GIANINA SWEET CAKE S.R.L.
societate cu răspundere limitată, cu sediul în Sat Tătărești, Comuna Viile Satu Mare, înmatriculată la 26 iulie 2022.
Identitate
- Denumire legală
- GIANINA SWEET CAKE S.R.L.
- CUI
- 46542697
- Nr. înmatriculare
- J30/827/2022
- EUID
- ROONRC.J30/827/2022
- Formă juridică
- societate cu răspundere limitată
- Data înmatriculării
- 26 iulie 2022
Sediu social
- Adresă
- Mare, nr. 303, Sat Tătărești, Comuna Viile Satu Mare, Satu Mare
- Localitate
- Sat Tătărești, Comuna Viile Satu Mare, Satu Mare
- Cod poștal
- 447363
Stare
- Stare ONRC
- funcțiune (cod 1048, din 8 iul)
- Plătitor de TVA
- da (din 1 mar)
- Inactiv fiscal
- nu
- RO e-Factura
- da
- Înregistrare ANAF
- INREGISTRAT din data 26.07.2022
- Sursa ANAF
- actualizat 28 aug
Reprezentanți
- GOIA GIANINA RALUCA — administrator
Reprezentanții legali înscriși la registrul comerțului la data instantaneului; persoanele cu același nume pot fi persoane diferite.
Situații financiare
Poziție în sector
Locul 50 din 112 după cifra de afaceri în clasa CAEN 1071, județul Satu Mare, peste 56% dintre firmele clasei. Locul 4.123 din 9.089 în tot județul, și locul 2.641 după numărul de salariați. Față de 2024, cifra de afaceri a crescut cu 4%.
Clasamente calculate de craiova.ro din situațiile financiare depuse la Ministerul Finanțelor (date deschise data.gov.ro, CC BY 4.0) pentru anul fiscal 2025, între firmele publicate în acest director care au depus pentru acel an. Clasa CAEN este cea declarată în bilanț.
Sume în lei, la 31 decembrie, după situațiile financiare depuse la Ministerul Finanțelor; anii fără depunere lipsesc.
| An | Cifra de afaceri | Rezultat net | Salariați | Active totale | Datorii | Capitaluri |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 296.588 lei | 40.195 lei | 2 | 196.268 lei | 99.078 lei | 97.190 lei |
| 2024 | 286.054 lei | -42.895 lei | 2 | 319.940 lei | 62.807 lei | 57.137 lei |
| 2023 | 327.789 lei | 51.686 lei | 2 | 311.623 lei | 211.590 lei | 100.033 lei |
| 2022 | 129.414 lei | 48.147 lei | 2 | 76.583 lei | 28.436 lei | 48.147 lei |
Toți indicatorii
2025 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 296.588 lei
- Venituri totale
- 496.601 lei
- Cheltuieli totale
- 453.440 lei
- Profit brut
- 43.161 lei
- Pierdere brută
- 0 lei
- Profit net
- 40.195 lei
- Pierdere netă
- 0 lei
- Active imobilizate
- 159.302 lei
- Active circulante
- 36.966 lei
- Stocuri
- 18.838 lei
- Creanțe
- 3.761 lei
- Casa și conturi la bănci
- 14.367 lei
- Datorii
- 99.078 lei
- Capitaluri
- 97.190 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- 2
2024 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 286.054 lei
- Venituri totale
- 286.054 lei
- Cheltuieli totale
- 326.227 lei
- Profit brut
- 0 lei
- Pierdere brută
- 40.173 lei
- Profit net
- 0 lei
- Pierdere netă
- 42.895 lei
- Active imobilizate
- 230.228 lei
- Active circulante
- 89.712 lei
- Stocuri
- 77.668 lei
- Creanțe
- 10.137 lei
- Casa și conturi la bănci
- 1.907 lei
- Datorii
- 62.807 lei
- Capitaluri
- 57.137 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- 2
2023 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 327.789 lei
- Venituri totale
- 327.918 lei
- Cheltuieli totale
- 273.022 lei
- Profit brut
- 54.896 lei
- Pierdere brută
- 0 lei
- Profit net
- 51.686 lei
- Pierdere netă
- 0 lei
- Active imobilizate
- 265.489 lei
- Active circulante
- 46.134 lei
- Stocuri
- 9.607 lei
- Creanțe
- 1.381 lei
- Casa și conturi la bănci
- 35.146 lei
- Datorii
- 211.590 lei
- Capitaluri
- 100.033 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- 2
2022 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 129.414 lei
- Venituri totale
- 129.414 lei
- Cheltuieli totale
- 80.000 lei
- Profit brut
- 49.414 lei
- Pierdere brută
- 0 lei
- Profit net
- 48.147 lei
- Pierdere netă
- 0 lei
- Active imobilizate
- 64.904 lei
- Active circulante
- 11.679 lei
- Stocuri
- 5.619 lei
- Creanțe
- —
- Casa și conturi la bănci
- 6.060 lei
- Datorii
- 28.436 lei
- Capitaluri
- 48.147 lei
- Capital subscris vărsat
- —
- Număr mediu de salariați
- 2
Activități autorizate (CAEN)
Istoric
Nicio modificare observată de la primul instantaneu urmărit (2026-07-08). Istoricul se completează lunar, pe măsură ce ONRC publică instantanee noi.
Cronologie
Tot ce se poate data despre această firmă, dintr-un singur fir: înregistrări la registrul comerțului, decizii ANAF, situații financiare depuse, documente de urbanism și aparițiile în știrile noastre. Nu este o listă exhaustivă a activității firmei — doar a ceea ce apare în sursele de mai jos.
2025
- Situații financiare depuse pentru anul 2025
2024
- Situații financiare depuse pentru anul 2024
- Înregistrare în scopuri de TVA
2023
- Situații financiare depuse pentru anul 2023
2022
- Situații financiare depuse pentru anul 2022
- Înmatriculare la registrul comerțului