GÎRBOIU CONTA S.R.L.
societate cu răspundere limitată, cu sediul în București Sectorul 2, înmatriculată la 2 martie 2020.
Identitate
- Denumire legală
- GÎRBOIU CONTA S.R.L.
- CUI
- 42346795
- Nr. înmatriculare
- J2020003120408
- EUID
- ROONRC.J2020003120408
- Formă juridică
- societate cu răspundere limitată
- Data înmatriculării
- 2 martie 2020
Sediu social
- Adresă
- TITU MAIORESCU, nr. 11, CAMERA 1, București Sectorul 2, București
- Localitate
- București Sectorul 2, București
- Cod poștal
- 21251
Stare
- Stare ONRC
- funcțiune (cod 1048, din 8 iul)
- Plătitor de TVA
- nu
- Inactiv fiscal
- nu
- RO e-Factura
- nu
- Înregistrare ANAF
- INREGISTRAT din data 02.03.2020
- Sursa ANAF
- actualizat 28 aug
Reprezentanți
- GÎRBOIU ANTOANETA — administrator
Reprezentanții legali înscriși la registrul comerțului la data instantaneului; persoanele cu același nume pot fi persoane diferite.
Situații financiare
Poziție în sector
Locul 1.486 din 3.225 după cifra de afaceri în clasa CAEN 6920, municipiul București, peste 54% dintre firmele clasei. Locul 62.289 din 132.982 în tot județul, și locul 40.611 după numărul de salariați. Față de 2024, cifra de afaceri a scăzut cu 4%.
Clasamente calculate de craiova.ro din situațiile financiare depuse la Ministerul Finanțelor (date deschise data.gov.ro, CC BY 4.0) pentru anul fiscal 2025, între firmele publicate în acest director care au depus pentru acel an. Clasa CAEN este cea declarată în bilanț.
Sume în lei, la 31 decembrie, după situațiile financiare depuse la Ministerul Finanțelor; anii fără depunere lipsesc.
| An | Cifra de afaceri | Rezultat net | Salariați | Active totale | Datorii | Capitaluri |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 288.120 lei | 230.061 lei | 1 | 299.756 lei | 69.454 lei | 230.302 lei |
| 2024 | 299.170 lei | 232.929 lei | 1 | 251.053 lei | 10.826 lei | 240.227 lei |
| 2023 | 299.202 lei | 235.290 lei | 1 | 529.379 lei | 72.082 lei | 457.297 lei |
| 2022 | 299.930 lei | 180.621 lei | 1 | 423.350 lei | 201.386 lei | 221.964 lei |
| 2021 | 288.809 lei | 205.304 lei | 1 | 260.428 lei | 12.085 lei | 248.343 lei |
| 2020 | 115.173 lei | 57.339 lei | 1 | 61.768 lei | 4.229 lei | 57.539 lei |
Toți indicatorii
2025 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 288.120 lei
- Venituri totale
- 288.120 lei
- Cheltuieli totale
- 55.239 lei
- Profit brut
- 232.881 lei
- Pierdere brută
- 0 lei
- Profit net
- 230.061 lei
- Pierdere netă
- 0 lei
- Active imobilizate
- —
- Active circulante
- 299.756 lei
- Stocuri
- —
- Creanțe
- 270.265 lei
- Casa și conturi la bănci
- 29.491 lei
- Datorii
- 69.454 lei
- Capitaluri
- 230.302 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- 1
2024 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 299.170 lei
- Venituri totale
- 299.170 lei
- Cheltuieli totale
- 62.306 lei
- Profit brut
- 236.864 lei
- Pierdere brută
- 0 lei
- Profit net
- 232.929 lei
- Pierdere netă
- 0 lei
- Active imobilizate
- —
- Active circulante
- 251.053 lei
- Stocuri
- —
- Creanțe
- 246.565 lei
- Casa și conturi la bănci
- 4.488 lei
- Datorii
- 10.826 lei
- Capitaluri
- 240.227 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- 1
2023 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 299.202 lei
- Venituri totale
- 299.202 lei
- Cheltuieli totale
- 61.487 lei
- Profit brut
- 237.715 lei
- Pierdere brută
- 0 lei
- Profit net
- 235.290 lei
- Pierdere netă
- 0 lei
- Active imobilizate
- —
- Active circulante
- 529.379 lei
- Stocuri
- —
- Creanțe
- 498.936 lei
- Casa și conturi la bănci
- 30.443 lei
- Datorii
- 72.082 lei
- Capitaluri
- 457.297 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- 1
2022 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 299.930 lei
- Venituri totale
- 299.930 lei
- Cheltuieli totale
- 116.883 lei
- Profit brut
- 183.047 lei
- Pierdere brută
- 0 lei
- Profit net
- 180.621 lei
- Pierdere netă
- 0 lei
- Active imobilizate
- —
- Active circulante
- 423.350 lei
- Stocuri
- —
- Creanțe
- 30.630 lei
- Casa și conturi la bănci
- 392.720 lei
- Datorii
- 201.386 lei
- Capitaluri
- 221.964 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- 1
2021 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 288.809 lei
- Venituri totale
- 288.809 lei
- Cheltuieli totale
- 81.317 lei
- Profit brut
- 207.492 lei
- Pierdere brută
- 0 lei
- Profit net
- 205.304 lei
- Pierdere netă
- 0 lei
- Active imobilizate
- —
- Active circulante
- 260.428 lei
- Stocuri
- —
- Creanțe
- 8.530 lei
- Casa și conturi la bănci
- 251.898 lei
- Datorii
- 12.085 lei
- Capitaluri
- 248.343 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- 1
2020 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 115.173 lei
- Venituri totale
- 115.173 lei
- Cheltuieli totale
- 56.580 lei
- Profit brut
- 58.593 lei
- Pierdere brută
- 0 lei
- Profit net
- 57.339 lei
- Pierdere netă
- 0 lei
- Active imobilizate
- —
- Active circulante
- 61.768 lei
- Stocuri
- —
- Creanțe
- 21.416 lei
- Casa și conturi la bănci
- 40.352 lei
- Datorii
- 4.229 lei
- Capitaluri
- 57.539 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- 1
Activități autorizate (CAEN)
- 6920 · Activități de contabilitate și audit financiar; consultanță în domeniul fiscal (CAEN Rev.2)
- 7022 · Activități de consultanță pentru afaceri și management (CAEN Rev.2)
- 7490 · Alte activități profesionale, științifice și tehnice n.c.a. (CAEN Rev.2)
- 8211 · Activități combinate de secretariat (CAEN Rev.2)
- 8219 · Activități de fotocopiere, de pregătire a documentelor și alte activități specializate de secretariat (CAEN Rev.2)
- 8299 · Alte activități de servicii suport pentru întreprinderi n.c.a. (CAEN Rev.2)
Istoric
Nicio modificare observată de la primul instantaneu urmărit (2026-07-08). Istoricul se completează lunar, pe măsură ce ONRC publică instantanee noi.
Cronologie
Tot ce se poate data despre această firmă, dintr-un singur fir: înregistrări la registrul comerțului, decizii ANAF, situații financiare depuse, documente de urbanism și aparițiile în știrile noastre. Nu este o listă exhaustivă a activității firmei — doar a ceea ce apare în sursele de mai jos.
2025
- Situații financiare depuse pentru anul 2025
2024
- Situații financiare depuse pentru anul 2024
2023
- Situații financiare depuse pentru anul 2023
2022
- Situații financiare depuse pentru anul 2022
2021
- Situații financiare depuse pentru anul 2021
2020
- Situații financiare depuse pentru anul 2020
- Înmatriculare la registrul comerțului