GIVIR SISTEM & TECHNOLOGY S.R.L.
societate cu răspundere limitată, cu sediul în Sat Ion Creangă, Comuna Ion Creangă, înmatriculată la 21 noiembrie 2018.
Identitate
- Denumire legală
- GIVIR SISTEM & TECHNOLOGY S.R.L.
- CUI
- 40194690
- Nr. înmatriculare
- J27/1157/2018
- EUID
- ROONRC.J27/1157/2018
- Formă juridică
- societate cu răspundere limitată
- Data înmatriculării
- 21 noiembrie 2018
Sediu social
- Adresă
- TEIULUI, nr. 14, Sat Ion Creangă, Comuna Ion Creangă, Neamț
- Localitate
- Sat Ion Creangă, Comuna Ion Creangă, Neamț
- Cod poștal
- 617260
Stare
- Stare ONRC
- funcțiune (cod 1048, din 8 iul)
- Plătitor de TVA
- da (din 1 oct)
- Inactiv fiscal
- nu
- RO e-Factura
- nu
- Înregistrare ANAF
- INREGISTRAT din data 21.11.2018
- Sursa ANAF
- actualizat 28 aug
Reprezentanți
- COJOCARU ROXANA-GEORGIANA — administrator
Reprezentanții legali înscriși la registrul comerțului la data instantaneului; persoanele cu același nume pot fi persoane diferite.
Situații financiare
Poziție în sector
Locul 13 din 28 după cifra de afaceri în clasa CAEN 4333, județul Neamț, peste 57% dintre firmele clasei. Locul 6.121 din 10.171 în tot județul, și locul 3.990 după numărul de salariați. Față de 2024, cifra de afaceri a scăzut cu 72%.
Clasamente calculate de craiova.ro din situațiile financiare depuse la Ministerul Finanțelor (date deschise data.gov.ro, CC BY 4.0) pentru anul fiscal 2025, între firmele publicate în acest director care au depus pentru acel an. Clasa CAEN este cea declarată în bilanț.
Sume în lei, la 31 decembrie, după situațiile financiare depuse la Ministerul Finanțelor; anii fără depunere lipsesc.
| An | Cifra de afaceri | Rezultat net | Salariați | Active totale | Datorii | Capitaluri |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 168.224 lei | 53.756 lei | 1 | 59.346 lei | 5.350 lei | 53.996 lei |
| 2024 | 608.489 lei | 416.361 lei | 1 | 443.466 lei | 26.865 lei | 416.601 lei |
| 2023 | 552.610 lei | 384.255 lei | 1 | 399.643 lei | 15.148 lei | 384.495 lei |
| 2022 | 450.972 lei | 298.667 lei | 1 | 357.463 lei | 5.224 lei | 352.239 lei |
| 2021 | 308.945 lei | 162.718 lei | 1 | 284.209 lei | 3.829 lei | 280.380 lei |
| 2020 | 372.630 lei | 238.585 lei | 1 | 270.622 lei | 25.494 lei | 245.128 lei |
| 2019 | 410.829 lei | 280.268 lei | 1 | 284.885 lei | 27.389 lei | 257.496 lei |
| 2018 | — | -1.882 lei | 1 | 1.147 lei | 2.829 lei | -1.682 lei |
Toți indicatorii
2025 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 168.224 lei
- Venituri totale
- 169.381 lei
- Cheltuieli totale
- 113.943 lei
- Profit brut
- 55.438 lei
- Pierdere brută
- 0 lei
- Profit net
- 53.756 lei
- Pierdere netă
- 0 lei
- Active imobilizate
- —
- Active circulante
- 59.346 lei
- Stocuri
- —
- Creanțe
- 58.749 lei
- Casa și conturi la bănci
- 597 lei
- Datorii
- 5.350 lei
- Capitaluri
- 53.996 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- 1
2024 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 608.489 lei
- Venituri totale
- 617.604 lei
- Cheltuieli totale
- 186.749 lei
- Profit brut
- 430.855 lei
- Pierdere brută
- 0 lei
- Profit net
- 416.361 lei
- Pierdere netă
- 0 lei
- Active imobilizate
- 15 lei
- Active circulante
- 443.451 lei
- Stocuri
- —
- Creanțe
- 439.657 lei
- Casa și conturi la bănci
- 3.794 lei
- Datorii
- 26.865 lei
- Capitaluri
- 416.601 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- 1
2023 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 552.610 lei
- Venituri totale
- 554.712 lei
- Cheltuieli totale
- 165.042 lei
- Profit brut
- 389.670 lei
- Pierdere brută
- 0 lei
- Profit net
- 384.255 lei
- Pierdere netă
- 0 lei
- Active imobilizate
- 5.357 lei
- Active circulante
- 394.286 lei
- Stocuri
- —
- Creanțe
- 392.633 lei
- Casa și conturi la bănci
- 1.653 lei
- Datorii
- 15.148 lei
- Capitaluri
