GINA VRÎNCEANU AGENT DE ASIGURARE SRL
societate cu răspundere limitată, cu sediul în Municipiul Iași, înmatriculată la 3 februarie 2016.
Identitate
- Denumire legală
- GINA VRÎNCEANU AGENT DE ASIGURARE SRL
- CUI
- 35580601
- Nr. înmatriculare
- J22/279/2016
- EUID
- ROONRC.J22/279/2016
- Formă juridică
- societate cu răspundere limitată
- Data înmatriculării
- 3 februarie 2016
Sediu social
- Adresă
- CANTA, nr. 38, bl. 531, sc. B, et. 3, ap. 14, CAMERA 2, Municipiul Iași, Iași
- Localitate
- Municipiul Iași, Iași
- Cod poștal
- 700488
Contact
- Telefon
- 0740 067 035
Telefon declarat la Ministerul Finanțelor, actualizat la 20 octombrie 2025. Este numărul pe care firma l-a declarat autorității fiscale, nu un contact verificat de redacție.
Stare
- Stare ONRC
- funcțiune (cod 1048, din 8 iul)
- Plătitor de TVA
- nu
- Inactiv fiscal
- nu
- RO e-Factura
- da
- Înregistrare ANAF
- INREGISTRAT din data 03.02.2016
- Sursa ANAF
- actualizat 28 aug
Reprezentanți
- VRÎNCEANU GINA — administrator
Reprezentanții legali înscriși la registrul comerțului la data instantaneului; persoanele cu același nume pot fi persoane diferite.
Situații financiare
Poziție în sector
Locul 96 din 124 după cifra de afaceri în clasa CAEN 6622, județul Iași, peste 23% dintre firmele clasei. Locul 18.599 din 25.031 în tot județul, și locul 8.550 după numărul de salariați. Față de 2024, cifra de afaceri a scăzut cu 1%.
Clasamente calculate de craiova.ro din situațiile financiare depuse la Ministerul Finanțelor (date deschise data.gov.ro, CC BY 4.0) pentru anul fiscal 2025, între firmele publicate în acest director care au depus pentru acel an. Clasa CAEN este cea declarată în bilanț.
Sume în lei, la 31 decembrie, după situațiile financiare depuse la Ministerul Finanțelor; anii fără depunere lipsesc.
| An | Cifra de afaceri | Rezultat net | Salariați | Active totale | Datorii | Capitaluri |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 67.949 lei | 14.481 lei | 1 | 16.781 lei | 1.900 lei | 14.881 lei |
| 2024 | 68.866 lei | 2.453 lei | 0 | 6.821 lei | 3.968 lei | 2.853 lei |
| 2023 | 68.789 lei | 4.229 lei | 1 | 8.712 lei | 4.083 lei | 4.629 lei |
| 2022 | 59.297 lei | 29.129 lei | 1 | 32.603 lei | 3.074 lei | 29.529 lei |
| 2021 | 57.085 lei | 29.277 lei | 1 | 33.951 lei | 4.274 lei | 29.677 lei |
| 2020 | 57.310 lei | 29.834 lei | 1 | 33.056 lei | 2.822 lei | 30.234 lei |
| 2019 | 49.414 lei | 6.992 lei | — | 16.386 lei | 9.216 lei | 7.170 lei |
| 2018 | 47.923 lei | 6.770 lei | — | 9.808 lei | 2.638 lei | 7.170 lei |
| 2017 | 56.149 lei | 31.048 lei | 1 | 33.346 lei | 32.946 lei | 400 lei |
| 2016 | 48.914 lei | 33.987 lei | 1 | 35.064 lei | 34.664 lei | 400 lei |
Indicatori detaliați pentru ultimii 3 ani
2025 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 67.949 lei
- Venituri totale
- 67.963 lei
- Cheltuieli totale
- 50.724 lei
- Profit brut
- 17.239 lei
- Pierdere brută
- 0 lei
- Profit net
- 14.481 lei
- Pierdere netă
- 0 lei
- Active imobilizate
- —
- Active circulante
- 16.781 lei
- Stocuri
- 261 lei
- Creanțe
- 16.484 lei
- Casa și conturi la bănci
- 36 lei
- Datorii
- 1.900 lei
- Capitaluri
- 14.881 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- 1
2024 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 68.866 lei
- Venituri totale
- 68.866 lei
- Cheltuieli totale
- 65.946 lei
- Profit brut
- 2.920 lei
- Pierdere brută
- 0 lei
- Profit net
- 2.453 lei
- Pierdere netă
- 0 lei
- Active imobilizate
- 0 lei
- Active circulante
- 6.821 lei
- Stocuri
- 261 lei
- Creanțe
- 6.507 lei
- Casa și conturi la bănci
- 53 lei
- Datorii
- 3.968 lei
- Capitaluri
- 2.853 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- 0
2023 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 68.789 lei
- Venituri totale
- 68.789 lei
- Cheltuieli totale
- 63.705 lei
- Profit brut
- 5.084 lei
- Pierdere brută
- 0 lei
- Profit net
- 4.229 lei
- Pierdere netă
- 0 lei
- Active imobilizate
- —
- Active circulante
- 8.712 lei
- Stocuri
- —
- Creanțe
- 8.679 lei
- Casa și conturi la bănci
- 33 lei
- Datorii
- 4.083 lei
- Capitaluri
- 4.629 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- 1
Tabelul de mai sus păstrează seria principală pentru toți cei 10 ani; detalierea completă este limitată la cei mai recenți 3.
Activități autorizate (CAEN)
Istoric
Nicio modificare observată de la primul instantaneu urmărit (2026-09-02). Istoricul se completează lunar, pe măsură ce ONRC publică instantanee noi.
Cronologie
Tot ce se poate data despre această firmă, dintr-un singur fir: înregistrări la registrul comerțului, decizii ANAF, situații financiare depuse, documente de urbanism și aparițiile în știrile noastre. Nu este o listă exhaustivă a activității firmei — doar a ceea ce apare în sursele de mai jos.
2025
- Situații financiare depuse pentru anul 2025
2024
- Situații financiare depuse pentru anul 2024
2023
- Situații financiare depuse pentru anul 2023
2022
- Situații financiare depuse pentru anul 2022
2021
- Situații financiare depuse pentru anul 2021
2020
- Situații financiare depuse pentru anul 2020
2019
- Situații financiare depuse pentru anul 2019
2018
- Situații financiare depuse pentru anul 2018
2017
- Situații financiare depuse pentru anul 2017
2016
- Situații financiare depuse pentru anul 2016
- Înmatriculare la registrul comerțului