Sari la conținut
Luni, 31 august 2026 Craiova, la zi. Sursele la vedere. Urmărim 30 de publicații și 13 instituții publice
Firmăîn funcțiuneInactivă fiscal

GOOD-LIGHT INSTAL S.R.L.

societate cu răspundere limitată, cu sediul în Sat Căciulați, Comuna Moara Vlăsiei, înmatriculată la 7 iunie 2021.

Identitate

Denumire legală
GOOD-LIGHT INSTAL S.R.L.
CUI
44393866
Nr. înmatriculare
J2021000455519
EUID
ROONRC.J2021000455519
Formă juridică
societate cu răspundere limitată
Data înmatriculării
7 iunie 2021

Sediu social

Adresă
GURA HUMORULUI, nr. 4, Sat Căciulați, Comuna Moara Vlăsiei, Ilfov

Stare

Stare ONRC
  • funcțiune (cod 1048, din 8 iul)
Plătitor de TVA
nu (până la 30 apr)
Inactiv fiscal
da (din 18 iul)
RO e-Factura
nu
Înregistrare ANAF
TRANSFER(SOSIRE) din data 27.11.2024
Sursa ANAF
actualizat 28 aug

Reprezentanți

  • DUMITRESCU SORIN-IONUȚ — administrator

Reprezentanții legali înscriși la registrul comerțului la data instantaneului; persoanele cu același nume pot fi persoane diferite.

Situații financiare

Cifra de afaceri
328 mii lei02021: 196 mii lei2022: 308 mii lei2023: 328 mii lei2024: 182 mii lei2021202220232024
Rezultat net
116 mii lei0-222 mii lei2021: 116 mii lei2022: 94 mii lei2023: 79 mii lei2024: -222 mii lei2021202220232024

Poziție în sector

Firma nu a depus situații financiare pentru anul 2025, așa că nu intră în clasamentele pe județul Ilfov; ultimul an depus este 2024.

Clasamente calculate de craiova.ro din situațiile financiare depuse la Ministerul Finanțelor (date deschise data.gov.ro, CC BY 4.0) pentru anul fiscal 2025, între firmele publicate în acest director care au depus pentru acel an. Clasa CAEN este cea declarată în bilanț.

Sume în lei, la 31 decembrie, după situațiile financiare depuse la Ministerul Finanțelor; anii fără depunere lipsesc.

Indicatori din situațiile financiare anuale, pe ani fiscali
AnCifra de afaceriRezultat netSalariațiActive totaleDatoriiCapitaluri
2024182.275 lei-221.689 lei5183.688 lei386.059 lei-202.371 lei
2023328.106 lei79.057 lei3176.387 lei157.069 lei19.318 lei
2022307.995 lei93.639 lei4275.229 lei64.967 lei210.262 lei
2021195.780 lei116.423 lei5139.101 lei22.478 lei116.623 lei
Toți indicatorii

2024 · bilanț prescurtat

Cifra de afaceri netă
182.275 lei
Venituri totale
182.275 lei
Cheltuieli totale
402.142 lei
Profit brut
0 lei
Pierdere brută
219.867 lei
Profit net
0 lei
Pierdere netă
221.689 lei
Active imobilizate
20.500 lei
Active circulante
163.188 lei
Stocuri
5.000 lei
Creanțe
76.873 lei
Casa și conturi la bănci
81.315 lei
Datorii
386.059 lei
Capitaluri
-202.371 lei
Capital subscris vărsat
200 lei
Număr mediu de salariați
5

2023 · bilanț prescurtat

Cifra de afaceri netă
328.106 lei
Venituri totale
328.301 lei
Cheltuieli totale
246.300 lei
Profit brut
82.001 lei
Pierdere brută
0 lei
Profit net
79.057 lei
Pierdere netă
0 lei
Active imobilizate
21.045 lei
Active circulante
155.342 lei
Stocuri
Creanțe
57.415 lei
Casa și conturi la bănci
97.927 lei
Datorii
157.069 lei
Capitaluri
19.318 lei
Capital subscris vărsat
200 lei
Număr mediu de salariați
3

2022 · bilanț prescurtat

Cifra de afaceri netă
307.995 lei
Venituri totale
321.576 lei
Cheltuieli totale
225.013 lei
Profit brut
96.563 lei
Pierdere brută
0 lei
Profit net
93.639 lei
Pierdere netă
0 lei
Active imobilizate
20.523 lei
Active circulante
254.706 lei
Stocuri
Creanțe
9.303 lei
Casa și conturi la bănci
245.403 lei
Datorii
64.967 lei
Capitaluri
210.262 lei
Capital subscris vărsat
200 lei
Număr mediu de salariați
4

2021 · bilanț prescurtat

Cifra de afaceri netă
195.780 lei
Venituri totale
195.780 lei
Cheltuieli totale
77.399 lei
Profit brut
118.381 lei
Pierdere brută
0 lei
Profit net
116.423 lei
Pierdere netă
0 lei
Active imobilizate
3.033 lei
Active circulante
136.068 lei
Stocuri
Creanțe
104.503 lei
Casa și conturi la bănci
31.565 lei
Datorii
22.478 lei
Capitaluri
116.623 lei
Capital subscris vărsat
200 lei
Număr mediu de salariați
5

Activități autorizate (CAEN)

Istoric

Nicio modificare observată de la primul instantaneu urmărit (2026-07-08). Istoricul se completează lunar, pe măsură ce ONRC publică instantanee noi.

Cronologie

Tot ce se poate data despre această firmă, dintr-un singur fir: înregistrări la registrul comerțului, decizii ANAF, situații financiare depuse, documente de urbanism și aparițiile în știrile noastre. Nu este o listă exhaustivă a activității firmei — doar a ceea ce apare în sursele de mai jos.

  1. 2025

    • Declarată inactivă fiscal de ANAF
    • Ieșire din evidența plătitorilor de TVA
  2. 2024

    • Situații financiare depuse pentru anul 2024
  3. 2023

    • Situații financiare depuse pentru anul 2023
    • Înregistrare în scopuri de TVA
  4. 2022

    • Situații financiare depuse pentru anul 2022
  5. 2021

    • Situații financiare depuse pentru anul 2021
    • Înmatriculare la registrul comerțului