GOCAMPER S.R.L.
societate cu răspundere limitată, cu sediul în Municipiul Fălticeni, înmatriculată la 2 decembrie 2011.
Identitate
- Denumire legală
- GOCAMPER S.R.L.
- CUI
- 18951327
- Nr. înmatriculare
- J2011001081334
- EUID
- ROONRC.J2011001081334
- Formă juridică
- societate cu răspundere limitată
- Data înmatriculării
- 2 decembrie 2011
Sediu social
- Adresă
- Țărăncuței, nr. 19, HALĂ INDUSTRIALĂ CONSTRUCȚIE NR. 15,CF 38355-C6-U15 FĂLTICENI, Municipiul Fălticeni, Suceava
- Localitate
- Municipiul Fălticeni, Suceava
Stare
- Stare ONRC
- funcțiune (cod 1048, din 8 iul)
- Plătitor de TVA
- da (din 23 aug)
- Inactiv fiscal
- nu
- RO e-Factura
- da
- Înregistrare ANAF
- INREGISTRAT din data 02.12.2011
- Sursa ANAF
- actualizat 29 aug
Reprezentanți
- LIONTE LIVIU LUCIAN — administrator
Reprezentanții legali înscriși la registrul comerțului la data instantaneului; persoanele cu același nume pot fi persoane diferite.
Situații financiare
Poziție în sector
Locul 5 din 43 după cifra de afaceri în clasa CAEN 7711, județul Suceava, peste 91% dintre firmele clasei. Locul 3.801 din 16.743 în tot județul, și locul 7.044 după numărul de salariați. Față de 2024, cifra de afaceri a scăzut cu 21%.
Clasamente calculate de craiova.ro din situațiile financiare depuse la Ministerul Finanțelor (date deschise data.gov.ro, CC BY 4.0) pentru anul fiscal 2025, între firmele publicate în acest director care au depus pentru acel an. Clasa CAEN este cea declarată în bilanț.
Sume în lei, la 31 decembrie, după situațiile financiare depuse la Ministerul Finanțelor; anii fără depunere lipsesc.
| An | Cifra de afaceri | Rezultat net | Salariați | Active totale | Datorii | Capitaluri |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 1.072.845 lei | -512.742 lei | 1 | 2.443.715 lei | 2.435.004 lei | 8.711 lei |
| 2024 | 1.363.538 lei | -470.739 lei | 2 | 3.439.034 lei | 2.917.581 lei | 521.453 lei |
| 2023 | 1.157.399 lei | 522.083 lei | 1 | 1.572.773 lei | 562.899 lei | 992.192 lei |
| 2022 | 1.026.280 lei | 27.326 lei | 1 | 2.544.225 lei | 2.095.247 lei | 470.109 lei |
| 2020 | 1.861.783 lei | 210.306 lei | 1 | 4.146.451 lei | 3.787.964 lei | 410.882 lei |
| 2019 | 625.645 lei | 47.403 lei | 1 | 2.342.379 lei | 2.020.518 lei | 200.577 lei |
| 2018 | 350.172 lei | 1.028 lei | 1 | 1.187.640 lei | 1.169.962 lei | 3.174 lei |
| 2017 | 146.946 lei | 41.042 lei | 1 | 171.427 lei | 171.120 lei | 2.147 lei |
| 2016 | 126.520 lei | -17.470 lei | 1 | 13.374 lei | 56.232 lei | -38.896 lei |
| 2015 | 104.110 lei | 5.529 lei | 1 | 32.372 lei | 55.702 lei | -21.425 lei |
| 2014 | 44.768 lei | -8.256 lei | — | 44.990 lei | 75.315 lei | -26.954 lei |
| 2013 | 37.036 lei | 1.069 lei | — | 18.867 lei | 37.565 lei | -18.698 lei |
| 2012 | 26.672 lei | 7.998 lei | — | 15.229 lei | 34.996 lei | -19.767 lei |
| 2011 | 17.023 lei | -21.867 lei | — | 12.714 lei | 40.480 lei | -27.766 lei |
| 2010 | 16.499 lei | -4.842 lei | — | 28.687 lei | 34.586 lei | -5.899 lei |
| 2009 | 17.224 lei | 474 lei | — | 28.987 lei | 30.044 lei | -1.057 lei |
| 2008 | 28.432 lei | 476 lei | — | 24.477 lei | 26.008 lei | -1.531 lei |