- 384.495 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- 1
2022 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 450.972 lei
- Venituri totale
- 451.971 lei
- Cheltuieli totale
- 149.020 lei
- Profit brut
- 302.951 lei
- Pierdere brută
- 0 lei
- Profit net
- 298.667 lei
- Pierdere netă
- 0 lei
- Active imobilizate
- 7.830 lei
- Active circulante
- 349.633 lei
- Stocuri
- —
- Creanțe
- 312.823 lei
- Casa și conturi la bănci
- 36.810 lei
- Datorii
- 5.224 lei
- Capitaluri
- 352.239 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- 1
2021 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 308.945 lei
- Venituri totale
- 309.497 lei
- Cheltuieli totale
- 144.054 lei
- Profit brut
- 165.443 lei
- Pierdere brută
- 0 lei
- Profit net
- 162.718 lei
- Pierdere netă
- 0 lei
- Active imobilizate
- —
- Active circulante
- 284.209 lei
- Stocuri
- —
- Creanțe
- 270.287 lei
- Casa și conturi la bănci
- 13.922 lei
- Datorii
- 3.829 lei
- Capitaluri
- 280.380 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- 1
2020 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 372.630 lei
- Venituri totale
- 383.174 lei
- Cheltuieli totale
- 141.103 lei
- Profit brut
- 242.071 lei
- Pierdere brută
- 0 lei
- Profit net
- 238.585 lei
- Pierdere netă
- 0 lei
- Active imobilizate
- —
- Active circulante
- 270.622 lei
- Stocuri
- —
- Creanțe
- 258.478 lei
- Casa și conturi la bănci
- 12.144 lei
- Datorii
- 25.494 lei
- Capitaluri
- 245.128 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- 1
2019 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 410.829 lei
- Venituri totale
- 410.981 lei
- Cheltuieli totale
- 126.605 lei
- Profit brut
- 284.376 lei
- Pierdere brută
- 0 lei
- Profit net
- 280.268 lei
- Pierdere netă
- 0 lei
- Active imobilizate
- —
- Active circulante
- 284.885 lei
- Stocuri
- —
- Creanțe
- 280.354 lei
- Casa și conturi la bănci
- 4.531 lei
- Datorii
- 27.389 lei
- Capitaluri
- 257.496 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- 1
2018 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- —
- Venituri totale
- 0 lei
- Cheltuieli totale
- 1.882 lei
- Profit brut
- 0 lei
- Pierdere brută
- 1.882 lei
- Profit net
- 0 lei
- Pierdere netă
- 1.882 lei
- Active imobilizate
- 387 lei
- Active circulante
- 760 lei
- Stocuri
- —
- Creanțe
- —
- Casa și conturi la bănci
- 760 lei
- Datorii
- 2.829 lei
- Capitaluri
- -1.682 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- 1
Activități autorizate (CAEN)
- 4333 · Lucrări de pardosire și placare a pereților (CAEN Rev.2)
- 4334 · Lucrări de vopsitorie, zugrăveli și montări de geamuri (CAEN Rev.2)
- 4399 · Alte lucrări speciale de construcții n.c.a. (CAEN Rev.2)
- 8121 · Activități generale de curățenie a clădirilor (CAEN Rev.2)
- 8122 · Activități specializate de curățenie (CAEN Rev.2)
- 8129 · Alte activități de curățenie (CAEN Rev.2)
Istoric
Nicio modificare observată de la primul instantaneu urmărit (2026-07-08). Istoricul se completează lunar, pe măsură ce ONRC publică instantanee noi.
Cronologie
Tot ce se poate data despre această firmă, dintr-un singur fir: înregistrări la registrul comerțului, decizii ANAF, situații financiare depuse, documente de urbanism și aparițiile în știrile noastre. Nu este o listă exhaustivă a activității firmei — doar a ceea ce apare în sursele de mai jos.
2025
- Situații financiare depuse pentru anul 2025
2024
- Situații financiare depuse pentru anul 2024
2023
- Situații financiare depuse pentru anul 2023
2022
- Situații financiare depuse pentru anul 2022
2021
- Situații financiare depuse pentru anul 2021
2020
- Situații financiare depuse pentru anul 2020
2019
- Situații financiare depuse pentru anul 2019
- Înregistrare în scopuri de TVA
2018
- Situații financiare depuse pentru anul 2018
- Înmatriculare la registrul comerțului