GOLD VISION PRODUCTION S.R.L.
societate cu răspundere limitată, cu sediul în București Sectorul 1, înmatriculată la 14 decembrie 2021.
Identitate
- Denumire legală
- GOLD VISION PRODUCTION S.R.L.
- CUI
- 45354920
- Nr. înmatriculare
- J2021021867407
- EUID
- ROONRC.J2021021867407
- Formă juridică
- societate cu răspundere limitată
- Data înmatriculării
- 14 decembrie 2021
Sediu social
- Adresă
- PLAIU CÂMPINEI, nr. 1, et. 4, ap. 22, CAMERA 3, București Sectorul 1, București
- Localitate
- București Sectorul 1, București
- Cod poștal
- 13846
Stare
- Stare ONRC
- funcțiune (cod 1048, din 8 iul)
- Plătitor de TVA
- da (din 1 mai)
- Inactiv fiscal
- nu
- RO e-Factura
- nu
- Înregistrare ANAF
- INREGISTRAT din data 14.12.2021
- Sursa ANAF
- actualizat 28 aug
Reprezentanți
- SOARE LAURA-NICOLETA — administrator
Reprezentanții legali înscriși la registrul comerțului la data instantaneului; persoanele cu același nume pot fi persoane diferite.
Situații financiare
Poziție în sector
Locul 340 din 1.425 după cifra de afaceri în clasa CAEN 5911, municipiul București, peste 76% dintre firmele clasei. Locul 50.466 din 132.982 în tot județul, și locul 40.611 după numărul de salariați. Față de 2024, cifra de afaceri a scăzut cu 12%.
Clasamente calculate de craiova.ro din situațiile financiare depuse la Ministerul Finanțelor (date deschise data.gov.ro, CC BY 4.0) pentru anul fiscal 2025, între firmele publicate în acest director care au depus pentru acel an. Clasa CAEN este cea declarată în bilanț.
Sume în lei, la 31 decembrie, după situațiile financiare depuse la Ministerul Finanțelor; anii fără depunere lipsesc.
| An | Cifra de afaceri | Rezultat net | Salariați | Active totale | Datorii | Capitaluri |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 391.035 lei | 169.995 lei | 1 | 274.962 lei | 107.665 lei | 169.894 lei |
| 2024 | 445.462 lei | 198.948 lei | 1 | 587.955 lei | 393.371 lei | 199.188 lei |
| 2023 | 423.939 lei | 184.078 lei | 1 | 581.807 lei | 399.940 lei | 184.318 lei |
| 2022 | 446.524 lei | 302.027 lei | 1 | 598.773 lei | 267.278 lei | 331.495 lei |
| 2021 | 33.093 lei | 29.268 lei | — | 33.293 lei | 3.825 lei | 29.468 lei |
Indicatori detaliați pentru ultimii 3 ani
2025 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 391.035 lei
- Venituri totale
- 391.035 lei
- Cheltuieli totale
- 213.461 lei
- Profit brut
- 177.574 lei
- Pierdere brută
- 0 lei
- Profit net
- 169.995 lei
- Pierdere netă
- 0 lei
- Active imobilizate
- 94.988 lei
- Active circulante
- 179.974 lei
- Stocuri
- —
- Creanțe
- 166.657 lei
- Casa și conturi la bănci
- 13.317 lei
- Datorii
- 107.665 lei
- Capitaluri
- 169.894 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- 1
2024 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 445.462 lei
- Venituri totale
- 445.680 lei
- Cheltuieli totale
- 238.905 lei
- Profit brut
- 206.775 lei
- Pierdere brută
- 0 lei
- Profit net
- 198.948 lei
- Pierdere netă
- 0 lei
- Active imobilizate
- 167.878 lei
- Active circulante
- 420.077 lei
- Stocuri
- —
- Creanțe
- 199.391 lei
- Casa și conturi la bănci
- 220.686 lei
- Datorii
- 393.371 lei
- Capitaluri
- 199.188 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- 1
2023 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 423.939 lei
- Venituri totale
- 427.998 lei
- Cheltuieli totale
- 239.766 lei
- Profit brut
- 188.232 lei
- Pierdere brută
- 0 lei
- Profit net
- 184.078 lei
- Pierdere netă
- 0 lei
- Active imobilizate
- 224.502 lei
- Active circulante
- 357.305 lei
- Stocuri
- 3.774 lei
- Creanțe
- 130.378 lei
- Casa și conturi la bănci
- 223.153 lei
- Datorii
- 399.940 lei
- Capitaluri
- 184.318 lei
- Capital subscris vărsat
- —
- Număr mediu de salariați
- 1
Tabelul de mai sus păstrează seria principală pentru toți cei 5 ani; detalierea completă este limitată la cei mai recenți 3.
Activități autorizate (CAEN)
- 5819 · Alte activități de editare (CAEN Rev.3)
- 5829 · Activități de editare a altor produse software (CAEN Rev.3)
- 5911 · Activități de producție cinematografică, video și de programe de televiziune (CAEN Rev.3)
- 5912 · Activități post-producție cinematografică, video și de programe de televiziune (CAEN Rev.3)
- 5913 · Activități de distribuție a filmelor cinematografice, video și a programelor de televiziune (CAEN Rev.3)
- 5914 · Proiecția de filme cinematografice (CAEN Rev.3)
- 7020 · Activități de consultanță în afaceri și management (CAEN Rev.3)
- 7330 · Activități în domeniul relațiilor publice și al comunicării (CAEN Rev.3)
- 8561 · Activități de intermediere pentru cursuri și tutori (îndrumători, profesori) (CAEN Rev.3)
- 9031 · Activități de gestionare a sălilor și amplasamentelor de spectacole (CAEN Rev.3)
Istoric
Nicio modificare observată de la primul instantaneu urmărit (2026-07-08). Istoricul se completează lunar, pe măsură ce ONRC publică instantanee noi.
Cronologie
Tot ce se poate data despre această firmă, dintr-un singur fir: înregistrări la registrul comerțului, decizii ANAF, situații financiare depuse, documente de urbanism și aparițiile în știrile noastre. Nu este o listă exhaustivă a activității firmei — doar a ceea ce apare în sursele de mai jos.
2025
- Situații financiare depuse pentru anul 2025
2024
- Situații financiare depuse pentru anul 2024
2023
- Situații financiare depuse pentru anul 2023
2022
- Situații financiare depuse pentru anul 2022
- Înregistrare în scopuri de TVA
2021
- Situații financiare depuse pentru anul 2021
- Înmatriculare la registrul comerțului