GOODFELLAS SRL
societate cu răspundere limitată, cu sediul în Municipiul Cluj-Napoca, înmatriculată la 14 februarie 2013.
Identitate
- Denumire legală
- GOODFELLAS SRL
- CUI
- 31229315
- Nr. înmatriculare
- J2013000470124
- EUID
- ROONRC.J2013000470124
- Formă juridică
- societate cu răspundere limitată
- Data înmatriculării
- 14 februarie 2013
Sediu social
- Adresă
- GEORGE GORDON BYRON, nr. 12, ap. 42, Municipiul Cluj-Napoca, Cluj
- Localitate
- Municipiul Cluj-Napoca, Cluj
Stare
- Stare ONRC
- funcțiune (cod 1048, din 8 iul)
- Plătitor de TVA
- nu (până la 14 ian)
- Inactiv fiscal
- nu (reactivat la 10 feb)
- RO e-Factura
- da
- Înregistrare ANAF
- INREGISTRAT din data 14.02.2013
- Sursa ANAF
- actualizat 28 aug
Reprezentanți
- HERLEA PAUL-OCTAVIAN — administrator
Reprezentanții legali înscriși la registrul comerțului la data instantaneului; persoanele cu același nume pot fi persoane diferite.
Situații financiare
Poziție în sector
Locul 288 din 509 după cifra de afaceri în clasa CAEN 9602, județul Cluj, peste 44% dintre firmele clasei. Locul 32.634 din 42.640 în tot județul. Față de 2024, cifra de afaceri a crescut cu 5%.
Clasamente calculate de craiova.ro din situațiile financiare depuse la Ministerul Finanțelor (date deschise data.gov.ro, CC BY 4.0) pentru anul fiscal 2025, între firmele publicate în acest director care au depus pentru acel an. Clasa CAEN este cea declarată în bilanț.
Sume în lei, la 31 decembrie, după situațiile financiare depuse la Ministerul Finanțelor; anii fără depunere lipsesc.
| An | Cifra de afaceri | Rezultat net | Salariați | Active totale | Datorii | Capitaluri |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 57.624 lei | 6.947 lei | — | 35.729 lei | 28.542 lei | 7.187 lei |
| 2024 | 54.764 lei | 23.138 lei | 1 | 35.046 lei | 11.668 lei | 23.378 lei |
| 2023 | 171.592 lei | 249.713 lei | 1 | 263.094 lei | 13.141 lei | 249.953 lei |
| 2022 | 230.953 lei | 68.461 lei | 1 | 833.225 lei | 244.859 lei | 588.366 lei |
| 2019 | 221.789 lei | 94.198 lei | 2 | 502.183 lei | 264.503 lei | 237.680 lei |
| 2018 | 210.124 lei | 93.565 lei | 1 | 515.952 lei | 348.470 lei | 167.482 lei |
| 2017 | 160.305 lei | 43.632 lei | 1 | 456.903 lei | 382.986 lei | 73.917 lei |
| 2016 | 82.443 lei | 12.517 lei | 1 | 33.188 lei | 2.903 lei | 30.285 lei |
| 2015 | 46.072 lei | 16.854 lei | — | 46.911 lei | 3.144 lei | 43.767 lei |
| 2014 | 40.451 lei | 15.940 lei | — | 27.260 lei | 347 lei | 26.913 lei |
| 2013 | 26.288 lei | 10.773 lei | — | 11.322 lei | 349 lei | 10.973 lei |
Toți indicatorii
2025 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 57.624 lei
- Venituri totale
- 57.624 lei
- Cheltuieli totale
- 49.139 lei
- Profit brut
- 8.485 lei
- Pierdere brută
- 0 lei
- Profit net
- 6.947 lei
- Pierdere netă
- 0 lei
- Active imobilizate
- 1.597 lei
- Active circulante
- 34.132 lei
- Stocuri
- —
- Creanțe
- 2.553 lei
- Casa și conturi la bănci
- 31.579 lei
- Datorii
- 28.542 lei
- Capitaluri
- 7.187 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- —
2024 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 54.764 lei
- Venituri totale
- 54.912 lei
- Cheltuieli totale
- 27.471 lei
- Profit brut
- 27.441 lei
- Pierdere brută
- 0 lei
- Profit net
- 23.138 lei
- Pierdere netă
- 0 lei
- Active imobilizate
- 2.328 lei
- Active circulante
- 32.718 lei
- Stocuri
- —
- Creanțe
- 757 lei
- Casa și conturi la bănci
- 31.961 lei
- Datorii
- 11.668 lei
- Capitaluri
- 23.378 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- 1
2023 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 171.592 lei
- Venituri totale
- 767.734 lei
- Cheltuieli totale
- 510.806 lei
- Profit brut
- 256.928 lei
- Pierdere brută
- 0 lei
- Profit net
- 249.713 lei
- Pierdere netă
- 0 lei
- Active imobilizate
- —
- Active circulante
- 263.094 lei
- Stocuri
- —
- Creanțe
- —
- Casa și conturi la bănci
- 263.094 lei
- Datorii
- 13.141 lei
- Capitaluri
- 249.953 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- 1
2022 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 230.953 lei
- Venituri totale
- 230.953 lei
- Cheltuieli totale
- 156.678 lei
- Profit brut
- 74.275 lei
- Pierdere brută
- 0 lei
- Profit net
- 68.461 lei
- Pierdere netă
- 0 lei
- Active imobilizate
- 333.776 lei
- Active circulante
- 499.449 lei
- Stocuri
- 4.705 lei
- Creanțe
- 360.627 lei
- Casa și conturi la bănci
- 134.117 lei
- Datorii
- 244.859 lei
- Capitaluri
- 588.366 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- 1
2019 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 221.789 lei
- Venituri totale
- 221.789 lei
