GOSPODĂRIRE COMUNALĂ LOCALĂ SADU SRL
societate cu răspundere limitată, cu sediul în Sat Sadu, Comuna Sadu, înmatriculată la 27 august 2010.
Firma nu este în funcțiune: radiată. Firma a fost radiată din registrul comerțului și nu mai există ca persoană juridică. Starea completă, cu toate mențiunile din registru, este mai jos.
Identitate
- Denumire legală
- GOSPODĂRIRE COMUNALĂ LOCALĂ SADU SRL
- CUI
- 27328442
- Nr. înmatriculare
- J32/530/2010
- EUID
- ROONRC.J32/530/2010
- Formă juridică
- societate cu răspundere limitată
- Data înmatriculării
- 27 august 2010
Sediu social
- Adresă
- PREOT DIMITRIE BUNEA, nr. 18, Sat Sadu, Comuna Sadu, Sibiu
- Localitate
- Sat Sadu, Comuna Sadu, Sibiu
- Cod poștal
- 557220
Stare
- Stare ONRC
- radiată (cod 1084, din 8 iul)
- Stare fiscală (ANAF)
- Nu a fost încă interogată.
Reprezentanți
- IVAN NICOLAE — administrator
Reprezentanții legali înscriși la registrul comerțului la data instantaneului; persoanele cu același nume pot fi persoane diferite.
Situații financiare
Sume în lei, la 31 decembrie, după situațiile financiare depuse la Ministerul Finanțelor; anii fără depunere lipsesc.
| An | Cifra de afaceri | Rezultat net | Salariați | Active totale | Datorii | Capitaluri |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 2021 | 322.920 lei | 64.462 lei | — | 50.567 lei | 15.027 lei | 35.540 lei |
| 2020 | 397.719 lei | -72.961 lei | 6 | 90.534 lei | 119.456 lei | -28.922 lei |
| 2019 | 655.409 lei | 271 lei | 11 | 125.738 lei | 81.700 lei | 44.038 lei |
| 2018 | 816.014 lei | 11.120 lei | 13 | 198.524 lei | 160.148 lei | 43.768 lei |
| 2017 | 171.664 lei | 26.660 lei | 4 | 54.417 lei | 21.769 lei | 32.648 lei |
| 2016 | 362.351 lei | 13.652 lei | 10 | 68.209 lei | 62.221 lei | 5.988 lei |
| 2015 | 379.898 lei | 658 lei | 10 | 83.340 lei | 105.981 lei | -22.641 lei |
| 2014 | 339.719 lei | -12.297 lei | 12 | 74.339 lei | 97.638 lei | -23.299 lei |
| 2013 | 393.037 lei | 48.585 lei | 14 | 80.289 lei | 91.291 lei | -11.002 lei |
| 2012 | 389.037 lei | -69.762 lei | 13 | 88.658 lei | 178.245 lei | -89.587 lei |
| 2011 | 359.602 lei | -22.277 lei | 17 | 142.715 lei | 162.540 lei | -19.825 lei |
| 2010 | 93.880 lei | -12.548 lei | 12 | 57.707 lei | 55.255 lei | 2.452 lei |
Toți indicatorii
2021 · bilanț lung/scurt
- Cifra de afaceri netă
- 322.920 lei
- Venituri totale
- 345.363 lei
- Cheltuieli totale
- 279.573 lei
- Profit brut
- 65.790 lei
- Pierdere brută
- 0 lei
- Profit net
- 64.462 lei
- Pierdere netă
- 0 lei
- Active imobilizate
- 4.000 lei
- Active circulante
- 46.567 lei
- Stocuri
- 9.792 lei
- Creanțe
- 3.395 lei
- Casa și conturi la bănci
- 33.380 lei
- Datorii
- 15.027 lei
- Capitaluri
- 35.540 lei
- Capital subscris vărsat
- 45.000 lei
- Număr mediu de salariați
- —
2020 · bilanț lung/scurt
- Cifra de afaceri netă
- 397.719 lei
- Venituri totale
- 397.744 lei
- Cheltuieli totale
- 470.705 lei
- Profit brut
