GOOD DRINK SHOP S.R.L.
societate cu răspundere limitată, cu sediul în Sat Giroc, Comuna Giroc, înmatriculată la 24 august 2023.
Identitate
- Denumire legală
- GOOD DRINK SHOP S.R.L.
- CUI
- 48677143
- Nr. înmatriculare
- J2023003212357
- EUID
- ROONRC.J2023003212357
- Formă juridică
- societate cu răspundere limitată
- Data înmatriculării
- 24 august 2023
Sediu social
- Adresă
- GLORIA, nr. 38, et. P, SAD NR. 1, Sat Giroc, Comuna Giroc, Timiș
- Localitate
- Sat Giroc, Comuna Giroc, Timiș
- Cod poștal
- 307220
Contact
- Telefon
- 0770 704 368
Telefon declarat la Ministerul Finanțelor, actualizat la 5 februarie 2026. Este numărul pe care firma l-a declarat autorității fiscale, nu un contact verificat de redacție.
Stare
- Stare ONRC
- funcțiune (cod 1048, din 8 iul)
- Plătitor de TVA
- da (din 1 oct)
- Inactiv fiscal
- nu
- RO e-Factura
- da
- Înregistrare ANAF
- INREGISTRAT din data 24.08.2023
- Sursa ANAF
- actualizat 29 aug
Reprezentanți
- MENDZICI LULZIM — administrator
- SPERDEA NICU-CĂTĂLIN — administrator
Reprezentanții legali înscriși la registrul comerțului la data instantaneului; persoanele cu același nume pot fi persoane diferite.
Situații financiare
Poziție în sector
Locul 41 din 255 după cifra de afaceri în clasa CAEN 4619, județul Timiș, peste 84% dintre firmele clasei. Locul 6.946 din 31.408 în tot județul, și locul 10.371 după numărul de salariați. Față de 2024, cifra de afaceri a crescut cu 108%.
Clasamente calculate de craiova.ro din situațiile financiare depuse la Ministerul Finanțelor (date deschise data.gov.ro, CC BY 4.0) pentru anul fiscal 2025, între firmele publicate în acest director care au depus pentru acel an. Clasa CAEN este cea declarată în bilanț.
Sume în lei, la 31 decembrie, după situațiile financiare depuse la Ministerul Finanțelor; anii fără depunere lipsesc.
| An | Cifra de afaceri | Rezultat net | Salariați | Active totale | Datorii | Capitaluri |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 840.598 lei | 74.053 lei | 1 | 107.187 lei | 22.970 lei | 84.217 lei |
| 2024 | 404.626 lei | 23.962 lei | 1 | 62.858 lei | 52.693 lei | 10.165 lei |
| 2023 | 120.122 lei | -13.997 lei | 1 | 111.694 lei | 125.691 lei | -13.997 lei |
Toți indicatorii
2025 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 840.598 lei
- Venituri totale
- 846.627 lei
- Cheltuieli totale
- 758.795 lei
- Profit brut
- 87.832 lei
- Pierdere brută
- 0 lei
- Profit net
- 74.053 lei
- Pierdere netă
- 0 lei
- Active imobilizate
- 13.068 lei
- Active circulante
- 94.119 lei
- Stocuri
- 43.570 lei
- Creanțe
- 5.906 lei
- Casa și conturi la bănci
- 44.643 lei
- Datorii
- 22.970 lei
- Capitaluri
- 84.217 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- 1
2024 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 404.626 lei
- Venituri totale
- 404.789 lei
- Cheltuieli totale
- 378.466 lei
- Profit brut
- 26.323 lei
- Pierdere brută
- 0 lei
- Profit net
- 23.962 lei
- Pierdere netă
- 0 lei
- Active imobilizate
- 18.294 lei
- Active circulante
- 44.564 lei
- Stocuri
- 30.358 lei
- Creanțe
- 429 lei
- Casa și conturi la bănci
- 13.777 lei
- Datorii
- 52.693 lei
- Capitaluri
- 10.165 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- 1
2023 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 120.122 lei
- Venituri totale
- 120.231 lei
- Cheltuieli totale
- 134.228 lei
- Profit brut
- 0 lei
- Pierdere brută
- 13.997 lei
- Profit net
- 0 lei
- Pierdere netă
- 13.997 lei
- Active imobilizate
- —
- Active circulante
- 111.694 lei
- Stocuri
- 48.555 lei
- Creanțe
- 657 lei
- Casa și conturi la bănci
- 62.482 lei
- Datorii
- 125.691 lei
- Capitaluri
- -13.997 lei
- Capital subscris vărsat
- —
- Număr mediu de salariați
- 1