Toți indicatorii
2025 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 1.072.845 lei
- Venituri totale
- 1.213.231 lei
- Cheltuieli totale
- 1.725.973 lei
- Profit brut
- 0 lei
- Pierdere brută
- 512.742 lei
- Profit net
- 0 lei
- Pierdere netă
- 512.742 lei
- Active imobilizate
- 2.398.748 lei
- Active circulante
- 44.967 lei
- Stocuri
- —
- Creanțe
- 29.214 lei
- Casa și conturi la bănci
- 15.753 lei
- Datorii
- 2.435.004 lei
- Capitaluri
- 8.711 lei
- Capital subscris vărsat
- 150.200 lei
- Număr mediu de salariați
- 1
2024 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 1.363.538 lei
- Venituri totale
- 2.255.641 lei
- Cheltuieli totale
- 2.726.380 lei
- Profit brut
- 0 lei
- Pierdere brută
- 470.739 lei
- Profit net
- 0 lei
- Pierdere netă
- 470.739 lei
- Active imobilizate
- 3.331.319 lei
- Active circulante
- 107.715 lei
- Stocuri
- —
- Creanțe
- 80.254 lei
- Casa și conturi la bănci
- 27.461 lei
- Datorii
- 2.917.581 lei
- Capitaluri
- 521.453 lei
- Capital subscris vărsat
- 150.200 lei
- Număr mediu de salariați
- 2
2023 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 1.157.399 lei
- Venituri totale
- 3.229.683 lei
- Cheltuieli totale
- 2.659.251 lei
- Profit brut
- 570.432 lei
- Pierdere brută
- 0 lei
- Profit net
- 522.083 lei
- Pierdere netă
- 0 lei
- Active imobilizate
- 1.388.061 lei
- Active circulante
- 184.712 lei
- Stocuri
- 30.713 lei
- Creanțe
- 29.647 lei
- Casa și conturi la bănci
- 124.352 lei
- Datorii
- 562.899 lei
- Capitaluri
- 992.192 lei
- Capital subscris vărsat
- 150.200 lei
- Număr mediu de salariați
- 1
2022 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 1.026.280 lei
- Venituri totale
- 3.008.376 lei
- Cheltuieli totale
- 2.954.047 lei
- Profit brut
- 54.329 lei
- Pierdere brută
- 0 lei
- Profit net
- 27.326 lei
- Pierdere netă
- 0 lei
- Active imobilizate
- 2.150.351 lei
- Active circulante
- 393.874 lei
- Stocuri
- 188.704 lei
- Creanțe
- 149.429 lei
- Casa și conturi la bănci
- 55.741 lei
- Datorii
- 2.095.247 lei
- Capitaluri
- 470.109 lei
- Capital subscris vărsat
- 150.200 lei
- Număr mediu de salariați
- 1
2020 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 1.861.783 lei
- Venituri totale
- 2.189.632 lei
- Cheltuieli totale
- 1.958.826 lei
- Profit brut
- 230.806 lei
- Pierdere brută
- 0 lei
- Profit net
- 210.306 lei
- Pierdere netă
- 0 lei
- Active imobilizate
- 4.044.694 lei
- Active circulante
- 101.757 lei
- Stocuri
- 31.328 lei
- Creanțe
- 26.266 lei
- Casa și conturi la bănci
- 44.163 lei
- Datorii
- 3.787.964 lei
- Capitaluri
- 410.882 lei
- Capital subscris vărsat
- 150.200 lei
- Număr mediu de salariați
- 1
2019 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 625.645 lei
- Venituri totale
- 736.103 lei
- Cheltuieli totale
- 681.277 lei
- Profit brut
- 54.826 lei
- Pierdere brută
- 0 lei
- Profit net
- 47.403 lei
- Pierdere netă
- 0 lei
- Active imobilizate
- 2.209.271 lei
- Active circulante
- 133.108 lei
- Stocuri
- 31.025 lei
- Creanțe
- 32.164 lei
- Casa și conturi la bănci
- 69.919 lei
- Datorii
- 2.020.518 lei
- Capitaluri
- 200.577 lei
- Capital subscris vărsat
- 150.200 lei
