GIANNIMATILAR S.R.L.
societate cu răspundere limitată, cu sediul în Municipiul Iași, înmatriculată la 17 octombrie 2017.
Identitate
- Denumire legală
- GIANNIMATILAR S.R.L.
- CUI
- 38362482
- Nr. înmatriculare
- J22/3208/2017
- EUID
- ROONRC.J22/3208/2017
- Formă juridică
- societate cu răspundere limitată
- Data înmatriculării
- 17 octombrie 2017
Sediu social
- Adresă
- BASARABI, nr. 1, bl. M1, sc. C, ap. 4, parter, Municipiul Iași, Iași
- Localitate
- Municipiul Iași, Iași
- Cod poștal
- 700631
Stare
- Stare ONRC
- funcțiune (cod 1048, din 8 iul)
- Plătitor de TVA
- da (din 14 oct)
- Inactiv fiscal
- nu (reactivat la 12 oct)
- RO e-Factura
- nu
- Înregistrare ANAF
- INREGISTRAT din data 17.10.2017
- Sursa ANAF
- actualizat 28 aug
Reprezentanți
- RĂDEANU GABRIELA — administrator
Reprezentanții legali înscriși la registrul comerțului la data instantaneului; persoanele cu același nume pot fi persoane diferite.
Situații financiare
Poziție în sector
Locul 205 din 233 după cifra de afaceri în clasa CAEN 4619, județul Iași, peste 12% dintre firmele clasei. Locul 21.506 din 25.162 în tot județul, și locul 17.650 după numărul de salariați. Față de 2024, cifra de afaceri a scăzut cu 68%.
Clasamente calculate de craiova.ro din situațiile financiare depuse la Ministerul Finanțelor (date deschise data.gov.ro, CC BY 4.0) pentru anul fiscal 2025, între firmele publicate în acest director care au depus pentru acel an. Clasa CAEN este cea declarată în bilanț.
Sume în lei, la 31 decembrie, după situațiile financiare depuse la Ministerul Finanțelor; anii fără depunere lipsesc.
| An | Cifra de afaceri | Rezultat net | Salariați | Active totale | Datorii | Capitaluri |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 21.796 lei | 14.015 lei | 0 | 65.865 lei | 14.467 lei | 51.398 lei |
| 2024 | 67.377 lei | 29.432 lei | 1 | 52.648 lei | 15.266 lei | 37.382 lei |
| 2023 | 48.678 lei | 7.750 lei | 1 | 28.948 lei | 20.825 lei | 7.950 lei |
| 2022 | 75.304 lei | 44.228 lei | 1 | 126.228 lei | 25.204 lei | 100.851 lei |
| 2021 | 438.657 lei | 67.299 lei | 1 | 94.945 lei | 14.991 lei | 79.781 lei |
| 2020 | 23.390 lei | 12.282 lei | 0 | 23.417 lei | 10.935 lei | 12.482 lei |
Toți indicatorii
2025 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 21.796 lei
- Venituri totale
- 23.343 lei
- Cheltuieli totale
- 7.114 lei
- Profit brut
- 16.229 lei
- Pierdere brută
- 0 lei
- Profit net
- 14.015 lei
- Pierdere netă
- 0 lei
- Active imobilizate
- —
- Active circulante
- 65.865 lei
- Stocuri
- —
- Creanțe
- 58.939 lei
- Casa și conturi la bănci
- 6.926 lei
- Datorii
- 14.467 lei
- Capitaluri
- 51.398 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- 0
2024 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 67.377 lei
- Venituri totale
- 67.663 lei
- Cheltuieli totale
- 36.657 lei
- Profit brut
- 31.006 lei
- Pierdere brută
- 0 lei
- Profit net
- 29.432 lei
- Pierdere netă
- 0 lei
- Active imobilizate
- —
- Active circulante
- 52.648 lei
- Stocuri
- —
- Creanțe
- 46.026 lei
- Casa și conturi la bănci
- 6.622 lei
- Datorii
- 15.266 lei
- Capitaluri
- 37.382 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- 1
2023 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 48.678 lei
- Venituri totale
- 50.543 lei
- Cheltuieli totale
- 42.306 lei
- Profit brut
- 8.237 lei
- Pierdere brută
- 0 lei
- Profit net
- 7.750 lei