Activități autorizate (CAEN)
- 4617 · Intermedieri în comerțul cu produse alimentare, băuturi și tutun (CAEN Rev.3)
- 4619 · Intermedieri în comerțul cu produse diverse (CAEN Rev.3)
- 4634 · Comerț cu ridicata al băuturilor (CAEN Rev.3)
- 4711 · Comerț cu amănuntul nespecializat, cu vânzare predominantă de produse alimentare, băuturi și tutun (CAEN Rev.3)
- 4712 · Comerț cu amănuntul nespecializat, cu vânzare predominantă de produse nealimentare (CAEN Rev.3)
- 4721 · Comerț cu amănuntul al fructelor și legumelor proaspete (CAEN Rev.3)
- 4722 · Comerț cu amănuntul al cărnii și al produselor din carne (CAEN Rev.3)
- 4723 · Comerț cu amănuntul al peștelui, crustaceelor și moluștelor (CAEN Rev.3)
- 4724 · Comerț cu amănuntul al pâinii, produselor de patiserie și produselor zaharoase (CAEN Rev.3)
- 4725 · Comerț cu amănuntul al băuturilor (CAEN Rev.3)
- 4726 · Comerț cu amănuntul al produselor din tutun (CAEN Rev.3)
- 4727 · Comerț cu amănuntul al altor produse alimentare (CAEN Rev.3)
- 4740 · Comerț cu amănuntul al echipamentului informatic și de telecomunicații (CAEN Rev.3)
- 4751 · Comerț cu amănuntul al textilelor (CAEN Rev.3)
- 4752 · Comerț cu amănuntul al articolelor de fierărie, al materialelor de construcții, al articolelor din sticlă și a celor pentru vopsit (CAEN Rev.3)
- 4753 · Comerț cu amănuntul al covoarelor, carpetelor, tapetelor și a altor acoperitoare de podea (CAEN Rev.3)
- 4754 · Comerț cu amănuntul al articolelor și aparatelor electrocasnice (CAEN Rev.3)
- 4755 · Comerț cu amănuntul al mobilei, al articolelor de iluminat și al altor articole de uz casnic n.c.a. (CAEN Rev.3)
- 4761 · Comerț cu amănuntul al cărților (CAEN Rev.3)
- 4762 · Comerț cu amănuntul al ziarelor și articolelor de papetărie (CAEN Rev.3)
- 4763 · Comerț cu amănuntul al echipamentelor sportive (CAEN Rev.3)
- 4764 · Comerț cu amănuntul al jocurilor și jucăriilor (CAEN Rev.3)
- 4769 · Comerț cu amănuntul de bunuri culturale și recreative n.c.a. (CAEN Rev.3)
- 4771 · Comerț cu amănuntul al îmbrăcămintei (CAEN Rev.3)
- 4772 · Comerț cu amănuntul al încălțămintei și articolelor din piele (CAEN Rev.3)
- 4773 · Comerț cu amănuntul al produselor farmaceutice (CAEN Rev.3)
- 4774 · Comerț cu amănuntul al articolelor medicale și ortopedice (CAEN Rev.3)
- 4775 · Comerț cu amănuntul al produselor cosmetice și de parfumerie (CAEN Rev.3)
- 4776 · Comerț cu amănuntul al florilor, plantelor și semințelor; comerț cu amănuntul al animalelor de companie și a hranei pentru acestea (CAEN Rev.3)
- 4777 · Comerț cu amănuntul al ceasurilor și bijuteriilor (CAEN Rev.3)
- 4778 · Comerț cu amănuntul al altor bunuri noi (CAEN Rev.3)
- 4779 · Comerț cu amănuntul al bunurilor de ocazie (CAEN Rev.3)
- 4782 · Comerț cu amănuntul al pieselor și accesoriilor pentru autovehicule (CAEN Rev.3)
- 4783 · Comerț cu amănuntul al motocicletelor; comerț cu amănuntul al pieselor și accesoriilor pentru motociclete (CAEN Rev.3)
- 4791 · Intermedieri în comerțul cu amănuntul nespecializat (CAEN Rev.3)
- 5210 · Depozitări (CAEN Rev.3)
Istoric
Nicio modificare observată de la primul instantaneu urmărit (2026-07-08). Istoricul se completează lunar, pe măsură ce ONRC publică instantanee noi.
Cronologie
Tot ce se poate data despre această firmă, dintr-un singur fir: înregistrări la registrul comerțului, decizii ANAF, situații financiare depuse, documente de urbanism și aparițiile în știrile noastre. Nu este o listă exhaustivă a activității firmei — doar a ceea ce apare în sursele de mai jos.
2025
- Situații financiare depuse pentru anul 2025
2024
- Situații financiare depuse pentru anul 2024
2023
- Situații financiare depuse pentru anul 2023
- Înregistrare în scopuri de TVA
- Înmatriculare la registrul comerțului