GRAMPET INNOVATION S.R.L.
societate cu răspundere limitată, cu sediul în București Sectorul 1, înmatriculată la 17 august 2022.
Identitate
- Denumire legală
- GRAMPET INNOVATION S.R.L.
- CUI
- 46657859
- Nr. înmatriculare
- J40/15916/2022
- EUID
- ROONRC.J40/15916/2022
- Formă juridică
- societate cu răspundere limitată
- Data înmatriculării
- 17 august 2022
Sediu social
- Adresă
- VICTORIEI, nr. 114, CAMERA 209, București Sectorul 1, București
- Localitate
- București Sectorul 1, București
- Cod poștal
- 10092
Stare
- Stare ONRC
- funcțiune (cod 1048, din 8 iul)
- Plătitor de TVA
- nu
- Inactiv fiscal
- nu
- RO e-Factura
- nu
- Înregistrare ANAF
- INREGISTRAT din data 17.08.2022
- Sursa ANAF
- actualizat 28 aug
Reprezentanți
- SOARE DORIN-ANDREI — administrator
Reprezentanții legali înscriși la registrul comerțului la data instantaneului; persoanele cu același nume pot fi persoane diferite.
Situații financiare
Poziție în sector
Locul 3.215 din 3.436 după cifra de afaceri în clasa CAEN 7112, municipiul București, peste 6% dintre firmele clasei. Locul 120.734 din 132.982 în tot județul, și locul 40.611 după numărul de salariați.
Clasamente calculate de craiova.ro din situațiile financiare depuse la Ministerul Finanțelor (date deschise data.gov.ro, CC BY 4.0) pentru anul fiscal 2025, între firmele publicate în acest director care au depus pentru acel an. Clasa CAEN este cea declarată în bilanț.
Sume în lei, la 31 decembrie, după situațiile financiare depuse la Ministerul Finanțelor; anii fără depunere lipsesc.
| An | Cifra de afaceri | Rezultat net | Salariați | Active totale | Datorii | Capitaluri |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 10.000 lei | -7.493 lei | 1 | 1.298 lei | 4.179 lei | -2.881 lei |
| 2024 | 0 lei | -27.832 lei | 1 | 16.046 lei | 11.434 lei | 4.612 lei |
| 2023 | 275.764 lei | 24.128 lei | 5 | 36.095 lei | 3.651 lei | 32.444 lei |
| 2022 | 54.236 lei | 8.116 lei | 6 | 54.436 lei | 46.120 lei | 8.316 lei |
Toți indicatorii
2025 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 10.000 lei
- Venituri totale
- 10.000 lei
- Cheltuieli totale
- 17.493 lei
- Profit brut
- 0 lei
- Pierdere brută
- 7.493 lei
- Profit net
- 0 lei
- Pierdere netă
- 7.493 lei
- Active imobilizate
- 0 lei
- Active circulante
- 1.298 lei
- Stocuri
- 0 lei
- Creanțe
- 929 lei
- Casa și conturi la bănci
- 369 lei
- Datorii
- 4.179 lei
- Capitaluri
- -2.881 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- 1
2024 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 0 lei
- Venituri totale
- 0 lei
- Cheltuieli totale
- 27.832 lei
- Profit brut
- 0 lei
- Pierdere brută
- 27.832 lei
- Profit net
- 0 lei
- Pierdere netă
- 27.832 lei
- Active imobilizate
- 0 lei
- Active circulante
- 16.046 lei
- Stocuri
- 0 lei
- Creanțe
- 15.000 lei
- Casa și conturi la bănci
- 1.046 lei
- Datorii
- 11.434 lei
- Capitaluri
- 4.612 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- 1
2023 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 275.764 lei
- Venituri totale
- 275.764 lei
- Cheltuieli totale
- 247.509 lei
- Profit brut
- 28.255 lei
- Pierdere brută
- 0 lei
- Profit net
- 24.128 lei
- Pierdere netă
- 0 lei
- Active imobilizate
- 0 lei
- Active circulante
- 36.095 lei
- Stocuri
- 0 lei
- Creanțe
- 25.351 lei
- Casa și conturi la bănci
- 10.744 lei
- Datorii
- 3.651 lei
- Capitaluri
- 32.444 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- 5
2022 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 54.236 lei
- Venituri totale
- 54.236 lei
- Cheltuieli totale
- 45.578 lei
- Profit brut
- 8.658 lei
- Pierdere brută
- 0 lei
- Profit net
- 8.116 lei
- Pierdere netă
- 0 lei
- Active imobilizate
- —
- Active circulante
- 54.436 lei
- Stocuri
- —
- Creanțe
- 34.236 lei
- Casa și conturi la bănci
- 20.200 lei
- Datorii
- 46.120 lei
- Capitaluri
