2015
- Sursa ANAF
- actualizat 28 aug
Reprezentanți
- BĂRĂGAN LUCIA — administrator
Reprezentanții legali înscriși la registrul comerțului la data instantaneului; persoanele cu același nume pot fi persoane diferite.
Situații financiare
Poziție în sector
Locul 2 din 150 după cifra de afaceri în clasa CAEN 5610, județul Dâmbovița, peste 99% dintre firmele clasei. Locul 214 din 10.727 în tot județul, și locul 209 după numărul de salariați. Față de 2024, cifra de afaceri a crescut cu 23%.
Clasamente calculate de craiova.ro din situațiile financiare depuse la Ministerul Finanțelor (date deschise data.gov.ro, CC BY 4.0) pentru anul fiscal 2025, între firmele publicate în acest director care au depus pentru acel an. Clasa CAEN este cea declarată în bilanț.
Sume în lei, la 31 decembrie, după situațiile financiare depuse la Ministerul Finanțelor; anii fără depunere lipsesc.
| An | Cifra de afaceri | Rezultat net | Salariați | Active totale | Datorii | Capitaluri |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 14.478.814 lei | 218.589 lei | 29 | 4.435.071 lei | 3.497.873 lei | 965.447 lei |
| 2024 | 11.783.940 lei | 722.314 lei | 35 | 3.748.325 lei | 2.603.173 lei | 1.191.194 lei |
| 2023 | 8.353.220 lei | 112.382 lei | 33 | 1.996.290 lei | 1.616.657 lei | 1.289.355 lei |
| 2022 | 6.887.466 lei | 613.459 lei | 30 | 2.425.261 lei | 2.617.577 lei | 1.169.626 lei |
| 2021 | 4.258.785 lei | 528.548 lei | 27 | 1.429.067 lei | 709.746 lei | 542.857 lei |
| 2020 | 2.250.261 lei | 4.064 lei | 29 | 646.412 lei | 614.927 lei | 122.254 lei |
| 2019 | 4.585.260 lei | 161.945 lei | 38 | 1.020.832 lei | 628.777 lei | 392.055 lei |
| 2018 | 3.957.940 lei | 163.013 lei | 34 | 1.088.061 lei | 850.888 lei | 237.173 lei |
| 2017 | 3.229.739 lei | 66.222 lei | 28 | 585.034 lei | 494.357 lei | 90.677 lei |
| 2016 | 2.769.377 lei | 108.076 lei | 22 | 476.111 lei | 320.874 lei | 155.237 lei |
| 2015 | 2.663.108 lei | 49.399 lei | 23 | 367.389 lei | 317.790 lei | 49.599 lei |
Toți indicatorii
2025 · bilanț lung/scurt
- Cifra de afaceri netă
- 14.478.814 lei
- Venituri totale
- 20.436.763 lei
- Cheltuieli totale
- 20.182.857 lei
- Profit brut
- 253.906 lei
- Pierdere brută
- 0 lei
- Profit net
- 218.589 lei
- Pierdere netă
- 0 lei
- Active imobilizate
- 401.298 lei
- Active circulante
- 4.033.773 lei
- Stocuri
- 2.650.323 lei
- Creanțe
- 1.048.602 lei
- Casa și conturi la bănci
- 334.848 lei
- Datorii
- 3.497.873 lei
- Capitaluri
- 965.447 lei
- Capital subscris vărsat
- 300.450 lei
- Număr mediu de salariați
- 29
2024 · bilanț lung/scurt
- Cifra de afaceri netă
- 11.783.940 lei
- Venituri totale
- 16.706.343 lei
- Cheltuieli totale
- 15.854.018 lei
- Profit brut
- 852.325 lei
- Pierdere brută
- 0 lei
- Profit net
- 722.314 lei
- Pierdere netă
- 0 lei
- Active imobilizate
- 154.450 lei
- Active circulante
- 3.593.875 lei
- Stocuri
- 961.820 lei
- Creanțe
- 1.305.105 lei
- Casa și conturi la bănci
- 1.326.950 lei
- Datorii
- 2.603.173 lei
- Capitaluri
- 1.191.194 lei
- Capital subscris vărsat
- 450 lei
- Număr mediu de salariați
- 35
2023 · bilanț lung/scurt
