GOTA & VISAN TRANS S.R.L.
societate cu răspundere limitată, cu sediul în Oraș Popești Leordeni, înmatriculată la 31 mai 2022.
Identitate
- Denumire legală
- GOTA & VISAN TRANS S.R.L.
- CUI
- 46226694
- Nr. înmatriculare
- J23/3530/2022
- EUID
- ROONRC.J23/3530/2022
- Formă juridică
- societate cu răspundere limitată
- Data înmatriculării
- 31 mai 2022
Sediu social
- Adresă
- DOMNIȚA BĂLAȘA, nr. 59, CAMERA 1, Oraș Popești Leordeni, Ilfov
- Localitate
- Oraș Popești Leordeni, Ilfov
- Cod poștal
- 77160
Stare
- Stare ONRC
- funcțiune (cod 1048, din 8 iul)
- Plătitor de TVA
- da (din 31 mai)
- Inactiv fiscal
- nu
- RO e-Factura
- nu
- Înregistrare ANAF
- INREGISTRAT din data 31.05.2022
- Sursa ANAF
- actualizat 28 aug
Reprezentanți
- COSTACHE GEORGE — administrator
- VIŞAN MARIAN-LUCIAN — administrator
Reprezentanții legali înscriși la registrul comerțului la data instantaneului; persoanele cu același nume pot fi persoane diferite.
Situații financiare
Poziție în sector
Locul 1.205 din 1.410 după cifra de afaceri în clasa CAEN 4941, județul Ilfov, peste 15% dintre firmele clasei. Locul 32.218 din 40.494 în tot județul. Față de 2024, cifra de afaceri a scăzut cu 16%.
Clasamente calculate de craiova.ro din situațiile financiare depuse la Ministerul Finanțelor (date deschise data.gov.ro, CC BY 4.0) pentru anul fiscal 2025, între firmele publicate în acest director care au depus pentru acel an. Clasa CAEN este cea declarată în bilanț.
Sume în lei, la 31 decembrie, după situațiile financiare depuse la Ministerul Finanțelor; anii fără depunere lipsesc.
| An | Cifra de afaceri | Rezultat net | Salariați | Active totale | Datorii | Capitaluri |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 55.172 lei | -26.187 lei | — | 52.404 lei | 57.005 lei | -4.601 lei |
| 2024 | 65.957 lei | 6.807 lei | — | 49.135 lei | 27.549 lei | 21.586 lei |
| 2023 | 57.465 lei | 5.926 lei | — | 45.623 lei | 30.844 lei | 14.779 lei |
| 2022 | 23.120 lei | 8.653 lei | 1 | 9.798 lei | 945 lei | 8.853 lei |
Toți indicatorii
2025 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 55.172 lei
- Venituri totale
- 55.474 lei
- Cheltuieli totale
- 81.661 lei
- Profit brut
- 0 lei
- Pierdere brută
- 26.187 lei
- Profit net
- 0 lei
- Pierdere netă
- 26.187 lei
- Active imobilizate
- 122 lei
- Active circulante
- 52.282 lei
- Stocuri
- 1.440 lei
- Creanțe
- 43.154 lei
- Casa și conturi la bănci
- 7.688 lei
- Datorii
- 57.005 lei
- Capitaluri
- -4.601 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- —
2024 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 65.957 lei
- Venituri totale
- 65.957 lei
- Cheltuieli totale
- 58.078 lei
- Profit brut
- 7.879 lei
- Pierdere brută
- 0 lei
- Profit net
- 6.807 lei
- Pierdere netă
- 0 lei
- Active imobilizate
- 122 lei
- Active circulante
- 49.013 lei
- Stocuri
- 265 lei
- Creanțe
- 30.407 lei
- Casa și conturi la bănci
- 18.341 lei
- Datorii
- 27.549 lei
- Capitaluri
- 21.586 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- —
2023 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 57.465 lei
- Venituri totale
- 57.465 lei
- Cheltuieli totale
- 50.437 lei
- Profit brut
- 7.028 lei
- Pierdere brută
- 0 lei
- Profit net
- 5.926 lei
- Pierdere netă
- 0 lei
- Active imobilizate
- 122 lei
- Active circulante
- 45.501 lei
- Stocuri
- 265 lei
- Creanțe
- 19.187 lei
- Casa și conturi la bănci
- 26.049 lei
- Datorii
- 30.844 lei
- Capitaluri
- 14.779 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- —
2022 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 23.120 lei
- Venituri totale
- 23.120 lei
- Cheltuieli totale
- 13.787 lei
- Profit brut
- 9.333 lei
- Pierdere brută
- 0 lei
- Profit net
- 8.653 lei
- Pierdere netă
- 0 lei
- Active imobilizate
- 122 lei
- Active circulante
- 9.676 lei
- Stocuri
- 265 lei
- Creanțe
- 5.736 lei
- Casa și conturi la bănci
- 3.675 lei
- Datorii
- 945 lei
- Capitaluri
- 8.853 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- 1
Activități autorizate (CAEN)
- 4941 · Transporturi rutiere de mărfuri (CAEN Rev.2)
- 4942 · Servicii de mutare (CAEN Rev.2)
- 8130 · Activități de întreținere peisagistică (CAEN Rev.2)
Istoric
Nicio modificare observată de la primul instantaneu urmărit (2026-07-08). Istoricul se completează lunar, pe măsură ce ONRC publică instantanee noi.
Cronologie
Tot ce se poate data despre această firmă, dintr-un singur fir: înregistrări la registrul comerțului, decizii ANAF, situații financiare depuse, documente de urbanism și aparițiile în știrile noastre. Nu este o listă exhaustivă a activității firmei — doar a ceea ce apare în sursele de mai jos.
2025
- Situații financiare depuse pentru anul 2025
2024
- Situații financiare depuse pentru anul 2024
2023
- Situații financiare depuse pentru anul 2023
2022
- Situații financiare depuse pentru anul 2022
- Înmatriculare la registrul comerțului
- Înregistrare în scopuri de TVA