- 8.316 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- 6
Activități autorizate (CAEN)
- 2511 · Fabricarea de construcții metalice și părți componente ale structurilor metalice (CAEN Rev.2)
- 2599 · Fabricarea altor articole din metal n.c.a. (CAEN Rev.2)
- 2611 · Fabricarea subansamblurilor electronice (module) (CAEN Rev.2)
- 2612 · Fabricarea altor componente electronice (CAEN Rev.2)
- 2711 · Fabricarea motoarelor, generatoarelor și transformatoarelor electrice (CAEN Rev.2)
- 2829 · Fabricarea altor mașini și utilaje de utilizare generală n.c.a. (CAEN Rev.2)
- 2910 · Fabricarea autovehiculelor de transport rutier (CAEN Rev.2)
- 2920 · Producția de caroserii pentru autovehicule; fabricarea de remorci și semiremorci (CAEN Rev.2)
- 2931 · Fabricarea de echipamente electrice și electronice pentru autovehicule și pentru motoare de autovehicule (CAEN Rev.2)
- 2932 · Fabricarea altor piese și accesorii pentru autovehicule și pentru motoare de autovehicule (CAEN Rev.2)
- 3020 · Fabricarea materialului rulant (CAEN Rev.2)
- 3040 · Fabricarea vehiculelor militare de luptă (CAEN Rev.2)
- 3311 · Repararea articolelor fabricate din metal (CAEN Rev.2)
- 3312 · Repararea mașinilor (CAEN Rev.2)
- 3313 · Repararea echipamentelor electronice și optice (CAEN Rev.2)
- 3314 · Repararea echipamentelor electrice (CAEN Rev.2)
- 3317 · Repararea și întreținerea altor echipamente de transport n.c.a. (CAEN Rev.2)
- 3319 · Repararea altor echipamente (CAEN Rev.2)
- 3320 · Instalarea mașinilor și echipamentelor industriale (CAEN Rev.2)
- 3511 · Producția de energie electrică (CAEN Rev.2)
- 3512 · Transportul energiei electrice (CAEN Rev.2)
- 3513 · Distribuția energiei electrice (CAEN Rev.2)
- 3514 · Comercializarea energiei electrice (CAEN Rev.2)
- 3831 · Demontarea (dezasamblarea) mașinilor și echipamentelor scoase din uz pentru recuperarea materialelor (CAEN Rev.2)
- 3832 · Recuperarea materialelor reciclabile sortate (CAEN Rev.2)
- 4511 · Comerț cu autoturisme și autovehicule ușoare (sub 3,5 tone) (CAEN Rev.2)
- 4519 · Comerț cu alte autovehicule (CAEN Rev.2)
- 4520 · Întreținerea și repararea autovehiculelor (CAEN Rev.2)
- 4531 · Comerț cu ridicata de piese și accesorii pentru autovehicule (CAEN Rev.2)
- 4532 · Comerț cu amănuntul de piese și accesorii pentru autovehicule (CAEN Rev.2)
- 4614 · Intermedieri în comerțul cu mașini, echipamente industriale, nave și avioane (CAEN Rev.2)
- 4941 · Transporturi rutiere de mărfuri (CAEN Rev.2)
- 5221 · Activități de servicii anexe pentru transporturi terestre (CAEN Rev.2)
- 5222 · Activități de servicii anexe transportului pe apă (CAEN Rev.2)
- 5223 · Activități de servicii anexe transporturilor aeriene (CAEN Rev.2)
- 7022 · Activități de consultanță pentru afaceri și management (CAEN Rev.2)
- 7112 · Activități de inginerie și consultanță tehnică legate de acestea (CAEN Rev.2)
- 7219 · Cercetare- dezvoltare în alte științe naturale și inginerie (CAEN Rev.2)
- 7711 · Activități de închiriere și leasing cu autoturisme și autovehicule rutiere ușoare (CAEN Rev.2)
- 7712 · Activități de închiriere și leasing cu autovehicule rutiere grele (CAEN Rev.2)
Istoric
Nicio modificare observată de la primul instantaneu urmărit (2026-07-08). Istoricul se completează lunar, pe măsură ce ONRC publică instantanee noi.
Cronologie
Tot ce se poate data despre această firmă, dintr-un singur fir: înregistrări la registrul comerțului, decizii ANAF, situații financiare depuse, documente de urbanism și aparițiile în știrile noastre. Nu este o listă exhaustivă a activității firmei — doar a ceea ce apare în sursele de mai jos.
2025
- Situații financiare depuse pentru anul 2025
2024
- Situații financiare depuse pentru anul 2024
2023
- Situații financiare depuse pentru anul 2023
2022
- Situații financiare depuse pentru anul 2022
- Înmatriculare la registrul comerțului