Sari la conținut
Vineri, 4 septembrie 2026 Craiova, la zi. Sursele la vedere. Urmărim 31 de publicații și 13 instituții publice
Firmăîn funcțiune

GLASS GALERY S.R.L.

societate cu răspundere limitată, cu sediul în Municipiul Timișoara, înmatriculată la 21 mai 2020.

Identitate

Denumire legală
GLASS GALERY S.R.L.
CUI
42523099
Nr. înmatriculare
J2020001113352
EUID
ROONRC.J2020001113352
Formă juridică
societate cu răspundere limitată
Data înmatriculării
21 mai 2020

Sediu social

Adresă
TRISTAN TZARA, nr. 39, CAM. 2, Municipiul Timișoara, Timiș
Localitate
Municipiul Timișoara, Timiș

Stare

Stare ONRC
  • funcțiune (cod 1048, din 8 iul)
Plătitor de TVA
da (din 10 iun)
Inactiv fiscal
nu
RO e-Factura
nu
Înregistrare ANAF
INREGISTRAT din data 21.05.2020
Sursa ANAF
actualizat 28 aug

Reprezentanți

  • ŞTEFAN ANGELA — administrator
  • ŞTEFAN FLORICA-SPERANŢA — administrator

Reprezentanții legali înscriși la registrul comerțului la data instantaneului; persoanele cu același nume pot fi persoane diferite.

Situații financiare

Cifra de afaceri
2,9 mil. lei02020: fără date2021: 603 mii lei2022: 2,9 mil. lei2023: 2,3 mil. lei2024: 2,4 mil. lei20202021202220232024
Rezultat net
1,3 mil. lei0-672 mii lei2020: -65 mii lei2021: -672 mii lei2022: 1,3 mil. lei2023: 1,2 mil. lei2024: 1,2 mil. lei20202021202220232024

Poziție în sector

Firma nu a depus situații financiare pentru anul 2025, așa că nu intră în clasamentele pe județul Timiș; ultimul an depus este 2024.

Clasamente calculate de craiova.ro din situațiile financiare depuse la Ministerul Finanțelor (date deschise data.gov.ro, CC BY 4.0) pentru anul fiscal 2025, între firmele publicate în acest director care au depus pentru acel an. Clasa CAEN este cea declarată în bilanț.

Sume în lei, la 31 decembrie, după situațiile financiare depuse la Ministerul Finanțelor; anii fără depunere lipsesc.

Indicatori din situațiile financiare anuale, pe ani fiscali
AnCifra de afaceriRezultat netSalariațiActive totaleDatoriiCapitaluri
20242.368.188 lei1.244.371 lei112.053.771 lei5.364.336 lei6.689.435 lei
20232.298.185 lei1.247.005 lei114.118.850 lei8.412.339 lei5.706.511 lei
20222.896.344 lei1.316.268 lei217.345.338 lei12.452.116 lei4.881.019 lei
2021603.097 lei-671.964 lei219.796.618 lei16.153.041 lei3.564.751 lei
2020-64.865 lei22.740.250 lei2.795.115 lei-54.865 lei
Indicatori detaliați pentru ultimii 3 ani

2024 · bilanț prescurtat

Cifra de afaceri netă
2.368.188 lei
Venituri totale
2.368.209 lei
Cheltuieli totale
927.859 lei
Profit brut
1.440.350 lei
Pierdere brută
0 lei
Profit net
1.244.371 lei
Pierdere netă
0 lei
Active imobilizate
11.471.947 lei
Active circulante
581.824 lei
Stocuri
65.040 lei
Creanțe
320.652 lei
Casa și conturi la bănci
196.132 lei
Datorii
5.364.336 lei
Capitaluri
6.689.435 lei
Capital subscris vărsat
4.301.580 lei
Număr mediu de salariați
1

2023 · bilanț prescurtat

Cifra de afaceri netă
2.298.185 lei
Venituri totale
4.479.982 lei
Cheltuieli totale
3.193.599 lei
Profit brut
1.286.383 lei
Pierdere brută
0 lei
Profit net
1.247.005 lei
Pierdere netă
0 lei
Active imobilizate
12.495.429 lei
Active circulante
1.623.421 lei
Stocuri
65.040 lei
Creanțe
924.660 lei
Casa și conturi la bănci
633.721 lei
Datorii
8.412.339 lei
Capitaluri
5.706.511 lei
Capital subscris vărsat
4.301.580 lei
Număr mediu de salariați
1

2022 · bilanț prescurtat

Cifra de afaceri netă
2.896.344 lei
Venituri totale
3.047.404 lei
Cheltuieli totale
1.702.187 lei
Profit brut
1.345.217 lei
Pierdere brută
0 lei
Profit net
1.316.268 lei
Pierdere netă
0 lei
Active imobilizate
15.254.226 lei
Active circulante
2.091.112 lei
Stocuri
65.040 lei
Creanțe
1.359.954 lei
Casa și conturi la bănci
666.118 lei
Datorii
12.452.116 lei
Capitaluri
4.881.019 lei
Capital subscris vărsat
4.301.580 lei
Număr mediu de salariați
2

Tabelul de mai sus păstrează seria principală pentru toți cei 5 ani; detalierea completă este limitată la cei mai recenți 3.

Activități autorizate (CAEN)

Sunt afișate primele 24 din 28 activități autorizate în ordinea registrului.

Istoric

Nicio modificare observată de la primul instantaneu urmărit (2026-07-08). Istoricul se completează lunar, pe măsură ce ONRC publică instantanee noi.

Cronologie

Tot ce se poate data despre această firmă, dintr-un singur fir: înregistrări la registrul comerțului, decizii ANAF, situații financiare depuse, documente de urbanism și aparițiile în știrile noastre. Nu este o listă exhaustivă a activității firmei — doar a ceea ce apare în sursele de mai jos.

  1. 2024

    • Situații financiare depuse pentru anul 2024
  2. 2023

    • Situații financiare depuse pentru anul 2023
  3. 2022

    • Situații financiare depuse pentru anul 2022
  4. 2021

    • Situații financiare depuse pentru anul 2021
  5. 2020

    • Situații financiare depuse pentru anul 2020
    • Înregistrare în scopuri de TVA
    • Înmatriculare la registrul comerțului

Înapoi sus ↑