- Cifra de afaceri netă
- 8.353.220 lei
- Venituri totale
- 12.372.673 lei
- Cheltuieli totale
- 12.240.573 lei
- Profit brut
- 132.100 lei
- Pierdere brută
- 0 lei
- Profit net
- 112.382 lei
- Pierdere netă
- 0 lei
- Active imobilizate
- 165.669 lei
- Active circulante
- 1.830.621 lei
- Stocuri
- 449.405 lei
- Creanțe
- 918.648 lei
- Casa și conturi la bănci
- 462.568 lei
- Datorii
- 1.616.657 lei
- Capitaluri
- 1.289.355 lei
- Capital subscris vărsat
- 450 lei
- Număr mediu de salariați
- 33
2022 · bilanț lung/scurt
- Cifra de afaceri netă
- 6.887.466 lei
- Venituri totale
- 10.258.848 lei
- Cheltuieli totale
- 9.593.975 lei
- Profit brut
- 664.873 lei
- Pierdere brută
- 0 lei
- Profit net
- 613.459 lei
- Pierdere netă
- 0 lei
- Active imobilizate
- 223.032 lei
- Active circulante
- 2.202.229 lei
- Stocuri
- 380.070 lei
- Creanțe
- 1.517.500 lei
- Casa și conturi la bănci
- 304.659 lei
- Datorii
- 2.617.577 lei
- Capitaluri
- 1.169.626 lei
- Capital subscris vărsat
- 450 lei
- Număr mediu de salariați
- 30
2021 · bilanț lung/scurt
- Cifra de afaceri netă
- 4.258.785 lei
- Venituri totale
- 6.835.596 lei
- Cheltuieli totale
- 6.266.099 lei
- Profit brut
- 569.497 lei
- Pierdere brută
- 0 lei
- Profit net
- 528.548 lei
- Pierdere netă
- 0 lei
- Active imobilizate
- 230.646 lei
- Active circulante
- 1.198.421 lei
- Stocuri
- 202.737 lei
- Creanțe
- 246.220 lei
- Casa și conturi la bănci
- 749.464 lei
- Datorii
- 709.746 lei
- Capitaluri
- 542.857 lei
- Capital subscris vărsat
- 450 lei
- Număr mediu de salariați
- 27
2020 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 2.250.261 lei
- Venituri totale
- 3.290.748 lei
- Cheltuieli totale
- 3.265.306 lei
- Profit brut
- 25.442 lei
- Pierdere brută
- 0 lei
- Profit net
- 4.064 lei
- Pierdere netă
- 0 lei
- Active imobilizate
- 280.353 lei
- Active circulante
- 366.059 lei
- Stocuri
- 52.278 lei
- Creanțe
- 137.710 lei
- Casa și conturi la bănci
- 176.071 lei
- Datorii
- 614.927 lei
- Capitaluri
- 122.254 lei
- Capital subscris vărsat
- 450 lei
- Număr mediu de salariați
- 29
2019 · bilanț lung/scurt
- Cifra de afaceri netă
- 4.585.260 lei
- Venituri totale
- 6.930.987 lei
- Cheltuieli totale
- 6.724.104 lei
- Profit brut
- 206.883 lei
- Pierdere brută
- 0 lei
- Profit net
- 161.945 lei
- Pierdere netă
- 0 lei
- Active imobilizate
- 323.696 lei
- Active circulante
- 697.136 lei
- Stocuri
- 159.223 lei
- Creanțe
- 275.596 lei
- Casa și conturi la bănci
- 262.317 lei
- Datorii
- 628.777 lei
- Capitaluri
- 392.055 lei
- Capital subscris vărsat
- 450 lei
- Număr mediu de salariați
- 38
2018 · bilanț lung/scurt
- Cifra de afaceri netă
- 3.957.940 lei
- Venituri totale
- 5.978.372 lei
- Cheltuieli totale
- 5.775.469 lei
- Profit brut
- 202.903 lei
- Pierdere brută
- 0 lei
- Profit net
- 163.013 lei
- Pierdere netă
- 0 lei
- Active imobilizate
- 135.676 lei
- Active circulante
- 952.385 lei
- Stocuri
- 173.384 lei
- Creanțe
- 208.973 lei
- Casa și conturi la bănci
- 570.028 lei
- Datorii
- 850.888 lei
- Capitaluri
- 237.173 lei
- Capital subscris vărsat
- 400 lei
- Număr mediu de salariați
- 34