- 0 lei
- Pierdere brută
- 72.961 lei
- Profit net
- 0 lei
- Pierdere netă
- 72.961 lei
- Active imobilizate
- 12.596 lei
- Active circulante
- 77.938 lei
- Stocuri
- 9.869 lei
- Creanțe
- 33.442 lei
- Casa și conturi la bănci
- 34.627 lei
- Datorii
- 119.456 lei
- Capitaluri
- -28.922 lei
- Capital subscris vărsat
- 45.000 lei
- Număr mediu de salariați
- 6
2019 · bilanț lung/scurt
- Cifra de afaceri netă
- 655.409 lei
- Venituri totale
- 727.759 lei
- Cheltuieli totale
- 727.373 lei
- Profit brut
- 386 lei
- Pierdere brută
- 0 lei
- Profit net
- 271 lei
- Pierdere netă
- 0 lei
- Active imobilizate
- 12.236 lei
- Active circulante
- 113.502 lei
- Stocuri
- 11.892 lei
- Creanțe
- 41.457 lei
- Casa și conturi la bănci
- 60.153 lei
- Datorii
- 81.700 lei
- Capitaluri
- 44.038 lei
- Capital subscris vărsat
- 45.000 lei
- Număr mediu de salariați
- 11
2018 · bilanț lung/scurt
- Cifra de afaceri netă
- 816.014 lei
- Venituri totale
- 861.707 lei
- Cheltuieli totale
- 848.552 lei
- Profit brut
- 13.155 lei
- Pierdere brută
- 0 lei
- Profit net
- 11.120 lei
- Pierdere netă
- 0 lei
- Active imobilizate
- 11.885 lei
- Active circulante
- 186.639 lei
- Stocuri
- 12.904 lei
- Creanțe
- 59.725 lei
- Casa și conturi la bănci
- 114.010 lei
- Datorii
- 160.148 lei
- Capitaluri
- 43.768 lei
- Capital subscris vărsat
- 45.000 lei
- Număr mediu de salariați
- 13
2017 · bilanț lung/scurt
- Cifra de afaceri netă
- 171.664 lei
- Venituri totale
- 171.873 lei
- Cheltuieli totale
- 145.213 lei
- Profit brut
- 26.660 lei
- Pierdere brută
- 0 lei
- Profit net
- 26.660 lei
- Pierdere netă
- 0 lei
- Active imobilizate
- 4.000 lei
- Active circulante
- 50.417 lei
- Stocuri
- 1.014 lei
- Creanțe
- 40.479 lei
- Casa și conturi la bănci
- 8.924 lei
- Datorii
- 21.769 lei
- Capitaluri
- 32.648 lei
- Capital subscris vărsat
- 45.000 lei
- Număr mediu de salariați
- 4
2016 · bilanț lung/scurt
- Cifra de afaceri netă
- 362.351 lei
- Venituri totale
- 364.584 lei
- Cheltuieli totale
- 350.932 lei
- Profit brut
- 13.652 lei
- Pierdere brută
- 0 lei
- Profit net
- 13.652 lei
- Pierdere netă
- 0 lei
- Active imobilizate
- 3.354 lei
- Active circulante
- 64.855 lei
- Stocuri
- 3.300 lei
- Creanțe
- 23.876 lei
- Casa și conturi la bănci
- 37.679 lei
- Datorii
- 62.221 lei
- Capitaluri
- 5.988 lei
- Capital subscris vărsat
- 45.000 lei
- Număr mediu de salariați
- 10
2015 · bilanț lung/scurt
- Cifra de afaceri netă
- 379.898 lei
- Venituri totale
- 381.446 lei
- Cheltuieli totale
- 380.788 lei
- Profit brut
- 658 lei
- Pierdere brută
- 0 lei
- Profit net
- 658 lei
- Pierdere netă
- 0 lei
- Active imobilizate
- 25.885 lei
- Active circulante
- 57.455 lei
- Stocuri
- 5.216 lei
- Creanțe
- 14.317 lei
- Casa și conturi la bănci
- 37.922 lei
- Datorii
- 105.981 lei
- Capitaluri
- -22.641 lei
- Capital subscris vărsat
- 45.000 lei
- Număr mediu de salariați
- 10
2014 · bilanț lung/scurt
