GOLD DETAILING AUTO COSMETIC SRL
societate cu răspundere limitată, cu sediul în Municipiul Galați, înmatriculată la 16 iunie 2017.
Identitate
- Denumire legală
- GOLD DETAILING AUTO COSMETIC SRL
- CUI
- 37780134
- Nr. înmatriculare
- J17/1045/2017
- EUID
- ROONRC.J17/1045/2017
- Formă juridică
- societate cu răspundere limitată
- Data înmatriculării
- 16 iunie 2017
Sediu social
- Adresă
- VASILE LUPU, nr. 43, Municipiul Galați, Galați
- Localitate
- Municipiul Galați, Galați
- Cod poștal
- 800224
Contact
- Telefon
- 0748 082 486
Telefon declarat la Ministerul Finanțelor, actualizat la 10 decembrie 2024. Este numărul pe care firma l-a declarat autorității fiscale, nu un contact verificat de redacție.
Stare
- Stare ONRC
- funcțiune (cod 1048, din 8 iul)
- Plătitor de TVA
- nu
- Inactiv fiscal
- nu
- RO e-Factura
- da
- Înregistrare ANAF
- INREGISTRAT din data 16.06.2017
- Sursa ANAF
- actualizat 28 aug
Reprezentanți
- DĂRĂBAN JENICA-DANIELA — administrator
- RĂDUCANU IONUȚ-CIPRIAN — administrator
Reprezentanții legali înscriși la registrul comerțului la data instantaneului; persoanele cu același nume pot fi persoane diferite.
Situații financiare
Poziție în sector
Firma nu a depus situații financiare pentru anul 2025, așa că nu intră în clasamentele pe județul Galați; ultimul an depus este 2023.
Clasamente calculate de craiova.ro din situațiile financiare depuse la Ministerul Finanțelor (date deschise data.gov.ro, CC BY 4.0) pentru anul fiscal 2025, între firmele publicate în acest director care au depus pentru acel an. Clasa CAEN este cea declarată în bilanț.
Sume în lei, la 31 decembrie, după situațiile financiare depuse la Ministerul Finanțelor; anii fără depunere lipsesc.
| An | Cifra de afaceri | Rezultat net | Salariați | Active totale | Datorii | Capitaluri |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 2023 | 6.300 lei | -5.781 lei | — | 20.822 lei | 47.360 lei | -26.538 lei |
| 2022 | 15.280 lei | 9.300 lei | 1 | 20.863 lei | 41.620 lei | -20.757 lei |
| 2021 | 21.380 lei | 4.721 lei | 1 | 19.277 lei | 49.334 lei | -30.057 lei |
| 2020 | 30.622 lei | -636 lei | 0 | 20.396 lei | 55.174 lei | -34.778 lei |
| 2019 | 51.993 lei | 10.383 lei | 0 | 33.423 lei | 67.564 lei | -34.141 lei |
| 2018 | 46.096 lei | -31.754 lei | 1 | 21.978 lei | 66.503 lei | -44.525 lei |
| 2017 | 11.650 lei | -13.171 lei | 1 | 13.491 lei | 26.462 lei | -12.971 lei |
Toți indicatorii
2023 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 6.300 lei
- Venituri totale
- 6.300 lei
- Cheltuieli totale
- 12.081 lei
- Profit brut
- 0 lei
- Pierdere brută
- 5.781 lei
- Profit net
- 0 lei
- Pierdere netă
- 5.781 lei
- Active imobilizate
- 16.939 lei
- Active circulante
- 3.883 lei
- Stocuri
- —
- Creanțe
- 606 lei
- Casa și conturi la bănci
- 3.277 lei
- Datorii
- 47.360 lei
- Capitaluri
- -26.538 lei
- Capital subscris vărsat
- 400 lei
- Număr mediu de salariați
- —
2022 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 15.280 lei
- Venituri totale
- 15.280 lei
- Cheltuieli totale
- 5.522 lei
- Profit brut
- 9.758 lei
- Pierdere brută
- 0 lei
- Profit net
- 9.300 lei
- Pierdere netă
- 0 lei
- Active imobilizate
- 16.939 lei
- Active circulante
- 3.924 lei
- Stocuri
- 0 lei
- Creanțe
- 600 lei
- Casa și conturi la bănci
- 3.324 lei
- Datorii
- 41.620 lei
- Capitaluri
- -20.757 lei
- Capital subscris vărsat
- 400 lei
- Număr mediu de salariați
- 1
2021 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 21.380 lei
- Venituri totale
- 21.380 lei
- Cheltuieli totale
- 16.018 lei