2017 · bilanț lung/scurt
- Cifra de afaceri netă
- 3.229.739 lei
- Venituri totale
- 4.806.268 lei
- Cheltuieli totale
- 4.708.196 lei
- Profit brut
- 98.072 lei
- Pierdere brută
- 0 lei
- Profit net
- 66.222 lei
- Pierdere netă
- 0 lei
- Active imobilizate
- 54.047 lei
- Active circulante
- 530.987 lei
- Stocuri
- 105.146 lei
- Creanțe
- 279.447 lei
- Casa și conturi la bănci
- 146.394 lei
- Datorii
- 494.357 lei
- Capitaluri
- 90.677 lei
- Capital subscris vărsat
- 400 lei
- Număr mediu de salariați
- 28
2016 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 2.769.377 lei
- Venituri totale
- 4.249.478 lei
- Cheltuieli totale
- 4.119.087 lei
- Profit brut
- 130.391 lei
- Pierdere brută
- 0 lei
- Profit net
- 108.076 lei
- Pierdere netă
- 0 lei
- Active imobilizate
- 23.308 lei
- Active circulante
- 452.803 lei
- Stocuri
- 44.726 lei
- Creanțe
- 304.269 lei
- Casa și conturi la bănci
- 103.808 lei
- Datorii
- 320.874 lei
- Capitaluri
- 155.237 lei
- Capital subscris vărsat
- 400 lei
- Număr mediu de salariați
- 22
2015 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 2.663.108 lei
- Venituri totale
- 4.084.013 lei
- Cheltuieli totale
- 4.020.849 lei
- Profit brut
- 63.164 lei
- Pierdere brută
- 0 lei
- Profit net
- 49.399 lei
- Pierdere netă
- 0 lei
- Active imobilizate
- 25.520 lei
- Active circulante
- 341.869 lei
- Stocuri
- 54.342 lei
- Creanțe
- 223.425 lei
- Casa și conturi la bănci
- 64.102 lei
- Datorii
- 317.790 lei
- Capitaluri
- 49.599 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- 23
Contracte publice
- 439 de cumpărături directe, de la 18 autorități contractante (2021–2026) · valoare însumată de cel mult 5,1 mil. lei
- un contract atribuit, de la o autoritate contractantă (2026) · valoare însumată de cel mult 228 mii lei
Totalul este un maxim, nu o cheltuială. Pe un acord-cadru sursa scrie întreaga valoare a acordului pe rândul fiecărui câștigător, iar pe un contract cu mai multe loturi o repetă pe rândul fiecărui lot, așa că adunarea rândurilor numără de mai multe ori aceiași bani. Numărul atribuirilor este cifra sigură.
Cei mai mari cumpărători
- SPITALUL JUDETEAN DE URGENTA TARGOVISTE363 de atribuiri · cel mult 3,6 mil. lei
- UNIVERSITATEA VALAHIA DIN TARGOVISTE10 atribuiri · cel mult 892 mii lei
- UNIVERSITATEA CONSTANTN BRANCUSI TIRGU JIUo atribuire · cel mult 228 mii lei
- DIRECTIA DE ASISTENTA SOCIALA32 de atribuiri · cel mult 193 mii lei
- CENTRUL JUDETEAN DE CULTURA DÂMBOVITA6 atribuiri · cel mult 124 mii lei
- Consiliul Judetean Dambovitao atribuire · cel mult 124 mii lei
Ultimele 5 atribuiri
- Cumpărare directă
Achizitie publica fructe tropicale pentru Cantina pt perioada 01.07-31.07.2026
6.273 lei · DIRECTIA DE ASISTENTA SOCIALA · CPV 03222200-5 Citrice (Rev.2)
- Cumpărare directă
PAHAR CARTON 50 BUC/SET (6OZ)
1.470 lei · SPITALUL JUDETEAN DE URGENTA TARGOVISTE · CPV 39221123-5 Pahare (Rev.2)
- Cumpărare directă2 loturi
TAVITA NEAGRA CU DOUA COMPARTIMENTE
5.400 lei · SPITALUL JUDETEAN DE URGENTA TARGOVISTE · CPV 19520000-7 Produse din plastic (Rev.2)
- Cumpărare directă7 loturi
SOSIERE CU CAPAC (0.050GR.)