- Număr mediu de salariați
- 1
2018 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 350.172 lei
- Venituri totale
- 392.474 lei
- Cheltuieli totale
- 387.523 lei
- Profit brut
- 4.951 lei
- Pierdere brută
- 0 lei
- Profit net
- 1.028 lei
- Pierdere netă
- 0 lei
- Active imobilizate
- 999.790 lei
- Active circulante
- 187.850 lei
- Stocuri
- 7.706 lei
- Creanțe
- 161.073 lei
- Casa și conturi la bănci
- 19.071 lei
- Datorii
- 1.169.962 lei
- Capitaluri
- 3.174 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- 1
2017 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 146.946 lei
- Venituri totale
- 216.951 lei
- Cheltuieli totale
- 173.739 lei
- Profit brut
- 43.212 lei
- Pierdere brută
- 0 lei
- Profit net
- 41.042 lei
- Pierdere netă
- 0 lei
- Active imobilizate
- 117.494 lei
- Active circulante
- 53.933 lei
- Stocuri
- 18.713 lei
- Creanțe
- 29.428 lei
- Casa și conturi la bănci
- 5.792 lei
- Datorii
- 171.120 lei
- Capitaluri
- 2.147 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- 1
2016 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 126.520 lei
- Venituri totale
- 126.520 lei
- Cheltuieli totale
- 143.990 lei
- Profit brut
- 0 lei
- Pierdere brută
- 17.470 lei
- Profit net
- 0 lei
- Pierdere netă
- 17.470 lei
- Active imobilizate
- 1.338 lei
- Active circulante
- 12.036 lei
- Stocuri
- 5.844 lei
- Creanțe
- 3.609 lei
- Casa și conturi la bănci
- 2.583 lei
- Datorii
- 56.232 lei
- Capitaluri
- -38.896 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- 1
2015 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 104.110 lei
- Venituri totale
- 104.188 lei
- Cheltuieli totale
- 98.659 lei
- Profit brut
- 5.529 lei
- Pierdere brută
- 0 lei
- Profit net
- 5.529 lei
- Pierdere netă
- 0 lei
- Active imobilizate
- 1.679 lei
- Active circulante
- 30.693 lei
- Stocuri
- 2.499 lei
- Creanțe
- 15.830 lei
- Casa și conturi la bănci
- 12.364 lei
- Datorii
- 55.702 lei
- Capitaluri
- -21.425 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- 1
2014 · bilanț lung/scurt
- Cifra de afaceri netă
- 44.768 lei
- Venituri totale
- 44.768 lei
- Cheltuieli totale
- 53.024 lei
- Profit brut
- 0 lei
- Pierdere brută
- 8.256 lei
- Profit net
- 0 lei
- Pierdere netă
- 8.256 lei
- Active imobilizate
- 2.021 lei
- Active circulante
- 42.969 lei
- Stocuri
- 27.246 lei
- Creanțe
- 11.847 lei
- Casa și conturi la bănci
- 3.876 lei
- Datorii
- 75.315 lei
- Capitaluri
- -26.954 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- —
2013 · bilanț lung/scurt
- Cifra de afaceri netă
- 37.036 lei
- Venituri totale
- 37.036 lei
- Cheltuieli totale
- 35.967 lei
- Profit brut
- 1.069 lei
- Pierdere brută
- 0 lei
- Profit net
- 1.069 lei
- Pierdere netă
- 0 lei
- Active imobilizate
- 2.363 lei
- Active circulante
- 16.504 lei
- Stocuri
- 11.412 lei
- Creanțe
- 3.653 lei
- Casa și conturi la bănci
- 1.439 lei
- Datorii
- 37.565 lei
- Capitaluri
- -18.698 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- —
2012 · bilanț lung/scurt
- Cifra de afaceri netă
- 26.672 lei
- Venituri totale
- 26.672 lei
- Cheltuieli totale
- 18.674 lei
- Profit brut
- 7.998 lei