- Profit brut
- 5.362 lei
- Pierdere brută
- 0 lei
- Profit net
- 4.721 lei
- Pierdere netă
- 0 lei
- Active imobilizate
- 16.939 lei
- Active circulante
- 2.338 lei
- Stocuri
- 0 lei
- Creanțe
- 0 lei
- Casa și conturi la bănci
- 2.338 lei
- Datorii
- 49.334 lei
- Capitaluri
- -30.057 lei
- Capital subscris vărsat
- 400 lei
- Număr mediu de salariați
- 1
2020 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 30.622 lei
- Venituri totale
- 30.622 lei
- Cheltuieli totale
- 30.584 lei
- Profit brut
- 38 lei
- Pierdere brută
- 0 lei
- Profit net
- 0 lei
- Pierdere netă
- 636 lei
- Active imobilizate
- 18.155 lei
- Active circulante
- 2.241 lei
- Stocuri
- 1.562 lei
- Creanțe
- 0 lei
- Casa și conturi la bănci
- 679 lei
- Datorii
- 55.174 lei
- Capitaluri
- -34.778 lei
- Capital subscris vărsat
- 400 lei
- Număr mediu de salariați
- 0
2019 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 51.993 lei
- Venituri totale
- 51.993 lei
- Cheltuieli totale
- 40.047 lei
- Profit brut
- 11.946 lei
- Pierdere brută
- 0 lei
- Profit net
- 10.383 lei
- Pierdere netă
- 0 lei
- Active imobilizate
- 18.155 lei
- Active circulante
- 15.268 lei
- Stocuri
- 5.925 lei
- Creanțe
- 0 lei
- Casa și conturi la bănci
- 9.343 lei
- Datorii
- 67.564 lei
- Capitaluri
- -34.141 lei
- Capital subscris vărsat
- 400 lei
- Număr mediu de salariați
- 0
2018 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 46.096 lei
- Venituri totale
- 46.096 lei
- Cheltuieli totale
- 76.636 lei
- Profit brut
- 0 lei
- Pierdere brută
- 30.540 lei
- Profit net
- 0 lei
- Pierdere netă
- 31.754 lei
- Active imobilizate
- 18.155 lei
- Active circulante
- 3.823 lei
- Stocuri
- 2.896 lei
- Creanțe
- 0 lei
- Casa și conturi la bănci
- 927 lei
- Datorii
- 66.503 lei
- Capitaluri
- -44.525 lei
- Capital subscris vărsat
- 400 lei
- Număr mediu de salariați
- 1
2017 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 11.650 lei
- Venituri totale
- 11.650 lei
- Cheltuieli totale
- 24.706 lei
- Profit brut
- 0 lei
- Pierdere brută
- 13.056 lei
- Profit net
- 0 lei
- Pierdere netă
- 13.171 lei
- Active imobilizate
- 11.321 lei
- Active circulante
- 2.170 lei
- Stocuri
- 0 lei
- Creanțe
- 700 lei
- Casa și conturi la bănci
- 1.470 lei
- Datorii
- 26.462 lei
- Capitaluri
- -12.971 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- 1
Activități autorizate (CAEN)
- 4520 · Întreținerea și repararea autovehiculelor (CAEN Rev.2)
- 4532 · Comerț cu amănuntul de piese și accesorii pentru autovehicule (CAEN Rev.2)
- 4778 · Comerț cu amănuntul al altor bunuri noi, în magazine specializate (CAEN Rev.2)
- 6622 · Activități ale agenților și broker-ilor de asigurări (CAEN Rev.2)
Istoric
Nicio modificare observată de la primul instantaneu urmărit (2026-07-08). Istoricul se completează lunar, pe măsură ce ONRC publică instantanee noi.
Cronologie
Tot ce se poate data despre această firmă, dintr-un singur fir: înregistrări la registrul comerțului, decizii ANAF, situații financiare depuse, documente de urbanism și aparițiile în știrile noastre. Nu este o listă exhaustivă a activității firmei — doar a ceea ce apare în sursele de mai jos.
2023
- Situații financiare depuse pentru anul 2023
2022
- Situații financiare depuse pentru anul 2022
2021
- Situații financiare depuse pentru anul 2021
2020
- Situații financiare depuse pentru anul 2020
2019
- Situații financiare depuse pentru anul 2019
2018
- Situații financiare depuse pentru anul 2018
2017
- Situații financiare depuse pentru anul 2017
- Înmatriculare la registrul comerțului