Sari la conținut
Duminică, 6 septembrie 2026 Craiova, la zi. Sursele la vedere. Urmărim 32 de publicații și 13 instituții publice
Firmăîn funcțiune

GNM INDUSTRIAL REAL ESTATE SRL

societate cu răspundere limitată, cu sediul în Sat Geamăna, Comuna Bradu, înmatriculată la 19 septembrie 2007.

Identitate

Denumire legală
GNM INDUSTRIAL REAL ESTATE SRL
CUI
22434850
Nr. înmatriculare
J2007001853033
EUID
ROONRC.J2007001853033
Formă juridică
societate cu răspundere limitată
Data înmatriculării
19 septembrie 2007

Sediu social

Adresă
DRUM 23, nr. 11, Punct "Baza", Sat Geamăna, Comuna Bradu, Argeș
Localitate
Sat Geamăna, Comuna Bradu, Argeș
Cod poștal
117141

Contact

Telefon declarat la Ministerul Finanțelor, actualizat la 12 august 2025. Este numărul pe care firma l-a declarat autorității fiscale, nu un contact verificat de redacție.

Stare

Stare ONRC
  • funcțiune (cod 1048, din 8 iul)
Plătitor de TVA
da (din 21 sept)
Inactiv fiscal
nu
RO e-Factura
nu
Înregistrare ANAF
RELUARE ACTIVITATE din data 20.05.2011
Sursa ANAF
actualizat 28 aug

Reprezentanți

  • BADEA SILVIU-ALEXANDRU — administrator

Reprezentanții legali înscriși la registrul comerțului la data instantaneului; persoanele cu același nume pot fi persoane diferite.

Situații financiare

Cifra de afaceri
4,5 mil. lei02008: fără date2009: fără date2010: fără date2011: 0 lei2012: 0 lei2013: 0 lei2014: 833 mii lei2015: 3,7 mil. lei2016: 4,3 mil. lei2017: 4,5 mil. lei2018: 4,0 mil. lei2019: 4,1 mil. lei2020: 4,4 mil. lei2021: 4,4 mil. lei2022: 4,3 mil. lei2023: 4,4 mil. lei2024: 4,4 mil. lei2025: 4,4 mil. lei200920112013201520172019202120232025
Rezultat net
3,0 mil. lei0-5 mii lei2008: -5 mii lei2009: -396 lei2010: -245 lei2011: -620 lei2012: -3 mii lei2013: -108 lei2014: 308 mii lei2015: 2,2 mil. lei2016: 2,7 mil. lei2017: 2,7 mil. lei2018: 2,7 mil. lei2019: 2,5 mil. lei2020: 2,8 mil. lei2021: 3,0 mil. lei2022: 3,0 mil. lei2023: 2,8 mil. lei2024: 2,8 mil. lei2025: 2,9 mil. lei200920112013201520172019202120232025

Poziție în sector

Locul 34 din 253 după cifra de afaceri în clasa CAEN 4100, județul Argeș, peste 87% dintre firmele clasei. Locul 1.479 din 20.058 în tot județul, și locul 7.600 după numărul de salariați. Față de 2024, cifra de afaceri a crescut cu 1%.

Clasamente calculate de craiova.ro din situațiile financiare depuse la Ministerul Finanțelor (date deschise data.gov.ro, CC BY 4.0) pentru anul fiscal 2025, între firmele publicate în acest director care au depus pentru acel an. Clasa CAEN este cea declarată în bilanț.

Sume în lei, la 31 decembrie, după situațiile financiare depuse la Ministerul Finanțelor; anii fără depunere lipsesc.

Indicatori din situațiile financiare anuale, pe ani fiscali
AnCifra de afaceriRezultat netSalariațiActive totaleDatoriiCapitaluri
20254.433.611 lei2.863.585 lei111.607.696 lei855.256 lei10.752.440 lei
20244.374.770 lei2.761.866 lei112.402.868 lei1.752.147 lei10.650.721 lei
20234.354.001 lei2.808.225 lei113.263.516 lei2.566.436 lei10.697.080 lei
20224.338.582 lei2.993.605 lei114.239.192 lei6.350.337 lei7.888.855 lei
20214.398.195 lei2.975.011 lei116.315.790 lei11.420.539 lei4.895.251 lei
20204.351.665 lei2.821.729 lei116.963.266 lei12.221.297 lei4.741.969 lei
20194.110.895 lei2.535.758 lei117.255.301 lei12.799.303 lei4.455.998 lei
20183.961.048 lei2.748.031 lei117.636.124 lei5.995.229 lei11.640.895 lei
20174.482.252 lei2.710.855 lei117.718.656 lei8.404.359 lei9.314.297 lei
20164.312.407 lei2.748.862 lei117.806.786 lei11.203.345 lei6.603.441 lei
20153.656.888 lei2.236.309 lei119.369.715 lei15.515.136 lei3.854.579 lei
2014833.486 lei308.036 lei19.058.893 lei17.160.550 lei1.898.343 lei
20130 lei-108 lei1.628.578 lei38.271 lei1.590.307 lei
20120 lei-3.061 lei1.628.687 lei38.271 lei1.590.416 lei
20110 lei-620 lei1.629.947 lei36.471 lei1.593.476 lei
2010-245 lei1.630.567 lei36.471 lei1.594.096 lei
2009-396 lei1.630.812 lei36.471 lei1.594.341 lei
2008-4.516 lei11.631.208 lei36.471 lei1.594.737 lei
Indicatori detaliați pentru ultimii 3 ani