- Cheltuieli totale
- 125.373 lei
- Profit brut
- 96.416 lei
- Pierdere brută
- 0 lei
- Profit net
- 94.198 lei
- Pierdere netă
- 0 lei
- Active imobilizate
- 356.094 lei
- Active circulante
- 146.089 lei
- Stocuri
- 23.478 lei
- Creanțe
- 122.295 lei
- Casa și conturi la bănci
- 316 lei
- Datorii
- 264.503 lei
- Capitaluri
- 237.680 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- 2
2018 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 210.124 lei
- Venituri totale
- 210.124 lei
- Cheltuieli totale
- 114.457 lei
- Profit brut
- 95.667 lei
- Pierdere brută
- 0 lei
- Profit net
- 93.565 lei
- Pierdere netă
- 0 lei
- Active imobilizate
- 365.465 lei
- Active circulante
- 150.487 lei
- Stocuri
- 14.397 lei
- Creanțe
- 136.066 lei
- Casa și conturi la bănci
- 24 lei
- Datorii
- 348.470 lei
- Capitaluri
- 167.482 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- 1
2017 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 160.305 lei
- Venituri totale
- 160.305 lei
- Cheltuieli totale
- 115.070 lei
- Profit brut
- 45.235 lei
- Pierdere brută
- 0 lei
- Profit net
- 43.632 lei
- Pierdere netă
- 0 lei
- Active imobilizate
- 374.836 lei
- Active circulante
- 82.067 lei
- Stocuri
- 1.692 lei
- Creanțe
- 80.206 lei
- Casa și conturi la bănci
- 169 lei
- Datorii
- 382.986 lei
- Capitaluri
- 73.917 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- 1
2016 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 82.443 lei
- Venituri totale
- 82.443 lei
- Cheltuieli totale
- 67.495 lei
- Profit brut
- 14.948 lei
- Pierdere brută
- 0 lei
- Profit net
- 12.517 lei
- Pierdere netă
- 0 lei
- Active imobilizate
- —
- Active circulante
- 33.188 lei
- Stocuri
- 1.712 lei
- Creanțe
- 2.547 lei
- Casa și conturi la bănci
- 28.929 lei
- Datorii
- 2.903 lei
- Capitaluri
- 30.285 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- 1
2015 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 46.072 lei
- Venituri totale
- 46.072 lei
- Cheltuieli totale
- 27.841 lei
- Profit brut
- 18.231 lei
- Pierdere brută
- 0 lei
- Profit net
- 16.854 lei
- Pierdere netă
- 0 lei
- Active imobilizate
- —
- Active circulante
- 46.911 lei
- Stocuri
- 356 lei
- Creanțe
- 15.075 lei
- Casa și conturi la bănci
- 31.480 lei
- Datorii
- 3.144 lei
- Capitaluri
- 43.767 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- —
2014 · bilanț lung/scurt
- Cifra de afaceri netă
- 40.451 lei
- Venituri totale
- 40.451 lei
- Cheltuieli totale
- 23.297 lei
- Profit brut
- 17.154 lei
- Pierdere brută
- 0 lei
- Profit net
- 15.940 lei
- Pierdere netă
- 0 lei
- Active imobilizate
- —
- Active circulante
- 27.260 lei
- Stocuri
- 20 lei
- Creanțe
- 15.000 lei
- Casa și conturi la bănci
- 12.240 lei
- Datorii
- 347 lei
- Capitaluri
- 26.913 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- —
2013 · bilanț lung/scurt
- Cifra de afaceri netă
- 26.288 lei
- Venituri totale
- 26.288 lei
- Cheltuieli totale
- 14.726 lei
- Profit brut
- 11.562 lei
- Pierdere brută
- 0 lei
- Profit net
- 10.773 lei
- Pierdere netă
- 0 lei
- Active imobilizate
- 91 lei
- Active circulante
- 11.231 lei
- Stocuri
- 352 lei
- Creanțe
- —
- Casa și conturi la bănci
- 10.879 lei
- Datorii
- 349 lei
- Capitaluri
- 10.973 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- —
Activități autorizate (CAEN)
- 9621 · Activități de coafură și frizerie (CAEN Rev.3)
Istoric
Nicio modificare observată de la primul instantaneu urmărit (2026-07-08). Istoricul se completează lunar, pe măsură ce ONRC publică instantanee noi.
Cronologie
Tot ce se poate data despre această firmă, dintr-un singur fir: înregistrări la registrul comerțului, decizii ANAF, situații financiare depuse, documente de urbanism și aparițiile în știrile noastre. Nu este o listă exhaustivă a activității firmei — doar a ceea ce apare în sursele de mai jos.
2026
- Reactivată fiscal de ANAF
2025
- Situații financiare depuse pentru anul 2025
- Declarată inactivă fiscal de ANAF
- Ieșire din evidența plătitorilor de TVA
2024
- Situații financiare depuse pentru anul 2024
2023
- Situații financiare depuse pentru anul 2023
- Înregistrare în scopuri de TVA
2022
- Situații financiare depuse pentru anul 2022
2019
- Situații financiare depuse pentru anul 2019
2018
- Situații financiare depuse pentru anul 2018
2017
- Situații financiare depuse pentru anul 2017
2016
- Situații financiare depuse pentru anul 2016
2015
- Situații financiare depuse pentru anul 2015
2014
- Situații financiare depuse pentru anul 2014
Înregistrări mai vechi (2)
2013
- Situații financiare depuse pentru anul 2013
- Înmatriculare la registrul comerțului