GIMLI ENTERTAINMENT S.R.L.
societate cu răspundere limitată, cu sediul în Sat Heci, Comuna Lespezi, înmatriculată la 27 septembrie 2019.
Identitate
- Denumire legală
- GIMLI ENTERTAINMENT S.R.L.
- CUI
- 41695266
- Nr. înmatriculare
- J22/3066/2019
- EUID
- ROONRC.J22/3066/2019
- Formă juridică
- societate cu răspundere limitată
- Data înmatriculării
- 27 septembrie 2019
Sediu social
- Adresă
- nr. 733, parter, camera 2, Sat Heci, Comuna Lespezi, Iași
- Localitate
- Sat Heci, Comuna Lespezi, Iași
- Cod poștal
- 707276
Stare
- Stare ONRC
- funcțiune (cod 1048, din 8 iul)
- Plătitor de TVA
- nu
- Inactiv fiscal
- nu
- RO e-Factura
- nu
- Înregistrare ANAF
- INREGISTRAT din data 27.09.2019
- Sursa ANAF
- actualizat 28 aug
Reprezentanți
- HIREAN PETRA CĂTĂLINA — administrator
Reprezentanții legali înscriși la registrul comerțului la data instantaneului; persoanele cu același nume pot fi persoane diferite.
Situații financiare
Poziție în sector
Locul 4 din 11 după cifra de afaceri în clasa CAEN 7021, județul Iași, peste 73% dintre firmele clasei. Locul 16.937 din 25.162 în tot județul, și locul 17.650 după numărul de salariați. Față de 2024, cifra de afaceri a scăzut cu 59%.
Clasamente calculate de craiova.ro din situațiile financiare depuse la Ministerul Finanțelor (date deschise data.gov.ro, CC BY 4.0) pentru anul fiscal 2025, între firmele publicate în acest director care au depus pentru acel an. Clasa CAEN este cea declarată în bilanț.
Sume în lei, la 31 decembrie, după situațiile financiare depuse la Ministerul Finanțelor; anii fără depunere lipsesc.
| An | Cifra de afaceri | Rezultat net | Salariați | Active totale | Datorii | Capitaluri |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 104.881 lei | 72.301 lei | 0 | 430.528 lei | 10.975 lei | 420.353 lei |
| 2024 | 256.619 lei | 202.708 lei | 0 | 425.630 lei | 77.578 lei | 348.052 lei |
| 2023 | 36.842 lei | 26.573 lei | 0 | 282.275 lei | 2.322 lei | 279.953 lei |
| 2019 | 25.175 lei | 21.143 lei | 0 | 22.205 lei | 862 lei | 21.343 lei |
Toți indicatorii
2025 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 104.881 lei
- Venituri totale
- 104.881 lei
- Cheltuieli totale
- 21.200 lei
- Profit brut
- 83.681 lei
- Pierdere brută
- 0 lei
- Profit net
- 72.301 lei
- Pierdere netă
- 0 lei
- Active imobilizate
- 3.942 lei
- Active circulante
- 426.586 lei
- Stocuri
- 107 lei
- Creanțe
- 421.735 lei
- Casa și conturi la bănci
- 4.744 lei
- Datorii
- 10.975 lei
- Capitaluri
- 420.353 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- 0
2024 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 256.619 lei
- Venituri totale
- 256.619 lei
- Cheltuieli totale
- 17.576 lei
- Profit brut
- 239.043 lei
- Pierdere brută
- 0 lei
- Profit net
- 202.708 lei
- Pierdere netă
- 0 lei
- Active imobilizate
- 5.010 lei
- Active circulante
- 420.620 lei
- Stocuri
- —
- Creanțe
- 415.825 lei
- Casa și conturi la bănci
- 4.795 lei
- Datorii
- 77.578 lei
- Capitaluri
- 348.052 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- 0
2023 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 36.842 lei
- Venituri totale
- 36.842 lei
- Cheltuieli totale
- 6.086 lei
- Profit brut
- 30.756 lei
- Pierdere brută
- 0 lei
- Profit net
- 26.573 lei
- Pierdere netă
- 0 lei
- Active imobilizate
- 1.627 lei
- Active circulante
- 280.648 lei
- Stocuri
- —
- Creanțe
- 279.452 lei
- Casa și conturi la bănci
- 1.196 lei
- Datorii
- 2.322 lei
- Capitaluri
- 279.953 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- 0
2019 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 25.175 lei
- Venituri totale
- 25.175 lei
- Cheltuieli totale
- 3.277 lei
- Profit brut
- 21.898 lei
- Pierdere brută
- 0 lei
- Profit net
- 21.143 lei
- Pierdere netă
- 0 lei
- Active imobilizate
- 3.324 lei
- Active circulante
- 18.881 lei
- Stocuri
- —
- Creanțe
- —
- Casa și conturi la bănci
- 18.881 lei
- Datorii
- 862 lei
- Capitaluri
- 21.343 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- 0
Activități autorizate (CAEN)
- 4791 · Comerț cu amănuntul prin intermediul caselor de comenzi sau prin Internet (CAEN Rev.2)
- 7021 · Activități de consultanță în domeniul relațiilor publice și al comunicării (CAEN Rev.2)
- 9001 · Activități de interpretare artistică (spectacole) (CAEN Rev.2)
Istoric
Nicio modificare observată de la primul instantaneu urmărit (2026-07-08). Istoricul se completează lunar, pe măsură ce ONRC publică instantanee noi.
Cronologie
Tot ce se poate data despre această firmă, dintr-un singur fir: înregistrări la registrul comerțului, decizii ANAF, situații financiare depuse, documente de urbanism și aparițiile în știrile noastre. Nu este o listă exhaustivă a activității firmei — doar a ceea ce apare în sursele de mai jos.
2025
- Situații financiare depuse pentru anul 2025
2024
- Situații financiare depuse pentru anul 2024
2023
- Situații financiare depuse pentru anul 2023
2019
- Situații financiare depuse pentru anul 2019
- Înmatriculare la registrul comerțului