GOOD VIBES GYM S.R.L.
societate cu răspundere limitată, cu sediul în Sat Plopu, Oraș Titu, înmatriculată la 21 mai 2024.
Identitate
- Denumire legală
- GOOD VIBES GYM S.R.L.
- CUI
- 50112256
- Nr. înmatriculare
- J2024000772154
- EUID
- ROONRC.J2024000772154
- Formă juridică
- societate cu răspundere limitată
- Data înmatriculării
- 21 mai 2024
Sediu social
- Adresă
- nr. 192, Sat Plopu, Oraș Titu, Dâmbovița
- Localitate
- Sat Plopu, Oraș Titu, Dâmbovița
Stare
- Stare ONRC
- funcțiune (cod 1048, din 8 iul)
- Plătitor de TVA
- nu
- Inactiv fiscal
- nu
- RO e-Factura
- nu
- Înregistrare ANAF
- INREGISTRAT din data 21.05.2024
- Sursa ANAF
- actualizat 29 aug
Reprezentanți
- STĂNESCU ANDREEA — administrator
Reprezentanții legali înscriși la registrul comerțului la data instantaneului; persoanele cu același nume pot fi persoane diferite.
Situații financiare
Poziție în sector
Locul 17 din 33 după cifra de afaceri în clasa CAEN 9313, județul Dâmbovița, peste 52% dintre firmele clasei. Locul 7.226 din 10.727 în tot județul. Față de 2024, cifra de afaceri a crescut cu 50%.
Clasamente calculate de craiova.ro din situațiile financiare depuse la Ministerul Finanțelor (date deschise data.gov.ro, CC BY 4.0) pentru anul fiscal 2025, între firmele publicate în acest director care au depus pentru acel an. Clasa CAEN este cea declarată în bilanț.
Sume în lei, la 31 decembrie, după situațiile financiare depuse la Ministerul Finanțelor; anii fără depunere lipsesc.
| An | Cifra de afaceri | Rezultat net | Salariați | Active totale | Datorii | Capitaluri |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 107.725 lei | 20.501 lei | — | 21.393 lei | 339 lei | 21.054 lei |
| 2024 | 71.835 lei | 353 lei | — | 30.478 lei | 29.925 lei | 553 lei |
Indicatori detaliați pentru ultimii 2 ani
2025 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 107.725 lei
- Venituri totale
- 107.725 lei
- Cheltuieli totale
- 83.991 lei
- Profit brut
- 23.734 lei
- Pierdere brută
- 0 lei
- Profit net
- 20.501 lei
- Pierdere netă
- 0 lei
- Active imobilizate
- 7.414 lei
- Active circulante
- 13.979 lei
- Stocuri
- —
- Creanțe
- 10.514 lei
- Casa și conturi la bănci
- 3.465 lei
- Datorii
- 339 lei
- Capitaluri
- 21.054 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- —
2024 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 71.835 lei
- Venituri totale
- 71.835 lei
- Cheltuieli totale
- 68.462 lei
- Profit brut
- 3.373 lei
- Pierdere brută
- 0 lei
- Profit net
- 353 lei
- Pierdere netă
- 0 lei
- Active imobilizate
- 8.954 lei
- Active circulante
- 21.524 lei
- Stocuri
- 2.801 lei
- Creanțe
- 10.000 lei
- Casa și conturi la bănci
- 8.723 lei
- Datorii
- 29.925 lei
- Capitaluri
- 553 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- —
Activități autorizate (CAEN)
Istoric
Nicio modificare observată de la primul instantaneu urmărit (2026-07-08). Istoricul se completează lunar, pe măsură ce ONRC publică instantanee noi.
Cronologie
Tot ce se poate data despre această firmă, dintr-un singur fir: înregistrări la registrul comerțului, decizii ANAF, situații financiare depuse, documente de urbanism și aparițiile în știrile noastre. Nu este o listă exhaustivă a activității firmei — doar a ceea ce apare în sursele de mai jos.
2025
- Situații financiare depuse pentru anul 2025
2024
- Situații financiare depuse pentru anul 2024
- Înmatriculare la registrul comerțului