- Pierdere brută
- 0 lei
- Profit net
- 7.998 lei
- Pierdere netă
- 0 lei
- Active imobilizate
- 5.160 lei
- Active circulante
- 10.069 lei
- Stocuri
- 6.075 lei
- Creanțe
- 3.449 lei
- Casa și conturi la bănci
- 545 lei
- Datorii
- 34.996 lei
- Capitaluri
- -19.767 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- —
2011 · bilanț lung/scurt
- Cifra de afaceri netă
- 17.023 lei
- Venituri totale
- 17.023 lei
- Cheltuieli totale
- 38.890 lei
- Profit brut
- 0 lei
- Pierdere brută
- 21.867 lei
- Profit net
- 0 lei
- Pierdere netă
- 21.867 lei
- Active imobilizate
- 2.455 lei
- Active circulante
- 10.259 lei
- Stocuri
- 3.794 lei
- Creanțe
- 4.632 lei
- Casa și conturi la bănci
- 1.833 lei
- Datorii
- 40.480 lei
- Capitaluri
- -27.766 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- —
2010 · bilanț lung/scurt
- Cifra de afaceri netă
- 16.499 lei
- Venituri totale
- 16.499 lei
- Cheltuieli totale
- 19.691 lei
- Profit brut
- —
- Pierdere brută
- 3.192 lei
- Profit net
- —
- Pierdere netă
- 4.842 lei
- Active imobilizate
- 2.455 lei
- Active circulante
- 26.232 lei
- Stocuri
- 20.292 lei
- Creanțe
- 3.731 lei
- Casa și conturi la bănci
- 2.209 lei
- Datorii
- 34.586 lei
- Capitaluri
- -5.899 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- —
2009 · bilanț lung/scurt
- Cifra de afaceri netă
- 17.224 lei
- Venituri totale
- 17.224 lei
- Cheltuieli totale
- 14.932 lei
- Profit brut
- 2.292 lei
- Pierdere brută
- —
- Profit net
- 474 lei
- Pierdere netă
- —
- Active imobilizate
- 2.455 lei
- Active circulante
- 26.532 lei
- Stocuri
- 16.846 lei
- Creanțe
- 5.228 lei
- Casa și conturi la bănci
- 4.458 lei
- Datorii
- 30.044 lei
- Capitaluri
- -1.057 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- —
2008 · bilanț lung/scurt
- Cifra de afaceri netă
- 28.432 lei
- Venituri totale
- 28.432 lei
- Cheltuieli totale
- 27.865 lei
- Profit brut
- 567 lei
- Pierdere brută
- —
- Profit net
- 476 lei
- Pierdere netă
- —
- Active imobilizate
- 2.455 lei
- Active circulante
- 22.022 lei
- Stocuri
- 15.734 lei
- Creanțe
- 3.022 lei
- Casa și conturi la bănci
- 3.266 lei
- Datorii
- 26.008 lei
- Capitaluri
- -1.531 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- —
Activități autorizate (CAEN)
- 1083 · Prelucrarea ceaiului și cafelei (CAEN Rev.3)
- 4611 · Intermedieri în comerțul cu materii prime agricole, animale vii, materii prime textile și cu semifabricate (CAEN Rev.3)
- 4619 · Intermedieri în comerțul cu produse diverse (CAEN Rev.3)
- 4621 · Comerț cu ridicata al cerealelor, semințelor, furajelor și tutunului neprelucrat (CAEN Rev.3)
- 4725 · Comerț cu amănuntul al băuturilor (CAEN Rev.3)
- 4763 · Comerț cu amănuntul al echipamentelor sportive (CAEN Rev.3)
- 4781 · Comerț cu amănuntul al autovehiculelor (CAEN Rev.3)
- 4791 · Intermedieri în comerțul cu amănuntul nespecializat (CAEN Rev.3)
- 4792 · Intermedieri în comerțul cu amănuntul specializat (CAEN Rev.3)
- 5210 · Depozitări (CAEN Rev.3)
- 5221 · Activități de servicii anexe pentru transporturi terestre (CAEN Rev.3)
- 5530 · Parcuri pentru rulote, campinguri și tabere (CAEN Rev.3)