- Pierdere netă
- 0 lei
- Active imobilizate
- —
- Active circulante
- 28.948 lei
- Stocuri
- —
- Creanțe
- 27.425 lei
- Casa și conturi la bănci
- 1.523 lei
- Datorii
- 20.825 lei
- Capitaluri
- 7.950 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- 1
2022 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 75.304 lei
- Venituri totale
- 78.518 lei
- Cheltuieli totale
- 33.142 lei
- Profit brut
- 45.376 lei
- Pierdere brută
- 0 lei
- Profit net
- 44.228 lei
- Pierdere netă
- 0 lei
- Active imobilizate
- —
- Active circulante
- 126.228 lei
- Stocuri
- —
- Creanțe
- 119.531 lei
- Casa și conturi la bănci
- 6.697 lei
- Datorii
- 25.204 lei
- Capitaluri
- 100.851 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- 1
2021 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 438.657 lei
- Venituri totale
- 440.701 lei
- Cheltuieli totale
- 363.272 lei
- Profit brut
- 77.429 lei
- Pierdere brută
- 0 lei
- Profit net
- 67.299 lei
- Pierdere netă
- 0 lei
- Active imobilizate
- —
- Active circulante
- 94.945 lei
- Stocuri
- —
- Creanțe
- 93.323 lei
- Casa și conturi la bănci
- 1.622 lei
- Datorii
- 14.991 lei
- Capitaluri
- 79.781 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- 1
2020 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 23.390 lei
- Venituri totale
- 23.390 lei
- Cheltuieli totale
- 10.874 lei
- Profit brut
- 12.516 lei
- Pierdere brută
- 0 lei
- Profit net
- 12.282 lei
- Pierdere netă
- 0 lei
- Active imobilizate
- —
- Active circulante
- 23.417 lei
- Stocuri
- —
- Creanțe
- 23.373 lei
- Casa și conturi la bănci
- 44 lei
- Datorii
- 10.935 lei
- Capitaluri
- 12.482 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- 0
Activități autorizate (CAEN)
- 4615 · Intermedieri în comerțul cu mobilă, articole de menaj și de fierărie (CAEN Rev.2)
- 4618 · Intermedieri în comerțul specializat în vânzarea produselor cu caracter specific, n.c.a. (CAEN Rev.2)
- 4619 · Intermedieri în comerțul cu produse diverse (CAEN Rev.2)
- 4673 · Comerț cu ridicata al materialului lemnos și al materialelor de construcții și echipamentelor sanitare (CAEN Rev.2)
- 5811 · Activități de editare a cărților (CAEN Rev.2)
- 6311 · Prelucrarea datelor, administrarea paginilor web și activități conexe (CAEN Rev.2)
- 7022 · Activități de consultanță pentru afaceri și management (CAEN Rev.2)
- 7311 · Activități ale agențiilor de publicitate (CAEN Rev.2)
- 7410 · Activități de design specializat (CAEN Rev.2)
Istoric
Nicio modificare observată de la primul instantaneu urmărit (2026-07-08). Istoricul se completează lunar, pe măsură ce ONRC publică instantanee noi.
Cronologie
Tot ce se poate data despre această firmă, dintr-un singur fir: înregistrări la registrul comerțului, decizii ANAF, situații financiare depuse, documente de urbanism și aparițiile în știrile noastre. Nu este o listă exhaustivă a activității firmei — doar a ceea ce apare în sursele de mai jos.
2025
- Situații financiare depuse pentru anul 2025
2024
- Situații financiare depuse pentru anul 2024
2023
- Situații financiare depuse pentru anul 2023
2022
- Situații financiare depuse pentru anul 2022
2021
- Situații financiare depuse pentru anul 2021
2020
- Situații financiare depuse pentru anul 2020
- Înregistrare în scopuri de TVA
- Reactivată fiscal de ANAF
2019
- Declarată inactivă fiscal de ANAF
2017
- Înmatriculare la registrul comerțului