2025 · bilanț lung/scurt

Cifra de afaceri netă
4.433.611 lei
Venituri totale
4.434.316 lei
Cheltuieli totale
1.057.276 lei
Profit brut
3.377.040 lei
Pierdere brută
0 lei
Profit net
2.863.585 lei
Pierdere netă
0 lei
Active imobilizate
11.601.425 lei
Active circulante
6.271 lei
Stocuri
Creanțe
427 lei
Casa și conturi la bănci
5.844 lei
Datorii
855.256 lei
Capitaluri
10.752.440 lei
Capital subscris vărsat
1.600.200 lei
Număr mediu de salariați
1

2024 · bilanț lung/scurt

Cifra de afaceri netă
4.374.770 lei
Venituri totale
4.378.287 lei
Cheltuieli totale
1.121.369 lei
Profit brut
3.256.918 lei
Pierdere brută
0 lei
Profit net
2.761.866 lei
Pierdere netă
0 lei
Active imobilizate
12.383.484 lei
Active circulante
19.384 lei
Stocuri
Creanțe
15.180 lei
Casa și conturi la bănci
4.204 lei
Datorii
1.752.147 lei
Capitaluri
10.650.721 lei
Capital subscris vărsat
1.600.200 lei
Număr mediu de salariați
1

2023 · bilanț lung/scurt

Cifra de afaceri netă
4.354.001 lei
Venituri totale
4.390.072 lei
Cheltuieli totale
1.355.214 lei
Profit brut
3.034.858 lei
Pierdere brută
0 lei
Profit net
2.808.225 lei
Pierdere netă
0 lei
Active imobilizate
13.239.996 lei
Active circulante
23.520 lei
Stocuri
Creanțe
19.203 lei
Casa și conturi la bănci
4.317 lei
Datorii
2.566.436 lei
Capitaluri
10.697.080 lei
Capital subscris vărsat
1.600.200 lei
Număr mediu de salariați
1

Tabelul de mai sus păstrează seria principală pentru toți cei 18 ani; detalierea completă este limitată la cei mai recenți 3.

Activități autorizate (CAEN)

  • 6820 · Închirierea și subînchirierea bunurilor imobiliare proprii sau închiriate (CAEN Rev.2)

Istoric

Nicio modificare observată de la primul instantaneu urmărit (2026-09-02). Istoricul se completează lunar, pe măsură ce ONRC publică instantanee noi.

Cronologie

Tot ce se poate data despre această firmă, dintr-un singur fir: înregistrări la registrul comerțului, decizii ANAF, situații financiare depuse, documente de urbanism și aparițiile în știrile noastre. Nu este o listă exhaustivă a activității firmei — doar a ceea ce apare în sursele de mai jos.

  1. 2025

    • Situații financiare depuse pentru anul 2025
  2. 2024

    • Situații financiare depuse pentru anul 2024
  3. 2023

    • Situații financiare depuse pentru anul 2023
  4. 2022

    • Situații financiare depuse pentru anul 2022
  5. 2021

    • Situații financiare depuse pentru anul 2021
  6. 2020

    • Situații financiare depuse pentru anul 2020
  7. 2019

    • Situații financiare depuse pentru anul 2019
  8. 2018

    • Situații financiare depuse pentru anul 2018
  9. 2017

    • Situații financiare depuse pentru anul 2017
  10. 2016

    • Situații financiare depuse pentru anul 2016
  11. 2015

    • Situații financiare depuse pentru anul 2015
  12. 2014

    • Situații financiare depuse pentru anul 2014
  13. 2013

    • Situații financiare depuse pentru anul 2013
  14. 2012

    • Situații financiare depuse pentru anul 2012

Sunt afișate cele mai recente 14 din 21 înregistrări; secțiunile de mai sus păstrează seriile și trimiterile către listele dedicate.

Înapoi sus ↑