GLAMPHOUSE INTERNATIONAL S.R.L.
societate cu răspundere limitată, cu sediul în București Sectorul 1, înmatriculată la 23 noiembrie 2020.
Identitate
- Denumire legală
- GLAMPHOUSE INTERNATIONAL S.R.L.
- CUI
- 43367400
- Nr. înmatriculare
- J40/16081/2020
- EUID
- ROONRC.J40/16081/2020
- Formă juridică
- societate cu răspundere limitată
- Data înmatriculării
- 23 noiembrie 2020
Sediu social
- Adresă
- BIHARIA, nr. 67-77, et. 1, CORP C, CAMERA 3.1A, București Sectorul 1, București
- Localitate
- București Sectorul 1, București
- Cod poștal
- 13981
Stare
- Stare ONRC
- funcțiune (cod 1048, din 8 iul)
- sediu expirat (cod 2069, din 8 iul)
- Plătitor de TVA
- nu (până la 22 mai)
- Inactiv fiscal
- da (din 22 mai)
- RO e-Factura
- nu
- Înregistrare ANAF
- INREGISTRAT din data 23.11.2020
- Sursa ANAF
- actualizat 28 aug
Reprezentanți
- COJOCARIU DRAGOȘ-ȘTEFAN — administrator
Reprezentanții legali înscriși la registrul comerțului la data instantaneului; persoanele cu același nume pot fi persoane diferite.
Situații financiare
Poziție în sector
Firma nu a depus situații financiare pentru anul 2025, așa că nu intră în clasamentele pe municipiul București; ultimul an depus este 2023.
Clasamente calculate de craiova.ro din situațiile financiare depuse la Ministerul Finanțelor (date deschise data.gov.ro, CC BY 4.0) pentru anul fiscal 2025, între firmele publicate în acest director care au depus pentru acel an. Clasa CAEN este cea declarată în bilanț.
Sume în lei, la 31 decembrie, după situațiile financiare depuse la Ministerul Finanțelor; anii fără depunere lipsesc.
| An | Cifra de afaceri | Rezultat net | Salariați | Active totale | Datorii | Capitaluri |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 2023 | 121.452 lei | 22.043 lei | 1 | 32.478 lei | 30.712 lei | 1.766 lei |
| 2022 | 68.647 lei | -17.489 lei | 1 | 8.275 lei | 28.552 lei | -20.277 lei |
| 2021 | — | -2.850 lei | — | 22 lei | 2.810 lei | -2.788 lei |
| 2020 | — | -138 lei | — | 222 lei | 160 lei | 62 lei |
Indicatori detaliați pentru ultimii 3 ani
2023 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 121.452 lei
- Venituri totale
- 121.452 lei
- Cheltuieli totale
- 98.194 lei
- Profit brut
- 23.258 lei
- Pierdere brută
- 0 lei
- Profit net
- 22.043 lei
- Pierdere netă
- 0 lei
- Active imobilizate
- —
- Active circulante
- 32.478 lei
- Stocuri
- —
- Creanțe
- 395 lei
- Casa și conturi la bănci
- 32.083 lei
- Datorii
- 30.712 lei
- Capitaluri
- 1.766 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- 1
2022 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 68.647 lei
- Venituri totale
- 72.262 lei
- Cheltuieli totale
- 87.692 lei
- Profit brut
- 0 lei
- Pierdere brută
- 15.430 lei
- Profit net
- 0 lei
- Pierdere netă
- 17.489 lei
- Active imobilizate
- —
- Active circulante
- 8.275 lei
- Stocuri
- —
- Creanțe
- 1.640 lei
- Casa și conturi la bănci
- 6.635 lei
- Datorii
- 28.552 lei
- Capitaluri
- -20.277 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- 1
2021 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- —
- Venituri totale
- -1 lei
- Cheltuieli totale
- 2.849 lei
- Profit brut
- 0 lei
- Pierdere brută
- 2.850 lei
- Profit net
- 0 lei
- Pierdere netă
- 2.850 lei
- Active imobilizate
- —
- Active circulante
- 22 lei
- Stocuri
- —
- Creanțe
- —
- Casa și conturi la bănci
- 22 lei
- Datorii
- 2.810 lei
- Capitaluri
- -2.788 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- —
Tabelul de mai sus păstrează seria principală pentru toți cei 4 ani; detalierea completă este limitată la cei mai recenți 3.
Activități autorizate (CAEN)
- 4615 · Intermedieri în comerțul cu mobilă, articole de menaj și de fierărie (CAEN Rev.2)
- 4619 · Intermedieri în comerțul cu produse diverse (CAEN Rev.2)
- 4641 · Comerț cu ridicata al produselor textile (CAEN Rev.2)
- 4643 · Comerț cu ridicata al aparatelor electrice de uz gospodăresc, al aparatelor de radio și televizoarelor (CAEN Rev.2)
- 4647 · Comerț cu ridicata al mobilei, covoarelor și a articolelor de iluminat (CAEN Rev.2)
- 4673 · Comerț cu ridicata al materialului lemnos și al materialelor de construcții și echipamentelor sanitare (CAEN Rev.2)
- 4674 · Comerț cu ridicata al echipamentelor și furniturilor de fierărie pentru instalații sanitare și de încălzire (CAEN Rev.2)
- 4690 · Comerț cu ridicata nespecializat (CAEN Rev.2)
- 4753 · Comerț cu amănuntul al covoarelor, carpetelor, tapetelor și a altor acoperitoare de podea, în magazine specializate (CAEN Rev.2)
- 4791 · Comerț cu amănuntul prin intermediul caselor de comenzi sau prin Internet (CAEN Rev.2)
- 4799 · Comerț cu amănuntul efectuat în afara magazinelor, standurilor, chioșcurilor și piețelor (CAEN Rev.2)
- 6311 · Prelucrarea datelor, administrarea paginilor web și activități conexe (CAEN Rev.2)
- 6312 · Activități ale portalurilor web (CAEN Rev.2)
- 7311 · Activități ale agențiilor de publicitate (CAEN Rev.2)
Istoric
- Stare
- funcțiune (8 iul → prezent)
- sediu expirat (8 iul → prezent)
Cronologie
Tot ce se poate data despre această firmă, dintr-un singur fir: înregistrări la registrul comerțului, decizii ANAF, situații financiare depuse, documente de urbanism și aparițiile în știrile noastre. Nu este o listă exhaustivă a activității firmei — doar a ceea ce apare în sursele de mai jos.
2026
- Stare la registrul comerțului: sediu expirat
2024
- Ieșire din evidența plătitorilor de TVA
- Declarată inactivă fiscal de ANAF
2023
- Situații financiare depuse pentru anul 2023
2022
- Situații financiare depuse pentru anul 2022
- Înregistrare în scopuri de TVA
2021
- Situații financiare depuse pentru anul 2021
2020
- Situații financiare depuse pentru anul 2020
- Înmatriculare la registrul comerțului