- 6220 · Activități de consultanță în tehnologia informației și de management (gestiune și exploatare) a mijloacelor de calcul (CAEN Rev.3)
- 6310 · Prelucrarea datelor, administrarea paginilor web și activități conexe (CAEN Rev.3)
- 6391 · Activități ale portalurilor web (CAEN Rev.3)
- 6622 · Activități ale agenților și broker-ilor de asigurări (CAEN Rev.3)
- 6629 · Alte activități auxiliare de asigurări și fonduri de pensii (CAEN Rev.3)
- 6820 · închirierea și subînchirierea bunurilor imobiliare proprii sau închiriate (CAEN Rev.3)
- 7020 · Activități de consultanță în afaceri și management (CAEN Rev.3)
- 7311 · Activități ale agențiilor de publicitate (CAEN Rev.3)
- 7312 · Servicii de reprezentare media (CAEN Rev.3)
- 7320 · Activități de studiere a pieței și de sondare a opiniei publice (CAEN Rev.3)
- 7330 · Activități în domeniul relațiilor publice și al comunicării (CAEN Rev.3)
- 7711 · Activități de închiriere și leasing cu autoturisme și autovehicule rutiere ușoare (CAEN Rev.3)
- 7712 · Activități de închiriere și leasing cu autovehicule rutiere grele (CAEN Rev.3)
- 7721 · Activități de închiriere și leasing cu bunuri recreaționale și echipament sportiv (CAEN Rev.3)
- 7722 · Activități de închiriere și leasing cu alte bunuri personale și gospodărești n.c.a. (CAEN Rev.3)
- 7733 · Activități de închiriere și leasing cu mașini și echipamente de birou (inclusiv calculatoare) (CAEN Rev.3)
- 7751 · Servicii de intermediere pentru închirierea și leasingul autoturismelor, autorulotelor și remorcilor (CAEN Rev.3)
- 8230 · Activități de organizare a expozițiilor, târgurilor și congreselor (CAEN Rev.3)
- 8299 · Alte activități de servicii suport pentru întreprinderi n.c.a. (CAEN Rev.3)
Istoric
Nicio modificare observată de la primul instantaneu urmărit (2026-07-08). Istoricul se completează lunar, pe măsură ce ONRC publică instantanee noi.
Cronologie
Tot ce se poate data despre această firmă, dintr-un singur fir: înregistrări la registrul comerțului, decizii ANAF, situații financiare depuse, documente de urbanism și aparițiile în știrile noastre. Nu este o listă exhaustivă a activității firmei — doar a ceea ce apare în sursele de mai jos.
2025
- Situații financiare depuse pentru anul 2025
2024
- Situații financiare depuse pentru anul 2024
2023
- Situații financiare depuse pentru anul 2023
2022
- Situații financiare depuse pentru anul 2022
2020
- Situații financiare depuse pentru anul 2020
2019
- Situații financiare depuse pentru anul 2019
2018
- Situații financiare depuse pentru anul 2018
2017
- Situații financiare depuse pentru anul 2017
2016
- Situații financiare depuse pentru anul 2016
2015
- Situații financiare depuse pentru anul 2015
2014
- Situații financiare depuse pentru anul 2014
2013
- Situații financiare depuse pentru anul 2013
2012
- Situații financiare depuse pentru anul 2012
2011
- Situații financiare depuse pentru anul 2011
Înregistrări mai vechi (5)
2011
- Înmatriculare la registrul comerțului
2010
- Situații financiare depuse pentru anul 2010
2009
- Situații financiare depuse pentru anul 2009
2008
- Situații financiare depuse pentru anul 2008
2006
- Înregistrare în scopuri de TVA