- Cifra de afaceri netă
- 339.719 lei
- Venituri totale
- 340.366 lei
- Cheltuieli totale
- 352.663 lei
- Profit brut
- 0 lei
- Pierdere brută
- 12.297 lei
- Profit net
- 0 lei
- Pierdere netă
- 12.297 lei
- Active imobilizate
- 25.885 lei
- Active circulante
- 48.454 lei
- Stocuri
- 905 lei
- Creanțe
- 37.701 lei
- Casa și conturi la bănci
- 9.848 lei
- Datorii
- 97.638 lei
- Capitaluri
- -23.299 lei
- Capital subscris vărsat
- 45.000 lei
- Număr mediu de salariați
- 12
2013 · bilanț lung/scurt
- Cifra de afaceri netă
- 393.037 lei
- Venituri totale
- 396.319 lei
- Cheltuieli totale
- 347.734 lei
- Profit brut
- 48.585 lei
- Pierdere brută
- 0 lei
- Profit net
- 48.585 lei
- Pierdere netă
- 0 lei
- Active imobilizate
- 25.885 lei
- Active circulante
- 54.404 lei
- Stocuri
- 3.118 lei
- Creanțe
- 17.359 lei
- Casa și conturi la bănci
- 33.927 lei
- Datorii
- 91.291 lei
- Capitaluri
- -11.002 lei
- Capital subscris vărsat
- 45.000 lei
- Număr mediu de salariați
- 14
2012 · bilanț lung/scurt
- Cifra de afaceri netă
- 389.037 lei
- Venituri totale
- 392.173 lei
- Cheltuieli totale
- 461.935 lei
- Profit brut
- 0 lei
- Pierdere brută
- 69.762 lei
- Profit net
- 0 lei
- Pierdere netă
- 69.762 lei
- Active imobilizate
- 35.469 lei
- Active circulante
- 53.189 lei
- Stocuri
- 5.743 lei
- Creanțe
- 37.238 lei
- Casa și conturi la bănci
- 10.208 lei
- Datorii
- 178.245 lei
- Capitaluri
- -89.587 lei
- Capital subscris vărsat
- 15.000 lei
- Număr mediu de salariați
- 13
2011 · bilanț lung/scurt
- Cifra de afaceri netă
- 359.602 lei
- Venituri totale
- 359.888 lei
- Cheltuieli totale
- 382.165 lei
- Profit brut
- 0 lei
- Pierdere brută
- 22.277 lei
- Profit net
- 0 lei
- Pierdere netă
- 22.277 lei
- Active imobilizate
- 39.541 lei
- Active circulante
- 103.174 lei
- Stocuri
- 3.033 lei
- Creanțe
- 86.702 lei
- Casa și conturi la bănci
- 13.439 lei
- Datorii
- 162.540 lei
- Capitaluri
- -19.825 lei
- Capital subscris vărsat
- 15.000 lei
- Număr mediu de salariați
- 17
2010 · bilanț lung/scurt
- Cifra de afaceri netă
- 93.880 lei
- Venituri totale
- 93.882 lei
- Cheltuieli totale
- 106.430 lei
- Profit brut
- —
- Pierdere brută
- 12.548 lei
- Profit net
- —
- Pierdere netă
- 12.548 lei
- Active imobilizate
- 1.217 lei
- Active circulante
- 56.490 lei
- Stocuri
- 3.746 lei
- Creanțe
- 39.577 lei
- Casa și conturi la bănci
- 13.167 lei
- Datorii
- 55.255 lei
- Capitaluri
- 2.452 lei
- Capital subscris vărsat
- 15.000 lei
- Număr mediu de salariați
- 12
Contracte publice
- 8 cumpărături directe, de la 2 autorități contractante · valoare însumată de cel mult 689 mii lei
Totalul este un maxim, nu o cheltuială. Pe un acord-cadru sursa scrie întreaga valoare a acordului pe rândul fiecărui câștigător, iar pe un contract cu mai multe loturi o repetă pe rândul fiecărui lot, așa că adunarea rândurilor numără de mai multe ori aceiași bani. Numărul atribuirilor este cifra sigură.