1.650 lei · SPITALUL JUDETEAN DE URGENTA TARGOVISTE · CPV 19520000-7 Produse din plastic (Rev.2)
- Cumpărare directă
Achizitie publica fructe Cantina 01.06-30.06.2026
12.508,20 lei · DIRECTIA DE ASISTENTA SOCIALA · CPV 03222111-4 Banane (Rev.2)
Contracte de achiziție publică și cumpărături directe: SEAP/SICAP, prin seturile de date deschise publicate trimestrial de Autoritatea pentru Digitalizarea României pe data.gov.ro (CC BY 4.0). Valoarea este cea atribuită, înscrisă în anunțul de atribuire, nu suma plătită efectiv. Atribuiri înregistrate între 26 februarie 2021 și 26 iunie 2026. Legătura cu firma se face după codul unic de înregistrare din anunț, nu după denumire. Semnalați o eroare la contact.
Activități autorizate (CAEN)
- 1071 · Fabricarea pâinii; fabricarea prăjiturilor și a produselor proaspete de patiserie (CAEN Rev.3)
- 4615 · Intermedieri în comerțul cu mobilă, articole de menaj și de fierărie (CAEN Rev.3)
- 4617 · Intermedieri în comerțul cu produse alimentare, băuturi și tutun (CAEN Rev.3)
- 4618 · Intermedieri în comerțul specializat în vânzarea produselor cu caracter specific, n.c.a. (CAEN Rev.3)
- 4619 · Intermedieri în comerțul cu produse diverse (CAEN Rev.3)
- 4622 · Comerț cu ridicata al florilor și al plantelor (CAEN Rev.3)
- 4631 · Comerț cu ridicata al fructelor și legumelor (CAEN Rev.3)
- 4632 · Comerț cu ridicata al cărnii și produselor din carne, pește și produse din pește, crustacee și moluște (CAEN Rev.3)
- 4639 · Comerț cu ridicata nespecializat de produse alimentare, băuturi și tutun (CAEN Rev.3)
- 4671 · Comerț cu ridicata al autovehiculelor (CAEN Rev.3)
- 4781 · Comerț cu amănuntul al autovehiculelor (CAEN Rev.3)
- 5611 · Restaurante (CAEN Rev.3)
- 5621 · Activități de alimentație (catering) pentru evenimente (CAEN Rev.3)
- 5622 · Alte servicii de alimentație n.c.a. (CAEN Rev.3)
- 5630 · Baruri și alte activități de servire a băuturilor (CAEN Rev.3)
- 6812 · Dezvoltare (promovare) imobiliară (CAEN Rev.3)
- 6820 · închirierea și subînchirierea bunurilor imobiliare proprii sau închiriate (CAEN Rev.3)
- 7020 · Activități de consultanță în afaceri și management (CAEN Rev.3)
- 7412 · Design grafic și activități de comunicare vizuală (CAEN Rev.3)
- 7413 · Activități de design de interior (CAEN Rev.3)
- 7990 · Alte servicii de rezervare și asistență turistică (CAEN Rev.3)
- 8230 · Activități de organizare a expozițiilor, târgurilor și congreselor (CAEN Rev.3)
- 9039 · Alte activități suport pentru creație și interpretare artistică (CAEN Rev.3)
- 9311 · Activități ale bazelor sportive (CAEN Rev.3)
- 9329 · Alte activități recreative și distractive n.c.a. (CAEN Rev.3)
- 4619 · Intermedieri în comerțul cu produse diverse (CAEN Rev.2)
- 8230 · Activități de organizare a expozițiilor, târgurilor și congreselor (CAEN Rev.2)
Istoric
Nicio modificare observată de la primul instantaneu urmărit (2026-07-08). Istoricul se completează lunar, pe măsură ce ONRC publică instantanee noi.
Cronologie
Tot ce se poate data despre această firmă, dintr-un singur fir: înregistrări la registrul comerțului, decizii ANAF, situații financiare depuse, documente de urbanism și aparițiile în știrile noastre. Nu este o listă exhaustivă a activității firmei — doar a ceea ce apare în sursele de mai jos.
2025
- Situații financiare depuse pentru anul 2025
2024
- Situații financiare depuse pentru anul 2024
2023
- Situații financiare depuse pentru anul 2023
2022
- Situații financiare depuse pentru anul 2022
2021
- Situații financiare depuse pentru anul 2021
2020
- Situații financiare depuse pentru anul 2020
2019
- Situații financiare depuse pentru anul 2019
2018
- Situații financiare depuse pentru anul 2018
2017
- Situații financiare depuse pentru anul 2017
2016
- Situații financiare depuse pentru anul 2016
2015
- Situații financiare depuse pentru anul 2015
- Înregistrare în scopuri de TVA
- Înmatriculare la registrul comerțului