Cei mai mari cumpărători
- COMUNA SADU6 atribuiri · cel mult 683 mii lei
- COMUNA RAU SADULUI2 atribuiri · cel mult 6 mii lei
Ultimele 5 atribuiri
- T3 2020Cumpărare directă nr. DA26219062
Executare lucrări
377.611,39 lei · COMUNA SADU · CPV 45450000-6 · Cumparare directa
- T4 2019Cumpărare directă nr. DA24778432
Executare lucrări
25.171,26 lei · COMUNA SADU · CPV 45453000-7 · Cumparare directa
- T4 2019Cumpărare directă nr. DA24501012
Executie camine de apa- Valea Mancului si Mailati
3.072,65 lei · COMUNA RAU SADULUI · CPV 45232150-8 · Cumparare directa
- T3 2019Cumpărare directă nr. DA23601419
Executare lucrări
229.576,44 lei · COMUNA SADU · CPV 45212130-6 · Cumparare directa
- T3 2019Cumpărare directă nr. DA23714676
Executare lucrări
11.362,69 lei · COMUNA SADU · CPV 45232130-2 · Cumparare directa
Contracte de achiziție publică și cumpărături directe: SEAP/SICAP, prin seturile de date deschise publicate trimestrial de Autoritatea pentru Digitalizarea României pe data.gov.ro (CC BY 4.0). Valoarea este cea atribuită, înscrisă în anunțul de atribuire, nu suma plătită efectiv. Legătura cu firma se face după codul unic de înregistrare din anunț, nu după denumire. Semnalați o eroare la contact.
Activități autorizate (CAEN)
- 3811 · Colectarea deșeurilor nepericuloase (CAEN Rev.2)
- 4120 · Lucrări de construcții a clădirilor rezidențiale și nerezidențiale (CAEN Rev.2)
- 4211 · Lucrări de construcții a drumurilor și autostrăzilor (CAEN Rev.2)
- 4311 · Lucrări de demolare a construcțiilor (CAEN Rev.2)
- 4312 · Lucrări de pregătire a terenului (CAEN Rev.2)
- 4329 · Alte lucrări de instalații pentru construcții (CAEN Rev.2)
- 4331 · Lucrări de ipsoserie (CAEN Rev.2)
- 4332 · Lucrări de tâmplărie și dulgherie (CAEN Rev.2)
- 4333 · Lucrări de pardosire și placare a pereților (CAEN Rev.2)
- 4334 · Lucrări de vopsitorie, zugrăveli și montări de geamuri (CAEN Rev.2)
- 4339 · Alte lucrări de finisare (CAEN Rev.2)
- 7732 · Activități de închiriere și leasing cu mașini și echipamente pentru construcții (CAEN Rev.2)
Istoric
Nicio modificare observată de la primul instantaneu urmărit (2026-07-08). Istoricul se completează lunar, pe măsură ce ONRC publică instantanee noi.
Cronologie
Tot ce se poate data despre această firmă, dintr-un singur fir: înregistrări la registrul comerțului, decizii ANAF, situații financiare depuse, documente de urbanism și aparițiile în știrile noastre. Nu este o listă exhaustivă a activității firmei — doar a ceea ce apare în sursele de mai jos.
2021
- Situații financiare depuse pentru anul 2021
2020
- Situații financiare depuse pentru anul 2020
2019
- Situații financiare depuse pentru anul 2019
2018
- Situații financiare depuse pentru anul 2018
2017
- Situații financiare depuse pentru anul 2017
2016
- Situații financiare depuse pentru anul 2016
2015
- Situații financiare depuse pentru anul 2015
2014
- Situații financiare depuse pentru anul 2014
2013
- Situații financiare depuse pentru anul 2013
2012
- Situații financiare depuse pentru anul 2012
2011
- Situații financiare depuse pentru anul 2011
2010
- Situații financiare depuse pentru anul 2010
- Înmatriculare la registrul comerțului